صفحه 151 از 151 نخستنخست ... 51101141142143144145146147148149150151
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,502 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

سلام دوستان
    این مسیر دریافت فرم شماره ۳ یا ریزنمرات حین تحصیل دانشگاه ازاد با توجه به تغییر سیستم نرم افزاری هست .

بنده به مدیر آموزش واحدم مراجعه کردم برای دریافت فرم شماره ۳ جهت ترجمه ، اما ایشان گفتن که چیزی به این نام در سیستم نیست و برای دریافت ریزنمرات قابل ترجمه باید به امور فارغ تحصیلان مراجعه کنید ، با این توضیح که بنده حین تحصیل هستم و ... ، نهایتا یک ریز نمرات با مهر و امضا به بنده دادند ، به سازمان مرکزی مراجعه کردم جهت تایید که کارمند سازمان گفتن این فرم غیرقابل‌قبول هست و سازمان مرکزی فقط فرم شماره ۳ را جهت ترجمه تایید میکنه ، با دفتر مدیر اموزش تماس گرفتم و کارمند سازمان مرکزی راهنمایی کرد که بدلیل بروز رسانی های سیستی این فرم ها از برخی واحد ها حذف شده و برای حل مشکل باید با پشتیبان سایت در تهران تماس بگیرند ، بنده به واحد برگشتم و فرم شماره ۳ رو تحویل گرفتم و برای تایید دوباره به تهران بردم .

نکات :
    - فرم شماره ۳ و ریز نمرات واحد خیلی شبیه به هم هستند ، دقت کنید حتما باید بالای فرم نوشته باشه فرم شماره ۳ .
    - اگر واحد شما مشکل برای پیدا کردن این فرم داشت بگین با پشتیبانی سایتشون در تهران تماس بگیرند تا مشکل حل بشه .
    - برای تایید میتونید شخصا به تهران مراجعه کنید ( انتهای اتوبان ستاری ) یا از دانشگاه بخواین که براتون پست کنن .
    - تمام امضاها اصطلاحا باید امضای گرم باشه ( دیجیتالی قبول نیست ) , مهر و امضای رئیس دانشگاه ، مهر واحد و دبیرخانه اجباری هست .
    - این فرم فقط از طریق واحدی که تحصیل میکنین قابل دریافت هست و هزینه نداره .

امیدوارم راهگشای دوستان باشه .

Junior Member shervinariaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران تهران

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

با درود. دوستان من خارج از ایرانم و کسی رو باید بفرستم که برام ریز نمرات بگیره.
    اول اینکه آیا درخواست ریز نمرات باید اینترنتی باشه یا حضوری؟ و اینکه چه مدارکی لازم دارن اگر کسی حضوری بخواد بره؟
    سپاس.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)