صفحه 73 از 83 نخستنخست ... 236364656667686970717273747576777879808182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 826

موضوع: خروج از کشور در بازه ی یکساله پس از فارغ التحصیلی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در بازه ی یکساله پس از فارغ التحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط majid67110 نمایش پست ها
    من امروز رفتم نظام وظیفه. درخواست خروج از کشور اینترنتی شده و برای اینکه بتونی اینترنتی درخواست خروج از کشور انجام بدید نیاز به کد سخا دارید. کد سخا هم باید از پلیس +10 بگیرین. یعنی اگه حتی دانشجو هم باشین باید برین پلیس +10 و کد سخا بگیرین. کسانی هم که فارغ التحصیل شدن و تو فرجه 1 ساله هستند باید برن پلیس +10 و فارغ التحصیلی خودشون رو ثبت کنن و همچنین درخواست اعزام بدن تا بهشون کد سخا بده. من گفتم که نمیخوام به این زودی ها برم سربازی و اگه درخواست اعزام بدم باید برم سربازی که ماموز باجه گفت درخواست اعزام که بدید چون هنوز یک سال فرجه داری تا سربازی، تاریخ اعزامت یک سال دیگه میخوره. پس با این حساب میشه تو فرجه یک ساله خارج از کشور رفت. حالا من فعلا نرفتم پلیس +10 تا ببینم دقیق تاریخ اعزامم کی میخوره. هر وقت رفتم نتیجشو میام میگم تو سایت.

آقا دمت واقعا گرم. در واقع من اینطور که متوجه شدم، شما از مامور خود نظام وظیفه پرسیدی و هنوز پلیس10+ نرفتی. فکر کنم اینی که برید نظام وظیفه و درخواست اعزام بدید با پست کردن دفترچه فرق داشته باشه. حالا منتظریم که نتیجه صحبتتو با نظام وظیفه اینجا بخونیم. علاوه بر اون اگر شما یا کسی از بچه ها رفت نظام وظیفه خوب میشه اگه بپرسین آیا وثیقه شده 20 تومن و آیا محدودیتی برای تعداد دفعات خروج از کشور هست یا نه؟ مرسی

Junior Member

سلام خدمت دوستان،
    من الان خارج از کشور هستم و به سایت نظام وظیفه دست رسی ندارم ولی چند تا سوال دارم ممنون می شم اگر کمکم کنین. اول این که کسی می دونه روند درخواست خروج از کشور برای استان های غیر از تهران هم آنلاین شده یا نه؟ دوم، آیا می توان بدون داشتن معافیت تحصیلی حدود دو هفته بعد از ورود دوباره خارج شد؟

Junior Member

سلام دوستان
    ميخواستم بدونم من الان فارغ التحصيل شدم و يك سال وقت دارم واسه اقدام به سربازي، تو اين بازه ميتونم تفريحي از كشور خارج بشم؟بدون اينكه دفترچهاي بخوام پر كنم.

Junior Member

سلام
    بله می تونی، با وثیقه 15 تومنی به مدت معین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Skygazer نمایش پست ها
    آقا دمت واقعا گرم. در واقع من اینطور که متوجه شدم، شما از مامور خود نظام وظیفه پرسیدی و هنوز پلیس10+ نرفتی. فکر کنم اینی که برید نظام وظیفه و درخواست اعزام بدید با پست کردن دفترچه فرق داشته باشه. حالا منتظریم که نتیجه صحبتتو با نظام وظیفه اینجا بخونیم. علاوه بر اون اگر شما یا کسی از بچه ها رفت نظام وظیفه خوب میشه اگه بپرسین آیا وثیقه شده 20 تومن و آیا محدودیتی برای تعداد دفعات خروج از کشور هست یا نه؟ مرسی
    دوستان من پلیس +10 هم رفتم. و تاریخ اعزامم شد 1/6/96. چون تاریخ فارغ التحصیلی من 28/4/1395 بود. اینم بگم که من دو تا پلیس +10 سمت خونمون رفتم که هر دو گفتن نمیشه تاریخ اعزام رو یه سال بعد بزنیم و میتونیم تاریخ 1/12 امسال بزنیم. ولی من دوباره رفتم نظام وظیفه و مسئول باجه شماره 5 بهم گفت که برم پلیس +10 هفت تیر بالاتر از فروشگاه یاس. و اونجا گفتم که میخواهم خروج از کشور برم و به همین دلیل تاریخ اعزام رو شهریور سال دیگه بزنید. اونا هم زدن و تموم شد. الان هم گفتن دو روز دیگه برید تو سایت و با کد سخا درخواست خروج از کشور رو بدید. ودیعه هم 15 تومنه.

Junior Member

دوستان من پلیس +10 هم رفتم. و تاریخ اعزامم شد 1/6/96. چون تاریخ فارغ التحصیلی من 28/4/1395 بود. اینم بگم که من دو تا پلیس +10 سمت خونمون رفتم که هر دو گفتن نمیشه تاریخ اعزام رو یه سال بعد بزنیم و میتونیم تاریخ 1/12 امسال بزنیم. ولی من دوباره رفتم نظام وظیفه و مسئول باجه شماره 5 بهم گفت که برم پلیس +10 هفت تیر بالاتر از فروشگاه یاس. و اونجا گفتم که میخواهم خروج از کشور برم و به همین دلیل تاریخ اعزام رو شهریور سال دیگه بزنید. اونا هم زدن و تموم شد. الان هم گفتن دو روز دیگه برید تو سایت و با کد سخا درخواست خروج از کشور رو بدید. ودیعه هم 15 تومنه.
    خیلی ممنون بابت اطلاعاتت. یه سوال داشتم.این در خواست اعزام چقدر طول میکشه کارهاش تا وقتی که تاریخ اعزام بدن؟ مدارکشو میشه بگین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali7272 نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت اطلاعاتت. یه سوال داشتم.این در خواست اعزام چقدر طول میکشه کارهاش تا وقتی که تاریخ اعزام بدن؟ مدارکشو میشه بگین؟
    شما با نامه فارغ التحصیلی که دانشگاه بهتون داده با مدارک اصل شناسنامه و کارت ملی و یه عکس میرید به پلیس +10 و بعد ایشون شما رو میفرسته به دکتر و همچنین انجام واکسن و بعد که اینا رو انجام دادی دوباره میای پلیس +10 تا تاریخ اعزامت ثبت شه. من خودم 4 روز رفتم پلیس +10 چون هر دفعه میرفتم سیستم نظام وظیفشون قطع بود. پیشنهاد میکنم اول صبح برید که سیستم هنوز قطع نشده. حداقل دوبار باید رفت در بهترین حالت به پلیس +10

Junior Member

دوستان سلام من پارسال 1 اسفند انصراف دادم تا 1 اسفند امسال معافیت تحصیلی دارم
    میتونم اواخر بهمن دفترچه بفرستم که بخوره واسه اردیبهشت یه بارم میشه درخواست داد اینم بگیم اواخر خرداد دیگه اواخر خورداد باید برم سربازی .میشه تو همین حین و بین من از هند واسه داروسازی پذیرش بگیرم . (تاریخ دقیق شروع پذیرش کی هست)
    و بعد بتونم از معافیت تحصیلیش استفاده کنم چون شنیدم از دیپلم به دکترا معافیت نمیدن

خیلی ممنون از توضیحات مفیدتان. تاریخ اعزام رو بیش از یک سال هم می شه زد مثلاً من که مهر 95 درخواست می دم رو می شه زد یک آبان 96؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamaraghi نمایش پست ها
    خیلی ممنون از توضیحات مفیدتان. تاریخ اعزام رو بیش از یک سال هم می شه زد مثلاً من که مهر 95 درخواست می دم رو می شه زد یک آبان 96؟
    ببین دوست عزیز اون جور که من از سیستم نظام وظیفه متوجه شدم اون کاربر پلیس +10 تاریخ درخواستی شما رو میزنه ولی شاید سیستم بهش اجازه نده و در نتیجه تاریخ اعزامتون شهریور بخوره. مثلا یکی از دوستان من خرداد 95 فارغ شد ولی چون سیستم تا شهریور اجازه میداد که تاریخ اعزام بخوره، در نتیجه تاریخ اعزام اون هم مثل من شد شهریور 96. بهترین کار اینه که از کاربر پلیس +10 بپرسی که میشه آبان بری یا نه؟ اون میدونه که میشه یا نه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)