صفحه 107 از 151 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط inglorious نمایش پست ها
    فقط در صورتی که پذیرش داشته باشی میتونی اصل دانشنامه رو زود بگیری. اگه پذیرش داری، باید در وزارت علوم- سازمان دانشجویان + سامانه نشا پذیرشتو با مدارک درخواستی ثبت کنی. بعد مراحل معافیت تحصیلی و وثیقه، بهت یه نامه میدن خطاب به مدیر کل امور فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد - طهمورث آقاجانی. نامه رو می بری اونجا، بهش یه کپی از معافیت تحصیلی و یه کپی از پذیرش رو هم منگنه میکنی. تحویل متصدی بخش فارغ التحصیلان در سازمان میدی و اون شماره محموله حاوی دانشنامه رو هم که واحدت بهت داده رو بهشون میدی اونجا. حدود یک ساعت بعد دانشنامه تایید میشه، هولوگرام هم میخوره (به دلیل فرمت اضطراری و دستوری نامه وزارت علوم و سازمان دانشجویانه این سرعت عمل) ولی به تو تحویل نمیدن. میگن میفرستیم واحدت برو واحدت تحویل بگیر هفته بعد. شما اگه واحدت تهرانه، یک هفته بعد برو. اگه شهرستانه دو هفته بعد.

× واحد من تهران بود. از زمان تسویه حساب حدود 20 روز بعد دانشنامه رو فرستادن سازمان. من پنج روز بعدش بعد اون پروسه وزارت علوم، از طریق این روش رفتم سازمان و دانشنامه ام حدود یه ربع بعد تایید شد. سه روز بعد هم با پیک هفتگی واحد ما برگشت واحدمون و رفتم تحویل گرفتم. (دانشنامه هایی که این نامه رو براشون بیاری تک فقره با پیک برمیگردونن سریع به واحدت چون نامه دستوری هست)

در صورتی که فقط پذیرشو بیاری، بدون کپی نامه معافیت تحصیلی از طرف نظام وظیفه و بدون اون نامه وزارت علوم-سازمان دانشجویان، تنها کاری میکنن برات اینه که تسریع ثبت میکنن و به جای اینکه شش ماه طول بکشه، شاید سه چهار ماهه آماده بشه و بفرستن واحدت. در هر صورت فقط در صورتی بهت تحویل میدن دانشنامه رو که یا معافیت تحصیلی برای پذیرش مقطع بالاتر در خارج از کشور به همراه نامه وزارت علوم-سازمان دانشجویان رو داشته باشی یا اینکه کارت پایات خدمت/معافیت.

برای مشمولین بد نیست یه توضیح بذاریم از پروسه. ببینید شما باید از قبل (طی ترم آخر) از طریق ارسال ریز نمرات غیر رسمی یا فرم شماره 3 پذیرش مشروط به ارائه دانشنامه کسب کنید. در این صورت:

1. تسویه حساب دانشگاه جهت فراغت از تحصیل (بین یک هفته تا دو هفته طول میکشه)
    2. دریافت نامه فراغت از تحصیل از بخش فارغ التحصیلان واحد دانشگاهی خطاب به سازمان وظیفه عمومی ناجا (یه روز)
    3. ثبت کلیه مدارک (اعم از نامه پذیرش و نمره زبان و نامه فراغت و ...) در سامانه نشاء و وزارت علوم-سازمان دانشجویان به صورت حضوری و اینترنتی (دو روز)
    4. نامه سازمان دانشجویان به نظام وظیفه بر اساس نامه فراغت، پذیرش و سایر مدارک و تقاضای معافیت تحصیلی (یه روز)
    5. نظام وظیفه و وثیقه و ضمانت نامه بانکی و ... (متغییر. بستگی به بانک و پول و .../ داخل نظام وظیفه یه نصفه روزه)
    6. تحویل نامه معافیت تحصیلی صادره به سازمان دانشجویان و درخواست نامه به گذرنامه (کارهای گذرنامه میره بخش دیگه ای و اون هم از زمان تقاضا تا دریافت بین یک تا دو هفته میکشه)
    7. درخواست نامه به دانشگاه جهت دریافت اصل دانشنامه
    ...

موفق باشید
    ممنون از توضیحات تون، من هم مثل دوستمون کارت معافیت دارم اما اپلای کردم و کارام تموم شده و 3 ماه دیگه میخوام از ایران خارج شم ولی ترجیح میدم دانشنامه رو زودتر دریافت کنم و با ریزنمرات با خودم برای دانشگاه مقصد ببرم، با توجه به اینکه پروسه ای که درباره وزارت علوم و نشا گفتید برای کسانی هست که میخوان معافیت تحصیلی بگیرن، من که کارت معافیت دائم دارم چطور می تونم زیر 1 ماه دانشنامه و ریزنمرات رو از دانشگاه آزاد دریافت کنم؟ واحد دانشگاهیم تهران مرکز بوده.

Junior Member inglorious آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Microbiolgy - Azad University

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    ممنون از توضیحات تون، من هم مثل دوستمون کارت معافیت دارم اما اپلای کردم و کارام تموم شده و 3 ماه دیگه میخوام از ایران خارج شم ولی ترجیح میدم دانشنامه رو زودتر دریافت کنم و با ریزنمرات با خودم برای دانشگاه مقصد ببرم، با توجه به اینکه پروسه ای که درباره وزارت علوم و نشا گفتید برای کسانی هست که میخوان معافیت تحصیلی بگیرن، من که کارت معافیت دائم دارم چطور می تونم زیر 1 ماه دانشنامه و ریزنمرات رو از دانشگاه آزاد دریافت کنم؟ واحد دانشگاهیم تهران مرکز بوده.
    سلام. سامانه نشا و سازمان دانشجویان وزارت علوم یکی از خدماتش تقاضای معافیت تحصیلی از نظام وظیفه برای مشمولینه و خدمات دیگه ای اعم از معرفی نامه به بانک برای ارز دانشجویی، معرفی نامه به اداره گذرنامه، معرفی نامه برای خروجی، و همچنین نامه به دانشگاه برای تسریع صدور و تحویل مدرک به شما رو هم ارائه میکنه. در صورتی که معافی دارین و پذیرش هم گرفتین، دیگه اون داستان معافیت تحصیلی و نظام وظیفه و وثیقه رو ندارین. کافیه آنلاین تشکیل پرونده بدین از طریق آپلود مدارک و با در دست داشتن اصل مدارک و شماره پرونده، طبق اون روزی که داخل سایت نشا و اکانت به شما گفته میشه، مراجعه می کنید سازمان دانشجویان و بعد از بررسی صحت اصل مدارک و گرفتن کپی و تایید پذیرش و اعتبار دانشگاهی که ازش پذیرش گرفتین، تقاضای نامه می کنید به مدیر کل امور فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد- آقای طهمورث آقاجانی. این نامه فرمت مشخص داره و کارشناس فقط اسم و مشخصات شمارو داخل سیستم میزنه و نامه رو پرینت میگیره و بعد از مهر زدن بهتون تحویل میدن. طبق اونچه که قبلا نوشتم، مراجعه می کنید سازمان مرکزی دانشگاه آزاد.

در مورد شما، اصل کارت معافی به همراه کپی، اصل این نامه سازمان دانشجویان به همراه کپی، نامه پذیرش و شماره محموله ای که حاوی دانشنامه شما بوده (این شماره رو از طریق دبیرخونه واحد خودتون میگیرین و بعد میبرین دبیرخونه سازمان مرکزی اونجا هم شماره تایید روش میزنن براتون) رو میبرین بخش فارغ التحصیلان سازمان مرکزی. مطابق فرمت دستوری و اضطراری نامه وزارتخونه-سازمان دانشجویان و بقیه مدارک، سریعا دانشنامه شما رو میدن برای مهر جسته، شماره شدن و نصب هلوگرام و همون موقع انجام میشه اما به شما میگن برو از واحدت بگیر. باید هفته بعدش بری واحدت (میتونی قبلش به کارشناس فارغ التحصیلان واحد خودت زنگ بزنی قبل از رفتن ببینی چک کنه برات که اومده دانشنامه ات از سازمان یا نه). این نوع دانشنامه ها رو همچنان که قبلا گفتم تک فقره و خیلی سریع با پیک برمیگردونن به واحدت چون اضطراری-دستوری هست قضیه. موفق باشی

ویرایش (بسیار بسیار بسیار مهم)

دوستانی که این پروسه رو طی می کنید و نامه دریافت می کنید از سازمان دانشجویان وزارت علوم، دقت کنید فقط اون نامه خالی رو نبرین با خودتون به سازمان مرکزی-بخش فارغ التحصیلان. بلکه حتما یه کپی از رسید تشکیل پرونده که سازمان دانشجویان انجام میده هم پیوست کنید به اون نامه. این رسید اطلاعات کاملی هست که کارشناس بعد از تایید نامه پذیرش و دانشگاه مقصد در کشور خارجی صادر می کنه. فرمت جدولی داره و تمام اطلاعات فردی و تحصیلات قبلی و تحصیلات و پذیرش مورد نظر رو داره و زیرش هم مهر سازمان دانشجویان میخوره. از این برگه یه کپی بگیرین یا اگه کارشناس مهلت نمیده و ضمیمه پرونده میکنه سریعا، یه عکس خوب بگیرین و عکس رو بعدا پرینت کنید.

مشمولین:
    × نامه وزارت علوم-سازمان دانشجویان خطاب به رئیس فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد
    × کپی برگه معافیت تحصیلی (قبل از تحویل به سازمان دانشجویان کپی کنید چون سازمان ضبط میکنه)
    × پذیرش
    × کپی فرم رسید سازمان دانشجویان حین تشکیل پرونده
    × شماره محموله حاوی دانشنامه

افراد معاف:
    × اصل و کپی کارت معافیت
    × پذیرش
    ویرایش توسط inglorious : August 22nd, 2015 در ساعت 09:36 PM

ApplyAbroad Hero

سلام. سامانه نشا و سازمان دانشجویان وزارت علوم یکی از خدماتش تقاضای معافیت تحصیلی از نظام وظیفه برای مشمولینه و خدمات دیگه ای اعم از معرفی نامه به بانک برای ارز دانشجویی، معرفی نامه به اداره گذرنامه، معرفی نامه برای خروجی، و همچنین نامه به دانشگاه برای تسریع صدور و تحویل مدرک به شما رو هم ارائه میکنه. در صورتی که معافی دارین و پذیرش هم گرفتین، دیگه اون داستان معافیت تحصیلی و نظام وظیفه و وثیقه رو ندارین. کافیه آنلاین تشکیل پرونده بدین از طریق آپلود مدارک و با در دست داشتن اصل مدارک و شماره پرونده، طبق اون روزی که داخل سایت نشا و اکانت به شما گفته میشه، مراجعه می کنید سازمان دانشجویان و بعد از بررسی صحت اصل مدارک و گرفتن کپی و تایید پذیرش و اعتبار دانشگاهی که ازش پذیرش گرفتین، تقاضای نامه می کنید به مدیر کل امور فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد- آقای طهمورث آقاجانی. این نامه فرمت مشخص داره و کارشناس فقط اسم و مشخصات شمارو داخل سیستم میزنه و نامه رو پرینت میگیره و بعد از مهر زدن بهتون تحویل میدن. طبق اونچه که قبلا نوشتم، مراجعه می کنید سازمان مرکزی دانشگاه آزاد.

در مورد شما، اصل کارت معافی به همراه کپی، اصل این نامه سازمان دانشجویان به همراه کپی، نامه پذیرش و شماره محموله ای که حاوی دانشنامه شما بوده (این شماره رو از طریق دبیرخونه واحد خودتون میگیرین و بعد میبرین دبیرخونه سازمان مرکزی اونجا هم شماره تایید روش میزنن براتون) رو میبرین بخش فارغ التحصیلان سازمان مرکزی. مطابق فرمت دستوری و اضطراری نامه وزارتخونه-سازمان دانشجویان و بقیه مدارک، سریعا دانشنامه شما رو میدن برای مهر جسته، شماره شدن و نصب هلوگرام و همون موقع انجام میشه اما به شما میگن برو از واحدت بگیر. باید هفته بعدش بری واحدت (میتونی قبلش به کارشناس فارغ التحصیلان واحد خودت زنگ بزنی قبل از رفتن ببینی چک کنه برات که اومده دانشنامه ات از سازمان یا نه). این نوع دانشنامه ها رو همچنان که قبلا گفتم تک فقره و خیلی سریع با پیک برمیگردونن به واحدت چون اضطراری-دستوری هست قضیه. موفق باشی

ویرایش (بسیار بسیار بسیار مهم)

دوستانی که این پروسه رو طی می کنید و نامه دریافت می کنید از سازمان دانشجویان وزارت علوم، دقت کنید فقط اون نامه خالی رو نبرین با خودتون به سازمان مرکزی-بخش فارغ التحصیلان. بلکه حتما یه کپی از رسید تشکیل پرونده که سازمان دانشجویان انجام میده هم پیوست کنید به اون نامه. این رسید اطلاعات کاملی هست که کارشناس بعد از تایید نامه پذیرش و دانشگاه مقصد در کشور خارجی صادر می کنه. فرمت جدولی داره و تمام اطلاعات فردی و تحصیلات قبلی و تحصیلات و پذیرش مورد نظر رو داره و زیرش هم مهر سازمان دانشجویان میخوره. از این برگه یه کپی بگیرین یا اگه کارشناس مهلت نمیده و ضمیمه پرونده میکنه سریعا، یه عکس خوب بگیرین و عکس رو بعدا پرینت کنید.

مشمولین:
    × کپی برگه معافیت تحصیلی (قبل از تحویل به سازمان دانشجویان کپی کنید چون سازمان ضبط میکنه)
    × پذیرش

افراد معاف:
    × اصل و کپی کارت معافیت
    × پذیرش
    سلام

با تشکر از اینکه وقت گذاشتید، فقط یه سؤال دیگه اینکه با دانشنامه ریزنمرات نهایی هم داده میشه؟ یا پروسه دریافت اون جداست؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    سلام

با تشکر از اینکه وقت گذاشتید، فقط یه سؤال دیگه اینکه با دانشنامه ریزنمرات نهایی هم داده میشه؟ یا پروسه دریافت اون جداست؟
    سلام. خواهش میکنم. خیر. متاسفانه اکثر واحدهای دانشگاه آزاد بعد از اینکه دانشنامه رو میفرستن، منتظر می مونن تا دانشنامه تایید بشه و برگرده واحد، بعدش ریز نمرات رو میفرستن سازمان مرکزی که اون هم به طور معمول بین دو هفته تا یک ماه گاهی هم یک ماه و نیم طول میکشه. (دقت کنید که ریز نمرات شمارو 20 روز بعد از تاریخ فراغت چاپ میکنن و در واحد شما بعد از اخذ امضاها باقی می مونه تا دانشنامه تایید شده برگرده از سازمان مرکزی)

در حال حاضر فکر کنم یک ماه. اگه اون نامه وزارت علوم-سازمان دانشجویان باشه که همون موقع ریز نمرات تایید میشن. (من چون خودم فرم شماره 3 داشتم دیگه بهش نیاز پیدا نکردم. چون ترم آخرم کلا 12 واحد داشتم که به غیر از یه درس بقیه شون دروس عمومی بودن و نمراتشون تاثیری در پذیرش من نداشتن - من با واحد تماس گرفتم و متوجه شدم چهار روز بعد از اینکه دانشنامه ام اومد واحدم، اونها هم ریز نمرات رو فرستادن و اون هم بر حسب نامه وزارت علوم سریعا تایید شد)

××× همه ریز نمرات نهایی اعم از قدیمی و جدید جهت ترجمه رسمی (مهرهای دادگستری و خارجه) باید علاوه بر مهر و امضاهای مربوط به واحد دانشگاهی، مهر اصل دانشگاه آزاد رو در صفحه آخر داشته باشن به همراه امضای رئیس بخش فارغ التحصیلان (سابقا علیرضا صامت و در حال حاضر طهمورث آقاجانی). در صورتی که این امضا و مهر سازمان مرکزی وجود نداره در ریز نمرات شما، باید حضورا برین سازمان بخش فارغ التحصیلان و تحویل بدین. دو ساعت بعد بهتون مهر و امضا شده برمیگردونن.

موفق باشین

Junior Member

سلام

یه سوال داشتم ازتون ، ممنون میشم راهنماییم کنید

من ترم مهر 14 واحد دارم و بهمن فارغ التحصیل میشم

میخواستم بدونم برای داشگاه های امریکا اپلای کنم با توجه به اینکه هنوز فارغ التحصیل نشدم ، امکان پذیرش دارم یا حتما باید درسم تموم بشه ؟
    اگر هست روالش چطوریه ؟ ممنون میشم پاسخ بدبد

من چند صفحه ای رو خوندم چیزی نفهمیدم راستش

بازم ممنون
    ویرایش توسط dani1988 : August 23rd, 2015 در ساعت 10:36 PM

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط dani1988 نمایش پست ها
    سلام

یه سوال داشتم ازتون ، ممنون میشم راهنماییم کنید

من ترم مهر 14 واحد دارم و بهمن فارغ التحصیل میشم

میخواستم بدونم برای داشگاه های امریکا اپلای کنم با توجه به اینکه هنوز فارغ التحصیل نشدم ، امکان پذیرش دارم یا حتما باید درسم تموم بشه ؟
    اگر هست روالش چطوریه ؟ ممنون میشم پاسخ بدبد

من چند صفحه ای رو خوندم چیزی نفهمیدم راستش

بازم ممنون
    دو سه صفحه آخر این تاپیک جواب همه سوالات شمارو میداد. شاید جزئی نخوندین.
    جهت پذیرش حین تحصیل (طی ترم آخر) میتونید فرم شماره 3 دریافت کنید.

درباره فرم شماره 3:

فرم شماره 3 هم برای فردی هست که فارغ التحصیل نشده یا یه ترم مونده تا فارغ التحصیل بشه. این فرم همون ریز نمرات هست با فرق اینکه معدل ذکر نمیکنه، دروس مردود شده رو هم ذکر نمیکنه. یه لیستی هست که میگه این دانشجو با فلان مشخصات در تاریخ فلان وارد این دانشگاه شده و تا ترم X یا تاریخ Y این دروس رو پاس کرده. این در حالتی هست که دانشجو مشمول خدمت وظیفه عمومی باشه و با درخواست فراغت از تحصیل، دیگه مجاز به دریافت دانشنامه و ریز نمرات نخواهد بود (چون مشمول هست- مگر اینکه پذیرش بگیره یا در خود ایران در یه مقطع بالاتر قبول بشه). این فرم سه رو اگه پیش از فراغت از تحصیل دریافت کنید، مثلا یه ترم مونده به پایان کارشناسی، میتونید تا حد زیادی کارای اپلای رو انجام بدین تا مراحل وسطش که نامه پذیرش مشروط به ارائه دانشنامه بیاد.

بعدش چون پذیرش گرفتین معافیت تحصیلی خارج از کشور میدن و وزارت علوم/بهداشت مجوز دریافت دانشنامه و ریز نمرات رو از طریق نامه ای به شما به دانشگاه آزاد اعلام میکنه و دانشگاه هم سریع میده بهتون دانشنامه و ریز نمرات رو.

نحوه درخواست فرم 3: یه فیش دو هزار تومنی واریز باید بشه به اسم سازمان مرکزی دانشگاه آزاد در بانک ملی- فیش رو می برید آموزش دانشکده تون و میگین ریز نمره تا ترم اخیرت رو بهتون بده (معمولا 7 ترم) و اگه خودشون رو زدن به اون راه، میگید فرم شماره 3 مصوب با جای 5 امضاء. داخل سیستم شون هست. فرم رو صادر کردن، سه تا امضاء در داخل واحد انجام میشه براش (کارشناس آموزش - مدیر کل آموزشی واحد - معاون آموزشی واحد). روی امضای دوم و سوم مهر واحد میخوره از طرف دبیرخونه. بعد یه نامه از طرف آموزش دانشکده شما پرینت میشه که از طرف رئیس واحد شما هست خطاب به معاونت آموزشی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد با محتوای تایید نهایی ریز نمره شما. رئیس این نامه رو امضاء میکنه، دبیرخونه دوباره مهر میزنه روی امضاء رئیس واحد در نامه پیوست شده به فرم نمرات، بعد ریز نمره تحویل شما داده میشه. می برین سازمان قسمت معاونت آموزشی میدین "امیر اقبال خواجه رحیمی" (رئیس مرکز نظارت و ارزیابی دانشگاه آزاد-- معاونت آموزشی) براتون امضا و مهر کنن. بعدش دبیرخونه سازمان با رویت مهر ایشون، مهر اصلی دانشگاه آزاد رو میزنن و فرم شماره 3 قابل ترجمه رسمی میشه.

بعدش هم میتونی به هر تعداد که خواستی ترجمه کنی ازش و به عنوان ریز نمره بفرستی به دانشگاه های مورد نظر (چه آنلاین و چه از طریق پست بخش بین الملل دانشگاه آزاد واقع در سازمان مرکزی دانشگاه)

با داشتن نمره زبان (تافل)، GRE و این فرم شماره 3، میتونید برای دانشگاه های آمریکایی اقدام کنید. ناگفته نماند که معمولا با توجه به رشته درخواست باید دو یا سه مورد توصیه نامه هم فراهم کنید. موفق باشید

Junior Member

دو سه صفحه آخر این تاپیک جواب همه سوالات شمارو میداد. شاید جزئی نخوندین.
    جهت پذیرش حین تحصیل (طی ترم آخر) میتونید فرم شماره 3 دریافت کنید.

سلام ممنون دوست عزیز از پاسخ کاملتون

فقط دانشگاه های امریکا این ریز نمرات رو چون معدل نداره قبول می کنن ؟ ایا باید براشون توضیحی بدم یا نه که چرا این ریز نمرات رو فرستادم ؟

ممنون از وقت و بزرگواریتون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط dani1988 نمایش پست ها
    سلام ممنون دوست عزیز از پاسخ کاملتون

فقط دانشگاه های امریکا این ریز نمرات رو چون معدل نداره قبول می کنن ؟ ایا باید براشون توضیحی بدم یا نه که چرا این ریز نمرات رو فرستادم ؟

ممنون از وقت و بزرگواریتون
    حدود 75٪ دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی در آمریکای شمالی (کانادا و آمریکا) برای پذیرش دانشجو در تحصیلات تکمیلی به جای معدل کل از نوع خاص تری از معدل تحت عناوینی مانند معدل دو سال آخر/ معدل 60 واحد آخر/ معدل 20 درس آخر و ... استفاده میکنن. بعضی هاشون کاری به نوع درس ندارن و از انتهای کارنامه به تعداد مشخصه به عقب میرن و از اونها بر حسب سیستم خودشون معدل میگیرن. بعضی ها هم دقیق تر میشن و روی دروس خاص تر که به رشته مورد نظر شما مرتبط تر هستن تمرکز میکنن برای معدل گیری. به هر جهت ذکر نشدن معدل کل به نفع شماست چون مجبور میکنه خودشون با سیستم خودشون معدل بگیرن که چون کل رو در نظر نمیگیرن، به نفع شما میشه عموما و بالا میاد (بستگی به علمکردهای شما در دو سه ترم اخیرتون داره). اگه معدل ذکر میشد ممکن بود بر حسب شلوغ بودن یا حوصله نکردن کارشناس تحصیلات تکمیلی دانشگاه مورد نظر، همون معدل کل بدون بررسی دیگه براتون در نظر گرفته بشه.

شما کاری که می کنید اینه که در ابتدا هیچ توضیحی نمیدین و اجازه بدین با روش خودشون جلو برن. چون فرم شماره 3 همه نیمسال ها رو داره به غیر از نیمسال آخر، تردید خاص به وجود نمیاره معمولا و همون مقدار واحدی هست که نشون بده صلاحیت اخذ لیسانس رو داشتین.

اگه پرسیدن، توضیح بدین داستان رو دیگه. یه فایل هم درست کنید که شامل هم اسکن انتخاب واحد ترم آخرتون باشه به فارسی و هم ترجمه همون برگه انتخاب واحد توسط خودتون (برگه انتخاب واحد ترم آخر رو خودتون ترجمه کنید. همون فرمت رو به انگلیسی در بیارین داخل همون فایل. قبول میکنن و یه ترم رو سخت نمیگیرن)

موفق باشی

سلام یه سوال فوری داشتم

من الان دانشجوی ترم 1 کارشناسی هستم
    معافیت تحصیلی دارم و
    نیازمند مدرک قابل ترجمه کاردانیم هستم
    دانشگاه میگه بین 3 تا 6 ماه بعضی وقتا هم بیشتر طول میکشه...
    اما من باید هر چه سریعتر مدرکم رو بگیرم .
    از کجا باید شروع کنم ؟
    دمتون گرم

سوال بنده در واقع این هست که آیا به صرف رفتن به سازمان مرکزی دانشگاه آزاد کارم راه میفته
    یا باید مدارکی که نشون بده از یه دانشگاه خارجی پذیرش
    گرفته ام رو هم رائه بدم ؟
    با تشکر
    ویرایش توسط rmojtaba : August 28th, 2015 در ساعت 06:31 PM دلیل: دو پست متوالی و مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Civil-Environmental engineering-SBU

سلام. دوستان کسی تجربه تایید فرم 3 (بعد از فراغت از تحصیل) توی سازمان مرکزی رو داره؟ تو سیستم چک نمی کنن که فارغ التحصیل شدم یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)