صفحه 88 از 151 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192939495969798138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

سلام ذوستان . من در خصوص فرم شماره یه مشکل برام پیش اومده و اون اینه که من بعد از اتمام دروس 6 واحد ماده 47 برداشتم و حالا وقتی دانشگاه ÷رینت فرم شماره 3 رو میگیره دروس ماده 47 2 بار تکرار شده . یکبار در نیمسال اصلی و یکبار هم نیمسال جبرانی .
    به طور مثال : در ردیف 23 ریاضی مهندسی 18 و در ردیف 69 ریاضی مهندسی 18
    واحد خودم مشکل رو نمیتونن حل کنن آیا کسی تجربه این مشکل رو داشته
    در ضمن امضای این ریز نمرات که بالای اون نوشته شده فرم شماره 3 یک امضا هست و اون هم مربوط به معاون آ»وزشی واحد و نکته آخر هم از من خواسته نشد که برای دریافت این ریز نمرات پولی رو واریز کنم.
    ممنون میشم کمک کنید خیلی گیرم

ApplyAbroad Senior Veteran

درود

از دوستان کسی هست که تجربه تسریع صدور دانشنامه و ریزنمرات در سازمان مرکزی داشته باشه؟

با سپاس
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

از دوستان کسی هست که تجربه تسریع صدور دانشنامه و ریزنمرات در سازمان مرکزی داشته باشه؟

با سپاس
    اینجا

متاسفانه الان 7 ماه شده ولی از مدرک خبری نیست.از تاریخ ارسال به سازمان هم 3 ماه گذشته(اوایل تیر) ولی هنوز هیچ.میترسم پیگیرش بشم و بعد از کلی دردسر چند روز بعدش بیاد.تهران هم نیستم.اگر میدونستم حتما خودم اقدام کرده بودم تا الان و رسما میرفتم دنبال تسریع کارهاش.

با سلام خدمت دوستان.
    من یه درخواست داشتم ! می خواستم یکی از دوستان برام نمونه ریز نمرات ترجمه شده دانشگاه آزاد رو بفرسته چه اسکن شده چه به صورت عکس ولی خوانا.
    اگر این لطف بزرگ رو بکنید ممنون میشم.

و یک سوال واحدهایی که به هر دلیلی حذف شدند در ترجمه ریز نمرات لحاظ می شن؟ مثل حذف پزشکی یا حذف های مختلف.
    واحدهای افتاده چطور؟
    ویرایش توسط PrimOfLife : October 11th, 2014 در ساعت 07:57 PM

Junior Member

سلام دوستان، دو تاسوال داشتم:

1- من اصل مدرک لیسانس را دارم و اصل ریز نمرات لیسانس هم میتونم بگیرم. مشکلم با مدرک ارشد است که موقت است و فقط میتونم ریز نمرات غیر رسمی بگیرم. آیا بنظرتون واسه اپلای با مدارک و ریز نمرات غیر رسمی فوق لیسانس دچار مشکل میشم؟؟ برای سفارت به دستم میرسه ولی واسه اپلای نمیرسه.

2- سازمان مرکزی دانشگاه آزاد، ترجمه مدرک موقت و ریز نمرات غیر رسمی را توی پاکت میزاره و مهر کنه؟ یا حتما باید اصل دانشنامه و ریز نمرات رسمی باشه؟؟

خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.
    ویرایش توسط jjj3 : October 18th, 2014 در ساعت 04:17 PM

سلام من بهمن به امید خدا تموم میشه درسم ، می خواستم اپلای کنم برای پاییز 2015 و الآن ریز نمرات حین تحصیل بگیرم چند تا سوال دارم یکی اینکه چند بار ریز نمرات میشه گرفت ؟ ( هزینه اش ؟ ) و اینکه باید حتما ببرمش تهران تایید بشه ؟ چقد طول میکشه این روند ؟
    مدرکم چند وقت بعد آماده میشه؟ چون باید توی جون یا چولای ترجمه ی مدرکم رو بفرستم وگرنه همه چی میپره ! مدرک موقت رو نمیشه ترجمه کرد ؟

یه سوال دیگه اینکه من چون از یه دانشگاه دیگه انصراف دادم و دوباره کنکور دادم بعضی از درسام معادل سازی شده و به صورت دروس معادل سازی ثبت شده کسی تجربه ایی در این مورد داره ؟

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط emadpaz نمایش پست ها
    سلام ذوستان . من در خصوص فرم شماره یه مشکل برام پیش اومده و اون اینه که من بعد از اتمام دروس 6 واحد ماده 47 برداشتم و حالا وقتی دانشگاه ÷رینت فرم شماره 3 رو میگیره دروس ماده 47 2 بار تکرار شده . یکبار در نیمسال اصلی و یکبار هم نیمسال جبرانی .
    به طور مثال : در ردیف 23 ریاضی مهندسی 18 و در ردیف 69 ریاضی مهندسی 18
    واحد خودم مشکل رو نمیتونن حل کنن آیا کسی تجربه این مشکل رو داشته
    در ضمن امضای این ریز نمرات که بالای اون نوشته شده فرم شماره 3 یک امضا هست و اون هم مربوط به معاون آ»وزشی واحد و نکته آخر هم از من خواسته نشد که برای دریافت این ریز نمرات پولی رو واریز کنم.
    ممنون میشم کمک کنید خیلی گیرم
    طبق ماده ی 47 نمرات دروس ترمیمی به صورت نیمسال جبرانی توی کارنامه ی کل میان من خودم هم می خواستم ترمیم کنم دو تا درس اصلیم رو که نمره هاشون خوب نبود ولی واسه همین بیخیال شدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh.m نمایش پست ها
    سلام من بهمن به امید خدا تموم میشه درسم ، می خواستم اپلای کنم برای پاییز 2015 و الآن ریز نمرات حین تحصیل بگیرم چند تا سوال دارم یکی اینکه چند بار ریز نمرات میشه گرفت ؟ ( هزینه اش ؟ ) و اینکه باید حتما ببرمش تهران تایید بشه ؟ چقد طول میکشه این روند ؟
    مدرکم چند وقت بعد آماده میشه؟ چون باید توی جون یا چولای ترجمه ی مدرکم رو بفرستم وگرنه همه چی میپره ! مدرک موقت رو نمیشه ترجمه کرد ؟

یه سوال دیگه اینکه من چون از یه دانشگاه دیگه انصراف دادم و دوباره کنکور دادم بعضی از درسام معادل سازی شده و به صورت دروس معادل سازی ثبت شده کسی تجربه ایی در این مورد داره ؟

ممنونم

طبق ماده ی 47 نمرات دروس ترمیمی به صورت نیمسال جبرانی توی کارنامه ی کل میان من خودم هم می خواستم ترمیم کنم دو تا درس اصلیم رو که نمره هاشون خوب نبود ولی واسه همین بیخیال شدم
    دوست عزیز توی کارنامه کل رو میدونم که میاد ولی توی ریز نمرات قابل ترجمه یا همون فرم شماره 3 تنها دروس موثر ذکر میشه که برای من درس ماده 47 دوبار ذکر شده در دو نیمسال مختلف اما با نمره یکسان.
    در ضمن در خصوص سوال اولتون من هزینه ای پرداخت نکردم تعداد دفعاتش رو هم فکر نمیکنم محدودیتی داشته باشه چون خودم دو بار گرفتم
    برای تایید ریز نمرات میرید سازمان مرکزی واقع در ÷ونک طبقه چهارم بلوک 3 اونا امضا میکنن و میبرید دبیر خونه مهر میکنن و میبرید دارالترجمه
    در خصوص مدرک بنده چون هنوز کارای فارغ التحصیلی انجام ندادم اطلاع ندارم.
    و نکته آخر اینکه من ریز نمراتم رو به همون صورت 2 نمره برای یک درس بردم و سازمان تایید کرد یعنی فکر کنم متوجه این اشکال نشدن منم چیزی نگفتم چون عجله داشتم برای ارسال مدارک . به نظرتون برام مشکل پیش میاد یا نه؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط emadpaz نمایش پست ها
    دوست عزیز توی کارنامه کل رو میدونم که میاد ولی توی ریز نمرات قابل ترجمه یا همون فرم شماره 3 تنها دروس موثر ذکر میشه که برای من درس ماده 47 دوبار ذکر شده در دو نیمسال مختلف اما با نمره یکسان.
    در ضمن در خصوص سوال اولتون من هزینه ای پرداخت نکردم تعداد دفعاتش رو هم فکر نمیکنم محدودیتی داشته باشه چون خودم دو بار گرفتم
    برای تایید ریز نمرات میرید سازمان مرکزی واقع در ÷ونک طبقه چهارم بلوک 3 اونا امضا میکنن و میبرید دبیر خونه مهر میکنن و میبرید دارالترجمه
    در خصوص مدرک بنده چون هنوز کارای فارغ التحصیلی انجام ندادم اطلاع ندارم.
    و نکته آخر اینکه من ریز نمراتم رو به همون صورت 2 نمره برای یک درس بردم و سازمان تایید کرد یعنی فکر کنم متوجه این اشکال نشدن منم چیزی نگفتم چون عجله داشتم برای ارسال مدارک . به نظرتون برام مشکل پیش میاد یا نه؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون از راهنماییتون
    متوجه شدم خوب یه بارش که جای نمره ی قبلی نشسته یه بار دیگه هم برای نیمسال جبرانی مشکلی نداره که، چون فقط یه بار تو معدلتون حساب شده .
    شایدم مشکل داشته باشه جتما یه تماسی باهاشون بگیرین ببینین چی میگن
    ان شاا... که چیزی نیس
    ویرایش توسط sh.m : October 18th, 2014 در ساعت 05:26 PM دلیل: ...

سلام
    بچه ها من قبولی ارشد آزاد رو دارم. واسه گرفتن ریزنمرات یا دانشنامه می تونم بهمن ثبت نام کنم و این مدارک رو بگیرم. بعد اقدام کنم و اگه پذیرش گرفتم، انصراف بدم و با معافیت تحصیلی برم؟

Member RezaRazeR آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering-TU Wien

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

با سپاس
    امروز من رفتم سازمان مرکزی،و در خواست تسریع دادم،
    مطابق پست قبلی دوستمون رفتم دبیرخانه و شماره نامه و تاریخ نامه را دادم و دبیرخانه هم یه شماره و یک تاریخ به من داد،
    یک متن نامه هم از قبل آماده کرده بودم که اصلا نیازی نیست،یک فرم آماده به شما میدن که یک سری جای خالی داره،پر کردم و تحویل خانوم بیاتی دادم،ایشون هم گفتم یک تا یک ماه نیم دیگه پیگیر بشید!!
    اگر این تسریع بود پس به صورت معمولی کی آماده میشد؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)