صفحه 134 از 151 نخستنخست ... 3484124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,331 تا 1,340 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc Chem-Eng Mazandaran Uni (Babol Noshirvani)**MSc Process-Eng Tehran Azad Uni

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

سلام دوستان،
    ممنون میشم من رو برای تایید و ترجمه مدارک دانشگاه آزاد راهنمایی کنید:

1- من اصل دانشنامه هولوگرام (فارغ التحصیل ارشد دانشگاه تهران شمال سال 91) را دارم و یک برگه ریزنمرات که امضاهای خود دانشگاه تهران شمال روشه (معاون و امور دانشجویی و امور فارغ التحصیلی)
    2- هدف من کلا ترجمه دانشنامه و ریزنمرات (بامهر وزراتها یا فقط مهر دارالترجمه) و تو پاکت رسمی دانشگاه آزاد گذاشتن
    3- آیا همینارو بدم دارالترجمه و ببرم دانشگاه آزاد تهران شمال برام میزاره تو پاکت سیل شده یا باید همشون مهرای وزارت و دادگستری رو داشته باشن حتماً ؟؟ (دانشنامه چون هولوگرام داره میتونه مهرای دیگه هم بگیره طبیعتاً)
    4- اگر باید تایید سازمان مرکزی رو برای ریزنمرات بگیرم، آیا باید یه برگه ریزنمرات دیگه بگیرم از دانشگام (با امضای رییس دانشگاه و غیره) یا همینو که دارم خودم ببرم سازمان مرکزی ؟؟
    5- فرایند تایید سازمان مرکزی (امضای اقای دکتر آقاجانی) از صبح اول وقت تا قبل ظهر انجام میشه؟؟

ممنون

Junior Member

سلام خدمت دوستان عزیزم
    دوستان من یه مشکلی پیدا کردم و متن شما رو هم خوندم اما هنوز تو ذهنم سواله که :
    من از دانشگاه لیسانسم(ازاد زنجان )گواهی موقت گرفتم و الان ترم 1 ارشد در دانشگاه دیگه هستم
    (ازاد تهران) مشمول هم هستم
    الان دانشگاه تهران از من مدرک میخواد ینی تو سایت زده فاقد مدرک !
    حالا الان اگر من مدرک موقت رو ببرم تحویل دانشگاه بدم ازون طرف دیگه چیزی ندارم که تحویل دانشگاه لیسانسم بدم تا دانشنامه و ریز نمره رو بهم بدن ! و چون مشمولم باید حتمن همین گواهی و اشتغال به تحصیل مقطع بالاتر داشته باشم تا بهم دانشنامه رو بدن تا بتونم درخواست ریز نمره بدم
    الان مشکل من اینه اگر گواهی موقت رو تحویل دانشگاه جدید بدم دیگه چیزی ندارم که به دانشگاه لیسانسم بدم تا ریز نمره و دانشنامه رو بگیرم ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

پس از گذشت چند روز از پست قبلی خودم جواب خودم رو میدم شاید سوال کسه دیگه ای هم بوده باشه ..
    با توجه به اینکه باید به دانشگاه ارشدم مدرکی ارائه میکردم یک نسخه برابر اصل از گواهی موقت دادم و
    با اصل گواهی موقتم همراه کپی شناسنامه و کارت ملی و با واریز مبلغ 7000 هزار تومان به حساب دانشگاه امروز اصل دانشنامه و ریز نمرات رسمی رو در پاکت دانشگاه آزاد تحویل گرفتم (ریز نمرات در چند برگ هستش برخلاف اینکه فکر میکردم 1 برگه ) ...
    مرحله ی بعدی اینه که باید برم سازمان مرکزی برای تاییده ریز نمره و چون دانشنامه هولوگرام داره فک نمیکنم این نیاز به تایید داشته باشه اگه غیر ازینه روستان راهنمایی کنن .

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط radinm نمایش پست ها
    پس از گذشت چند روز از پست قبلی خودم جواب خودم رو میدم شاید سوال کسه دیگه ای هم بوده باشه ..
    با توجه به اینکه باید به دانشگاه ارشدم مدرکی ارائه میکردم یک نسخه برابر اصل از گواهی موقت دادم و
    با اصل گواهی موقتم همراه کپی شناسنامه و کارت ملی و با واریز مبلغ 7000 هزار تومان به حساب دانشگاه امروز اصل دانشنامه و ریز نمرات رسمی رو در پاکت دانشگاه آزاد تحویل گرفتم (ریز نمرات در چند برگ هستش برخلاف اینکه فکر میکردم 1 برگه ) ...
    مرحله ی بعدی اینه که باید برم سازمان مرکزی برای تاییده ریز نمره و چون دانشنامه هولوگرام داره فک نمیکنم این نیاز به تایید داشته باشه اگه غیر ازینه روستان راهنمایی کنن .
    سلام و ممنون بابت جواب به سوال خودتون!
    لیسانس تعداد درسا زیاده و طبیعی هست که بیشتر از 1 صفحه بشه، معمولا 3 تا 4 صفحه میشه (لیسانس دانشگاه آزاد). تعداد صفحه ها مهم نیست چون بعدا ترجمه میشه و ترجمه اهمیت داره!
    سازمان مرکزی دانشگاه آزاد فقط ریزنمرات رو تایید میکنه و جای مهر و امضا برای سازمان مرکزی داره. دانشنامه نیازی به تایید نداره، دانشگاه دانشنامه رو هم تو پاکت بهتون تحویل داده؟! ریزنمرات تو سازمان مرکزی حدود 3 ساعت طول میکشه تا تایید بشه! صبح برید تا ظهر آماده میشه.
    موفق باشید
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط applyie نمایش پست ها
    سلام و ممنون بابت جواب به سوال خودتون!
    لیسانس تعداد درسا زیاده و طبیعی هست که بیشتر از 1 صفحه بشه، معمولا 3 تا 4 صفحه میشه (لیسانس دانشگاه آزاد). تعداد صفحه ها مهم نیست چون بعدا ترجمه میشه و ترجمه اهمیت داره!
    سازمان مرکزی دانشگاه آزاد فقط ریزنمرات رو تایید میکنه و جای مهر و امضا برای سازمان مرکزی داره. دانشنامه نیازی به تایید نداره، دانشگاه دانشنامه رو هم تو پاکت بهتون تحویل داده؟! ریزنمرات تو سازمان مرکزی حدود 3 ساعت طول میکشه تا تایید بشه! صبح برید تا ظهر آماده میشه.
    موفق باشید

سپاسگزارم
    بله هم دانشنامه و هم ریز نمرات رو داخل پاک دانشگاه آزاد تحویل گرفتم ،
    ریز نمرات بعده از مهر دبیرخانه داخل پاکت دانشگاه آزاد پلمپ شد که گویا نباید تا قبل گرفتن تایید سازمان باز بشه ..
    به من گفتن خوده سازمان اینو میفرسته برای سفارت میدونن چیکار کنن !!
    اما سوالم اینه که بعده تایید سازمان مرکزی هم ریز نمره پلمپ میشه ؟ اگر بشه پس چجوری باید ببرمش برای ترجمه و شاید بخوام چند نسخه کپی ازش تهیه کنم .. ؟

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط radinm نمایش پست ها
    سپاسگزارم
    بله هم دانشنامه و هم ریز نمرات رو داخل پاک دانشگاه آزاد تحویل گرفتم ،
    ریز نمرات بعده از مهر دبیرخانه داخل پاکت دانشگاه آزاد پلمپ شد که گویا نباید تا قبل گرفتن تایید سازمان باز بشه ..
    به من گفتن خوده سازمان اینو میفرسته برای سفارت میدونن چیکار کنن !!
    اما سوالم اینه که بعده تایید سازمان مرکزی هم ریز نمره پلمپ میشه ؟ اگر بشه پس چجوری باید ببرمش برای ترجمه و شاید بخوام چند نسخه کپی ازش تهیه کنم .. ؟
    خواهش میکنم.
    دانشنامه نیازی نبوده که داخل پاکت قرار بگیره! ریزنمره درسته و دبیرخونه میذاره داخل پاکت واسه سازمان مرکزی و شما نباید باز کنی و همینجوری ببر سازمان مرکزی.
    سازمان مرکزی میفرسته سفارت؟! شما گفتی بفرسته سفارت؟! سفارت کدوم کشور میفرسته؟! کلا سفارت دیگه چیکارست این وسط؟! شما میبری ریزنمره رو تایید میکنن و بعد خیلی ساده و بدون پاکت ریزنمرات تایید شده رو تحویلتون میدن و بعد شما هرکاری که خواستی میتونی با ریزنمره انجام بدی. ترجمه کنی یا نگهش داری چندماه دیگه ترجمه کنی، هر جور که خودتون دوست دارید. دانشنامه هم همینطور.
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

دوستان من ١٥ شهريور ٩٥ فارغ التحصيل دانشگاه آزاد-مشهد شدم و گواهى موقتم اول آبان اومد. الان بعد از اين همه مدت وقتى يكى از اقوام به سازمان مركزى دانشگاه در تهران از جانب من مراجعه كرده، گفتند دانشنامه سه ماه ديگه مياد و بايد تا ٢٠ خرداد صبر كنم چون سرشون شلوغه!! واقعا عجيبه كه يك دانشنامه ٩ ماه طول بكشه كه بياد! از اونجايى كه من ريزنمرات رو بعد از افتادن تو پروسه فارغ التحصيلى گرفتم، ريزنمراتم فقط ناجيت ترجمه شده براى اپلاى فقط از همين ريزنمرات استفاده كردم. حالا چون پذيرش گرفتم براى سفارت حتما بايد مدارك اصل و دانشنامه و ريزنمرات رسمى داشته باشم.
    كسى هست كه بتونه راهنماييى كنه و بگه چه طور ميشه كه اين پروسه طولانى واسه گرفتن دانشنامه رو كوتاهتر كنم؟
    و اينكه همزمان مى تونم درخواست كنم واسه ريزنمرات رسمى كه ريزنمرات همراه با دانشنامه ام صادر شه؟ چون واقعا زمانى ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin_a_s نمایش پست ها
    دوستان من ١٥ شهريور ٩٥ فارغ التحصيل دانشگاه آزاد-مشهد شدم و گواهى موقتم اول آبان اومد. الان بعد از اين همه مدت وقتى يكى از اقوام به سازمان مركزى دانشگاه در تهران از جانب من مراجعه كرده، گفتند دانشنامه سه ماه ديگه مياد و بايد تا ٢٠ خرداد صبر كنم چون سرشون شلوغه!! واقعا عجيبه كه يك دانشنامه ٩ ماه طول بكشه كه بياد! از اونجايى كه من ريزنمرات رو بعد از افتادن تو پروسه فارغ التحصيلى گرفتم، ريزنمراتم فقط ناجيت ترجمه شده براى اپلاى فقط از همين ريزنمرات استفاده كردم. حالا چون پذيرش گرفتم براى سفارت حتما بايد مدارك اصل و دانشنامه و ريزنمرات رسمى داشته باشم.
    كسى هست كه بتونه راهنماييى كنه و بگه چه طور ميشه كه اين پروسه طولانى واسه گرفتن دانشنامه رو كوتاهتر كنم؟
    و اينكه همزمان مى تونم درخواست كنم واسه ريزنمرات رسمى كه ريزنمرات همراه با دانشنامه ام صادر شه؟ چون واقعا زمانى ندارم
    شما اگر پذیرش گرفتید قاعدتا نامه پذیرشتون هم دارید.
    حالا باید با نامه پذیرش تشریف ببرید سازمان مرکزی و با ارائه نامه پذیرش ، درخواست تسریع مدرک دانشنامه رو میدید.
    در این حالت دانشنامه تون در کمتر از 2 هفته به دانشگاهتون تحویل داده میشود.
    شاد و موفق و سلامت باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط laminars نمایش پست ها
    شما اگر پذیرش گرفتید قاعدتا نامه پذیرشتون هم دارید.
    حالا باید با نامه پذیرش تشریف ببرید سازمان مرکزی و با ارائه نامه پذیرش ، درخواست تسریع مدرک دانشنامه رو میدید.
    در این حالت دانشنامه تون در کمتر از 2 هفته به دانشگاهتون تحویل داده میشود.
    شاد و موفق و سلامت باشید.
    سلام ..من نامه پذیرش و کارت پایان خدمت و گواهی موقت از دانشگاه آزاد مشهد دارم ... بازم نیازه از طریق نشا اقدام کنم ..یا با همین ها برم سازمان مرکزی کافیه ؟؟
    ممنون بابت وقتی که میزارید....

نقل قول نوشته اصلی توسط REZA186 نمایش پست ها
    سلام ..من نامه پذیرش و کارت پایان خدمت و گواهی موقت از دانشگاه آزاد مشهد دارم ... بازم نیازه از طریق نشا اقدام کنم ..یا با همین ها برم سازمان مرکزی کافیه ؟؟
    ممنون بابت وقتی که میزارید....
    سلام

سامانه نشا برای وزارت علوم و تحقیقات است. برای دانشگاه آزاد فکر نمیکنم نیاز به ثبت نام در این سامانه باشد. سازمان مرکزی دانشگاه آزاد حتی ریزنمرات انگلیسی قابل استناد هم میده.

باز نظر باقی دوستان را جویا شوید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)