صفحه 149 از 151 نخستنخست ... 4999139140141142143144145146147148149150151 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,481 تا 1,490 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Soroush_IM نمایش پست ها
    سلام من فرم شماره 3 رو قبل فارغ التحصیلی گرفتم مهر و امضا دبیر خانه رو هم گرفتم ولی کارای فارغ التحصیلیم رو الان انجام دادم، برم اداره مرکز امور بین الملل مهر میکنه برام؟ چون مترجم میگه بدون مهر اداره مرکز امکان ترجمه وجود نداره

در ضمن من الان بخوام اپلای کنم با همین ریز نمرات میتونم کارامو پیش ببرم؟ چون پرسیدم میگن نه مدرک موقت و نه دانشنامه رو بهم نمیدن
    از یه طرفم دانشگاه پلی تکنیک میلان برای ثبت نام 2 تا گزینه داره در حین تحصیل که باید گواهی اشتغال به تحصیل ببرم و فارغ التحصیل که باید مدرک و اینجوری آپلود کنم که بهم نمیدن
    راهکاری هست که نشون بدم من فارغ و التحصیل شدم و معدلم و تعداد واحدامو نشون بده؟مثلا مثل همین فرم شماره 3 مدرکی بهم بدن؟
    سلام
    بدون مهر سازمان مرکزی هم باید ترجمه کنن قاعدتا. ولی ببرین احتمالا براتون مهر کنن. اگر مترجم براتون مهم نیست می تونین از جاهای دیگه هم بپرسین ببینین بدون مهر ترجمه می کنن یا نه.
    در مورد سوال دومتون از دانشگاه مقصد بپرسید ببینید قبول می کنن پروندتونو با ریزنمرات غیر رسمی بررسی کنن یا نه. اکثرا قبول می کنن ولی اگه قبول نکنن کاری نمی تونید بکنید.
    برای تعداد واحد مدرک دیگه ای نمی دن و از همون فرم ۳ باید حساب کنه دانشگاه مقصد. برای معدل می تونید نامه ای که دانشگاه برای نظام وظیفه می زنه رو ترجمه کنید.

موفق باشید.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط NNXIO1198 نمایش پست ها
    سلام
    بدون مهر سازمان مرکزی هم باید ترجمه کنن قاعدتا. ولی ببرین احتمالا براتون مهر کنن. اگر مترجم براتون مهم نیست می تونین از جاهای دیگه هم بپرسین ببینین بدون مهر ترجمه می کنن یا نه.
    در مورد سوال دومتون از دانشگاه مقصد بپرسید ببینید قبول می کنن پروندتونو با ریزنمرات غیر رسمی بررسی کنن یا نه. اکثرا قبول می کنن ولی اگه قبول نکنن کاری نمی تونید بکنید.
    برای تعداد واحد مدرک دیگه ای نمی دن و از همون فرم ۳ باید حساب کنه دانشگاه مقصد. برای معدل می تونید نامه ای که دانشگاه برای نظام وظیفه می زنه رو ترجمه کنید.

موفق باشید.
    فکز نمیکنم بدون مهر ترجمه کنن
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    فکز نمیکنم بدون مهر ترجمه کنن
    سلام
    مهر دبیرخونه رو دارن رو فرم. با همون باید ترجمه کنن. من خودم به همین شکل دادم ترجمه کردن.

Junior Member

سلام بچه ها؛
    برای اپلای مقطع دکتری کشور نروژ اقدام کردم، ازم Supplement Diploma می خوان، کسی میدونه چجوری میشه تهیه کرد اینو؟ به نظرم برای دانشجوهای تحصیلات تکمیلی اروپا صادر میشه نه برای ما . ممنون میشم اگر کسی میدونه توضیح بده.
    Junior Member

سلام دوستان،
    من اگر بهمن درسم تموم بشه در دانشگاه آزاد، به نظرتون دانش‌نامه اصلی رو موفق میشم بگیرم و ترجمه کنم و برسونم تا ددلاین سفارت (۱۵ تیر )؟ ( با توجه به روند دریافت پاسخ ادمیش، کارهای نظام وظیفه و در اخر مرحله اقدام برای دریافت دانش نامه)
    چون سفارت ایتالیا دانش نامه اصلی رو فقط قبول می‌کنه.

Junior Member

سلام.
    بستگی به قانون نظام وظیفه ی اون موقع داره که کسی که درسش تموم شده میتونه تاریخ اعزام رو انتخاب کنه (پیشنهاد بده) یا نه.
    یعنی همون موقع که درست تموم شد برو یه برگه سبز اعزام بگیر و چون اون موقع درست تازه تموم شده زمان اعزامت رو خودت میتونی انتخاب کنی. یعنی دیگه لازم نیس واسه اینکه نکنه با تاریخ اعزامِ برگه سبز قاطی بشه ، هول هولی بری این اداره اون اداره دنبال امضا. خوبیه بزرگ این کار اینه که پروسه صدور گواهینامه موقت و دانشنامه اصلیت هم در زودترین تایمی که میشده، افتاده تو کار. اونم واسه تویی که بهمن تموم میکنی و واسه سپتامبر 2021 میخوای بری خیلی مهمه. دانشگاه آزاد هم که استاده طول دادنه یه کار. اگه سپتامبر 2021 نمیخواستی بری و بعدش میخواستی بری اونموقع سریع گرفتنه برگه سبز خیلی مهم نبود
    اگرم نرفتی مدرکای دبیرستانت رو بگیری هم برو بگیر.

سلام دوستان من میخاستم دانشنامه و ریز نمراتم رو بگیرم گفتن کار تو نیست و ما خودمون انجام میدیم ولی گفتن چون مشمول هستم از الان باید برم سازمان مرکزی امور بین الملل و بعدشم وزارت علوم برای اجازه خروج و گذاشتن وثیقه مثل اینکه. نکته ای که هست اینه که من هنوز مکاتباتم رو یه ماه دیگه انجام میدم و حالا تا بتونم پذیرش بگیرم یه مدتی طول میکشه . ایا واقعا من باید برم تهران هنوز که هیچی دستم نیست چون پذیرش ندارم الان هنوز و اینکه دانشگاه ما اصلا مسئولاش سردر نمیارن مثل اینکه از این مسائل چون زیاد سرو کار نداشتن با این موضوع میخواستم ببینم ایا درست گفتن به من؟

Junior Member

سلام من که رشته ام پرستاری هست و ترم اخرم ولی هنوز فارغ التحصیل نشدم هم میتونم ریز نمرات رسمی حین تحصیل از دانشگاه ازاد بگیرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Vakilalroaya20 نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخاستم دانشنامه و ریز نمراتم رو بگیرم گفتن کار تو نیست و ما خودمون انجام میدیم ولی گفتن چون مشمول هستم از الان باید برم سازمان مرکزی امور بین الملل و بعدشم وزارت علوم برای اجازه خروج و گذاشتن وثیقه مثل اینکه. نکته ای که هست اینه که من هنوز مکاتباتم رو یه ماه دیگه انجام میدم و حالا تا بتونم پذیرش بگیرم یه مدتی طول میکشه . ایا واقعا من باید برم تهران هنوز که هیچی دستم نیست چون پذیرش ندارم الان هنوز و اینکه دانشگاه ما اصلا مسئولاش سردر نمیارن مثل اینکه از این مسائل چون زیاد سرو کار نداشتن با این موضوع میخواستم ببینم ایا درست گفتن به من؟
    تا زمانی که معافیت تحصیل در خارج از کشور رو نداشته باشید بهتون دانشنامه و ریزنمرات نمی دن و تا زمانی هم که نامه پذیرش نداشته باشید نمی‌تونید برای معافیت تحصیل در خارج از کشور اقدام کنید. بنابراین نیازی نیست تشریف ببرید تهران.

Junior Member

سلام دوستان
    من كارهاي تسويه حساب كارشناسي ارشد دانشگاه آزادم رو انجام دادم و منتظر اومدن گواهي موقتمم. چطور ميتونم دانشنامه كارشناسيم كه دستشونه بگيرمش؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)