صفحه 11 از 52 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 511

موضوع: University of Texas at Arlington

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, Univeristy of Tehran

پیش فرض پاسخ : University of Texas at Arlington

دوستان من به graduate advisor پروگرامی که اپلای کردم میل زدم گفن شما همه مدارک رو باید به graduate school بفرستید ولی ریکامندیشن ها رو باید واسه دپارتمان صنایع بفرستید. من همه مدارک رو تو یه پاکت که شامل ریکام هام هم بود واسه graduate school فرستادم !!!! میشه کاریش کرد جالا؟ به grad school میل بزنم بگم ریکامندیشن ها رو بفرستید واسه صنایع می کنن این کارو؟

Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering, Isfahan University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط abdollaahi نمایش پست ها
    دوستان من به graduate advisor پروگرامی که اپلای کردم میل زدم گفن شما همه مدارک رو باید به graduate school بفرستید ولی ریکامندیشن ها رو باید واسه دپارتمان صنایع بفرستید. من همه مدارک رو تو یه پاکت که شامل ریکام هام هم بود واسه graduate school فرستادم !!!! میشه کاریش کرد جالا؟ به grad school میل بزنم بگم ریکامندیشن ها رو بفرستید واسه صنایع می کنن این کارو؟
    منم متأسفانه همین کارو کردم. نگران نباش با یک تأخیر 2 هفته ای خودشون همه کارو انجام میدند

Junior Member

مسائل بسیار پیچید تر از اینه که بشه دسته بندی کرد. کلا رشته کامپیوتر برا ادامه تحصیل عالیه. تو آرلینگتون که همه دکتراها فاند دارن. حتماً دالاس هم اینطوریه. چیکار داری فاند رو کی میده؟ اپلای کن هر جا فاند داد برو. با اساتید مکاتبه کن قبل اپلای. اگه فاند داری چرا ترانسفر کنی؟ نه اخلاقیه نه حرفه ای. به فکر ترانسفر نباشین مگر اینکه فاند ندارید. بازار کار هم خوبه، کار مناسب پیدا خواهید کرد به سادگی. در شرایط برابر دالاس رو انتخاب کن. اینقدم سخت نگیر.

نقل قول نوشته اصلی توسط baharna نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به همراه همسرم میخواهیم برای دانشگاه ارلینگتون یا دالاس در مقطع دکترا در رشته کامپیوتر اقدام کنیم .چند سؤال داشتم:
    ۱. کدام دانشگاه برای این رشته بهتر است؟
    ۲.آیا از همان اول فاند میدهند؟فاند را استاد می دهد یا دانشگاه؟
    ۳.ایا میشه بعد از یک ترم ترنسفر گرفت؟
    ۴. آینده کاری خوبی داره این دانشگاه یا نه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

اپلای کن ادمیشن کاندیشنال میدن. خیلی چیز سختی نیست. اومدی اصل مدرکتو با خودت بیار. مورد داشتیم مدرک رد بعد 6 ماه آورده.

نقل قول نوشته اصلی توسط Potential نمایش پست ها
    سلام

چرا دانشگاه های تگزاس این همه سخت میگیرن! همه دانشگاه های ایالت های دیگه قبول کردن با unofficial transcript اپلای کنم. اما به اینجا ایمیل زدم گفت نه تا آفیشیال نباشه بررسی نمیکنیم!!!
    یعنی همه شما مدارک رسمی براشون پست کردید؟ چرا این همه سخت میگیرن! حتی san antonio هم اینطوری بود! تو سیستم اپلای جایی برای آپلود مدارک نداشت!

لطفا بگید آیا راهی هست من اپلای کنم یا بیخیال این دانشگاه شم

Junior Member sina_shah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Manchester University

دوستان ایا هنوزم وقت هست واسه این دانشگاه اقدام کنم؟ به نظر deadline و Aprill اما اگه اینقدر دیر کی می خوان جوابا رو بدن؟ میشه کمی توضیح بدین؟

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_shah نمایش پست ها
    دوستان ایا هنوزم وقت هست واسه این دانشگاه اقدام کنم؟ به نظر deadline و Aprill اما اگه اینقدر دیر کی می خوان جوابا رو بدن؟ میشه کمی توضیح بدین؟
    سیستم این دانشگاه غلطکی است

یعنی هر وقت مدارک شما کامل شود همون موقع بررسی می شود و با دیگران مقایسه نمی شوید.
    اگر ظرفیت پر شد دیگر به کسانی که برای اون ترم اپلای کردند را ریجکت می کنند هر چند تمام جز جز رزومه شان از قبلی ها بهتر باشد.

در زمان های خلوت (از ژوئیه تا سپتامبر) یک هفته بعد از تکمیل مدارک نتیجه اعلام می شود
    در زمان های شلوغ (ژانویه و فبریه) حتی اگر مدارک شما کاملا رسیده باشد تا یک ماه طول می کشد تا پرونده شما باز شود و به دانشکده برای اعلام نظر ارسال شود. در زمان های شلوغ پنج هفته بعد از دریافت مدارک دانشکده جواب می دهد.

اکنون تازه جواب کسانی آمده که تا اول ژانویه پرونده یشان تکمیل شده
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

Junior Member

سلام. من قبل از ددلاین مدارک رو فرستاده بودم، حدود یک هفته بعد رسیدن مدارک رو تایید کرد و گفت برای بررسی به دپارتمان فرستاده شده. اما از اون به بعد هیچ خبری نیست. فکر می کنید کی یه جوابی بدن؟

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط esfandiari نمایش پست ها
    سلام. من قبل از ددلاین مدارک رو فرستاده بودم، حدود یک هفته بعد رسیدن مدارک رو تایید کرد و گفت برای بررسی به دپارتمان فرستاده شده. اما از اون به بعد هیچ خبری نیست. فکر می کنید کی یه جوابی بدن؟
    تاریخ دقیقی که به شما گفتند فرستادند دپارتمان کی بود؟
    رشته شما چیست؟
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

Junior Member

اپلیکیشن رو 14 ژانویه فرستادم، فکر کنم 24 ژانویه هم مدارکم با پست رسید اونجا. قبل از فبریه فرستادند دپارتمان و یه کد دادند که از طریق MyMav وضعیت رو چک کنم. از اون موقع تغییری نکرده.
    Application material sent to the academic advisor of your intended program for thorough decison review

بعضی جاها گفته اواخر مارچ اوایل اپریل اعلام می کنند. شما خبر دارین؟

Public and Urban Administration

ApplyAbroad Guardian
    solaleh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط esfandiari نمایش پست ها
    اپلیکیشن رو 14 ژانویه فرستادم، فکر کنم 24 ژانویه هم مدارکم با پست رسید اونجا. قبل از فبریه فرستادند دپارتمان و یه کد دادند که از طریق MyMav وضعیت رو چک کنم. از اون موقع تغییری نکرده.
    Application material sent to the academic advisor of your intended program for thorough decison review

بعضی جاها گفته اواخر مارچ اوایل اپریل اعلام می کنند. شما خبر دارین؟

Public and Urban Administration
    دوست عزیز شما application status رو تو mymav از کجا چک میکنین؟ من جز یه سری اطلاعات مخصوص یونی مثل اخبار هیچی اونجا پیدا نکردم... ممنون میشم راهنمایی کنین