صفحه 150 از 151 نخستنخست ... 50100140141142143144145146147148149150151 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,491 تا 1,500 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

سلام.من ترم اول رو تموم کردم و میخوام اپلای کنم.تو گایدلاین هم نوشته درصورتیکه دانشجو هستید باید ریزنمرات هم بفرستید.از دانشگاه پرسیدم و گفتن که باید بری اداره فارغ‌التحصیلی ولی من فارغ‌التحصیل نشدم.چه کار کنم؟دانشگاه آزاد میرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam_DV نمایش پست ها
    سلام.من ترم اول رو تموم کردم و میخوام اپلای کنم.تو گایدلاین هم نوشته درصورتیکه دانشجو هستید باید ریزنمرات هم بفرستید.از دانشگاه پرسیدم و گفتن که باید بری اداره فارغ‌التحصیلی ولی من فارغ‌التحصیل نشدم.چه کار کنم؟دانشگاه آزاد میرم
    به آموزش دانشکده مراجعه کنید و درخواست کنید ریزنمرات دروسی که تا الان پاس کردید رو بهتون بدن. اگر یک ترم کلا گذروندین که کارنامه همون ترم رو بگید بهتون بدن.

این درسته که قبلا 6 ماه طول میکشید بعد فارغ التحصیل مدرک بیاد ولی الان زود تر میدن؟؟؟؟ چند روز طول میکشه؟

سلام
    من برای ترجمه نیاز دارم که ریز نمرات دانشگاهمو بگیرم. سوالم این بود که آیا از خود سازمان مرکزی میتونم ریز نمراتو بگیرم یا حتما باید برم شهر محل تحصیلم برای ریز نمرات اقدام کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ataniknafs نمایش پست ها
    سلام
    من برای ترجمه نیاز دارم که ریز نمرات دانشگاهمو بگیرم. سوالم این بود که آیا از خود سازمان مرکزی میتونم ریز نمراتو بگیرم یا حتما باید برم شهر محل تحصیلم برای ریز نمرات اقدام کنم؟
    سلام
    ریزنمرات رو فقط خود واحد دانشگاهی صادر می کنه. برای ترجمه باید تایید بشه ریزنمراتتون و برای این کار باید برید سازمان مرکزی.

موفق باشید

سلام دوستان،یه سوال داشتم،آیا امکان حذف یک درس پاس شده برای اینکه معدل یک ترم بالاتر بره،وجود داره؟؟؟آموزش دانشگاه اینکارو انجام میده؟؟ممنون میشم جواب بدین.

سلام ، میخواستم بپرسم کسی میدونه که دانشگاه آزاد ایمیل تایید ریز نمرات را هم به خارج از ایران میفرسته یا خیر؟ ایمیل یا تلفنی از اون مرکز دارید؟

Junior Member

سلام خدمت تمامی اعضای محترم انجمن
    بنده تمامی پاسخ ها را خوندم ولی جوابی برای پرسشم پیدا نکردم اگر زحمت بکشید جواب بدید ممنون میشم. یک ترم دیگر درسم در مقطع لیسانس تمام میشه و مشمول به خدمت هم هستم. در جریانم که میشود با ریز نمزات غیر رسمی هم برای پذیرش اقدام کرد ولی سوالی که دارم این است که ایا دانشگاه مقصد در نهایت مدرک اصلی دانشنامه را میخواهد یا نه؟ من مقصدم کانادا است
    ممنون میشم اگر دقیقه ای برای پاسخ وقت بذارید

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_bhz نمایش پست ها
    سلام خدمت تمامی اعضای محترم انجمن
    بنده تمامی پاسخ ها را خوندم ولی جوابی برای پرسشم پیدا نکردم اگر زحمت بکشید جواب بدید ممنون میشم. یک ترم دیگر درسم در مقطع لیسانس تمام میشه و مشمول به خدمت هم هستم. در جریانم که میشود با ریز نمزات غیر رسمی هم برای پذیرش اقدام کرد ولی سوالی که دارم این است که ایا دانشگاه مقصد در نهایت مدرک اصلی دانشنامه را میخواهد یا نه؟ من مقصدم کانادا است
    ممنون میشم اگر دقیقه ای برای پاسخ وقت بذارید
    بله. برای ثبت نام می خوان.

سلام دوستان
    کسی سال 2019 یا 2020 هیچ کدوم از مدارک تحصیلیش رو ترجمه رسمی کرده؟؟ دوستان خواهش میکنم یه نفر یه عکس از ترجمش بزاره ببینیم فرمت ترجمه رسمی چقدر تغییر کرده (من اون زمانی که ترجمه رسمی پرچم نبود مدارکم رو ترجمه کردم)
    یه نمونه ترجمه جدید یکی میزاره؟ خیلی ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)