صفحه 12 از 151 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

سلام
    راهی هست که بشه خیلی زود دانشنامه گرفت ؟ من پذیرش دارم البته مشروط به گواهی لیسانی ، با همون کارای وزارت علوم و نظام وظیفه رو انجام دادم ، حالا نامه دارم واسه آزاد کردن مدارک . واسه سفارت که ۱ ماه دیگه هستش باید دانشنامه ببرم . تازه فارغ التحصیل شدم ...
    لطفا راهنمایی کنید

بچهها کسی میدونه دانشنامه دانشگاه آزاد رو بعد از اینکه میگیریم باید ببریم دوباره سازمان امضا یا mohri بزنه یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_fxt نمایش پست ها
    سلام
    راهی هست که بشه خیلی زود دانشنامه گرفت ؟ من پذیرش دارم البته مشروط به گواهی لیسانی ، با همون کارای وزارت علوم و نظام وظیفه رو انجام دادم ، حالا نامه دارم واسه آزاد کردن مدارک . واسه سفارت که ۱ ماه دیگه هستش باید دانشنامه ببرم . تازه فارغ التحصیل شدم ...
    لطفا راهنمایی کنید
    من دانشگاه آزاد بودم رفتم به مسول فارق التحصیلان گفتم میخام اپلی کنم در میشه یکم التماس کردم گفت آماده میکنم مدارکتو زود تر اما بجای ۶ ماه ۳ ماه دیگه آماده میشهاین تجربه ی من بود امیدوارم بدرد بخوره .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arghavan70 نمایش پست ها
    بچهها کسی میدونه دانشنامه دانشگاه آزاد رو بعد از اینکه میگیریم باید ببریم دوباره سازمان امضا یا mohri بزنه یا نه؟
    پست 94 رو بخونید

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_bld نمایش پست ها
    برای اطلاع:
    ریزنمرات و دانشنامه هایی که جدید صادر میشوند احتیاجی به تایید سازمان مرکزی دانشگاه آزاد ندارند و می توانند مستقیم ترجمه شوند
    دقیقا نمیدونم از کی ولی مدارک من که سال 89 صادر شده نیازی به تایید نداشت
    دانشنامه و ریز نمرات من ترجمه شده اما دادگستری مهر نمیزنه!! میگه باید ببری مهر و امضای آقای x بشه !!!! امروز رفتم سازمان مرکزی میگه همچین چیزی نیست به ما هم مربوط نیست که دادگستری مهر نمیکنه ! حالا من بدبخت چیکار کنم ؟ هیچ کدوم از سازمان ها جوابگو نبودن به همشون سر زدم!

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دانشنامه و ریز نمرات من ترجمه شده اما دادگستری مهر نمیزنه!! میگه باید ببری مهر و امضای آقای x بشه !!!! امروز رفتم سازمان مرکزی میگه همچین چیزی نیست به ما هم مربوط نیست که دادگستری مهر نمیکنه ! حالا من بدبخت چیکار کنم ؟ هیچ کدوم از سازمان ها جوابگو نبودن به همشون سر زدم!
    من یه بار زنگ زدم دارالترجمه گفتن باید مهر و امضای آقای صامت باشه . اسم 2 نفر دیگه رو هم گفت که میتونن امضا کنن
    ولی دانشگاه ریزنمرات رو گفت ببر نیستان نهم . اونجا بردم خانم دکتر عقیلی مهرو امضا کرد خیلی راحت . فقط نمی دونم مهر وامضای این خانم کافیه یا نه چون من دیگه بیخیال دادگستری شدم
    شما سازمان مرکزی کجا رفتین؟ چرا مهروامضا نکردن ؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

بعله این خانم جدیداً مهر و امضا می کنه و کافیه، با مهر و امضای ایشون مدارک من کامل کامل ترجمه شد.
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**
    ( عکس سمت راست مربوط به جان استفن آکواری است مردی که هرگز نایستاد.)

من رشتم روانشناسی بالینی هست میخام برای مستر اقدام کنم. مدراکامم اول بردم گلستان ۸ گفتن برو نیستان ۹ آقای یحیوی امضا کنان! رفتم اونجا گفتن مدرکه شما پزشکی محسوب نمیشه به ما مربوط نیست میخای برو ی سر بزن به دفتر بینالمللی شیاد اونجا کارت راه افتاد!!! اونجا رفتم گفت باید بری همون گلستان ۸ بدی آقای صامت امضا کنه. رفتم گلستان ۸ دوباره اونجا گفتن این مدرکه شما هیچ مشکلی نداره ما نمیدونیم چرا مهر نزدن دادگستری . اینجا هم ما نه دیگه مهر میزنیم نه هیچی مدرکت هولوگرام هم داره و باید تاید کنه دادگستری. گفتم خوب ی چیزی بنویسین بدین بهم من بدم دادگستری گفتن ما هیچی نداریم بدیم !آدمو به گریه میندازن اینا واقعن ی کار میکنن برنگردی دیگه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

من رشتم روانشناسی بالینی هست میخام برای مستر اقدام کنم. مدراکامم اول بردم گلستان ۸ گفتن برو نیستان ۹ آقای یحیوی امضا کنان! رفتم اونجا گفتن مدرکه شما پزشکی محسوب نمیشه به ما مربوط نیست میخای برو ی سر بزن به دفتر بینالمللی شیاد اونجا کارت راه افتاد!!! اونجا رفتم گفت باید بری همون گلستان ۸ بدی آقای صامت امضا کنه. رفتم گلستان ۸ دوباره اونجا گفتن این مدرکه شما هیچ مشکلی نداره ما نمیدونیم چرا مهر نزدن دادگستری . اینجا هم ما نه دیگه مهر میزنیم نه هیچی مدرکت هولوگرام هم داره و باید تاید کنه دادگستری. گفتم خوب ی چیزی بنویسین بدین بهم من بدم دادگستری گفتن ما هیچی نداریم بدیم !آدمو به گریه میندازن اینا واقعن ی کار میکنن برنگردی دیگه
    مدرک که احتیاج به مهر و امضای صامت نداره. فقط ریزنمره چون اعتباری نداره و چند برگ کاغذ هست، باید مهر و امضا بشه توسط ایشون. مدرک خودش هولوگرام داره و همون کافیه. همونجا توی اتاق صامت، یه فردی هست که پشت مدرک رو یه شماره گذاری میکنه. اونم چیز خاصی نیست. به نظرم، شما همون دارالترجمه ای که بردید ببر مدارکت رو و بدید تا براتون مهر دادگستری رو بگیرن.

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand11_m27 نمایش پست ها
    مدرک که احتیاج به مهر و امضای صامت نداره. فقط ریزنمره چون اعتباری نداره و چند برگ کاغذ هست، باید مهر و امضا بشه توسط ایشون. مدرک خودش هولوگرام داره و همون کافیه. همونجا توی اتاق صامت، یه فردی هست که پشت مدرک رو یه شماره گذاری میکنه. اونم چیز خاصی نیست. به نظرم، شما همون دارالترجمه ای که بردید ببر مدارکت رو و بدید تا براتون مهر دادگستری رو بگیرن.
    من همرو داده بودم به دارالترجمه , زنگ زدن گفتن دادگستری فرستادیم مهر نزدن نوشتن آقای x امضا کنه. بعدشم هم ریز نمره هم دانشنامه رو بردم گلستان ۸ و نیستان ۹ و اینا هیچ کدوم دستم نزدن به مدارکم. ! منم دوباره دادم درترجمه ببینم چی میشه. تمام برنامه ریزیم داره بهم میریزه با این وضیت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)