صفحه 130 از 151 نخستنخست ... 3080120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,291 تا 1,300 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

سلام . عذر مي خوام دوستان ممنون ميشم به سوالات من پاسخ بدين.
    ١-ايا ريز نمرات دانشجويان كارشناسي ارشد در حال تحصيل كه فقط پايان نامه رو دفاع نكردن بايد از آموزش گرفته بشه؟ براي رسمي شدن نياز به امضاي چه كساني داره؟
    ((اون ٣ امضا كننده معروف كيان...؟))؟
    ٢-ايا نياز به مراجعه به تهران براي دانشجويان شهرستاني است؟
    ٣-اين ريز نمرات قابل ترجمه ميباشند؟ و دانشگاه مورد نظر براي پذيرش از ما قبول ميكنه..؟
    ٤- اگر كسي در نيمسال اول سنوات ارفاقي باشد كه تفاوتي در اين روند ايجاد نميشه...؟

با سپاس از راهنمايي و مساعدت شما دوستان

Member DrABP آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student & Reseach Assistant @ Utah State University - Structural Engineering

سلام، دانشگاه آزاد ریز نمرات غیر رسمی انگلیسی هم میده ؟ از دوستان اطلاع داره کسی ؟ صرفا برای مکاتبه اولیه با اساتید نیاز دارم.
    ممنون.
    We March to Victory. Or We March to Defeat. But We Go Forward; Only Forward
    ---King Stannis Baratheon---

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ATU,insurance management

دوستان دانشنامه دانشگاه ازاد باید به تایید سازمان مرکزی برسه عایا؟برای ترجمه؟وگرنه ترجمه نمیکنن؟چقدر دنگ و فنگ داره هی کاغذ بازی....تورو خدا اگر کسی در جریانه بگه قضیه چیه....ممنون

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

نقل قول نوشته اصلی توسط tadaei نمایش پست ها
    دوستان دانشنامه دانشگاه ازاد باید به تایید سازمان مرکزی برسه عایا؟برای ترجمه؟وگرنه ترجمه نمیکنن؟چقدر دنگ و فنگ داره هی کاغذ بازی....تورو خدا اگر کسی در جریانه بگه قضیه چیه....ممنون
    برای اینکه مهر دادگستری و وزارت خارجه بزنن (که میشه همون ترجمه ی رسمی) باید مهر سازمان مرکزی بخوره. برای گرفتن این دو مهر هم ظاهرا دو راه دارید. یا اینکه ریزنمرات رو از دانشگاه خودتون بگیرید و مستقیم ببرید تهران و یا اینکه خود دانشگاه براتون بفرسته سازمان مرکزی تا تایید بشه و بعد از یک ماه برید تحویل بگیرید. برای من دانشگاه ریزنمرات رو فرستاد سازمان مرکزی و بعد از یک ماه رفتم و تحویل گرفتم.
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

Junior Member

من مدرک موقت گرفتم. ولی میگن 6 ماه بعد برای گرفتن مدرک اصلی برم دانشگاه که بعدش بهم ریز نمرات بدن. دانشکده میگه برای این که کارت تسریع بشه یه اشنا باید توی سازمان داشته باشی! سوال اینکه حالا واقعا باید یه اشنایی پیدا کنم یا راه حل دیگه ای هم هست؟ چون تا 6 ماه دیگه اصلا به deadline نمیرسم!

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط negin124 نمایش پست ها
    من مدرک موقت گرفتم. ولی میگن 6 ماه بعد برای گرفتن مدرک اصلی برم دانشگاه که بعدش بهم ریز نمرات بدن. دانشکده میگه برای این که کارت تسریع بشه یه اشنا باید توی سازمان داشته باشی! سوال اینکه حالا واقعا باید یه اشنایی پیدا کنم یا راه حل دیگه ای هم هست؟ چون تا 6 ماه دیگه اصلا به deadline نمیرسم!
    من چون سرباز بودم باید تو نشا ثبت نام میکردم بابت گرفتن خروجی و این حرفا ! اونا (وزارت علوم ) یه نامه نوشتن به دانشگاه ازاد که لطفا تریع شود! اون نامه رو بردم دانشگاه ازاد مرکزی کار رو کمی سریع تر انجام دادن
    برو پاسداران صحبت کن .
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

Junior Member

سلام دوستان
    من یک ماه دیگه گواهی موقتم از دانشگاه آزاد آماده میشه الان برای ریزنمرات به دانشگاه رفتم یک برگه پرینت ریزنمرات به من دادن و گفتن این به هیچ عنوان قابل ترجمه نیست تا وقتیکه شش ماه بعد دانشنامه بیاد و کد روی دانشنامه روی ریز نمرات باشه بعد سازمان مرکزی تایید میکنه . آیا این درسته؟ یعنی تا اون موقع سازمان مرکزی برای من تایید نمیکنه؟متاسفانه مسئولین دانشگاه آزادی که من ارشد گرفتم اصلا درست با آدم صحبت نمیکنن که مشکل آدمو حل کنن.
    ممنونم میشم راهنمایی بفرمایید.

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

نقل قول نوشته اصلی توسط mina1980 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک ماه دیگه گواهی موقتم از دانشگاه آزاد آماده میشه الان برای ریزنمرات به دانشگاه رفتم یک برگه پرینت ریزنمرات به من دادن و گفتن این به هیچ عنوان قابل ترجمه نیست تا وقتیکه شش ماه بعد دانشنامه بیاد و کد روی دانشنامه روی ریز نمرات باشه بعد سازمان مرکزی تایید میکنه . آیا این درسته؟ یعنی تا اون موقع سازمان مرکزی برای من تایید نمیکنه؟متاسفانه مسئولین دانشگاه آزادی که من ارشد گرفتم اصلا درست با آدم صحبت نمیکنن که مشکل آدمو حل کنن.
    ممنونم میشم راهنمایی بفرمایید.
    اگه شما فارغ التحصیل شدید، تا زمانی که دانشنامه تون دستتون نباشه، سازمان مرکزی ریزنمرات شما رو تایید نمی کنه و راهی هم براش وجود نداره. پس سعی کنید چونه بزنید دانشنامه تون زودتر آماده بشه.
    اپلای ابرود مکانی برای راهنمایی، مشاوره و تبادل اطلاعات دوستانه و داوطلبانه است. با انتخاب گزینه ی "اضافه کردن به امتیاز کاربر" از پست مفید پاسخ دهندگان تشکر کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Habib_Nobakht نمایش پست ها
    اگه شما فارغ التحصیل شدید، تا زمانی که دانشنامه تون دستتون نباشه، سازمان مرکزی ریزنمرات شما رو تایید نمی کنه و راهی هم براش وجود نداره. پس سعی کنید چونه بزنید دانشنامه تون زودتر آماده بشه.
    بینهایت از اینکه پاسخ دادین سپاسگزارم. یعنی ممکنه با اصرار بتونم زودتر به دانشنامه برسم باید به کجا مراجعه کنم؟ دانشگاه یا سازمان مرکزی تهران؟ کدوم بخش مسئول انجام این کاره که من برم؟ ببخشید من واقعا کارم گیر کرده که نیاز شدید به راهنمایی دارم؟

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید
    من دو روز پیش پرونده فارغ التحصیلیم از تهران جنوب رفته به سازمان مرکزی
    رفتم ببینم چجوری میتونم ریزنمراتو مدرک موقت بگیرم چون که دارم پذیرش میگیرم
    بهم گفتن تا 3-4 ماه دیگ دانشنامه حاضر نمیشه تا دانشنامه هم حاضر نشه ریزنمراتی نمیدن
    میخاستم بدونم کاری میشه کرد ک جلو بیوفته ؟
    راهی داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)