صفحه 1 از 151 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

پیش فرض دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

کاربران گرامی
    این موضوع برای پرسش و پاسخ در مورد پروسه دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد ایجاد شده است.
    برای دریافت این مدارک یک سری کارهای روتین باید انجام شود که به طور کامل و مفصل در این قسمت ویکی توضیح داده شده است.

لطفا ابتدا ویکی را مطالعه کنید.در صورتی که پاسخ سوال خود را پیدا نکردید در این تاپیک جستجو کنید(مطالب ویکی چکیده ای از این تاپیک میباشد) .جواب اکثر سوالات احتمالی در این تاپیک داده شده است.
    در صورتی که با مورد خاصی که قبلا در مورد آن بحث نشده سوالی داشتید در این تاپیک مطرح کنید.
    لطفا از پرسیدن سوالات تکراری خودداری کنید در غیر این صورت پست شما بدون اطلاعتان حذف خواهد شد.
    با تشکر از همکاری شما برای نظم هرچه بیشتر فروم
    مدیریت انجمن پذیرش

ویرایش توسط shamim65 : December 3rd, 2010 در ساعت 03:53 PM دلیل: اصلاح لینک ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

با سلام
    دانشنامه من براي بار دوم برگشت خورده....اين سومين مرتبه هست كه از شيراز فرستاده ميشه.....تهران هم كه اومدم سازمان مركزي بهم گفتن انجام داديم فرستاديم...شماره نامه هم دادن...بعد از 3 هفته انتظار.....مرسوله ها كه اومد ..ديدم همه برگشت خوردن......هر بار به نحوي سازمان مركزي مي پيچونه آدمو........چي كار كنم ؟ پيش كي شكايت كنم ؟؟؟

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط filan_sa نمایش پست ها
    با سلام
    دانشنامه من براي بار دوم برگشت خورده....اين سومين مرتبه هست كه از شيراز فرستاده ميشه.....تهران هم كه اومدم سازمان مركزي بهم گفتن انجام داديم فرستاديم...شماره نامه هم دادن...بعد از 3 هفته انتظار.....مرسوله ها كه اومد ..ديدم همه برگشت خوردن......هر بار به نحوي سازمان مركزي مي پيچونه آدمو........چي كار كنم ؟ پيش كي شكايت كنم ؟؟؟
    سلام
    یعنی چی برگشت خورده؟؟بدون مهر تایید برش گردوندن؟؟اگر این طور هست احتمالا اشکال از خود دانشگاهتون هست.یه مهری امضایی .فیش واریزی چیزی کم فرستادن که این طوری شده.اگر موفق بشید با سازمان مرکزی تماس بگیرید و بگید چک کنن یبینن دلیلش چی بوده؟؟و بعد به امور فارغ التحصیلان مراجعه کنید برای پیگیری های لازم.

Member ali_m4057 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Transportation and Highway Engineering

سلام
    من دوتاتاپیک ها را خواندم کامل اصلا تو اون ویکی که هیچی ولی تو اون تاپیکه خودم زیاد پست گذاشتم بگذریم،

من بعد از اینکه وزارت علوم تشکیل پرونده دادم (چون مشمول هستم) یه نامه بم میده که گرفتن دانشنامه ام را تسریع کنند بعد اونو باید ببرم سازمان مرکز دانشگاه ازاد اقای صامت برام مهرش کنند بعد ببرم واحد دانشگاهی خودم بخش فارغ التحصیلان که صدور دانشنامه امو تسریع کنند.

اما سئوال من: من تاریخ فارغ التحصیایم برج 4 خورده با اینکه کاراشو برج 6 عملا انجام دادم.
    اون نامه وزارت علوم که اقای صامت امضا کردنو ببرم اداره فارغ التحصیلان چقدر زورتر بم میدهند؟ 1 روز؟ 1هفته؟
    من کلااز امروز 2 هفته وقت دارم کل این کارا رو انجام بدهم اگه بخوام ثبت نام با تاخیر انجام بدهم 3 هفته!!!!!!!!1
    جدا اورژانسیم دوستان کمک کنید.......................قوربونتون برم ممنون
    روزی پس از انکه بر نیروی بادها ، امواج،جزر و مد یا جاذبه مسلط شدیم ، نیروی عشق را متوجه خداوند خواهیم کرد. آنگاه برای دومین بار در تاریخ جهان ، انسان آتش را کشف خواهد کرد. تیلارد دوشاردن

Junior Member

درود
    دوستان اطلاع دارن که واسه دریافت مدرک لیسانس از دانشگاه (همون دانشنامه)
    اگه کارت سربازی هنوز صادر نشده باشه و بدلیل کمبد وقت صبر تا اومدنش جایز نباشه
    میشه یه استعلامی,گواهی چیزی از نظام وظیفه واسه دانشگاه بجا کارت گرفت؟
    کلا چند روز طول میکشه که مدرک و بدن؟؟؟

سپاس
    I Love FCB

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sam_cj نمایش پست ها
    درود
    دوستان اطلاع دارن که واسه دریافت مدرک لیسانس از دانشگاه (همون دانشنامه)
    اگه کارت سربازی هنوز صادر نشده باشه و بدلیل کمبد وقت صبر تا اومدنش جایز نباشه
    میشه یه استعلامی,گواهی چیزی از نظام وظیفه واسه دانشگاه بجا کارت گرفت؟
    کلا چند روز طول میکشه که مدرک و بدن؟؟؟

سپاس
    من قاعده کلی رو نمی دونم. اما تجربه دوستم که خودم باهاش بودم اینطور بود:
    از محل خدمتش یه نامه گرفت که به دلیل اینکه هنوز کارتش آماده نیست، این نامه صادر شده و در اون ذکر کرده بودند که ایشون خدمتش تموم شده. با اون نامه اومد دانشگاه و کارش رو راه انداختند. کلاً بستگی داره مدتش. برای دوستم حدود یه هفته طول کشید آماده بشه.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Junior Member

سلام دوستان،
    یه سوال داشتم، من ویکی رو خوندم، توی اون یکی تاپیک هم جستجو کردم، جواب نگرفتم.
    وقتی که توی وزارت علوم تشکیل پرونده میدی، یه نامه بهت میدن به آقای صامت واحد مرکزی دانشگاه آزاد، این نامه رو که میبری اونجا یه نامه دیگه به جای اون بهت میدن خطاب به دانشگاه محل تحصیلت که توش نوشته روند فرستادن مدرک این شخص رو برای تایید تسریع کنید. الان با همین نامه، توی دانشگاه محل تحصیل دانشنامه رو به آدم تحویل میدن؟

Junior Member

سلام
    من 2 تا سوال دارم :
    1 - من کاردانی به کارشناسی خوندم ، دانشنامه کاردانیم رو دارم ولی ریزنمرات دوره کاردانیم رو دانشگاهی که کارشناسی رو دارم میخونم ازم گرفته و تو پروندم گذاشته ، حالا میخوام ببینم چطوری میتونم ریز نمرات دوره کاردانیم رو ازشون بگیرم ؟ اصلا بهم میدنش یا باید برم دانشگاه قبلیم درخواست ریز نمره جدید بکنم ؟
    2 - من فارق التحصیل کارشناسی هستم ، ولی هنوز تسویه نکردم ، تازه دیروز برگه تسویه رو بهم دادن ، حالا اگه بخوام ریز نمره از دانشگاه بگیرم بهم میدن ؟

Member starblue7750 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Electronic Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad62 نمایش پست ها
    سلام
    من 2 تا سوال دارم :
    1 - من کاردانی به کارشناسی خوندم ، دانشنامه کاردانیم رو دارم ولی ریزنمرات دوره کاردانیم رو دانشگاهی که کارشناسی رو دارم میخونم ازم گرفته و تو پروندم گذاشته ، حالا میخوام ببینم چطوری میتونم ریز نمرات دوره کاردانیم رو ازشون بگیرم ؟ اصلا بهم میدنش یا باید برم دانشگاه قبلیم درخواست ریز نمره جدید بکنم ؟
    2 - من فارق التحصیل کارشناسی هستم ، ولی هنوز تسویه نکردم ، تازه دیروز برگه تسویه رو بهم دادن ، حالا اگه بخوام ریز نمره از دانشگاه بگیرم بهم میدن ؟
    سلام
    1- باید بری دانشگاه کاردانیت اونا میدن.البته باید یک فیش (فکر کنم 4500) بریزی .واسه من یه کوچولو گیر دادند که ردیفش کردم
    2-چون دیروز تسویه کردی بعد از 6 ماه ریزنمرات رو میدن

Junior Member

سلام
    من امروز رفتم دانشگاه کارشناسیم واسه تسویه ، از مسئول فارق التحصیلی واسه ریزنمرات پرسیدم ، گفت باید دانشنامه بیاد بعدش درخواست بدی ، بعدش دیدم پشت سرش یه برگه زده که نوشته برای ریز نمرات از اداره ها و سازمانها نامه رسمی بیارید ، پرسیدم ازش گفت نامه از شرکت بیاری ریز نمره بهت میدم ، رسمی هم هست .
    کسی هست که اینجوری ریزنمرات گرفته باشه ، ریزنمره ای که اینجوری صادر بشه رسمی هست ؟ مهر سازمان پاش میخوره ؟ قابل ترجمه هست ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)