صفحه 101 از 151 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Aided Mechanical Engineering-RWTH Aachen

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_jelve نمایش پست ها
    عذر میخوام که زیاد سوال میپرسم
    پس یعنی همزمان از کارنامه کل و فرم شماره 3 برای apply استفاده کنم دیگه ؟( در واقع چون فرم 3 معدل رو ذکر نمیکنه ، کارنامه کل نقش مکملش رو داره ) . درست متوجه شدم ؟
    اره یه جورایی.ولی اگه فرم 3 با اون گواهی فراغت انگلیسی ( مرحله 3 که بالا گفتم ) رو موقع اپلای نشون بدی کفایت میکنه .دیگه به نظر خودت بستگی داره کارنامه کل رو ترجمه کنی یا نه. یه چیز دیگه هم اینکه برای مدرک موقت باید برگ سبز اعزام به خدمت ارائه بدی

Junior Member

سلام
    دوستان چنتا سوال داشتم

1-واسه ازاد کردن دانشنامه از دانشگاه ازاد باید از طریق نشاء اقدام کرد؟چون پایان خدمت ندارم بهم مدرک نمیدن
    2-چه قدر طول می کشه که بتونم مدرک رو ازاد کنم؟
    3-من هنوز وقت سفارت نگرفتم!چون مدرک اصلم گیره!دیر نمی شه !احتمال داره کارم واسه گرفتن مدرک طول بکشه سفارت نتونم برم؟!
    4-من کاردنی به کارشناسی خوندم تو سایت نشاء واسه مدارک می گه که مقطع اخر تحصیلی رو وارد کم تو توضیحات نوشته که (
    آخرین مدرک تحصيلی شما به معناي آخرین مقطع تحصيلي قبل از مقطع کنوني می باشد. )
    حالا من باید فوق دیپلمم رو وارد کنم یا لیسانس؟!

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kiankamyab نمایش پست ها
    سلام
    دوستان چنتا سوال داشتم

1-واسه ازاد کردن دانشنامه از دانشگاه ازاد باید از طریق نشاء اقدام کرد؟چون پایان خدمت ندارم بهم مدرک نمیدن
    2-چه قدر طول می کشه که بتونم مدرک رو ازاد کنم؟
    3-من هنوز وقت سفارت نگرفتم!چون مدرک اصلم گیره!دیر نمی شه !احتمال داره کارم واسه گرفتن مدرک طول بکشه سفارت نتونم برم؟!
    4-من کاردنی به کارشناسی خوندم تو سایت نشاء واسه مدارک می گه که مقطع اخر تحصیلی رو وارد کم تو توضیحات نوشته که (
    آخرین مدرک تحصيلی شما به معناي آخرین مقطع تحصيلي قبل از مقطع کنوني می باشد. )
    حالا من باید فوق دیپلمم رو وارد کنم یا لیسانس؟!
    سلام و تبریک پذیرش
    1- بله باید از نشا اقدام کنید و فرداش تشریف ببرید وزارت علوم
    2-کارای وزارت علوم و وثیقه 1 یا 2 روزه انجام میشه و معافیت تحصیلی که صادر شد اگه اصل مدرک اماده باشه میتونید برید بگیرید
    3-سفارت ایتالیا درسته ؟ فکر کنم یه ددلاین داره شما اونجا تشکیل پرونده بدید که وقت از دست نره شاید قبول کنن که چند روز بعد مدرکو بدید بهشون
    4-همون لیسانس اخرین مدرکتونه دیگه
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminoofcriss نمایش پست ها
    سلام و تبریک پذیرش
    1- بله باید از نشا اقدام کنید و فرداش تشریف ببرید وزارت علوم
    2-کارای وزارت علوم و وثیقه 1 یا 2 روزه انجام میشه و معافیت تحصیلی که صادر شد اگه اصل مدرک اماده باشه میتونید برید بگیرید
    3-سفارت ایتالیا درسته ؟ فکر کنم یه ددلاین داره شما اونجا تشکیل پرونده بدید که وقت از دست نره شاید قبول کنن که چند روز بعد مدرکو بدید بهشون
    4-همون لیسانس اخرین مدرکتونه دیگه
    موفق باشید

خیلی ممنون
    یعنی من الان ثبت نام بکنم فردا برم ناجا واسه نامه معافیت؟به این سرعت ؟نباید منتظر بمونم نشاء بهم بگه که کی برم؟!
    سفارت تا 10جولی فک کنم ددلاینشه!درسته؟!

من ایلتس قبول شدم ولی هنوز نرفتم نگرفتم مدرکشو! تو سایت نشاء هم عکس مدرک ایلتسو میخواد به نظر شما می تونم اسکرین شات از سایت اصلی ایلتس بگیرم که قبول شدم همونو بفرستم واسشون؟چون واسه دانشگاه همونو فرستادم ! اصلشو نداشتم!

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kiankamyab نمایش پست ها
    خیلی ممنون
    یعنی من الان ثبت نام بکنم فردا برم ناجا واسه نامه معافیت؟به این سرعت ؟نباید منتظر بمونم نشاء بهم بگه که کی برم؟!
    سفارت تا 10جولی فک کنم ددلاینشه!درسته؟!

من ایلتس قبول شدم ولی هنوز نرفتم نگرفتم مدرکشو! تو سایت نشاء هم عکس مدرک ایلتسو میخواد به نظر شما می تونم اسکرین شات از سایت اصلی ایلتس بگیرم که قبول شدم همونو بفرستم واسشون؟چون واسه دانشگاه همونو فرستادم ! اصلشو نداشتم!
    شما اول میری وزارت علوم یه نامه میگیری میری نظام وظیفه ( میدون سپاه ) از اونجانامه میدن واسه بانک که وثیقه بذاری.
    از بانک نامه میگیری که وثیقه گذاشتی (ضمانت نامه 15 ملیونی ) و میری نظام وظیفه دوباره
    از نظام وظیفه نامه میگیری برای وزارت علوم که با درخواست معافیت تحصیلیت موافقت شده.
    از وزارت علوم نامه میگیری واسه سازمان مرکزی واسه تسریع صدور مدرک
    بعدش میری سازمان مرکزی نامه میگیری برای دانشگاهت که زود دانشنامتو بفرستن. اوکی؟؟؟؟ فکر کنم 50 بار اینو اینجا توضیح دادم پستای قبلی رو بخون لطفا بعد سوال بپرس
    واسه ایلتس وقتی میری وزارت علوم اصل ایلتس رو باید نشون بدی و 1 کپی هم ببری

سلام دوستان

من امروز به امید اینکه بهم " مدرک موقت " میدن همه ی کارای تسویه حساب را انجام دادم ولی در آخر گفتن به تو که مشمول حساب میشی بهت مدرک موثت تحصیلی ( دانشگاه ازاد ) نمیدیم . بعد الان من هیچ مدرکی ندارم که بتونم در مورد اپلای برای دانشگاه ها به عنوان مدرک فارغ التحصیلی بفرستم. واقعا نمیدونم چیکار کنمم :|||

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farshadmika نمایش پست ها
    سلام دوستان

من امروز به امید اینکه بهم " مدرک موقت " میدن همه ی کارای تسویه حساب را انجام دادم ولی در آخر گفتن به تو که مشمول حساب میشی بهت مدرک موثت تحصیلی ( دانشگاه ازاد ) نمیدیم . بعد الان من هیچ مدرکی ندارم که بتونم در مورد اپلای برای دانشگاه ها به عنوان مدرک فارغ التحصیلی بفرستم. واقعا نمیدونم چیکار کنمم :|||
    مدرک‌ موقت ۲ هفته بعد از فارغ التحصیلی صادر میشه و باید دفترچهاعزام به خدمت پر کنی و با برگسبز بری موقتتو‌تحویل بگیری

سلام دوستان من به یک مشکل عجیب ( بعد خواند فروم فهمیدم مشکل عجیبی هم نیست البته! ) برخوردم من به امید اینکه مدرک موقت بگیرم تسویه حساب کردم ولی بعد از اینکار گفتن که نمیتونیم مدرک موقت بهت بدیم چون مشمول هستی. حالا من قبلش ریزنمرات را گرفته بودم . الان خیلی از دانشگاه ها مدرک موقت لیسانس را میخوان و من ندارم . چیکار باید بکنم وقت هم کم داره

نقل قول نوشته اصلی توسط aminoofcriss نمایش پست ها
    مدرک‌ موقت ۲ هفته بعد از فارغ التحصیلی صادر میشه و باید دفترچهاعزام به خدمت پر کنی و با برگسبز بری موقتتو‌تحویل بگیری
    عذر میخوام یعنی باید منتظر بمونم که برگ سبز بیاد تا بتونم مدرک موقت را بگیرم ؟ راهی نداره وقتی دفترچه اعزام به خدمت را پر کردم، مدرک موقت را بگیرم؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farshadmika نمایش پست ها
    عذر میخوام یعنی باید منتظر بمونم که برگ سبز بیاد تا بتونم مدرک موقت را بگیرم ؟ راهی نداره وقتی دفترچه اعزام به خدمت را پر کردم، مدرک موقت را بگیرم؟

برگ سبز رو 1 روزه از پلیس +10 میتونی بگیری دوست عزیز فقط واکسن بزنی اوکیه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)