صفحه 17 از 18 نخستنخست ... 789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 171

موضوع: Ohio University

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Ohio University

دوستان ايراني كه اين دانشگاه هستند لطف كنند يمقدار راجع به سطح دانشگاه و وضعيت شهر آتنز توضيح بدهند (مثل پست آخر تاپيك دانشگاه Oregon state) من يه في ويور دارم از دانشكده م شيمي نميدونم اصلا ارزش داره اپلاي كنم يا نه. بنظر شهر مرده اي مياد.

Junior Member

سلام. اوه اوه اخرین پست اینجا مال 2013 هست ! خب من استادم از این دانشگاه گفت کاغذ بازیا پذیرشو داره میکنه. کسی اصن امسال اپلای کرده ؟ پذیرش داره؟ اصن بدرد میخوره اینجا؟ این ایدی من تو تلگرام هست اگر کسی بود پیام بده. ممنون
    ###########
    ویرایش توسط rtrt : March 24th, 2017 در ساعت 06:41 AM دلیل: آیدی تلگرام

من امسال این دانشگاه اپلای کرده بودم اما با من خوب تا نکرد قسمت تحصیلات تکمیلیش.
    بنده لیسانسم از دانشگاه سراسری تفرش بود و به من ایمیل زدن که مدرکی دال بر معتبر بودن این دانشگاه در ایران ارائه بده، برام مقدور نبود برم وزارت علوم هر چند که بعید میدونستم چنین نامه ای بدن به من و کلا به خاطر هزینه ترجمه و احیانا پست کردنش از خیرش گذشتم چون معلوم نبود یا این رویه پذیرش بدن و رو هوا بود، از شانس بد اسم دانشگاه تفرش توی سایت انگلیسی وزارت علوم هم نبود و به همین سادگی پول اپلیکیشن فی و ریپورت نمراتم هدر رفت، این در شرایطی بود که من این دانشگاه رو به عنوان گزینه ی امن انتخاب کرده بودم و درست زمانی که راجب اعتبار مدرکم در حال مذاکره با رئیس تحصیلات تکمیلی این دانشگاه بودم پذیرش بدون فاندم از Texas A&M و دانشگاه فلوریدای جنوبی اومده بود.
    نمیدونم شانس من اینجوری بود برای این دانشگاه یا رویه ی کلیشون مسخرست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid992006 نمایش پست ها
    من امسال این دانشگاه اپلای کرده بودم اما با من خوب تا نکرد قسمت تحصیلات تکمیلیش.
    بنده لیسانسم از دانشگاه سراسری تفرش بود و به من ایمیل زدن که مدرکی دال بر معتبر بودن این دانشگاه در ایران ارائه بده، برام مقدور نبود برم وزارت علوم هر چند که بعید میدونستم چنین نامه ای بدن به من و کلا به خاطر هزینه ترجمه و احیانا پست کردنش از خیرش گذشتم چون معلوم نبود یا این رویه پذیرش بدن و رو هوا بود، از شانس بد اسم دانشگاه تفرش توی سایت انگلیسی وزارت علوم هم نبود و به همین سادگی پول اپلیکیشن فی و ریپورت نمراتم هدر رفت، این در شرایطی بود که من این دانشگاه رو به عنوان گزینه ی امن انتخاب کرده بودم و درست زمانی که راجب اعتبار مدرکم در حال مذاکره با رئیس تحصیلات تکمیلی این دانشگاه بودم پذیرش بدون فاندم از Texas A&M و دانشگاه فلوریدای جنوبی اومده بود.
    نمیدونم شانس من اینجوری بود برای این دانشگاه یا رویه ی کلیشون مسخرست.
    اره کلا معلوم نیست با خودشون چند چندن. من با کووردیناتور دانشکده م شیمی موقع اپلای مکاتبه کردم میگفت همه چیو غیررسمی بده پذیرش گرفتی بعد رسمی بفرست بعد از اپلای هم گفت مدارکت اوکیه نگران نباش. از اون طرف هم تو سایتشون زده هم رییس تحصیلات تکمیلیشون هی ایمیل میزنه مدارکت ناقصه و تا رسمی نباشه ما اصلا نمیتونیم بررسی کنیم. الان علاوه بر تافل و gre از من certificates انگلیسی لیسانس و ارشد میخان. دوستانی که تجربه دارن بگن من برم گواهی موقتمو ترجمه کنم بیرون یه مهر دادگستری بزنم روش رضایت میدن یا حتما دانشنامه میخان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sinahamedi نمایش پست ها
    اره کلا معلوم نیست با خودشون چند چندن. من با کووردیناتور دانشکده م شیمی موقع اپلای مکاتبه کردم میگفت همه چیو غیررسمی بده پذیرش گرفتی بعد رسمی بفرست بعد از اپلای هم گفت مدارکت اوکیه نگران نباش. از اون طرف هم تو سایتشون زده هم رییس تحصیلات تکمیلیشون هی ایمیل میزنه مدارکت ناقصه و تا رسمی نباشه ما اصلا نمیتونیم بررسی کنیم. الان علاوه بر تافل و gre از من certificates انگلیسی لیسانس و ارشد میخان. دوستانی که تجربه دارن بگن من برم گواهی موقتمو ترجمه کنم بیرون یه مهر دادگستری بزنم روش رضایت میدن یا حتما دانشنامه میخان؟
    سلام
    دوست عزیز گواهی موقت معمولا قابل ترجمه رسمی نیست (داخلش ذکر شده که غیر قابل ترجمه)، شما مجبورید دانشنامه رو ترجمه کنید.
    تحصیلات تکمیلی این دانشگاه تا چیزایی رو که میخواد براشون تهیه نکنی پرونده شما رو تحویل دانشکده نمیده، واقعا عجیبه که چرا هماهنگ کننده دپارتمان راجب قوانین و روند دانشگاهشون اطلاع نداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid992006 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز گواهی موقت معمولا قابل ترجمه رسمی نیست (داخلش ذکر شده که غیر قابل ترجمه)، شما مجبورید دانشنامه رو ترجمه کنید.
    تحصیلات تکمیلی این دانشگاه تا چیزایی رو که میخواد براشون تهیه نکنی پرونده شما رو تحویل دانشکده نمیده، واقعا عجیبه که چرا هماهنگ کننده دپارتمان راجب قوانین و روند دانشگاهشون اطلاع نداره
    شما چقدر راجع به این قانون مطمئنید؟ من دوباره با دپارتمان م شیمی تماس گرفتم باز تاکید کرد نگران این ایمیل ها نباش. اپلیکیشن شما توسط اساتید دانشکده داره بررسی میشه و در مراحل پایانیه. تا آفری ارائه نشده نیازی نیس چیز جدیدی بفرستی.

نقل قول نوشته اصلی توسط sinahamedi نمایش پست ها
    شما چقدر راجع به این قانون مطمئنید؟ من دوباره با دپارتمان م شیمی تماس گرفتم باز تاکید کرد نگران این ایمیل ها نباش. اپلیکیشن شما توسط اساتید دانشکده داره بررسی میشه و در مراحل پایانیه. تا آفری ارائه نشده نیازی نیس چیز جدیدی بفرستی.
    حدس خودم بود، الان توی سایت که میرم استاتوس اپلیکیشنم رو زده ناکامل و وقتی کلیک میکنم برای جزئیاتش زده که بخاطر نقص مدارک اپلیکیشن شما Hold هست. اینکه دپارتمانها به پرونده اپلیکنت ها دسترسی داشته باشن ممکنه چون یه سیستم آنلاینه، من که کلا بیخیال این دانشگاه شدم انقد که با تحصیلات تکمیلیش بحث و جدل کردم.
    راجب مورد شما چون که دپارتمان بهتون گفته که پروندتون داره بررسی میشه بنظرم لازم نیست نگران باشید، حتی اگه بخواید چیزایی که تحصیلات تکمیلی ازتون خواسته فراهم کنید براشون بنظرم توی این زمان که حدودا دو ماه و خورده ای از ددلاینا گذشته و پرونده ها در حال بررسی هستند کمکی نمیکنه بهتون، اینم در نظر بگیرید که این دانشگاه ازون دانشگاهایی نیست که ریپورت نمراتو آنلاین از ETS میگیرن و 10 روز هم طول میکشه تا نمراتتون برسه بدستشون.

Junior Member

سلام دوستان پذیرش مهندسی شیمی من از اینجا اومده اگه کسی دیگه پذیرش گرفته برا فال 2017 بهم پیام بده .
    ######
    ویرایش توسط rtrt : March 30th, 2017 در ساعت 10:58 PM دلیل: ایدی تلگرام

Junior Member shabi66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

بچه ها احیانا کسی از مشهد نمیخواد بره اوهایو؟

سلام دوستان من دانشکده شیمی این دانشگاه اپلای کردم و هنوز هیچ جوابی ندادن.کسی تو این دانشگاه هست که اطلاعی در مورد زمان اعلام پذیرش داشته باشه یا امسال اپلای کرده باشه؟. کسی هست که تجربه ای در این مورد داشته باشه؟