صفحه 116 از 151 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها
    دانش نامه را اگر کارت پایان خدمت داشته باشید می توانید بگیرید. برای مراحل ابتدایی اپلای نیازی به دانش نامه نیست و شما با ریزنمرات قابل ترجمه می تونید پذیرش بگید. بعد اومدن نامه پذیرش می تونید دانش نامتونم بگیرید و تحویل دانشگاه مقصد بدبد...
    ممنونم، مشکل سربازی ندارم
    بعد از پذیرش بخوام دانشناممو از دانشگاه بگیرم چیکار باید بکنم؟ من برای چند روز میخوام و خودتون میدونید ممکنه ویزا رد بشه! پس نمیتونم انصراف بدم! میگید چی بگم که بهم بدن دانشناممو برای چند روز؟

Junior Member

با سلام. ممنون ميشم در صورت امكان سوال من رو جواب بديد.
    من بهمن 93 آخرين امتحان كارشناسي خودم رو در دانشگاه آزاد دماوند دادم و بلافاصله در يك دانشگاه دولتي شروع به تحصيل در ارشد كردم. الان بعد از يك سال متوجه شدم كه به خاطر انجام نشدن فرآيند فارق التحصيلي، تاييديه تحصيلي و ريز نمراتم به دانشگاه جديد نيومده و اين ترم به همين دليل تا حالا از من ثبت نام نكرده اند (متاسفانه ثبت نام ترم جديد قبل از امتحانات ترم قبلش انجام ميشه!).
    اگر الان اقدام كنم، حدودا چقدر طول ميكشه تاييديه تحصيلي و ريزنمرات رو به من بدهند؟ آيا به هر نحوي ميشه 2-3 هفته اي؟
    و يك سوال ديگه؛
    بعد از اتمام ترم بهمن 93 ، بدون ثبت نام در ترم جديد، چند درس رو به صورت معرفي به استاد امتحان دادم كه نمره هايش حدودا 10 اسفند اعلام شد. آيا تاريخ فارق التحصيلي من 30بهمن (پايان آخرين ترم) اعلام ميشه، يا همون زمان اعلام آخرين نمره (نيمه‌ي اسفند) ؟
    خيلي متشكرم.

Junior Member

سلام دوستان،من یک مشکلی برام بوجود اومده نیاز به راهنمایی دارم.من فارغ التحصیل شدم و همچنین مشمولم نیاز به گرفتن ریز نمرات برای گرفتن پذیرش دارم ولی دانشگاه به من ریز نمره نمیده اگرم بده بدون هیچ مهر و امضایی میده میشه راهنمایی کنید الان من باید چیکار کنم؟😓😭😩

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa91 نمایش پست ها
    با سلام. ممنون ميشم در صورت امكان سوال من رو جواب بديد.
    من بهمن 93 آخرين امتحان كارشناسي خودم رو در دانشگاه آزاد دماوند دادم و بلافاصله در يك دانشگاه دولتي شروع به تحصيل در ارشد كردم. الان بعد از يك سال متوجه شدم كه به خاطر انجام نشدن فرآيند فارق التحصيلي، تاييديه تحصيلي و ريز نمراتم به دانشگاه جديد نيومده و اين ترم به همين دليل تا حالا از من ثبت نام نكرده اند (متاسفانه ثبت نام ترم جديد قبل از امتحانات ترم قبلش انجام ميشه!).
    اگر الان اقدام كنم، حدودا چقدر طول ميكشه تاييديه تحصيلي و ريزنمرات رو به من بدهند؟ آيا به هر نحوي ميشه 2-3 هفته اي؟
    و يك سوال ديگه؛
    بعد از اتمام ترم بهمن 93 ، بدون ثبت نام در ترم جديد، چند درس رو به صورت معرفي به استاد امتحان دادم كه نمره هايش حدودا 10 اسفند اعلام شد. آيا تاريخ فارق التحصيلي من 30بهمن (پايان آخرين ترم) اعلام ميشه، يا همون زمان اعلام آخرين نمره (نيمه‌ي اسفند) ؟
    خيلي متشكرم.
    سلام
    تاریخ فارغ التحصیلی همون تاریخ اعلام آخرین نمره محسوب میشه. اما اگه بنا به مصالحی ضرورت داشته باشه دانشگاه می تونه این تاریخ رو تغییر بده.

Member azerrila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering at azad university of najaf abad

سلام دوستان
    میخوستم بدونم فقط یک نمونه برگ برای ریز نمرات توی دانشگاه آزاد هست که بگیریم؟
    دلیل سوالم این هست که آخر ریزنمراتی که من گرفتم نوشته مثلا هر واحد برابر 16 ساعت، و بنظرم تعداد ساعات یا تعداد واحد هایی که ما پاس میکنیم کمتر از استانداردهای جهانی مثل ECTS اروپا برای لیسانس باشه که مثلا برای لیسانس بگن 180 واحد که هر واحدشون بین 20 تا 30 ساعت هست، درحالی که دانشگاه آزاد توی رشته ی من مثلا حدود 145 واحد بوده و هر واحد 16 ساعت

Junior Member

با سلام خدمت دوستان من یک مشکل خیلی مهم دارم که ممنون میشم راهنمایی کنید
    من در 06/05/94 گواهی موقت فوق لیسانس دانشگاه آزاد واحد مرودشت رو گرفتم و چون ترجمه نمی شد روی کاغذ سفید ترجمه کردم و همراه مدارک ها به سفارت ارسال کردم و دیگه پیگیری نکردم و گفتم تا 6 ماهه دیگه دانشنامه به دستم میرسه
    اما دیروز از شانس بد ما از سفارت نامه آپدیت اومد و رفتم دانشنامه رو بگیرم گفتن هنوز نیومده و یک بار برگشت خورده اصلاح شده و در تاریخ 1/9/94 دوباره ارسال شده به سازمان مرکزی دانشگاه آزاد واسه صدور دانشنامه
    الان من باید چکار کنم ؟ اگه من برم تهران میتونم کاری کنم سریع تر دانشنامه رو آماده کنند ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering and Management - Aalto University

نقل قول نوشته اصلی توسط azerrila نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخوستم بدونم فقط یک نمونه برگ برای ریز نمرات توی دانشگاه آزاد هست که بگیریم؟
    دلیل سوالم این هست که آخر ریزنمراتی که من گرفتم نوشته مثلا هر واحد برابر 16 ساعت، و بنظرم تعداد ساعات یا تعداد واحد هایی که ما پاس میکنیم کمتر از استانداردهای جهانی مثل ECTS اروپا برای لیسانس باشه که مثلا برای لیسانس بگن 180 واحد که هر واحدشون بین 20 تا 30 ساعت هست، درحالی که دانشگاه آزاد توی رشته ی من مثلا حدود 145 واحد بوده و هر واحد 16 ساعت
    تعداد وحد ها که با اروپا فرق داره. 16 ساعتی هم که ایران در نظر می گیره فقط ساعات تدریس در حالی که اروپا ساعات تمرین و مطالعه رو هم در نظر می گیره. در نهایت مشکلی نیست هر جا اپلای کنید این مسئله رو می دونند

سلام دوستان
    یک سوال داشتم.
    من لیسانس رو پیام نور و ارشد رو آزاد بودم. برای ارسال مدارک به واحد بین الملل آزاد رفتم و مدرک ارشدم رو sealed و مهر و موم کرد و لیسانسم رو بدون تایید یا پاکت همینجوری داخل بسته پست گذاشت و دو تا رو با هم فرستاد. آیا باید برای مدرک لیسانسم میرفتم واحد بین الملل پیام نور تا مدرکم رو جداگانه داخل بسته (sealed) میذاشت و بعد هر کدوم رو از واحد بین الملل جداگانه میفرستادم یا اینجوری قبول میکنند؟
    ممنونم

سلام دوستان
    یه سوال خیلی مهم دارم. ممنون میشم کمکم کنید
    من شهریور 94 فارغ التحصیل شدم در مقطع ارشد. کارشناسی رو ارشد رو هر دو دانشگاه آزاد بودم و هر دو تو یه واحد. دفترچه اعزام به خدمت فرستادم و سال بعد اعزام دارم. تو این مدت با یکی از اساتید خارج از کشور به توافق رسیدم و احتمال زیاد پذیرش دکتری رو بده بهم. از اونجایی که خدمت نرفتم چطور میتونم ریز نمرات رسمی و دانشنامه رو برای ترجمه بگیرم؟ این پروسه چقدر طول میکشه؟
    لطـــــــــــــــــــــــ ـــــــفا راهنمایی کنید
    Member azerrila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering at azad university of najaf abad

منبع این اطلاعاتتون از کجاست، از هزارتا دانشگاه توی اروپا چطوری همشون میدونن ایران فقط ساعات تدریس رو منظورش هست ، توی اینترنت چیزی پیدا نکردم من که بگه شامل ساعات تمرین و مطالعه هم میشه، ضمن اینکه هر دانشجو به دلخواه وقت میزاره روی تمرین و مطالعه
    دانشگاه آزاد انگار دو نمونه ریز نمرات برای پرینت داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط darkknightt نمایش پست ها
    تعداد وحد ها که با اروپا فرق داره. 16 ساعتی هم که ایران در نظر می گیره فقط ساعات تدریس در حالی که اروپا ساعات تمرین و مطالعه رو هم در نظر می گیره. در نهایت مشکلی نیست هر جا اپلای کنید این مسئله رو می دونند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)