صفحه 141 از 151 نخستنخست ... 4191131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,401 تا 1,410 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

دوستان سلام من کارشناسی معماری آزاد قزوین میخوندم شهریور درسم تموم شد و پایان نامه رو هم دفاع کردم ، میخواستم بدونم الان با توجه به اینکه میخوام اپلای کنم 20 روز دیگه ددلاین هست و خوب الان اشتغال به تحصیل ندارم آیا دانشگاه مدرک موقت و ریز نمرات به من میده یا نه ؟ چون نظام وظیفه میگه در صورت گرفتن پذیرش معافیت تحصیلی صادر میکنه ولی خوب چطور ممکنه کسی پذیرش بگیره بدون داشتن مدرک موقت و ریز نمرات که بفرسته ترجمش رو برای دانشگاه های خارجی ؟ ... ممنون میشم توضیح بده اگر کسی اطلاع داره

سلام و خسته نباشید
    دوستان من میخوام ریز نمرات رسمی بگیرم که مهر وزارتها بخوره روش رفتم ستاد دانشگامون(تهران مرکز) گفتن نمیدیم و اینا هرچقدرم که اصرار کردم.من چون المان میخوام اقدام کنم این واقعا نیاز دارم راه حلی نیست؟اگر کمکی میدونید خواهش میکنم بگید.
    این هم بگم که قبلا گرفتم ریز نمرات یه بار که 3 واحدم نیست توش

Junior Member

کسی که درسش تموم شده باشه و پایان خدمت هم داشته باشه چقدر طول میکشه تا دانشنامه اش بیاد ؟ آیا داشتن دانشنامه برای پذیرش یا سفارت لازمه ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط hat3ck نمایش پست ها
    کسی که درسش تموم شده باشه و پایان خدمت هم داشته باشه چقدر طول میکشه تا دانشنامه اش بیاد ؟ آیا داشتن دانشنامه برای پذیرش یا سفارت لازمه ؟
    گرفتن دانشنامه بستگی به دانشگاه داره.. اگه قسمت فارغ التحصیلا آشنا داشته باشید خیلی زود (زیر یه ماه) و اگه نداشته باشید چند ماه ممکنه طول بکشه.
    برا پذیرش، بعضی دانشگاه ها موقع اپلای راه میان ولی بعضیا نه.. در کل بهتره پیگیر باشید که هرچی زودتر دستتون بیاد، چون ممکنه تا یه مدت باهاتون راه بیان و پذیرش Conditional بدن ولی بالاخره اصلشو میخوان.

سفارت هم که فکر کنم بخواد. تا پایان فرآیند اپلای (گرفتن پذیرش) که معمولن 4-5 ماه (حداقل) طول میکشه دانشنامه برا سفارت حاضر شده..

سلام دوستان
    در دانشگاه ازاد دروسی که سر امتحان نرفته باشی میزنه غیبت موجه.
    این دروس که حذف شدن توی ریزنمرات میان؟ اخه هم زده غیبت موجه و هم جلوش صفر نوشته!
    اگر بنا به دلایلی تعداد دروس حذف شده زیاد باشد به نظرتون توی کارنامه تاثیر منفی داره؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedkhalooee نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در دانشگاه ازاد دروسی که سر امتحان نرفته باشی میزنه غیبت موجه.
    این دروس که حذف شدن توی ریزنمرات میان؟ اخه هم زده غیبت موجه و هم جلوش صفر نوشته!
    اگر بنا به دلایلی تعداد دروس حذف شده زیاد باشد به نظرتون توی کارنامه تاثیر منفی داره؟
    تا جایی که میدونم دروس حذف شده در ریزنمرات قابل ترجمه نمیاد، حداقل برا من اینطوری بود.. برا اطمینان میتونید از اون بخشی که ریزنمراتو صادر میکنه بپرسید.
    بعید میدونم تاثیری داشته باشه.. اصل کاری معدله.. خیلی از استادا هم کلن به ریزنمرات نگاه نمیکنن که بخوان متوجه بشن..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    گرفتن دانشنامه بستگی به دانشگاه داره.. اگه قسمت فارغ التحصیلا آشنا داشته باشید خیلی زود (زیر یه ماه) و اگه نداشته باشید چند ماه ممکنه طول بکشه.
    برا پذیرش، بعضی دانشگاه ها موقع اپلای راه میان ولی بعضیا نه.. در کل بهتره پیگیر باشید که هرچی زودتر دستتون بیاد، چون ممکنه تا یه مدت باهاتون راه بیان و پذیرش Conditional بدن ولی بالاخره اصلشو میخوان.

سفارت هم که فکر کنم بخواد. تا پایان فرآیند اپلای (گرفتن پذیرش) که معمولن 4-5 ماه (حداقل) طول میکشه دانشنامه برا سفارت حاضر شده..
    من رفتم کارای فارغ التحصلیمو انجام دادم و بهم گفتن 4 تا 8 ماه طول میکشه تا دانشنامت بیاد تا اون موقع که دیگه بدرد نمیخوره من استاد هم پذیرشم کرده و خیلی بی انصافیه که بخاطر این نتونم پذیرش بگیرم
    اونجا که پرس و جو کردم گفتن ما کاراتو انجام میدیم ولی وقتی میفرستیم تهران اونا طول میدن چون من دانشگاه آزاد مشهدم ، از دوستان کسی اطلاع داره چطوری میتونم مدارکم رو سریعتر بگیرم ؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hat3ck نمایش پست ها
    من رفتم کارای فارغ التحصلیمو انجام دادم و بهم گفتن 4 تا 8 ماه طول میکشه تا دانشنامت بیاد تا اون موقع که دیگه بدرد نمیخوره من استاد هم پذیرشم کرده و خیلی بی انصافیه که بخاطر این نتونم پذیرش بگیرم
    اونجا که پرس و جو کردم گفتن ما کاراتو انجام میدیم ولی وقتی میفرستیم تهران اونا طول میدن چون من دانشگاه آزاد مشهدم ، از دوستان کسی اطلاع داره چطوری میتونم مدارکم رو سریعتر بگیرم ؟
    حالا شنیدم (مطمئن نیستم) نامه پذیرشو نشون بدید زودتر اقدام میکنن (حالا شما نامه استادو نشون بده).. اینکه میگن ما میفرستیم تهران طول میدن فقط از زیر بار شونه خالی کردنه.. اینا صبر میکنن مدارک به یه حد نصابی برسه بعد باهم بفرستن که این خودش ممکنه هفته ها طول بکشه. در ضمن شما که تازه فارغ شدید میرید ته صف! اگه پافشاری کنید و باهاتون راه بیان ممکنه در اولین فرصت مدرک شما رو همراه با سایر مدارک بفرستن.. اگه براتون اهمیت داره انقد پیگیری کنید تا انجام بدن.. بخاطر همین قضیه من 1 سال نتونستم اپلای کنم..

Member dalhosie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

دوستان اگر برای چند دانشگاه بخوایم اقدام کنیم . فقط یک نسخه از اصل ریز نمرات لازمه و از ترجمش چند نسخه میگیرن یا اینکه نیازه که اصلا ریز نمره ها رو هم چندین نسخه از دانشگاه بگیریم ؟

ApplyAbroad Superstar

سلام اگر دانشگاه حودش به انگلیسی ریز نمره را میدهد که از دانشگاه چند نسخه باید بگیرید اگر هم فارسی میدهند یک نسخه بگیرید دارالترجمه خودش در چند کپی تهیه میکند و دادگستری میبرد و غیره موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)