صفحه 128 از 151 نخستنخست ... 2878118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,271 تا 1,280 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdisfh نمایش پست ها
    اگه اشتباه نکنم دانشگاه ازاد علوم تحقیقات تهران همون سازمان مرکزی دانشگاه آزاده بدیهیه که به شما راحت دانشنامتونو میدن چون دانشجوی خودشون بودید ولی بچه های شهرستانی و واحدهای دیگه به مجوز سازمان مرکزی جهت گرفتن دانشنامشون احتیاج دارن و باید پروسۀ اداری و نامه نگاریشو طی کنن در ضمن اینطور که پیداست شما سربازی ندارین که بدون مجوز نظام وظیفه مدرکو بهتون دادن
    علوم تحقیقات همان سازمان مرکزی نیست.

مکانشون کنار هم هست ولی جدا از هم هستن، ساختمانها هم جدا هست. به هر حال به دلیل نزدیکی کارها راحت تر صورت میگیره.

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    اگه یکی ریزنمرات دانشگاه ازاد رو بگیره خودش بخواد ببره مهر کنه تهران چقدر زمان داره یعنی تا کی وقت داره بعد گرفتن ریزنمرات که بره مهر کنه؟
    ببینید زمان خاصی ذکر نشده پای نامه و... که برفرض تا تاریخ فلان اعتبار داره ولی کسانی این کار را میکنن که عجله دارن و می خوان کمتر از 1-1.5 ماه تایید کنند والا در صورتی که عجله ندارید می تونید بگید دانشگاه با روال خودش ارسال کنه و اذیت هم نشید چون فقط مهر نمی زنن چند ساعت معطلی داره تا تایید نمرات و... و بعد 1 تا 1.5 ماه برید و از دانشگاه واحد خودتون بگیرین، 5500 را برای همین میگیرن.

مورد دیگر هم همیشه به یاد داشته باشید تو ایران نباید این قبیل موارد را طول بدین چون احتمال داره در مراجعه بعدی بگن روال عوض شده، فرم عوض شده، هزینه ها رفته بالا، دیگه اینجا این کار صورت نمیگیره و...

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط LHVIA نمایش پست ها
    علوم تحقیقات همان سازمان مرکزی نیست.

مکانشون کنار هم هست ولی جدا از هم هستن، ساختمانها هم جدا هست. به هر حال به دلیل نزدیکی کارها راحت تر صورت میگیره.

ببینید زمان خاصی ذکر نشده پای نامه و... که برفرض تا تاریخ فلان اعتبار داره ولی کسانی این کار را میکنن که عجله دارن و می خوان کمتر از 1-1.5 ماه تایید کنند والا در صورتی که عجله ندارید می تونید بگید دانشگاه با روال خودش ارسال کنه و اذیت هم نشید چون فقط مهر نمی زنن چند ساعت معطلی داره تا تایید نمرات و... و بعد 1 تا 1.5 ماه برید و از دانشگاه واحد خودتون بگیرین، 5500 را برای همین میگیرن.

مورد دیگر هم همیشه به یاد داشته باشید تو ایران نباید این قبیل موارد را طول بدین چون احتمال داره در مراجعه بعدی بگن روال عوض شده، فرم عوض شده، هزینه ها رفته بالا، دیگه اینجا این کار صورت نمیگیره و...
    سلام

ممنون از شما. فقط یه سوال دیگه. حتما باید خود فرد بره واسه تایید؟ لطفا اگر مطمین هستید بگین چون مهمه من باید بفرستم دوستم بره تایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    سلام

ممنون از شما. فقط یه سوال دیگه. حتما باید خود فرد بره واسه تایید؟ لطفا اگر مطمین هستید بگین چون مهمه من باید بفرستم دوستم بره تایید.
    از آنجایی که برای همچین مسایلی هرکس یکبار برای مورد خودش مراجعه میکنه ما می تونیم تجربیات خودمون را بگیم همین و بس، حتی اگه شما هم ذکر نمیکردید من موردی را که تجربه ندارم و یا نشنیدم را نمی گفتم.

در مورد من هم من شخصا رفتم (در مورد توصیه نامه ها تجربه خانواده را داشتم و میشه، ولی در این مورد ندارم)، در نتیجه جواب شما را کسی می تونه بده که تجربه اون را داشته.

موفق باشید.

تا جایی که من میدونم به دوستتون نمیدن
    یکی ار کارمندا به من گفت باید وکالت رسمی بدی به کسی که میاد دنبال کارات...
    میتونی به دوستت وکالت محضری بدی که مدارکتو تحویل بگیره چون امضا و اثر انگشت میخواد
    ولی واسه گرفتن ریز نمرات مشکلی نیست دوستت میتونه بگیره
    ویرایش توسط missy1990 : July 10th, 2016 در ساعت 01:40 PM
    PROVE THEM WRONG
    do it for the people who want to see you fail

Junior Member

سلام
    من دو سه ماه بیشتر وقت ندارم که دانشنامه کارشناسیم و ریز نمراتم رو ترجمه کنم و متاسفانه هنوز مدرکم نیمده ، دانشگاه هم که میرم میگه بین سه ماه تا شش ماه طول میکشه و برج دو هم فرستادن و اگر بخوام صبر کنم باید تا برج هفت و هشت منتظر بمونم که مدرک بیاد ، به وقت سفارت نمیرسم میخواستم بپرسم که اگر برم سازمان مرکزی میتونم مدرکم رو سریعتر بگیرم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    دانشگاه ازاد بودم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ATU,insurance management

دوستان من ارشدم رو علوم و تحقیقات تهران خوندم تقریبا یک ماه طول کشید مدرک موقتم حاضر شه و حدود 3 ماه هم طول کشید دانشنامه اصلش بیاد که الان حاضره و باید برم بگیرم.میخواستم بدونم گرفتن ریزنمرات ارشد چقدر طول میکشه؟بیشتر از یک ماه تو علوم و تحقیقات؟اگر کسی روندشو طی کرده ممنون میشم راهنمایی کنه

Member fobi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Renewable Energy Engineering MSc of Brunel University of London

سلام دوستان عزیز
    وقتتون بخیر

من برای یک دانشگاه در انگستان اپلای کردم
    وکیل ام بهم گفت بدون اصل مدرک امکان پذیرش وجود نداره
    یعنی مدرک موقت فارغ التحصیلی بدون ارزش برای اپلای است

با توجه به اینکه من سربازی نرفتم چطوری میتونم اصل مدرک رو بگیرم !؟
    آیا با پرداخت وثیقه این امکان وجود دارد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tadaei نمایش پست ها
    دوستان من ارشدم رو علوم و تحقیقات تهران خوندم تقریبا یک ماه طول کشید مدرک موقتم حاضر شه و حدود 3 ماه هم طول کشید دانشنامه اصلش بیاد که الان حاضره و باید برم بگیرم.میخواستم بدونم گرفتن ریزنمرات ارشد چقدر طول میکشه؟بیشتر از یک ماه تو علوم و تحقیقات؟اگر کسی روندشو طی کرده ممنون میشم راهنمایی کنه
    من واسه کارشناسی میدونم که اگه پیگیری کنین از ۴ تا ۱۰ روز میتونین بگیرین. اگه پیگیر باشین و اصرار کنین که امضاهاش رو خودتون بگیرین و بهتون اجازه ی این کار رو بدن همون ۴ روزه میگیرین. فکر نمیکنم ارشد با کارشناسی فرایندش فرق کنه.
    واقعا روندش طولانی نیست، اینا الکی طولش میدن...برین درخواست بدین و یه پولی هم باید واریز کنید براش(دقیق یادم نیست) بعدش خودتون میتونین با شماره نامه پیگیر کارتون بشین و پیگیری کنین.
    احتمالا بهتون بگن که ۲ هفته تا ۱ ماه طول میکشه. شما اصرار کنین که عجله دارین .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fobi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    وقتتون بخیر

من برای یک دانشگاه در انگستان اپلای کردم
    وکیل ام بهم گفت بدون اصل مدرک امکان پذیرش وجود نداره
    یعنی مدرک موقت فارغ التحصیلی بدون ارزش برای اپلای است

با توجه به اینکه من سربازی نرفتم چطوری میتونم اصل مدرک رو بگیرم !؟
    آیا با پرداخت وثیقه این امکان وجود دارد؟
    من راجع به انگلستان اطلاعاتی ندارم. ولی اکثر جاها با همون موقت پذیرش میدن اما موقع ثبت نام اصل دانشنامه رو میخوان.
    برای آزاد سازی مدرک از دانشگاه آزاد:
    ۱. نامه ی پذیرش از دانشگاه رو میبرین وزارت علوم و طی یکسری مراحل اداری
    ۲. نامه بهتون میدن برای نظام وظیفه ، وثیقه میزارین و نامه ی معافیت تحصیلی دریافت میکنین
    ۳. نامه رو میبرین وزارت علوم، اونجا نامه میدن دانشگاه واسه آزاد سازی مدرک
    ۴. گواهی موقت رو به همراه نامه ی وزارت علوم ببرید ستاد دانشگاه آزاد و بعدش اونجا تحویل میگیرین (اگه حاضر باشه)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tadaei نمایش پست ها
    من که تهران جنوب بودم بهم گفتن تا یک هفته دیگه ریز نمراتت میره سازمان مرکزی، اگه عجله داری می تونی بری اونجا و خودت تحویل بگیری. حداکثرش دیگه دو هفته هستش.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)