صفحه 133 از 151 نخستنخست ... 3383123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Junior Member Ped2man آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ELECTRICAL POWER engineer

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

سلام دوستان
    من الان درحال تحصیل رشته برق کارشناسی پیوسته ترم ۵ هستم و ۷ ترمه خدا بخواد تمومم،برای گرفتن ریزنمرات قابل ترجمه درحین تحصیل میشه از الان شروع کنم کم کم ریرنمرات رسمی بگیرم یا باید بزارم ترم آخر همش رو یجا بگیرم؟؟؟(مشکل اساسی من کارمندهای دانشگاه هستن که مخالفت میکنن که ریزنمره درحین تحصیل نمیشه گرفت(اطلاع ندارن چون موردی پیش نیومده قبلا براشون))
    پیشنهاد شما چیه برا گرفتن ریزنمرات رسمی درحین تحصیل؟؟؟بزارم همش ترم آخر یا کم کم الان بگیرمشون؟
    یه سوال دیگه هم دارم که مگه میشه فرم شماره ۳ رو به ریزنمرات قابل ترجمه تبدیل کرد(۳تا امضا و مهره دبیرخونه دانشگاهم )بهش بزنم و بعد ببرم سازمان مرکزی؟؟؟
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    ویرایش توسط Ped2man : December 28th, 2016 در ساعت 10:57 PM

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Ped2man نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان درحال تحصیل رشته برق کارشناسی پیوسته ترم ۵ هستم و ۷ ترمه خدا بخواد تمومم،برای گرفتن ریزنمرات قابل ترجمه درحین تحصیل میشه از الان شروع کنم کم کم ریرنمرات رسمی بگیرم یا باید بزارم ترم آخر همش رو یجا بگیرم؟؟؟(مشکل اساسی من کارمندهای دانشگاه هستن که مخالفت میکنن که ریزنمره درحین تحصیل نمیشه گرفت(اطلاع ندارن چون موردی پیش نیومده قبلا براشون))
    پیشنهاد شما چیه برا گرفتن ریزنمرات رسمی درحین تحصیل؟؟؟بزارم همش ترم آخر یا کم کم الان بگیرمشون؟
    یه سوال دیگه هم دارم که مگه میشه فرم شماره ۳ رو به ریزنمرات قابل ترجمه تبدیل کرد(۳تا امضا و مهره دبیرخونه دانشگاهم )بهش بزنم و بعد ببرم سازمان مرکزی؟؟؟
    دوست عزیز شما فارق التحصیل شید بعد برید ریز نمره های رسمیتونو بگیرید.
    گرفتن ریز نمره چه در دانشگاه آزاد و چه در دانشگاه سراسری ربطی به وضعیت خدمت شما نداره.
    از امضای من هم می تونید نحوه گرفتن ریز نمره هارو ببینید....

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

Junior Member Ped2man آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ELECTRICAL POWER engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما فارق التحصیل شید بعد برید ریز نمره های رسمیتونو بگیرید.
    گرفتن ریز نمره چه در دانشگاه آزاد و چه در دانشگاه سراسری ربطی به وضعیت خدمت شما نداره.
    از امضای من هم می تونید نحوه گرفتن ریز نمره هارو ببینید....
    با عرض پوزش من این سوال رو از قسمت فارغ التحصیلان پرسیدم گفتن بعد از فارغ التحصیلی باید وایسی دانشنامت بیاد که من وقت ندارم ۶ماه صبر کنم و قبل از دانشنامه ریز نمره نمیدن اگه فارغ التحصیل بشی،،،سوال اصلی من اینه که فرم شماره ۳ رو تمام امضاهاش رو بگیرم درحین تحصیل میشه بردتش سازمان مرکزی که بتونم ترجمش کنم؟؟؟(اصن اسم اون برگه که از دانشگاه باید بگیرم فرم شماره ۳ هست؟؟)

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Ped2man نمایش پست ها
    با عرض پوزش من این سوال رو از قسمت فارغ التحصیلان پرسیدم گفتن بعد از فارغ التحصیلی باید وایسی دانشنامت بیاد که من وقت ندارم ۶ماه صبر کنم و قبل از دانشنامه ریز نمره نمیدن اگه فارغ التحصیل بشی،،،سوال اصلی من اینه که فرم شماره ۳ رو تمام امضاهاش رو بگیرم درحین تحصیل میشه بردتش سازمان مرکزی که بتونم ترجمش کنم؟؟؟(اصن اسم اون برگه که از دانشگاه باید بگیرم فرم شماره ۳ هست؟؟)
    بله. فرم شماره 3 قابل ترجمست. همین تاپیک رو بخونید راجع بهش مفصل بحث شده...

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

Junior Member

با درود و وقت بخیر
    دوستان من ترم آخر کارشناسی هستم. ماه پیش درخواست ریزنمرات دادم و امروز به دستم رسیده. ریز نمرات من از ابتدای تحصیل دوره ی کارشناسی تا پایان ترم گذشته هست؛ یعنی این ترم که ترم آخر هست هنوز امتحاناتم تموم نشده. حالا سوال من این هست که در فرم ریزنمراتم فقط نمرات وارد شده و معدل کل درج نشده. میخوام مدارکم رو ترجمه کنم و برای دانشگاه آلمان بفرستم؛ درج نشدن معدل کل مشکل ایجاد میکنه؟ اگر مشکل ایجاد میکنه چه کاری باید انجام بدم که معدل کل رو هم بگیرم؟ چون ریز نمرات (فرم شماره 3) از طرف دانشگاه و سازمان مرکزی ارسال شده.
    ممنون میشم از پاسختون.

سلام دوستان
    اسکن دانشنامه کارشناسی دارم، اگر این اسکن پرینت بگیرم سازمان مرکزی حاضر میشه مهر و امضا کنه؟
    برای ترجمه...

سلام دوستان ایا دانشگاه ازاد برای ازاد کردن دانشنامه اصلی و ترجمه اش سربازی می خواد؟‌ و اینکه اگه الان من بخوام بعد از مقطع لیسانس برم خارج برای کار، مدرک رو نمی دن بدون سربازی؟‌و سوال اخر اینکه اگه برم خارج، راهی داره که از اونجا بدون سربازی از طریق سفارت یا وکیل در داخل ایران مدرک اصلی ام رو بگیرم؟ (جهت نشون دادن به سفارت های کشور هایی که برای ویزای کار مدرک می خوان)

Junior Member

سلام دوستان.
    من در حال گذروندن خدمت سربازی هستم و8ماه از سربازیم هم مونده و پزشک عمومی هستم برای تخصص میخوام آلمان اقدام کنم.میتونم حین خدمت مدارکم رو مثل دانشنامه و ریزنمرات بگیرم؟اینم بگم سیستم پذیرش تخصص در آلمان به صورت کار هستش نه دانشجویی و عملا نمیشه پذیرشی گرفت و اون رو به وزارت بهداشت اراءه کرد تا نامه بزنن به نهاد مربوطه.یک جا خوندم با برگ سبز و گواهی اشتغال به خدمت میشه یک کار هایی کرد.درسته؟

Junior Member

سلام من آزاد تهران لیسانس خوندم این ترم آخرم بود ولی هنوز برا فارغ التحصیلی اقدام نکردم بهترین روش برای من اینه که قبل از اقدام ریزنمرات رو بگیرم یا روش دیگه ای هست ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics education

سلام دوستان من کارمند دولت هستم کاردانی و کارشناسی و ارشد رو جدا خوندم (کاردانی دولتی و بقیه آزاد) واسه کاردانی تعهد خدمت داشتم که تموم شد و کارت پایان خدمت و پاسپورت هم دارم. تا یک ماه دیگه از پایان نامه ارشدم دفاع میکنم.
    لطفا به سوالات من پاسخ بدین
    1)نیاز به آزاد سازی مدرک دارم؟ (پرداخت هزینه واسه تحصیل رایگان در مقطع کاردانی که دولتی بوده یا ربطی نداره؟)
    2) با توجه به اینکه بندرعباس هستم پیشنهاد میدین واسه تایید ریزنمرات و ترجمه ش خودم برم تهران یا بدم دست دانشگاه؟
    3)ریز نمرات کاردانی و کارشناسی و ارشد رو باید جداگانه بگیرم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)