صفحه 147 از 151 نخستنخست ... 4797137138139140141142143144145146147148149150151 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,461 تا 1,470 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

سلام . من باید ریز نمرات دانشگاهی رو با ترجمه اش بدم خود دانشگاه آزاد اسلامی تهران شمال. اونها هم تو پاکت مهر و موم شده بهم تحویل بدن. مشکل اینجاست که دانشگاه آزاد تهران شمال گویا جابجا شدن . کسی ممکنه راهنمایی کنه من به کدوم آدرس باید مراجعه کنم ؟ بعد آیا ممکنه یه سری ریز نمرات جدید هم بگیرم ؟ من سال 1382 فارغ التحصیل شدم . ممنون
    این لینک به نظر مال واحد مرکز هستش :http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2358143
    ویرایش توسط zahra1234 : April 22nd, 2019 در ساعت 01:13 PM
    ارسال مدارك به دمشق: جون2010 _ مصاحبه و فايل فدرال مارس 2011- ايميل آپديت 12 آپريل2013 و دریافت مدیکال 6سپتامبر 2013 . ارسال ای مدیکال 24 سپتامبر2013 .پاس ریکوست : 9اکتبر2013

سلام دوستان من در واحد دانشگاه آزاد شهرستان ارشدم و خوندم و دانشنامه امو دریافت کردم چند سال پیش
    الان ریز نمراتمو نیاز دارم حتما باید برم همون شهرستان یا تهران سازمان مرکزی بهم میده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

سلام وقتتون بخیر
    در جواب یکی از دوستان فرمودید
    "سلام و روز بخیر ریز نمرات را از دانشگاه دریافت کنید و جهت تایید به سازمان مرکزی دانشگاه آزاد مراجعه نمایید."

من دانشگاه آزاد سبزوار خوندم میخواستم بدونم آیا ریزنمراتی که به دانشجو میدن با اون ریز نمراتی که قابلیت تایید توسط سازمان مرکزی رو داره فرق میکنه یا نه همون رو هم میشه برد تهران سازمان مرکزی و تایید کرد؟

و سوال دومم اینه که

من نیاز به ترجمه ی دانش نامم دارم ولی فعلا ریز نمراتم رو نمیخوام
    ولی من شنیدم که برای ترجمه دانشنامه + مهر دادگستری + مهر امور خارجه نیاز هست که ریز نمرات رو هم در کنار دانشنامه به دار الترجمه بدیم درسته؟؟؟

من ریزنمراتی که دارم از واحد تحصیلی خودم گرفتم و مهر سازمان مرکزی رو نداره این کفایت میکنه ؟

09351706326

پیشاپیش ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_b1993 نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    در جواب یکی از دوستان فرمودید
    "سلام و روز بخیر ریز نمرات را از دانشگاه دریافت کنید و جهت تایید به سازمان مرکزی دانشگاه آزاد مراجعه نمایید."

من دانشگاه آزاد سبزوار خوندم میخواستم بدونم آیا ریزنمراتی که به دانشجو میدن با اون ریز نمراتی که قابلیت تایید توسط سازمان مرکزی رو داره فرق میکنه یا نه همون رو هم میشه برد تهران سازمان مرکزی و تایید کرد؟

و سوال دومم اینه که

من نیاز به ترجمه ی دانش نامم دارم ولی فعلا ریز نمراتم رو نمیخوام
    ولی من شنیدم که برای ترجمه دانشنامه + مهر دادگستری + مهر امور خارجه نیاز هست که ریز نمرات رو هم در کنار دانشنامه به دار الترجمه بدیم درسته؟؟؟

من ریزنمراتی که دارم از واحد تحصیلی خودم گرفتم و مهر سازمان مرکزی رو نداره این کفایت میکنه ؟

09351706326

پیشاپیش ممنون
    سلام اگه دانشنامه شما جدید باشه به تایید سازمان مرکزی رسیده و نیازی نیس ( هولوگرام و شماره تاییده سازمان مرکزی )
    ولی اگه قدیمی باشه سازمان مرکزی باید تایید کنه
    ریز نمرات هم واحد به سازمان مرکزی باید ارسال کنه و سازمان مرکزی تایید میکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood68 نمایش پست ها
    سلام دوستان من در واحد دانشگاه آزاد شهرستان ارشدم و خوندم و دانشنامه امو دریافت کردم چند سال پیش
    الان ریز نمراتمو نیاز دارم حتما باید برم همون شهرستان یا تهران سازمان مرکزی بهم میده؟
    سازمان مرکزی ریز نمراتی که براش ارسال میشه تایید میکنه ولی ریز نمرات صادر نمیکنه .

Banned

سلام . من تو کنکور امسال شرکت کردم و قبول شدم اما اون رشته ای که میخواستم قبول نشدم و منتظر تکمیل ظرفیت بودم که ببینم میتونم تو رشته مورد علاقم درس بخونم و تو این مسیر مقاله بدون کنکور دانشگاه آزاد تحصیلیکو رو خوندم و متوجه شدم حتی اگه نتونم تکمیل ظرفیت هم شرکت کنم میتونم بدون کنکور تو دانشگاه آزاد شرکت کنم .

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

سلام
    می خواستم بدونم برای تایید کارنامه دانشگاه آزاد (که قابل ترجمه رسمی بشه) باید به چه آدرسی مراجعه کنم؟ دانشنامه ام هولو گرام داره و نیازی به تایید نداره.
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

سلام دوستان
    دانشگاه به من گفتش که واسه ریزنمرات ترجمه حتما دانشنامه میخوای از اونجایی هم که تازه فارغ التحصیل شدم نمیدونم چقد دیگه باید صبر کنم
    بنظرتون چیکار کنم ؟آیا راهی هست زودتر دانشنامرو بگیرم؟ کارای پذیرشو با مدرک غیر رسمی شروع کنم تا دانشنامه بیاد یا اینکه دانشگاه ها قبول ندارن ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.badshans نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشگاه به من گفتش که واسه ریزنمرات ترجمه حتما دانشنامه میخوای از اونجایی هم که تازه فارغ التحصیل شدم نمیدونم چقد دیگه باید صبر کنم
    بنظرتون چیکار کنم ؟آیا راهی هست زودتر دانشنامرو بگیرم؟ کارای پذیرشو با مدرک غیر رسمی شروع کنم تا دانشنامه بیاد یا اینکه دانشگاه ها قبول ندارن ؟!
    اگر گواهی موقت پایان تحصیل رو بگیرید با مراجعه به امور فارق التحصیلان دانشگاهتون می تونید درخواست کنید پروسه شما رو تسریع کنن. حداقل دانشگاه ما اینطور بود.
    در مورد سوال دوم هم دانشگاه با دانشگاه و حتی دپارتمان با دپارتمان فرق می کنه شرایط. بر اساس تجربه شخصی خودم، اکثرا پروسه بررسی پرونده رو با ریزنمرات غیر رسمی هم انجام می دن و در صورت گرفتن ادمیشن آفر باید مدارک رسمی رو بفرستید. ولی بهترین کار تماس گرفتن با همون دپارتمانی هست که می خواین ازشون پذیرش بگیرید.

موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان
    من 1 ماه پیش از دانشگاه تهران مرکز فارق التحصیل شدم. هر کاری کردم چون مشمول هستم نه دانشنامه رو میدن بهم نه ریز نمرات رو جهت ترجمه.
    ساختمان مرکزی رو هم رفتم و همچنین امور دانشجویی وزارت علوم ... هیچ کدوم راه مشخصی رو نمی گن که باید چیکار کنم. واقعا دیگه نمی دونم چه راهی رو باید رفت
    ممنون میشم راهنماییم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)