صفحه 8 از 83 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 826

موضوع: خروج از کشور در بازه ی یکساله پس از فارغ التحصیلی

پیش فرض پاسخ : حداکثر مهلت خروج از کشور پس از فارغ التحصیلی

با عرض سلام خدمت همه دوستان؛ بنده در 31 فرودین 91 فارغ التحصیل شدم و قصد ادامه تحصیل در کشور ترکیه دارم، می خواستم واسه امتحان جی آر ای از کشور خارج بشم که هر سازمانی یک جوابی میده، از دوستان خواهش داشتم که منو تو این زمینه راهنمایی کنم که بنده تو این دوران بعد از فراغت چه طور به صورت موقت و محدود می تونم از کشور خارج بشم؟ آیا با گواهی موقت فراغت از تحصیل امکان این کار هست یا باید مدرکمو آزاد کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUST

من یه سوال داشتم
    بنده برای سپتامبر سال پیش پذیرش کانادا داشتم اما مشکل ویزا خوردم، و حتی برای زمستان سال پیش هم ویزام آماده نشد، آیا وزارت علوم قبول می کنه تاریخ شروع تحصیل رو از سپتامبر سال پیش به امسال تمدید کنه و به من مجوز خروج دوباره بده؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rahimakhavan نمایش پست ها
    من یه سوال داشتم
    بنده برای سپتامبر سال پیش پذیرش کانادا داشتم اما مشکل ویزا خوردم، و حتی برای زمستان سال پیش هم ویزام آماده نشد، آیا وزارت علوم قبول می کنه تاریخ شروع تحصیل رو از سپتامبر سال پیش به امسال تمدید کنه و به من مجوز خروج دوباره بده؟
    شما سربازی دارید؟
    وزارت علوم قبلا اینطور بود که بشما 6 ماه اجازه میداد خروج کنید!
    اگه سربازی داشته باشید خیر!شما اگر نرفته باشید که نرفتید احتمالا غیبت بخورید
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Junior Member ssnea آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

با سلام.دوستان میشه منو راهنمایی کنید.من قراره برای تحصیل به خارج برم.من خرداد 92 تموم میکنم درسمو.الآن من بعد تموم شدن درسم چند ماه وقت دارم از کشور خارج شم؟در ضمن دقیق نفهمیدم.ودیعه چقدر باید بزارم؟

ممنون میشم منو راهنمایی کنید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ssnea نمایش پست ها
    با سلام.دوستان میشه منو راهنمایی کنید.من قراره برای تحصیل به خارج برم.من خرداد 92 تموم میکنم درسمو.الآن من بعد تموم شدن درسم چند ماه وقت دارم از کشور خارج شم؟در ضمن دقیق نفهمیدم.ودیعه چقدر باید بزارم؟

ممنون میشم منو راهنمایی کنید
    مدت فراغت به 1سال افزایش یافته شما بعد از فارق شدن 1سال وقت دارید واسه سربازی و ارسال دفترچه
    15میلیون ناقابل البته مربوط به این انجمن نمیشه
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Member bestboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط en milad نمایش پست ها
    مدت فراغت به 1سال افزایش یافته شما بعد از فارق شدن 1سال وقت دارید واسه سربازی و ارسال دفترچه
    15میلیون ناقابل البته مربوط به این انجمن نمیشه
    دوست عزیز برای کسانی که وزارت علوم 6 ماه بهشون مهلت داده تا خارج بشند باید چه مدارکی ارائه بدهند تا 6 ماه اضافه مهلت بگیرند و این معافیت تمدید بشه؟( که جمعا میشه یکسالی که شما اشاره کردید)
    پ.ن:فقط نمیدونم چرا وزارت علوم بی دقتی کرده و به من 5 ماه معافیت داده!منم همون موقع چک نکردم و متوجه نشدم...
    >>>

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bestboy نمایش پست ها
    دوست عزیز برای کسانی که وزارت علوم 6 ماه بهشون مهلت داده تا خارج بشند باید چه مدارکی ارائه بدهند تا 6 ماه اضافه مهلت بگیرند و این معافیت تمدید بشه؟( که جمعا میشه یکسالی که شما اشاره کردید)
    پ.ن:فقط نمیدونم چرا وزارت علوم بی دقتی کرده و به من 5 ماه معافیت داده!منم همون موقع چک نکردم و متوجه نشدم...
    به منم 5 ماه اجازه داده...ازشون پرسیدم گفتند آفر جدید بیاری 6 ماه دیگه قابل تمدیده

بچه ها من ورودی مهر 84 کارشناسی هستم. متاسفانه 2 سال وقتم رو تلف کردم و این ترم (نیمسال دوم 90-91) فارغ میشم.
    البته برای 2 ترم اضافی که دانشجو بودم رفتم نظام وظیفه و نامه موافقت با تحصیل رو گرفتم (موافقت تا پایان شهریور 91)

الان برای مستر پذیرش گرفتم ولی استرس گرفتم که به دلیل تحصیل در مدت ارفاقی با خروجم موافقت نکنند!

توی قوانین نظام وظیفه هم به روشنی در این مورد چیزی نگفته لطفاً اگر کسی اطلاعی داره بگه واقعاً نگرانم...

توی عید برای امتحان GRE که نذاشتن از کشور خارج بشم. آیا برای ادامه تحصیل هم جلوگیری می کنن؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آزاد نجف آباد

سلام دوستان من با یک مشکل وحشتناک مواجه شدم لطفا راهنمایی کنید - من متولد 1368 هستم و تیر ماه امسال فارغ التحصیل شدم قصد دارم برای مقطع کارشناسی ارشد برای ترکیه اقدام کنم - دانشگاه ترکیه در ماه دی مدارک رو بررسی کرده و تا فروردین اعلام میکنه که به من پذیرش میده یا نه و ترم تحصیلی هم مهر ماه 1392 شروع میشه - با توجه به اینکه من تیر ماه 91 فارغ میشم و تا تیر ماه 92 فرجه دارم برای سربازی آیا اگر برای مهر 92 پذیرش بگیرم می تونم با گرفتن اون پذیرش تا مهر صبر کنم یا مجبورم برای سربازی اقدام کنم ؟؟ میترسم چون شروع ترم اونا توی مهر هست نظام وظیفه بگه تو فقط تا تیر فرجه داری و نشه برم !!!

شما به هر حال این یک سال رو فرصت داری تا خودت رو معرفی کنی یعنی دفترچه پست کنی. و اینکه بین دفترچه پست کردن و اعزام فاصله هست.
    نمی دونم اینو ولی شاید بشه صحبتی کرد که تاریخ اعزام و تغییر داد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)