صفحه 132 از 151 نخستنخست ... 3282122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,311 تا 1,320 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

سلام
    بنده سال 1388 ریز نمراتم رو از سازمان مرکزی گرفته‎ام، سوالی که دارم این هست که ایا این ریز نمرات همیشه معتبر هست یا اینکه پس از سپری شدن زمان خاصی می‎بایست مجدداً اقدام به دریافت و تایید اون کرد.
    لازم به ذکر است که ریز نمرات من به تایید مسئول وقت (سال 1388) آقای علیرضا صامت رسیده.
    قبلاً از راهنماییتون ممنونم.

Junior Member dlerfan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

Post پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

روند دریافت و تایید مدارک و ریزنمرات دانشگاهی دانشگاه آزاد جهت ترجمه

۱. گرفتن دانشنامه
    ۲. مراجعه به امور فارغ التحصیلان واحد دانشگاهی
    ۳. واریز فیش به مبلغ هفت هزار تومان جهت دریافت ریز نمرات با فرمت ترجمه
    ۴. امضا ریز نمرات توسط رئیس دانشگاه ٬ معاونت دانشجویی و مدیر کل دانش آموختگان دانشگاه (دکتر آقاجانی)
    ۴-۱ . دو امضا اولی داخل خود واحد دانشگاهی انجام میشود و امضای سومی را به دو طریق میتوان انجام داد :
    ۱.ارسال ریزنمرات توسط دبیر خانه واحد دانشگاهی به سازمان امور دانشجویان جهت امضای دکتر اقا جانی که رفت و برگشت ریزنمرات شامل پروسه یک یا دو ماهه هستش
    ۲. مراجعه حضوری دانشجو با در دست داشتن ریز نمرات یا اقوام درجه یک با در دست داشتن مدارک شناسایی دانشجو یا وکالت دانشجو به شخص غیر
    ۵. با در دست داشتن دانشنامه ،ریزنمرات با فرمت ترجمه و مدارک شناسایی توسط افراد مذکور با مراجعه به آدرس سازمان امور دانشجویان دانشگاه آزاد واقع در آخر اتوبان ستاری ،میدان دانشگاه ،ساختمان دانشگاه ازاد اسلامی واحد مرکزی،بلوک ۱،طبقه اول ،اداره دانش آموختگان ،باجه تاییده مدارک جهت ترجمه
    ۶.ساعت تحویل ریزنمرات ۱۰:۳۰ ساعت دریافت ۱:۳۰
    ۷.آخرین مرحله: با مراجعه به دبیرخانه سازمان مرکزی درطبقه همکف ریزنمرات باید مهر و شماره شود.

• به علت ترافیک کاری کارمند تاییدمدارک عزیزانی که از شهرستان مراجعه میکنن سعی کنن اول صبح برن
    • دانشنامه های دارای هلوگرام نیاز به تایید ندارد.

تهران، انتهای بزرگراه شهید ستاری (شمال)، میدان دانشگاه، بلوار شهدای حصارک، سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی
    کد پستي: 1477893855
    تلفن تماس: 4748 - 021
    فکس: 47352729
    http://www.iau.ac.ir/contactus
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    ویرایش توسط dlerfan : October 25th, 2016 در ساعت 08:37 AM
    ErFaN ==> Love others To love yourself

Junior Member

دوستان من مدرکم رو قبل 85 گرفتم و هولوگرام نداره و بردم برای ترجمه گفتن باید مهر تایید مدرک تحصیلی بخوره.من شهرستانم.تو لینک عکس پست بالا هم تو شرایط نوشته اگه کس دیگه ای بجز خانواده درجه اول بخواد بیاد مدرک رو بگیره نیاز به وکالت محضری داره.از دوستان کسی تجربه عملی داره که حتما باید وکالت محضری باشه یا احیانا همینطوری اگه کارت شناسایی من رو همراه مدرک ببره تایید میکنن؟

Junior Member dlerfan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط aselar نمایش پست ها
    دوستان من مدرکم رو قبل 85 گرفتم و هولوگرام نداره و بردم برای ترجمه گفتن باید مهر تایید مدرک تحصیلی بخوره.من شهرستانم.تو لینک عکس پست بالا هم تو شرایط نوشته اگه کس دیگه ای بجز خانواده درجه اول بخواد بیاد مدرک رو بگیره نیاز به وکالت محضری داره.از دوستان کسی تجربه عملی داره که حتما باید وکالت محضری باشه یا احیانا همینطوری اگه کارت شناسایی من رو همراه مدرک ببره تایید میکنن؟
    دوست عزیزباتوجه به اینکه بنده1روزپیش اونجابودم وباتوجه به شرایط شما 3 تا راه بیشتر ندارین :
    1.مراجعه حضوری خودتون
    2. وکالت نامه محضری که نهایتا 2 ساعت وقتتون رو میگیره
    3.رفتن یکی از آشناهاتون با در دست داشتن کارت ملی و شناسنامه شما
    در ضمن تو پست بالا #1313 اشاره کردم که شرایط متقاضی ها رو یکم وقت میذاشتین بد نمیشد.
    ناگفته نماند که منم قبل از این که خودم برم یکی از دوستانم رو فرستادم بنده خدا تا ساعت 1:30 منتظر شده بود و بعد هم ازش کارت ملی من رو خواسته بودن که همراهش نداشت گفته بودن باید خودش بیاد.
    در نهایت پیشنهاد بنده : اولویت اول خودتون هستین اولویت دوم خانواده یا آشنا .احتمالاش هست هر لحظه یه موردی پیش بیاد که به غیر از خود شما کسی اطلاعاتی راجع به شرایط تحصیلی شما چیزی نمیدونه و حضور شما اونجا ضرروری خواهد بود.
    ErFaN ==> Love others To love yourself

سلام به همه دوستان
    من سال 1387 فارالتحصیل شدم و ریز نمراتم را گرفتم که خودم ببرم برای تایید. با توجه به اینکه فوق قبول شدم دیگه این موضوع را پیگیری نکردم. حالا سوال من این هست که آیا میتونم همون ریز را ببرم یا اینکه دوباره باید برم ریز نمرات از دانشگاه بگیرم. هنوز پاکت ریز نمارت باز هم نشده. کسی از دوستان اطلاعی داره.

می شه از دوستان عزیز خواهش کنم بنده رُ هم راهنمایی بفرمایید.
    مدرک کارشناسی ارشد من از دانشگاه آزاد، واحد تهران مرکزی است. دانشگاه به برگۀ ریز نمرات که شامل فهرست دروس و ریز نمرات آنها می شود و مهر تایید روی آن پرس شده است، کپی دانشنامه، کپی کارنامۀ تحصیلی دانشجو، کپی ثبت سوابق دانشجو و کپی کارنامۀ کلی دانشجو را ضمیمه کرده است.
    سوال من این است که آیا علاوه بر برگۀ حاوی فهرست دروس و ریز نمرات آنها که شامل مهرها و امضای های تایید می شود، برگه های کپی کارنامۀ تحصیلی دانشجو، کپی ثبت سوابق دانشجو و کپی کارنامۀ کلی دانشجو هم باید ترجمۀ رسمی و همراه با برگۀ حاوی فهرست دروس و ریز نمرات آنها به دانشگاه های مقصد در آمریکا ارسال شود؟
    اگر جواب شما منفی است، آیا لازم است دارالترجمه این کپی هایِ به زبانِ فارسی را هم مهر کند؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Uproar نمایش پست ها
    می شه از دوستان عزیز خواهش کنم بنده رُ هم راهنمایی بفرمایید.
    مدرک کارشناسی ارشد من از دانشگاه آزاد، واحد تهران مرکزی است. دانشگاه به برگۀ ریز نمرات که شامل فهرست دروس و ریز نمرات آنها می شود و مهر تایید روی آن پرس شده است، کپی دانشنامه، کپی کارنامۀ تحصیلی دانشجو، کپی ثبت سوابق دانشجو و کپی کارنامۀ کلی دانشجو را ضمیمه کرده است.
    سوال من این است که آیا علاوه بر برگۀ حاوی فهرست دروس و ریز نمرات آنها که شامل مهرها و امضای های تایید می شود، برگه های کپی کارنامۀ تحصیلی دانشجو، کپی ثبت سوابق دانشجو و کپی کارنامۀ کلی دانشجو هم باید ترجمۀ رسمی و همراه با برگۀ حاوی فهرست دروس و ریز نمرات آنها به دانشگاه های مقصد در آمریکا ارسال شود؟
    اگر جواب شما منفی است، آیا لازم است دارالترجمه این کپی هایِ به زبانِ فارسی را هم مهر کند؟
    مدارک لازم برای اپلای برای آمریکا فقط کپی دانشنامه و کپی ریزنمرات برای اپلای هست که مهر سازمان مرکزی خورده، به همراه ترجمه هاشون.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member

سلام دوستان
    من پس از پیگیری های فراوان موفق به گرفتن ریز نمرات رسمی برای ترجمه نشدم و در نهایت و بلاجبار پرینت کارنامه رو به همراه مهر آموزش و دبیر خانه و امضا های مربوطه گرفتم( همین رو هم حاضر نمی شدند بدن). حالا سوالم اینه که آیا برای ترجمه غیر رسمی این پرینت کارنامه نیاز به تاییده ی سازمان مزکزی دانشگاه آزاد دارم؟ اصلا اونها تایید میکنند این رو؟
    لطف میفرمایید راهنمایی کنید.
    شهرستان هستم و چندین بار تماس گرفتم تهران اما کسی پاسخگو نیست....

Junior Member

سلام دوستان عزیز.
    من در حال حاضر سرباز هستم و مشغول خدمت هستم. من دانشجوی کارشناسی دانشگاه آزاد بوده ام. از اونجایی که سرباز هستم تا زمانی که کارت پایان خدمت رو به اداره فارغ التحصیلان دانشگاه نبرم اصل دانشنامه و ریز نمرات رو به من نمیدهند. می خواستم فقط بدونم بعد از اینکه کارت پایان خدمتم رو به دانشگاه ببرم سریعا اصل مدرک لیسانسم رو به همراه ریزنمرات بهم میدهند؟ یا اینکه تازه پروسه 3 تا 6 ماهه صدور اصل مدرک کارشناسی ام شروع میشه؟
    به عبارتی دیگه آیا تا به همین الان که حدود 10 ماه از فارغ التحصیلی من میگذره کارهای صدور اصل دانشنامه من انجام شده؟ و اصل مدرک کارشناسی من صادر شده و در دانشگاه قرار داره؟ و با بردن کارت پایان خدمت اصل دانشنامه ام رو سریع دریافت میکنم؟ یا اینکه بعد بردن کارت پایان خدمت هم دوباره تازه مجبور به 3 تا 6 ماه صبر برای دریافت اصل مدرکم خواهم شد؟ دونستن این موضوع برای برنامه ریزی جهت زمان اقدام برای پذیرش خیلی اهمیت داره. پیشاپیش از جوابتون ممنونم رفقا

Junior Member

سلام دوستان.
    ممنون میشم اگه میتونید منو راهنمایی کنید.
    من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد از علوم و تحقیقات تهرانم. میخوام برای یک دوره مستر دیگه اپلای کنم در نتیجه باید مدارک لیسانمو بدم ترجمه...حالا سوال من اینه که اصل ریز نمرات دوره لیسانسم توی پرونده دوره ارشدمه یا باید از واحد دانشگاه ازاد که لیسانسمو گذروندم برم ریز نمرات بگیرم؟ نمیدونم برای گرفتن این ریز نمرات لیسانس کجا مراجعه کنم فقط یادمه زمان ثبت نام ارشد ریز نمرات لیسانسمو ازم گرفتن.... یعنی حالا برم دانشگاهی که ارشد خوندم بگم ریز نمرات لیسانسمو از پروندم بدین بهم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)