صفحه 3 از 18 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 171

موضوع: Ohio University

Junior Member abolfazl_av آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی

پیش فرض پاسخ : Ohio University

نقل قول نوشته اصلی توسط sabzdarsabz نمایش پست ها
    دوستانی که تو این دانشگاه درس میخونن میشه یه کم راجع بهش توضیح بدن؟
    من پذیرش بدون فاند دارم(برای فوق لیسانس برق)
    میخوام ببینم میشه از ترم دوم یا سوم فاند گرفت یا تو دانشگاه کار گیر آورد؟ شرایط کار پیدا کردن بعد از ففارغ التحصیلی چجوریاست؟
    ظاهرا با گرفتن معدل 3/4 و همچنین پاس کردن 12 کردیت ساعت می تونید فاند بگیرید البته تا اونجا که می دونم تصمیم گیری به صورت سالیانست نه ترمی

رشته و دانشگاه
    شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad007ir نمایش پست ها
    منم اپلای کردم برای شیمی ، یکمی دانشگاه عجیبیه چند دفعه ایمیل زده این مدارکت رسیده بعد دوباره گفته کامل نیست دوباره گفته کامله. از صفحه استتوسشم نمیشه چیز درستی فهمید
    این دانشگاهایی که سیستم جامع اپلای دارن کلا کارشون مثل سیستم چامع گلستان خودمون بی سرو سامونه
    سلام حاج احمد. زیاد خودتو ناراحت نکن به منم گفتن که مدارکت ناقصه بی خیالش شدم یهو امروز دیدم نامه آفر اومده!!!

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl_av نمایش پست ها
    ظاهرا با گرفتن معدل 3/4 و همچنین پاس کردن 12 کردیت ساعت می تونید فاند بگیرید البته تا اونجا که می دونم تصمیم گیری به صورت سالیانست نه ترمی
    من از دانشگاه UMBC هم پذیرش بدون فاند دارم. شما نمیدونید کدوم بهتره؟!
    من میخوام یه دانشگاهی باشه که ارتباط با صنعتش خوب باشه و بعد فارغ التحصیلی راحت کار گیرم بیاد.

رشته و دانشگاه
    شیمی

من از دانشگاه UMBC هم پذیرش بدون فاند دارم. شما نمیدونید کدوم بهتره؟!
    من میخوام یه دانشگاهی باشه که ارتباط با صنعتش خوب باشه و بعد فارغ التحصیلی راحت کار گیرم بیاد.
    از نظر دانشگاه اوهایو خیلی بهتر از UMBC هست ولی رشته شما تو هر دو دانشگاه یک رتبه رو داره و بلکه UMBC بهتر هستش. اگه استاد براتون مهمه بهتره هر دو دانشگاه رو به دقت بگرید شاید تو یکیشون یه استادی باشه که واقعا دوست داشته باشید باهاش کار کنید
    ولی از نظر زندگی با توجه به اینکه فاند ندارید توصیه می کنم که اوهایو بری چون خیلی ارزون تر از UMBC هست و نیاز به پول کمتری برای زندگی داری البته اگه پول به اندازه کافی داری برو UMBC چون شهرش بهتر از اوهایوست و بیشتر بهت خوش میگذره اونجا!

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl_av نمایش پست ها
    از نظر دانشگاه اوهایو خیلی بهتر از UMBC هست ولی رشته شما تو هر دو دانشگاه یک رتبه رو داره و بلکه UMBC بهتر هستش. اگه استاد براتون مهمه بهتره هر دو دانشگاه رو به دقت بگرید شاید تو یکیشون یه استادی باشه که واقعا دوست داشته باشید باهاش کار کنید
    ولی از نظر زندگی با توجه به اینکه فاند ندارید توصیه می کنم که اوهایو بری چون خیلی ارزون تر از UMBC هست و نیاز به پول کمتری برای زندگی داری البته اگه پول به اندازه کافی داری برو UMBC چون شهرش بهتر از اوهایوست و بیشتر بهت خوش میگذره اونجا!
    من بین 20000 تا 30000 تا شاید بتونم جور کنم ولی به این امید هستم که یه کاری پیدا کنم و بتونم کمترین خرج رو از ایران داشته باشم. در درجه ی اول کار آکادمیک و در درجه ی دوم هر کار دیگه ای. با توجه به اینکه UMBC به بالتیمور و واشینگتون نزدیکه، خب شانس اینکه بتونم کار پیدا کنم خیلی بیشتره دیگه. میدونم که با F1 نمیشه Off Campus کار کرد اما چیزی که من از بچه شنیده م اینه که قضیه اونقدرا هم حاد نیست و زیاد گیر نمیدن.

رشته و دانشگاه
    شیمی

من بین 20000 تا 30000 تا شاید بتونم جور کنم ولی به این امید هستم که یه کاری پیدا کنم و بتونم کمترین خرج رو از ایران داشته باشم. در درجه ی اول کار آکادمیک و در درجه ی دوم هر کار دیگه ای. با توجه به اینکه UMBC به بالتیمور و واشینگتون نزدیکه، خب شانس اینکه بتونم کار پیدا کنم خیلی بیشتره دیگه. میدونم که با F1 نمیشه Off Campus کار کرد اما چیزی که من از بچه شنیده م اینه که قضیه اونقدرا هم حاد نیست و زیاد گیر نمیدن.
    با 30000 دلار اوهایو رو لب به لب می گذرونی ولی بالتیمور رو نمیدونم برو چک کن تو سایتش. از نظر کاری UMBC حتما شانس بیشتری داری و تو اوهایو احتمالا هیچ شانسی برای کار نداری ولی حتما از بجه های اونجا آمار بگیر مطمئن شو که می تونی کار گیر بیاری در این صورت گزینه بهتری برات خواهد بود

Junior Member

چقدر یهو این پیج فعالیتش زیاد شده... به نظر می رسه که امسال دانشگاه اوهایو ایرانی خوب گرفته....منم تونستم یک سری از بچه های اونجا رو با کمک استادم پیدا کنم.

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط golyas68 نمایش پست ها
    چقدر یهو این پیج فعالیتش زیاد شده... به نظر می رسه که امسال دانشگاه اوهایو ایرانی خوب گرفته....منم تونستم یک سری از بچه های اونجا رو با کمک استادم پیدا کنم.
    خب میشه لطف کنی یه سری از اطلاعاتی رو که بدست آوردی اینجا شر کنی؟
    مثلا من شنیده م که اوهایو دهاته!
    راجع به آب و هواش، مردمش، استاداش، جو دانشگاهش، ارتباط با صنعتش ... نمیدونم هرچی میدونی بگو دیگه خسیس!

Junior Member

من دانشگاه اوهایو دپارتمان earth science
    اپلای کردم ولی هیچ جوابی ندادن تا حالا
    ایمیل هم جواب نمیدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Robotic

منم تا الان هیچ جوابی نگرفتم
    به دپارتمان مکانیک هم تا حالا چند بار ایمیل زدم جوابم ندادن
    اگر کسی جوابی گرفته لطفا اطلاع بده