صفحه 77 از 151 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384858687127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط mana_ نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من این ترم درسم تموم شد ولی هنوز واسه مدارک فارغ التحصیلی اقدامی نکردم تو دوره ی تحصیلم فقط یه درس رو افتادم... می خواستم بدونم ایا راهی هست که نمره افتاده این درسم تو ریز نمراتی که می خوام از دانشگاه بگیرم نباشه و فقط همون نمره قبولی باشه با توجه به اینکه هنوز مدارک فارغ التحصیلی رو نگرفتم وامضا هم نخورده!!! ممنون میشم راهنماییم کنید. ^_^
    توی دانشگاه آزاد ظاهراً ترمیم معدل وجود داره. قبل از هر گونه تسویه حسابی، به آموزش گروهتون مراجعه کنید و پیگیر موضوع بشید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Member pooriya2014 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.sc in Biomedical Engineering islamic azad university

دوستان لطفا راهنمایی کنید. من ترم اخر مهندسی مکانیک از دانشگاه ازاد هستم و میخوام برای ادامه تحصیل در مقطع فوق برم امریکا برای پذیرش من باید چه مدارکی از دانشگاه بگیرم؟ ریزنمرات کافیه؟ اصلا میدن؟ من گیج شدم بخدا هرکی ی چیزی میگه لطفا مرحله به مرحله روالشو توضیح بدین برای شرایط من چکار باید کرد؟ در ضمن نمیخوام منتظر دانشنامه اصلی و.......... این چیزا بمونم چون تا 1 سال اگر نتونم پذیرش بگیرم مشومل خدمتم و باید برم سربازی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pooriya2014 نمایش پست ها
    دوستان لطفا راهنمایی کنید. من ترم اخر مهندسی مکانیک از دانشگاه ازاد هستم و میخوام برای ادامه تحصیل در مقطع فوق برم امریکا برای پذیرش من باید چه مدارکی از دانشگاه بگیرم؟ ریزنمرات کافیه؟ اصلا میدن؟ من گیج شدم بخدا هرکی ی چیزی میگه لطفا مرحله به مرحله روالشو توضیح بدین برای شرایط من چکار باید کرد؟ در ضمن نمیخوام منتظر دانشنامه اصلی و.......... این چیزا بمونم چون تا 1 سال اگر نتونم پذیرش بگیرم مشومل خدمتم و باید برم سربازی
    تا اونجایی که من میدونم الالن که دانشجویی و درست تموم نشده میتونی ریز نمره قابل ترجمه بگیری برو آموزش گروه و بگو ریز نمره رسمی میخوام. مراحلش رو راهنمایی میکنه. ولی بعد فارق التحصیلی دیگه ریز نمره قابل ترجمه بهت نمیدن. در مورد مدرک اصلی برای آقایون مشمول من اطلاعی ندارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical power engineering - IAU

با سلام به دوستان!! من ترم آخر دانشگاه آزاد هستم , من واسه ارشد از یکی از دانشگاه های ایتالیا پذیرش گرفتم! وقت سفارت خرداد ماه هست! من 18 اردبیشهت قراره از دانشگا ه تصویه کنم!! اما به مشکل بر خوردم!! اداره فارغ التحصیلان میگه ریز نمرات قابل ترجمه بعد از صدور دانشنامه میاد که دو سه ماه طول می کشه که دیره و هم چنین گواهی موقت پایان تحصیلی قابل ترجمه نیست! حالا 2 تا سوال ذهنمم مشغول کرده!!
    1- آیا میشه با همون فرم 4 نمرات کل نمراتمو بگیرم و بعد ترجمه بفرستم سفارت؟؟ 2- واسه گواهی موقت فارغ التحصیلی قابل ترجمه , آیا می تونم بعد از تایید شدن نامه پذیرش و دادن به نظام وضیفه مدرک قابل ترجمه بگیرم؟؟
    ویرایش توسط sahar_2013 : April 13th, 2014 در ساعت 10:23 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_2006957 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان!! من ترم آخر دانشگاه آزاد هستم , من واسه ارشد از یکی از دانشگاه های ایتالیا پذیرش گرفتم! وقت سفارت خرداد ماه هست! من 18 اردبیشهت قراره از دانشگا ه تصویه کنم!! اما به مشکل بر خوردم!! اداره فارغ التحصیلان میگه ریز نمرات قابل ترجمه بعد از صدور دانشنامه میاد که دو سه ماه طول می کشه که دیره و هم چنین گواهی موقت پایان تحصیلی قابل ترجمه نیست! حالا 2 تا سوال ذهنمم مشغول کرده!!
    1- آیا میشه با همون فرم 4 نمرات کل نمراتمو بگیرم و بعد ترجمه بفرستم سفارت؟؟ 2- واسه گواهی موقت فارغ التحصیلی قابل ترجمه , آیا می تونم بعد از تایید شدن نامه پذیرش و دادن به نظام وضیفه مدرک قابل ترجمه بگیرم؟؟
    سلام .بهتره سوال اولت رو از خود کارشناس گروهت جویا شی. بهش بگو من ریزنمرات رسمی میخوام یا میده یا میده. سوال دوم هم نه نمیتونی.

Junior Member

سلام دوستان
    من پذیرش از آلمان گرفتم و دانشجوی ترم آخر کارشناسی دانشگاه آزاد هستم و تا پایان خردادماه درسم تموم میشه
    با توجه به اینکه برای سفارت اصل دانشنامه خیلی خیلی مهمه و جز مدارک هست به نظرتون آیا سه ماهه میتونم دانشنامه رو بگیرم تا به سفارت و سال تحصیلی سپتامبر در آلمان برسم؟
    راستی مشمولم هستم
    ممنون میشم کسایی که اطلاع کافی دارن پاسخ بدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Transportation

با سلام به تمامی دوستان. یکی دو سئوال ضروری در مورد دریافت دانشنامه و ریز نمره نهایی ام داشتم که خیلی خیلی ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.

من مشمول هستم و الان یه نامه پذیرش (البته موقت) از آمریکا دارم، الان برای دریافت مدرکم اول باید برم وزارت علوم و تحقیقات توی خ فلسطین یا اول باید برم نظام وظیفه؟ بعد هنوز منتظر جواب یکی دیگه از دانشگاهایی که اپلای کردم هستم، اگه الان با نامه پذیرش فعلی ام برم مدارکم رو بگیرم مشکلی پیش نمیاد اگه بعدا دانشگاه دیگه ای رو برای رفتن انتخاب کنم؟ جایی مشخصات دانشگاهم رو وارد می کنند توی سیستم؟

با سپاس فراوان.

نقل قول نوشته اصلی توسط molan89 نمایش پست ها
    با سلام به تمامی دوستان. یکی دو سئوال ضروری در مورد دریافت دانشنامه و ریز نمره نهایی ام داشتم که خیلی خیلی ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.

من مشمول هستم و الان یه نامه پذیرش (البته موقت) از آمریکا دارم، الان برای دریافت مدرکم اول باید برم وزارت علوم و تحقیقات توی خ فلسطین یا اول باید برم نظام وظیفه؟ بعد هنوز منتظر جواب یکی دیگه از دانشگاهایی که اپلای کردم هستم، اگه الان با نامه پذیرش فعلی ام برم مدارکم رو بگیرم مشکلی پیش نمیاد اگه بعدا دانشگاه دیگه ای رو برای رفتن انتخاب کنم؟ جایی مشخصات دانشگاهم رو وارد می کنند توی سیستم؟

با سپاس فراوان.
    سلام.اول باید تصمیم بگیرید کدوم یکی از دانشگاه هایی که پذیرش گرفتی میخواهید برید چون عوض کردن دانشگاه بعد از مراحل گرفتن معافیت تجصیلی دردسر داره و سخت میگیرن ولی میشه یکبار عوض کرد.سوال دوم برای دریافت مدرک ابتدا باید پذیرش (مشروط یا غیر مشروط) به همراه مدرک زبان و نامه معرفی به نظام وظیفه که از دانشگاه میگیرید را ببرید خیابان فلسطین بهع مدارک بررسی میشه و به شما یک نامه جهت صدور معافیت تحصیلی برای نظام وظیفه میدهند که شما بعد از مراحل مالی و وثیقه میتونید شماره معافیت از نظام وظیفه دریافت کنید بعد نامه را میبرید امور دانشجویان خ فلسطین بهد 2تا نامه یکی برای اداره گذزنامه و دیگری برای آزاد سازی دانشنامه دریافت میکنید (توجه داشته باشید در این مرحله باید اصل پذیرش با مهر دانشگاهو داشته باشید با ایمیل امکان داره به شما این 2نامه را ندن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BS. Mechanical eng

سلام دوستان

من الان تمام مدارکم رو ترجمه کردم ایلتس رو هم گرفتم ولی ریز نمرات رو دانشگاه بهم نمیده , مشکلم هم از این قرار هست که الان 5 ماه هست که دانشگاه دانشنامه من رو برای تاید فرستاده تهران ولی هنوز تاید نشده , چند ده بار هم رفتم دانشگاه ولی زیر بار نمیرن و میگن تا دانشنامت نیاد ما نمی تونیم ریز نمرات بهت بدیم و غیر قانونی هست , فقط معاون دانشگاه گفت که ریز نمرات فارسی رو بدون هیچ مهر و امضای بهم میده . آیا این رو اگر ترجمه کنم و بفرستم فایده ای داره ؟

این شماره های امور فارق التحصیلان مرکزی(02122769788-02122769785) رو به هم دادن که زنگ بزنم و پیگیری کنم چرا دانشنامم تایید نمیشه ولی الان 2 ماه زنگ می زنم کسی جواب نمیده , کسی میدونه با کجا تماس بگیرم یا چه کار کنم ؟؟؟
    تشکر فراوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Transportation

نقل قول نوشته اصلی توسط elimo13739182 نمایش پست ها
    سلام.اول باید تصمیم بگیرید کدوم یکی از دانشگاه هایی که پذیرش گرفتی میخواهید برید چون عوض کردن دانشگاه بعد از مراحل گرفتن معافیت تجصیلی دردسر داره و سخت میگیرن ولی میشه یکبار عوض کرد.سوال دوم برای دریافت مدرک ابتدا باید پذیرش (مشروط یا غیر مشروط) به همراه مدرک زبان و نامه معرفی به نظام وظیفه که از دانشگاه میگیرید را ببرید خیابان فلسطین بهع مدارک بررسی میشه و به شما یک نامه جهت صدور معافیت تحصیلی برای نظام وظیفه میدهند که شما بعد از مراحل مالی و وثیقه میتونید شماره معافیت از نظام وظیفه دریافت کنید بعد نامه را میبرید امور دانشجویان خ فلسطین بهد 2تا نامه یکی برای اداره گذزنامه و دیگری برای آزاد سازی دانشنامه دریافت میکنید (توجه داشته باشید در این مرحله باید اصل پذیرش با مهر دانشگاهو داشته باشید با ایمیل امکان داره به شما این 2نامه را ندن)
    خیلی ممنون از راهنمایی جامعی که دادید. فقط دانشگاه گفته تا اصل مدارک نهایی ام رو براشون نفرستم پذیرش غیر مشروط رو نمیدند که امیدوارم در مرحله آخر که گفتید وزارت علوم احتمال داره پذیرش قطعی رو بخواد مشکلی پیش نیاد پس.
    باز هم ممنونم از لطف تون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)