نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط snsajedi نمایش پست ها
    شما با مدارک موقت ریزنمرات و گواهی اتمام لیسانس میتونی پذیرش بگیری البته بستگی به کشور و دانشگاه هدفتون داره بعضی جاها مدارک نهایی و رسمی میخوان ولی مثلا کانادا و آمریکا اکثرا با موقت قبول میکنند.
    برای اینکه مطمئن بشی هم براحتی میتونی از منشی دپارتمان دانشگاه مدنظرت بپرسی.
    اگر با این روش پذیرش بگیری، بعدش با مراجعه به نظام وظیفه و گذاشتن وثیقه میتونی بری مدارک نهایی و رسمی رو آزاد کنی.
    راه دوم اینه که الان دفترچه رو بفرسی و برگه اعزام بگیری و براحتی بری مدارک رو آزاد کنی که من خودم 4 سال پیش اینجوری اقدام کردم و مدارکم رو تحویل گرفتم و بعدش براحتی و بدون نگرانی اپلای میکنی هر موقع هم پذیرش گرفتی میری نظام وظیفه کارهای ترخیص از خدمت رو انجام میدی.
    ممنون از جوابتون . اما منظور سوال من اینه که من چطور میتونم مدرک موقت لیسانس رو بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟
    برای گرفتن مدرک از دانشگاه ، باید یکی از مدارک زیر را داشته باشم.
    1. کارت پایان خدمت نظام وظیفه 2.کارت معافیت دائم 3.گواهی اشتغال به خدمت نظام وظف 4.گواهی اشتغال به تحصیل در مقطع بالاتر و 5.برگ اعزام .
    .............................................

مشکل دوم اینه که من اگه بخوام مثلا با مدرک وقت پذیرش بگیرم ، خب باید اونو ترجمه کنم و برای ترجمه هم ، داراالترجمه فقط مدارک رسمی رو ترجمه میکنه ....
    کمک کنید؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط maxi1 : May 17th, 2017 در ساعت 11:32 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)