صفحه 11 از 151 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Eng at Arizona State University

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط sinanoori نمایش پست ها
    من ریز نمراتم رو گرفتم درسم تموم شده اما درخواست فارغ التحصیلی ندادم در نتیجه در ریزنمره معدل و تعداد واحد گذرانده شده نیست...در پذیرش دانشگاه ها مشکلی پیش نمیاد؟ در ضمن من دانشنامه ام 2 3 ماه دیگه آماده میشه اگر گواهی موقت بگیرم ترجمه اش میکنند و میشه واسه پذیرش اقدام کرد؟
    سلام
    شما درخواست فارغ التحصیلی بده.بعد باید کارای فارغ التحصیلیتو انجام بدی تا ریزنمره غیر قابل ترجمه یا Unofficial بهت بدن

بعد اونو بده ترجمه غیر رسمی کنن( من واسه امریکا اقدام کردم و دادم ترجمه ناجیت کردن) بعد اونو بده تو پاکت دانشگاه بذارن مهر موم کنن

پی نوشت: اینا تجربه منه که دانشگاه ازاد بودم( شاید دولتی یه جور دیگه باشه) و اینکه من واسه امریکا اقدام کردم شاید اروپا unofficial قبول نکنن اما واسه امریکا تا الان 2 جا پذیرش گرفتم

با سلام.
    کسی می داند که مدرک دانشگاه آزاد درهر رشته ای از نوع (پاره وقت) در امریکا ارزش دارد؟
    آینده جایی نیست که به آنجا می رویم، جایی است که آنرا به وجود می آوریم.
    راههایی که به آینده ختم میشود یافتنی نیستند بلکه ساختنی هستند
    و ساختن آن ، هم سازنده و هم مقصد را دگرگون می کند.

Junior Member

ی مشکل نادر:
    من مدرک و ریز نمراتمو ترجمه کردم بامهر خارجه و دادگستری بردم دانشگاه ک با چنتا ریکام بزارن داخل پاکت و مهر کنن تا پست کنم اما وقتی اینو ازشون خاستم انگار چه مسئله مهمی پیش اومده همه شونه خالی میکردن و فرستادنم حراست و اونجا رئیسشون گفت همه مدارکتو بده خودمون پست کنیم اما چون من دانشگاهم ی شهر دیگه بوده(ازاد فسا= خراب بشه که هیچ کاریو انجام نمیدن) همه مدارک همرام نبود از طرفیم من عجله داشتم ک زود پست بشه اوناهم..... بعد زنگ زد به معاون اموزشی و .... خلاصه چند ساعت دوندگی کردم اخرم رفتم پیش رئیس اونم گفت در صورتی ک فقط مدارک فارسی باشه میتونن بزارن تو پاکت و مهر کنن و ترجمه شدها رو نمیتونن و هزارتا بهانه دیگه و از من اصرار و از اون انکار که این ی کار غیرقانونیه... خلاصه بگذریم کار من انجام نشد و ممکنه وقتی مدارکمو به این شکل پست کنم ایرارد بگیرن. دوستان چه پیشنهادی دارن ک قطعی باشه یا تجربه کردن؟ با توجه ک زیاد وقت ندارم که از شیراز تا تهران و سازمان مرکزی برم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط borhanbaher نمایش پست ها
    با سلام.
    کسی می داند که مدرک دانشگاه آزاد درهر رشته ای از نوع (پاره وقت) در امریکا ارزش دارد؟
    سیستم آموزشی خودشون هم پاره وقت و تمام وقت Full time , PartTime داره. برای همین فکر نمیکنم مشکلی باشه.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud2927 نمایش پست ها
    ی مشکل نادر:
    من مدرک و ریز نمراتمو ترجمه کردم بامهر خارجه و دادگستری بردم دانشگاه ک با چنتا ریکام بزارن داخل پاکت و مهر کنن تا پست کنم اما وقتی اینو ازشون خاستم انگار چه مسئله مهمی پیش اومده همه شونه خالی میکردن و فرستادنم حراست و اونجا رئیسشون گفت همه مدارکتو بده خودمون پست کنیم اما چون من دانشگاهم ی شهر دیگه بوده(ازاد فسا= خراب بشه که هیچ کاریو انجام نمیدن) همه مدارک همرام نبود از طرفیم من عجله داشتم ک زود پست بشه اوناهم..... بعد زنگ زد به معاون اموزشی و .... خلاصه چند ساعت دوندگی کردم اخرم رفتم پیش رئیس اونم گفت در صورتی ک فقط مدارک فارسی باشه میتونن بزارن تو پاکت و مهر کنن و ترجمه شدها رو نمیتونن و هزارتا بهانه دیگه و از من اصرار و از اون انکار که این ی کار غیرقانونیه... خلاصه بگذریم کار من انجام نشد و ممکنه وقتی مدارکمو به این شکل پست کنم ایرارد بگیرن. دوستان چه پیشنهادی دارن ک قطعی باشه یا تجربه کردن؟ با توجه ک زیاد وقت ندارم که از شیراز تا تهران و سازمان مرکزی برم
    پست مدارک توی تهران از امور بین الملل دانشگاه آزاد انجام میشه که دقیقا همین مدارکی (ریز نمره، ریکام، دانشنامه و...) که شما گفتید رو میزارن توی یه پاکت مخصوص دانشگاه آزاد و مهروموم شده میفرستن. یعنی چی مدارک فارسی میفرستن؟ مگه برای دانشگاه خارج از کشور مدارک فارسی میفرستن؟! شما فارسی مدارکت( ریز نمره و دانشنامه) به ترجمه الصاق شده و مهر هم داره. دیگه از این قانونی تر؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand11_m27 نمایش پست ها
    پست مدارک توی تهران از امور بین الملل دانشگاه آزاد انجام میشه که دقیقا همین مدارکی (ریز نمره، ریکام، دانشنامه و...) که شما گفتید رو میزارن توی یه پاکت مخصوص دانشگاه آزاد و مهروموم شده میفرستن. یعنی چی مدارک فارسی میفرستن؟ مگه برای دانشگاه خارج از کشور مدارک فارسی میفرستن؟! شما فارسی مدارکت( ریز نمره و دانشنامه) به ترجمه الصاق شده و مهر هم داره. دیگه از این قانونی تر؟
    خب یعنی من بخام بعد از عید هم برای چنتا دانشگاه دیگه بفرستم باید همین پروسه رو انجام بدم و هر دفعه برم تهران؟راه دیگه ای نداره؟ من میخام یه سری مدارک دیگه مثل سابقه کار و .......هم اضافه کنم.فقط باید از طریق دانشگاه پست بشه یا پاکت رو میدن خودمون پست کنیم؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

خب یعنی من بخام بعد از عید هم برای چنتا دانشگاه دیگه بفرستم باید همین پروسه رو انجام بدم و هر دفعه برم تهران؟راه دیگه ای نداره؟ من میخام یه سری مدارک دیگه مثل سابقه کار و .......هم اضافه کنم.فقط باید از طریق دانشگاه پست بشه یا پاکت رو میدن خودمون پست کنیم؟
    طبق گفته های دوستان و همین طور استدلال خودم پاکت رو فقط دانشگاه داره، در اختیار شما قرار نمیده...
    شما مدارک نهایی ات رو باید از طریق دانشگاه بفرستی، یعنی زمانی که اپلای کردی و به امید خدا پذیرفته شدی و تصمیم داری که ثبت نام کنی در دانشگاه پذیرفته شده...
    نمیشه که شما 5 جا پذیرفته بشی و هر 5 جا ثبت نام کنی برای شرکت در کلاس ها، میشه؟
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

متاسفانه راه دیگه ای نداره و باید بیاید تهران و از اینجا پست کنید. این سایت و شماره تلفن روابط بین الملل هست. میتونید تماس بگیرید و جزئیات رو جویا بشید. 02122565149 - 02122582834 http://intl.iau.ir/contact.html
    شما هر مدرکی که بخواید رومیتونید توی پاکت بذارید تا براتون بفرستن. اگر دانشگاه هایی که میخواید اپلای کنید مهر و موم (Sealed) شده میخوان مدارک رو، باید حتما خود دانشگاه آزاد بفرسته براشون، اگر نه میتونید خودتون براشون بفرستید.. نه مدارک رو بهتون نمیدن و حتما باید خودشون پست کنن.

با سلام

به تازگی دانشنامه و همین طور ریزنمره (که در داخل پاکت قرار داده شده) را از دانشگاه آزاد گرفتم. کارمند دانشگاه بهم گفت برای تایید شدن و قابل ترجمه شدن آنها را به سازمان مرکزی ببرم.
    1. چون در شهرستان زندگی می کنم خواستم بدونم چقدر زمان برای تائید شدن می بره
    2. بعد از تائید شدن آیا می تونم هر وقت که بخوام برای ترجمه مدارک اقدام کنم (برای مثال حدود یک سال بعد)
    3. به فرض اگر بخوام مدارک رو الان ترجمه کنم چقدر زمان و هزینه برای ترجمه شدن می بره

با تشکر فراوان

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_alizadeh نمایش پست ها
    با سلام

به تازگی دانشنامه و همین طور ریزنمره (که در داخل پاکت قرار داده شده) را از دانشگاه آزاد گرفتم. کارمند دانشگاه بهم گفت برای تایید شدن و قابل ترجمه شدن آنها را به سازمان مرکزی ببرم.
    1. چون در شهرستان زندگی می کنم خواستم بدونم چقدر زمان برای تائید شدن می بره
    2. بعد از تائید شدن آیا می تونم هر وقت که بخوام برای ترجمه مدارک اقدام کنم (برای مثال حدود یک سال بعد)
    3. به فرض اگر بخوام مدارک رو الان ترجمه کنم چقدر زمان و هزینه برای ترجمه شدن می بره

با تشکر فراوان
    1- این پست رو بخونید. 1 ساعت طول میکسه کار تاییدش. فقط زنگ بزنید به اون شماره و بگید که دارید از شهرستان میاید. و بپرسید آقای صامت هست که امضا کنه یا خیر.
    2- بله
    3- 3 تا 5 روز زمان میبره. هزینش بستگی به تعدا ترجمتون داره. هزینه ترجمه و این پست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)