صفحه 79 از 83 نخستنخست ... 29697071727374757677787980818283 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 826

موضوع: خروج از کشور در بازه ی یکساله پس از فارغ التحصیلی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در بازه ی یکساله پس از فارغ التحصیلی

دوستان سلام من پذیرش دارم نامه درخواست معافیت تحصیلی هم از وزارت علوم گرفته ام حال برای وٍثیقه رفتم نظام وضیفه
    نظام وظیفه میگه برای وثیقه باید نامه اعزام بگیری
    زمانی که گرفتی بیاری بعد وثیقه بزاری
    دوستان کسی این کارو کرده؟اگر ویزای من نیاد و بخوام برای ارشد بخونم (الان یک سال فرجه دارم) ساله دیگه برای دانشگاه رفتن مشکلی پیش نیاد؟

Junior Member soheil_sap آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

دوستان کسانی که تو بازه ی یک ساله ی بعد از فارغ التحصیلی هستن برای گرفتن وقت سفارت حتما باید از طریق معافیت تحصیلی اقدام کنند؟ یا اینکه می تونن کارت سبزشونو بگیرند و سیاحتی ارمنستان برن و بعد از اینکه ویزاشون قطعی شد معافیت تحصیلی رو توی سامانه ی نشاء انجام بدن؟ آیا آفیسر توی سفارت آمریکا تو ارمنستان معافیت تحصیلی رو برای کسایی که سربازی نرفتن می خواد؟ یا همین رسید سفر سیاحتی رو نشون بدیم کافی هستش؟

Junior Member

سلام.

من در مدت هفت ترم (سه سال و نیم) و با دو ترم مرخصی با احتساب سنوات ارشدم رو تموم کردم. حالا هم حدود ده ماه از فارغ التحصیلیم میگذره. میخواستم بدونم الان غیبت سربازی خوردم یا نه؟ همه یکسال یعد از فراغت فرصت دارن یا سنواتیها فقط شش ماه؟

سلام
    دوستان من دانشجو انصرافي ارشد هستم
    ميخاستم ببينم با نامه اعزام به خدمت ميشه براي سفر تفريحي از كشور خارج بشم؟
    غيبت هم ندارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Energy engineering - Politecnico di Milano

سلام دوستان
    آیا دانشجویان انصرافی هم فرصت یکساله برای معرفی به نظام وظیفه دارن؟ اگر این فرصت یکساله هست در این بازه برای سفر به خارج از کشور(مثلا سفر سیاحتی) باید چه کرد؟ آیا نیاز به معرفی به نظام وظیفه و گرفتن برگ سبز هست برای گرفتن خروج یا تو این بازه یکساله امکان خارج شدن بدون معرفی هست؟

Junior Member

سلام. من ارشد رو هفت ترمه و با سنوات ارفاقی تموم کردم. الان در فرجه یکساله آیا امکان خروج از کشور دارم؟ اگه بله به چه صورت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mecrob نمایش پست ها
    سلام شما باید :
    1- از دانشگاه نامه معرفی به نظام وظیفه را بگیری(یعنی کاملا کارهای فارغ التحصیلی و تسویه حساب رو انجام بدی)
    2- مدارک مورد نیاز برای اعظام به خدمت رو به پلیس+10 بدی(شامل نامه معرفی به نظام وظیفه از دانشگاه+کپی شناسنامه و کارت ملی و عکس و...)
    3-بعد از مرحله فوق یک برگه سبز (تاریخ اعظام به خدمت)به همراه کد سخا به شما داده میشه که مثلا میگن شما باید فلان تاریخ بری آموزشی
    4-شما با نام کاربری(شماره ملی) و پسورد (کد سخا) وارد سایت evazifeh.epolice.ir میشین و اونجا وضعیت شما از مشغول به تحصیل باید به اعزام به خدمت تغییر کنه که ممکنه دو سه روز بعد از دریافت برگ سبز از پلیس+10 این اتفاق بیفته
    5- زمانی که وضعیت شما اعزام به خدمت شد، با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز سایت و مشخص کردن تاریخ خروج و بازگشت با واریز 15 میلیون از طریق همین سایت به شما مجوز خروج به مدت ماکزیمم 21 روز داده میشه(تعداد روز دقیق رو برای محکم کاری باز بپرسین) و حتما باید تا یکماه قبل از تاریخ اعظام به ایران برگردین
    6- بعد از چند روز از واریز ودیعه15 میلیون مجوز خروج شما صادر میشه که بعدش میرین پلیس+10 و پاسپورت میگیرین و بقیه کارای ویزارو میکنین
    نکات مهم
    :1-موارد فوق برای دوستانی هست که در بازه یک ساله بعد از فارغ لتحصیلی قرار دارند
    2- اگر مبخواین که تاریخ اعظام شما ماکزیمم زمان مجاز بعد از فارغ التحصیلیبخوره به پلیس +10 میدان هفت تیر بالاتر از فروشگاه یاس مراجعه کنید
    سلام
    همسرم ویزای پیوست برای کشور آلمان را دارد. دقیقا شرایط مشابه دارد. یعنی تازه از مقطع ارشد فارغ التحصیل شده و در بازه ی یکساله ی پیش از سربازی هست. اینکه توی سایت evazifeh.epolice.ir کشور مقصد را آلمان بنویسیم تاثیر منفی روی نظر نظام وظیفه نداره؟ ممکنه توی اداره ی گذرنامه سوال خاصی بپرسن؟ در کل بهتر نیست کشور مقصد را ترکیه بنویسه و بلیط برای ترکیه بگیریم؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Material Engineering at Iran University of Science and Technology

سلام به همگی. کسی میدونه بعد از پر کردن دفترچه تا قبل از اعزام چند بار امکان خروج هست؟ آیا در کل ۴۵ روز فقط می‌شه خارج از ایران بود یا در تعداد دفعات خروج هم محدودیت هست؟
    ممنون می‌شم جواب بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط sbtb نمایش پست ها
    سلام به همگی. کسی میدونه بعد از پر کردن دفترچه تا قبل از اعزام چند بار امکان خروج هست؟ آیا در کل ۴۵ روز فقط می‌شه خارج از ایران بود یا در تعداد دفعات خروج هم محدودیت هست؟
    ممنون می‌شم جواب بدین
    سلام، تا یک ماه قبل از تاریخ اعزامتان می توانید هر چندبار که خواستید خروج کنید.

با سلام خدمت دوستان، در شرایطی که برای خروج از کشور بیشتر از یک کارت پرواز داشته باشیم باید همه را به افسری که مهر خروج را می زند ارایه بدیم یا فقط کارت پرواز مقصد اول کفایت می کند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)