صفحه 7 از 83 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 826

موضوع: خروج از کشور در بازه ی یکساله پس از فارغ التحصیلی

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

پیش فرض پاسخ : حداکثر مهلت خروج از کشور پس از فارغ التحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط homo نمایش پست ها
    درست متوجه نشدم، یعنی اگر کسی مثلا در حین خدمت باشه و مثلا 13 ماه از دفاع پایان نامه اش گذشته باشه بهش معافیت نمی دن؟ به این موضوع کاری نداره که دفترچه رو به موقع ارسال کرده باشی؟
    در هر مرحله ای از خدمت به شرط نداشتن غیبت و دانشجوی انصرافی و اخراجی نبودن به شما معافیت تحصیلی داده می شود.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Junior Member

من سربازم، نامه پذیرش دارم، اینکه به دانشجوی انصرافی دیگه معافیت تحصیلی نمیدن یعنی چه؟ انصرافی به کی میگن دقیقا؟ چون من انصراف دادم اما ثبت نام نکردم، یعنی قبلا یه پذیرشی داشتم، می خواستم برم، ویزا نگرفتم، دیگه نرفتم و مجبور شدم برم خدمت

نقل قول نوشته اصلی توسط dalvandi نمایش پست ها
    در هر مرحله ای از خدمت به شرط نداشتن غیبت و دانشجوی انصرافی و اخراجی نبودن به شما معافیت تحصیلی داده می شود.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahsavar نمایش پست ها
    من سربازم، نامه پذیرش دارم، اینکه به دانشجوی انصرافی دیگه معافیت تحصیلی نمیدن یعنی چه؟ انصرافی به کی میگن دقیقا؟ چون من انصراف دادم اما ثبت نام نکردم، یعنی قبلا یه پذیرشی داشتم، می خواستم برم، ویزا نگرفتم، دیگه نرفتم و مجبور شدم برم خدمت
    فکر نمی کنم انصرافی شامل شما بشه. انصرافی معمولا کسانی هستند که حین تحصیل درس رو ول می کنند. شما توی برگ سبزتون چی نوشته بود؟ نوشته بود انصرافی؟
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*

Junior Member

تو برگه سبز من انصرافی نوشته بود و اینکه این مشمول دیگه تا پایان خدمت حق ادامه تحصیل نداره، البته وقتی بری پلیس +10 از رو نامه وزارت علوم یا برات فارغ التحصیل میزنه، یا اخراجی یا انصرافی. حالت دیگهی ندارن. اما می خوام بدونم تو شرایط من که در واقع انصرافی به اون معنی نیستم، چون اصلا از کشور خارج نتونستم بشم که ثبت نام کنم، هیچ شانسی دیگه نیست؟

فکر نمی کنم انصرافی شامل شما بشه. انصرافی معمولا کسانی هستند که حین تحصیل درس رو ول می کنند. شما توی برگ سبزتون چی نوشته بود؟ نوشته بود انصرافی؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahsavar نمایش پست ها
    تو برگه سبز من انصرافی نوشته بود و اینکه این مشمول دیگه تا پایان خدمت حق ادامه تحصیل نداره، البته وقتی بری پلیس +10 از رو نامه وزارت علوم یا برات فارغ التحصیل میزنه، یا اخراجی یا انصرافی. حالت دیگهی ندارن. اما می خوام بدونم تو شرایط من که در واقع انصرافی به اون معنی نیستم، چون اصلا از کشور خارج نتونستم بشم که ثبت نام کنم، هیچ شانسی دیگه نیست؟
    اگر تو برگ سبز انصرافی زده پس نمی تونید اقدام کنید مگر نظام وظیفه رو قانع کنید که حساب نکنن برای شما این مساله رو. از اینجا به بعدش باید برید سراغ نظام وظیفه

Junior Member

ممنونم، اما اگه بنا باشه مثل دفعه پیش اول تو وزارت علوم پرونده تشکیل بدم، پس اول باید آقای موسوی اینها (البته نمی دونم الان هم ایشون هست یا نه) قانع شن! می خواستم بدونم رفتن به تهران و پیگیری کردن شانسی برام ایجاد میکنه یا نه دوستانی مثل من بودن که موفق نشدن

اگر تو برگ سبز انصرافی زده پس نمی تونید اقدام کنید مگر نظام وظیفه رو قانع کنید که حساب نکنن برای شما این مساله رو. از اینجا به بعدش باید برید سراغ نظام وظیفه

Junior Member

سلام
    من می خوام واسه ترم بهمن اقدام کنم. فقط مشکل سربازی دارم.اکثر دانشگاههای ترکیه برای پذیرش فوق لیسانس مصاحبه دارن. من تو فرجه 6 ماهه بعد فارغ التحصیلی هستم . میتونم الان قبل این که برگ سبز سربازی داشته باشم با وثیقه گذاشتن خارج بشم برای مصاحبه؟لطفا راهنمایی کنید خیلی ممنون.

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام دوستان،یک سوال مهمی‌ دارم مطمئن نیستم جای درستی‌ دارم می‌پرسم

من ترمه آخر هستم(ترم۹) بهمن فارغ‌التحصیل میشم، حالا من کی‌ باید برم پاسپورت بگیرم؟یعنی‌ الان که دانشجو هستم باید برم دنبال پاسپورت یا بعد اینکه درسم تموم شد باید برم پاسپورت بگیرم؟من اردیبهشت یا خرداد باید برم واسه ویزا خارج از کشور

ممنون میشم یکی‌ بگه وقتش قبل تموم شدن درسه،یا بعدشم میدن،مرسی‌

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

Member starblue7750 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Electronic Engineering

سلام
    من فارغ التحصیلم و تو این مدت با داشتن برگه اعزام یک بار از ایران خارج شدم
    حالا من درخواست تمدید کردم و اگه قبول شه با داشتم برگه اعزام به خدمت جدید باز می تونم از ایران خارج شم ؟

Junior Member

با سلام به دوستان عزیز
    من در مقطع فوق لیسانس برای october 2011 پذیرش گرفتم. تاریخ 23 شهریور کارای مربوط به نظام وظیفمو کامل انجام دادم ولی متاسفانه به ویزا نرسیدم. برا فروردین زبان آلمانی پذیرش گرفتم. الان برای 11 بهمن وقت سفارت دارم و شنیدم پروسه ویزا بیشتر از 2 ماه طول میکشه. یعنی بیشتر از 6 ماه من از تاریخ ودیعه گذاشتنم خواهد گذشت. ممنون میشم اکه بگید برای خروج از کشور به مشکل بر میخورم یا نه؟؟؟؟

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)