صفحه 105 از 151 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Junior Member inglorious آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Microbiolgy - Azad University

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط aref945401 نمایش پست ها
    با عرض پوزش بنده میخوام این نامه رو به نوعی به جای مدرک موقت و دانشنامه، موقتا برای دانشگاه مقصد ارسال کنم. گفتم که یک موقع سو تعبیر نشه دوستان بگن که مطلب رو در فروم اشتباه نوشتم.
    این نامه عموماً نمیتونه به جای مدرک اصلی در نظر گرفته بشه و اینکه چقدر بشه برای این موضوع در نظر گرفته بشه به همون دانشگاه و سیاست های پذیرش اونها بستگی داره.

برای ترجمه رسمی این نامه:

راهش اینه که این نامه علاوه بر مدیر آموزش دانشکده شما/رئیس دانشکده، توسط معاون دانشجویی/آموزشی واحد و همینطور رئیس واحد شما امضاء بشه و مهر واحد شمارو بخوره. در صورتی که این امضاها و مهرها باشن، رئیس واحد در نامه ای ضمیمه به همین نامه خطاب به سازمان درخواست تایید رسمی میکنه. نامه رو میبرین سازمان (یه نسخه هم خودشون با پیک میفرستن سازمان) و سازمان قسمت معاونت آموزشی (چون هنوز فارغ التحصیل نشدین) چک میکنه و امضا و مهر میزنه و در انتها دبیرخونه سازمان مهر اصلی دانشگاه آزاد رو میزنه بر حسب رویت مهر معاونت آموزشی سازمان و در نهایت این نامه میتونه ترجمه رسمی بشه. موفق باشی

Junior Member

*****مگه خوم رنگرزيه*****
    جمله اى كه از جزء ترين قسمت هاى دانشگاه تا بالاترين آن گفته ميشود و دقيقن هم خوم رنگرزى هست
    دوستان عزيز بيشترين جايى كه دانشجويان را اذيت ميكنند واحد دانشگاهى هست
    شما اگر بتونين از پس اونا بربياين و بلخره دانشنامتونو صادر كنن بفرستن سازمان كارتون راحته
    آدمهاى توى سازمان برخلاف واحد ها بسيار آدم هستند و ميتونم بگم حد اقل به خود بنده نشون دادن كه در اين دنياى وحشى هنوز نشانه هايى از تمدن هست
    من اينجا ميخام جمله اى رو بگم كه كسى تا الان جرات نكرده بگه
    شما با پيگيرى در سازمان و ارائه مدارك مستدل كه واقعن نياز دارين به مدرك ميتونين مدركتونو بگيريد و مطمئن باشيد كه اونا نميدارن مدركتون به سفارت نرسه
    مسئله ى گرفتن دانشنامه از سازمان هم چيزى هست كه خودشون ميگن غيرقانونيه ولى وقتى دانشنامه از قسمت فارغ التحصيلان به دبيرخونه ميره شما با دبيرخونه طرفين كه اگر موفق شده باشين نامه در دست داشتن مدارك بلامانع است رو از واحدتون گرفته باشين ميتونين اونجا مدركتون رو بگيرين

در رابطه با فرم شماره ٣ هم لازمه كه يك سرى نكات رو بگم
    من خودم چون هيچ فرصتى نداشتم براى ترجمه مجبور شدم فرم شماره ٣ كه از قبل داشتم رو ترجمه كنم
    شما وقتى فارغ التحصيل هم شده باشين و چندين ماه هم از فارغ التحصيليتون گذشته باشه باز هم ميتونين فرم شماره ٣ رو بگيرين
    فقط بايد از پس واحدتون بر بياين و با توجه به اينكه معمولن واحدها هيچ ايده اى ندارن كه فرم شماره ٣ دقيقن چى هست با اصرار فراوان بلخره موفق ميشين كه فرم شماره ٣ رو بگيرين
    فقط طبق معمول توى آموزش كل سازمان مركزى براى تاييد بايد بگين كه در حال تحصيل هستين

در رابطه با برگشت خوردن دانشنامه و تاييد نشدن آن در سازمان شما اگه خودتون اونجا پيگير دانشنامتون باشين ميتونين يه كارى كنين كه بجاى اينكه دانشنامتون برگشت بخوره و دوباره روز از نو روزى از نو بشه اونا با تلفن و ايميل مشكل دانشنامتون رو حل كنن و اقلن دانشنامه شما كه براتون مهمه تاييد شه
    اين مسئله هم كم اتفاق نميفته و معمولن واحد ها با تمام ادعاشون يه گيرى تو كارشون هست

Junior Member

سلام اگه میشه منو راهنمایی کنید من اصل مدرک آزاد و ریز نمره رو دارم امروز که رفتم واسه تایید مدرک لیسانس تو وزارت علوم بهم گفتن اگه مدرک آزاد که داری هلوگرام داشته باشه نیاز به تایید نیس ولی یه سوال برام پیش اومده ریز نمره مدرک آزادم باید تاییدیه بگیرم یا همون کافیه چون 2 تا امضا داره در ضمن اگه تاییدیه می خواد بگید کجا باید برم؟
    ویرایش توسط mh_gh1990 : August 1st, 2015 در ساعت 06:11 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mh_gh1990 نمایش پست ها
    سلام اگه میشه منو راهنمایی کنید من اصل مدرک آزاد و ریز نمره رو دارم امروز که رفتم واسه تایید مدرک لیسانس تو وزارت علوم بهم گفتن اگه مدرک آزاد که داری هلوگرام داشته باشه نیاز به تایید نیس ولی یه سوال برام پیش اومده ریز نمره مدرک آزادم باید تاییدیه بگیرم یا همون کافیه چون 2 تا امضا داره در ضمن اگه تاییدیه می خواد بگید کجا باید برم؟
    بله دانشنامه هاى جديد كه هولوگرام دارن تاييد نميخاد

ريزنمره رو بايد ببرين بلوك ١ طبقه ١ قسمت فارغ التحصيلان بدين بهشون يه چند ساعت كار داره چون ميگن بايد استعلام كنيم
    اون امضا آخريه ماله آقاجانى رئيس كل فارغ التحصيلانه

فقط حواستون باشه بايد اصل دانشنامتون ام همراهتون باشن تا دادگسترى خارجه تاييد كنن

Junior Member

سلام دوستان.من مشمول هستم میخواستم بدونم آیا میشه قبل از درخواست فارغ التحصیلی، ریزنمرات رسمی گرفت؟امروز رفتم قسمت فارغ التحصیلان میگفت نه باید درخواست فارغ التحصیلی بدی بعد ریزنمرات رو میدن. یه جای دیگه میگن اگه درخواست فارغ التحصیلی بدی دیگه ریزنمرات نمیدن به هیچ وجه! الان من چیکار کنم؟ میشه راهنمایی کنید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Dax100 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من مشمول هستم میخواستم بدونم آیا میشه قبل از درخواست فارغ التحصیلی، ریزنمرات رسمی گرفت؟امروز رفتم قسمت فارغ التحصیلان میگفت نه باید درخواست فارغ التحصیلی بدی بعد ریزنمرات رو میدن. یه جای دیگه میگن اگه درخواست فارغ التحصیلی بدی دیگه ریزنمرات نمیدن به هیچ وجه! الان من چیکار کنم؟ میشه راهنمایی کنید.
    سلام

کاری از دستتون ساخته نیست...
    ریزنمرات رسمی صرفا بعد از تعیین تکلیف فارق التحصیلی به متقاضی ارائه میشه...
    تنها شانستون apply برای دانشگاه هایی هست که از applicant در مرحله اولیه apply و پیش از اخذ پذیرش ریزنمرات رسمی رو درخواست نمی کنند... در این شرایط فرصت کافی برای آزاد کزدن مدرک تون خواهید داشت...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member inglorious آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Microbiolgy - Azad University

نقل قول نوشته اصلی توسط Dax100 نمایش پست ها
    فقط این رو اضافه کنم که قبل از درخواست فراغت، می تونید از آموزش دانشکده خودتون فرم شماره 3 تقاضا کنید که شامل لیستی از همه دروس پاس شده با ذکر نمره هست (دروس افتاده را لیست نمیکنه. فقط اونهایی که پاس شدن به همراه نمره). این فرم بعد از اخذ سه امضا، برای دو امضای دیگه به شما داده میشه تا به سازمان مرکزی دانشگاه ببرین و بعد از اون دو امضا، این فرم به شکل کاملا رسمی قابل ترجمه هستش و میتونید بدین دار الترجمه. تنها اشکالش اینه که شما رو در قالب یک دانشجوی ترم آخری معرفی میکنه و معدل هم ذکر نمیکنه و زحمت معدل گیری دستی میوفته گردن همون دانشگاه مورد نظر شما در کشور مقصد. این رو هم توجه کن که این فرم شماره 3 در کل به معاونت آموزشی مربوطه و ربطی به فارغ التحصیلان نداره.
    این یه نمونه رسمی و قابل ترجمه رسمی هست که میتونید قبل از فراغت تقاضا کنید از آموزش دانشکده تون. موفق باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical

سلام دوستان

من خرداد امسال دفاع کردم ولی چون دو نمره ی پايان نامه مقاله هست فرصت شش ماهه گرفتم
    این نکته را هم بگم که اوایل سال 93 من يک ريز نمرات گرفتم که 6 واحد درسی و پايان نامه در آن درج نشده
    می خواستم بدونم با توجه به اين که مدرک ارشدم درصورتی که بخواهم مقاله بدم تا موقع ددلاین آماده نمی شه ترجمه ی همين ريز نمرات قابل قبول است یا بايد مدرک ديگه ای آماده کنم. یا اگر به مشکل بر می خورم بايد بيخيال 2 نمره مقاله بشم و برای مدرک اصلی و ريز نمرات کامل اقدام کنم که تا 3 ماه ديگه که موقع آپلای است آماده میشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Aided Mechanical Engineering-RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط sds_njf نمایش پست ها
    سلام دوستان

من خرداد امسال دفاع کردم ولی چون دو نمره ی پايان نامه مقاله هست فرصت شش ماهه گرفتم
    این نکته را هم بگم که اوایل سال 93 من يک ريز نمرات گرفتم که 6 واحد درسی و پايان نامه در آن درج نشده
    می خواستم بدونم با توجه به اين که مدرک ارشدم درصورتی که بخواهم مقاله بدم تا موقع ددلاین آماده نمی شه ترجمه ی همين ريز نمرات قابل قبول است یا بايد مدرک ديگه ای آماده کنم. یا اگر به مشکل بر می خورم بايد بيخيال 2 نمره مقاله بشم و برای مدرک اصلی و ريز نمرات کامل اقدام کنم که تا 3 ماه ديگه که موقع آپلای است آماده میشه؟
    بستگی داره واسه چه مقطعی میخاید اقدام کنید و چه کشوری.مثلا آلمان اگر برای ارشد مجدد هست که همین ریز نمره به همراه مدرک لیسانس کافیه و نیازی به مقاله و مدرک ارشد ندارید ولی ریز نمره ارشد هم کمک میکنه به پذیرش .اگر برای phd هست که حتما مقاله رو کار کنید و معدلتونم با مقاله بیارید بالا. موفق باشید

Junior Member

با سلام.
    من دانشنامه لیسانس رو گرفتم و همونجا درخواست ریزنمرات دادم.این ریز نمرات رو باید ببرم سازمان مرکزی تایید کنه یا اینکه همینوطوری اعتبار داره واسه ترجه؟من قصد دارم برای دکتری اپلای کنم.ممنونم میشم در مورد ترجمه و ارسال مدارک راهنماییم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)