صفحه 125 از 151 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Ped2man نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من چند ترم دیگه فارغ التحصیل میشم،امروز رفتم دانشگاه قسمت فارغ التحصیلات و پرسیدم درسم تموم شد میخوام برای مستر اقدام کنم اونا هم گفتن که موقعی که فارغ شدی بهت گواهی موقت فقط میتونیم بدیم و ریزنمرات رسمی رو موقع اومدن دانشنامت فقط میتونم ارائه بدیم که ۷تومنه هزینش،سوال من اینجاس که میشه گواهی موقت رو برد ترجمش کرد و همراه ریز نمرات غیر رسمی (فرم شماره ۳) از دانشگاه مقصد پذیرش گرفت؟؟؟(برا دانشگاهای المان پذیرش میخوام بگیرم)
    خودمم میتونم ریزنمرات غیر رسمی ترجمه کنم و براشون بفرستم یا حتما باید دارالترجمه انجام بده؟؟؟
    تو صفحات قبل هم خوندم که دوستان نوشته بودن قبل از فارغ التحصیلی میشه درخواست ریزنمرات رسمی داد ولی من رفتم دانشگاه گفتن حتما باید فارغ التحصیل بشی و بعد از اومدن دانشنامت بهت میدیمش(اداره فارغ التحصیلان)گفتن،اگه اشتباه گفتن تا برم پیش رئیس دانشگاه؟
    ممنون میشم جواب بدید
    سلام شما میتونید از طریق فرم شماره ۳ الان که در حال تحصیل هستید ریز نمرات رسمی حهت ترجمه بگیرید . احتمالا کارمنده اطلاع نداشته و اینکه شما باید برید اموزش رشته خودتون و نه امور فارغ التحصیلان
    جون شما هنوز شاغل به تحصیل هستید . ریز نمرات گرفتن هزینه ای نداره (من گرفتم ازم هزینه ای نگرفتن..شاید چون در حال تحصیل بودم !!!)
    بله با همینا میتونید پذیرش بگیرید ولی اگه ایشالا قبول شدین باید اصلی ها رو ببرید براشون
    خیر شما نمیتونید خودتون ترجمه کنید. حتما دارالترجمه
    میتونید بگیرید فرم شماره ۳ دو مدله ...یکی در حال تحصیل یکی هم بعدش.
    PROVE THEM WRONG
    do it for the people who want to see you fail

Junior Member

سلام دوستان. خیلی خیلی واسم مهمه. من تازه تسویه حساب کردم و امروز مدارکم رفت فارغ التحصیلان دانشکده. تا آخر این هفته باید مدرکی دال بر فارغ التحصیلی به اداره برای استخدام بدهم. آیا میشه توی دو روز گواهی موقت از دانشگاه آزاد گرفت؟ چطوری؟ سربازی هم معافم.

Junior Member

من سه هفته دیگه وقت سفارت دارم و دانشنامم از ماه پیش تو سازمان مرکزیه هنوز تایید نشده ، الان که پذیرش رسیده دستم با ثبت نام تو سامانه نشا میتونم برم سازمان انجام بدن کارم رو؟ آخه من همون موقع که پذیرش گرفتم خواهرم رفت سازمان مرکزی گفتن یه ماه طول میکشه ، فکر میکردم با ثبت نام تو این سامانه یه آپشنش هم تسریع دانشنامست ولی تو سایتش همچین چیزی نداشت ، سوال من اینه که ما دخترا بعد ثبت نام تو سامانه چکار باید بکنیم برای تسریع؟ و اینکه الان اگر خودم برم یا خواهرم بره فرقی داره؟

Junior Member

دوستان سلام

من دانشنامه اصلیم رو برای لیسانس از دانشگاه تهران جنوب گرفتم
    میخوام ریز نمراتم رو بگیرم
    خیلی پروسه های مختلفی بود آخر سر متوجه نشدم چه کاری باید انجام بدم
    میشه راهنماییم کنید ؟
    و یه مسئله دیگه مجبور هستم حداکثر تا اخر هفته دانشنامه م رو تحویل واحد تهران غرب بدم ( موقت رو تعهد داده بودم ازشون گرفته بودم ک دائم رو بیارم و تا 4 شنبه فرصت دارم فقط )
    نیازی ب دانشنامه هست یا نه برای دریافت ریز نمرات ؟
    البته ازش تعدادی کپی برابر اصل با مهر برجسته دفتر اسناد رسمی گرفتم

با تشکر از راهنمایی شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak_1 نمایش پست ها
    من سه هفته دیگه وقت سفارت دارم و دانشنامم از ماه پیش تو سازمان مرکزیه هنوز تایید نشده ، الان که پذیرش رسیده دستم با ثبت نام تو سامانه نشا میتونم برم سازمان انجام بدن کارم رو؟ آخه من همون موقع که پذیرش گرفتم خواهرم رفت سازمان مرکزی گفتن یه ماه طول میکشه ، فکر میکردم با ثبت نام تو این سامانه یه آپشنش هم تسریع دانشنامست ولی تو سایتش همچین چیزی نداشت ، سوال من اینه که ما دخترا بعد ثبت نام تو سامانه چکار باید بکنیم برای تسریع؟ و اینکه الان اگر خودم برم یا خواهرم بره فرقی داره؟
    من جواب این سوال رو پیگیری کردم از سازمان مرکزی ، بعد کلی چونه زدن با خانم بهرامی تو ماه پیش و امروز نتیجه این شد که آقایون به این دلیل که وثیقه میذارن و مهلتشون برای خروج از کشور تمام میشه میتونن کارشون رو تسریع کنن برای صدور دانشنامه اما دخترا به هیچ وجه امکانش نیس و باید روند دو سه ماهش طی بشه و بهم گفتن وقتی مدارکت آماده نیس میخواستی وقت سفارت نگیری ! خواهشا اگر کسی از خانم ها روند دانشنامه رو تسریع کرده به ما هم بگه و از اشتباه در بیاره من رو ولی فکر کنم همین درست باشه ، خلاصه که آقایون برن خوشحال باشن که همچنان مملکتمون براشون گل و بلبله حتی اینجا ، چرا میخواین برین خب اینجا که بهشت پسرهاست

متاسفانه منم از دانشگاهمون پرسیدم گفتن فقط واسه پسرها اطلاع دارن که همچین چیزی هست و دخترا رو گفتن فکر نمیکنیم باشه!
    PROVE THEM WRONG
    do it for the people who want to see you fail

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ATU,insurance management

دوستان خواهشا یکی جواب بده،ممنون،من مدرک موقتم حاضر شده،ارشد دانشگاه آزادم.میخوام بدونم خود به خود بعد از حاضر شدن مدرک موقت روند چند ماهه ی حاضر شدن اصل دانشنامه طی میشه یا باید بیام تهران کاری انجام بدم؟دانشگام علوم و تحقیقات تهرانه،چون شهرستان هستم و سخته برام بیام تهران خواستم بدونم این روند خود به خود طی میشه یا نه نیاز به کارای دفتری داره،خواهشا اگر کسی تجربه ای داره بگه ممنون میشم.
    بعدش اینکه ممکنه بیشتر از 6 ماه طول بکشه حاضر شدن اصل دانشنامه؟یا نه یا ممکنه حتی زودتر حاضر شه بدون انجام دادن کاری؟
    ترجمه ی غیر رسمی که مهر مترجم بخوره و در سربرگ دارالترجمه باشه به درد اپلای میخوره؟بیشتر مد نظرم ریز نمره هستش
    ویرایش توسط tadaei : May 30th, 2016 در ساعت 04:43 PM

Junior Member

سوال مستر tadaei سوال منم هست؟ با اینکه 2 ماه پیش فارغ التحصیل شدم ....دانشگاه میگه تا 3-4 ماه دیگه طول میکشه تا دانشنامت صادر بشه(و ریز نمره رسمی نمیدن چون میگن دانشنامتو باید اول بگیری و لازمه تا ریز نمره بهت بدیم !!با اینکه مشکل سربازی ندارم). کسی همچین مشکلی داشته یا داره؟ متاسفانه ددلاینا خیلی نزدیکن و نمدونم اگر ریزنمره غیر رسمی ترجمه کنم ایا به مشکل برخورد میکنم یا نه؟
    و بعضی از دوستان به سامانه نشا اشاره کرده بودن...آیا این سامانه کمکی به من میتونه بکنه؟
    با تشکر از وقت و راهنمایی دوستان

Junior Member

سلام
    آخر دیماه 94 تاریخ فارغ اتحصیلیمه. الان تو 6 ماهه اول فرجه مشمولینم. اینجا (http://www.applyabroad.org/wiki/inde....D8.A7.D8.AF_: ) خوندم باید برگه سبز بگیرم برای آزاد کردن مدرکم و بعد اون اقدام برای پذیرش. اگه برگ سبز بگیرم مگه سرباز نمیشم ؟؟!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط splash2000 نمایش پست ها
    سوال مستر tadaei سوال منم هست؟ با اینکه 2 ماه پیش فارغ التحصیل شدم ....دانشگاه میگه تا 3-4 ماه دیگه طول میکشه تا دانشنامت صادر بشه(و ریز نمره رسمی نمیدن چون میگن دانشنامتو باید اول بگیری و لازمه تا ریز نمره بهت بدیم !!با اینکه مشکل سربازی ندارم). کسی همچین مشکلی داشته یا داره؟ متاسفانه ددلاینا خیلی نزدیکن و نمدونم اگر ریزنمره غیر رسمی ترجمه کنم ایا به مشکل برخورد میکنم یا نه؟
    و بعضی از دوستان به سامانه نشا اشاره کرده بودن...آیا این سامانه کمکی به من میتونه بکنه؟
    با تشکر از وقت و راهنمایی دوستان
    شما برای اپلای نیاز به ریز نمره آفیشال ندارید. من بعد فارغ التحصیلی کارنامم رو از دانشگاه گرفتم ، سه تا مهر امضا داشت مال مسِئول آموزش و ... همون رو ترجمه غیر رسمی کردم با مهر ناجیت ، بعدشم با مدرک موقتتون برید واحد بین الملل سازمان مرکزی تو دانشگاه علوم تحقیقات بهتون یه مدرک فارالتحصیلی موقت انگلیسی میدن ( به نظر من به تعداد اپلای هاتون ازون مدرک بگیرین اگه میدن من یکی گرفتم مجبور شدم واسه بقیه جاها کپی بگیرم ) اعتبار این نامه انگلیسی از ترجمه مدرک موقت بیشتره ، در نهایت هر دانشگاهی که خواستین اپلای کنید ریز نمره و گواهی رو میبرین دبیرخونه بین الملل سازمان مرکزی براتون میذاره تو پاکت دانشگاه سیل میکنه همین سیل شدن باعث میشه اکثر دانشگاها مدارکتون رو افیشال محسوب کنن، برای پست هم لازم نیست برید تهران یه مسئول خیلی مهربون داره میتونین از شهرستان پست کنید براشون خودشون کاراشو براتون انجام میدن ، وقتی انشالله پذیرش گرفتین با نامه پذیرش تو سامانه نشا میتونین ثبت نام کنید و کارای دانشنامتون رو چند روزه انجام بدین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)