صفحه 14 از 18 نخستنخست ... 456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 171

موضوع: Ohio University

پیش فرض پاسخ : Ohio University

نقل قول نوشته اصلی توسط KiteRunner نمایش پست ها
    توی پروفایل من هم همینطوره. فک میکنم به این خاطر هست که هنوز اپلیکیشن ها رو پروسس نکردن. احتمالا همونطور که توی ایمیل گفتن تا یک هفته دیگه درست میشه
    سلام.هنوز برای من درست نشده و توی TO DO LIST ریزنمرات میخواد.ایمیل رو هم جواب نمیدن.اونجایی هم که گفته میتونید مدارک اضافی را بعد از اپلای اپلود کنید اصن گزینه اپلود نداره.چطوریاس؟

Junior Member captainn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط raha8789 نمایش پست ها
    سلام.هنوز برای من درست نشده و توی TO DO LIST ریزنمرات میخواد.ایمیل رو هم جواب نمیدن.اونجایی هم که گفته میتونید مدارک اضافی را بعد از اپلای اپلود کنید اصن گزینه اپلود نداره.چطوریاس؟
    با آی پی ایران گزینه آپلود نشون داده نمی شه، یه نوعی آ پیتونو عوض کنید D:

Junior Member KiteRunner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پروفایل منم هنوز همونطوره. با اینکه تقریبا داره دو هفته میشه. توی اون صفحه آپلود این رو نوشته. منم به همین خاطر منتظر موندم هنوز.

• Please do not resubmit items uploaded when the application was submitted. Documents previously submitted as attachments with your application will take 5-7 business days to be processed and clear checklist items.

در هر صورت چیزی که اینجا آپلود میشه هم باید دستی پروسس بشه. کلا به نظر میاد یکم کنده این دانشگاه!

سلام.ایا باید برای این دانشگاه مدرک اصلی لیسانس و ارشد هم ارسال بشه؟با توجه به اینکه در TO DO LIST در پروفایل من گفته شده مدرک لیسانس لازمه, من ایمیل زدم و اونها در جواب گفتند که باید مدرک را ایمیل کنم.کمتر دانشگاهی دیدم که قبل پذیرش مدرک بخوان.ایا کسی با همچین مشکلی روبرو شده؟

سلام دوستان
    من امروز ایمیل قبولی در این دانشگاه رو برای دکتری الکترونیک دریافت کردم
    ولی متاسفانه هیچ اطلاعاتی درمورد فاند داده نشده
    کسی هست که در این زمینه من و راهنمایی بتونه بکنه؟
    ممنون میشم اگر پاسخ بدید.

Junior Member KiteRunner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام.ایا باید برای این دانشگاه مدرک اصلی لیسانس و ارشد هم ارسال بشه؟با توجه به اینکه در TO DO LIST در پروفایل من گفته شده مدرک لیسانس لازمه, من ایمیل زدم و اونها در جواب گفتند که باید مدرک را ایمیل کنم.کمتر دانشگاهی دیدم که قبل پذیرش مدرک بخوان.ایا کسی با همچین مشکلی روبرو شده؟

من ترنسکریپت unofficial رو توی اپلیکیشن فرم آپلود کردم. الان هم دیگه توی TO DO LISTم چیزی نمونده و همونو قبول کردن. فک نمیکنم نیازی به مدرک باشه الان.
    البته من هنوز مدرکم رو نگرفتم. شاید به همون خاطر باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط KiteRunner نمایش پست ها
    من ترنسکریپت unofficial رو توی اپلیکیشن فرم آپلود کردم. الان هم دیگه توی TO DO LISTم چیزی نمونده و همونو قبول کردن. فک نمیکنم نیازی به مدرک باشه الان.
    البته من هنوز مدرکم رو نگرفتم. شاید به همون خاطر باشه
    ممنون.به یه جای دیگه ایمیل دادم گفتن قبل از پذیرش لازم نیس مدرک.ایمیل های اتوماتیک که خود دانشگاه میفرسته بی دلیل هست!

Junior Member

[QUOTE=mandana67;2174967]دپارتمان صنایع ماکزیمم دو سال و نیم به پی اچ دی ها فاند میده و تابستون ها هم فاند نمیده![/QUOTE

من منظورتون رو متوجه نشدم یعنی کلا 2 سال و نیم فاند داره یا تمدید می کنه در صورت داشتن عملکرد خوب و نمرات بالا؟ و اینکه این فاندی که می ده مثلا 20000 تا با حذف شهریه هست؟ یا کلا 20000 تا میده و بقیه مخارج با خودتونه؟

ممنون

سلام دوستان
    این دانشگاه یه ماه قبل قرار بود ادمیشن منو صادر کنه تازه دیشب ایمیل زدن که مدرکتو برامون بفرست!!!!
    من هرچی میگم مدرکمو هنوز ازاد نکردم و امکانش نیست الان میگن اینجوری نمیتونیم پروسه دادن ادمیشن رو شروع کنیم. کسی تجربه مشابهی داره؟
    در ضمن من شهریور 94 فارغ شدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط nmshafie نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این دانشگاه یه ماه قبل قرار بود ادمیشن منو صادر کنه تازه دیشب ایمیل زدن که مدرکتو برامون بفرست!!!!
    من هرچی میگم مدرکمو هنوز ازاد نکردم و امکانش نیست الان میگن اینجوری نمیتونیم پروسه دادن ادمیشن رو شروع کنیم. کسی تجربه مشابهی داره؟
    در ضمن من شهریور 94 فارغ شدم.
    سلام.
    به نظر من شما برای اپلای ریزنمرات غیررسمی رو آپلود کرده این. الان باید همون ریزنمرات غیررسمی رو بذارین توی پاکت دانشگاه و پست کنین؛
    برای شریف رو نمیدونم، ولی صنعتی اصفهان خودش ریزنمرات غیررسمی ترجمه شده صادر میکنه و من دو تا فارسی هم گرفتم و همه رو برام گذاشت توی یه پاکت و خودم فرستادم. هیچ مشکلی هم پیش نیومد. اون اصل مدرک رو که با خودتون بعدا میبرین و حضوری میدین...
    دوستان دیگه هم میتونن نظر بدن...
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.