صفحه 137 از 151 نخستنخست ... 3787127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,361 تا 1,370 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط snsajedi نمایش پست ها
    شما با مدارک موقت ریزنمرات و گواهی اتمام لیسانس میتونی پذیرش بگیری البته بستگی به کشور و دانشگاه هدفتون داره بعضی جاها مدارک نهایی و رسمی میخوان ولی مثلا کانادا و آمریکا اکثرا با موقت قبول میکنند.
    برای اینکه مطمئن بشی هم براحتی میتونی از منشی دپارتمان دانشگاه مدنظرت بپرسی.
    اگر با این روش پذیرش بگیری، بعدش با مراجعه به نظام وظیفه و گذاشتن وثیقه میتونی بری مدارک نهایی و رسمی رو آزاد کنی.
    راه دوم اینه که الان دفترچه رو بفرسی و برگه اعزام بگیری و براحتی بری مدارک رو آزاد کنی که من خودم 4 سال پیش اینجوری اقدام کردم و مدارکم رو تحویل گرفتم و بعدش براحتی و بدون نگرانی اپلای میکنی هر موقع هم پذیرش گرفتی میری نظام وظیفه کارهای ترخیص از خدمت رو انجام میدی.
    ممنون از جوابتون . اما منظور سوال من اینه که من چطور میتونم مدرک موقت لیسانس رو بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟
    برای گرفتن مدرک از دانشگاه ، باید یکی از مدارک زیر را داشته باشم.
    1. کارت پایان خدمت نظام وظیفه 2.کارت معافیت دائم 3.گواهی اشتغال به خدمت نظام وظف 4.گواهی اشتغال به تحصیل در مقطع بالاتر و 5.برگ اعزام .
    .............................................

مشکل دوم اینه که من اگه بخوام مثلا با مدرک وقت پذیرش بگیرم ، خب باید اونو ترجمه کنم و برای ترجمه هم ، داراالترجمه فقط مدارک رسمی رو ترجمه میکنه ....
    کمک کنید؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط maxi1 : May 17th, 2017 در ساعت 11:32 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc Chem-Eng Mazandaran Uni (Babol Noshirvani)**MSc Process-Eng Tehran Azad Uni

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadthd نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون . اما منظور سوال من اینه که من چطور میتونم مدرک موقت لیسانس رو بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟
    برای گرفتن مدرک از دانشگاه ، باید یکی از مدارک زیر را داشته باشم.
    1. کارت پایان خدمت نظام وظیفه 2.کارت معافیت دائم 3.گواهی اشتغال به خدمت نظام وظف 4.گواهی اشتغال به تحصیل در مقطع بالاتر و 5.برگ اعزام .
    .............................................

مشکل دوم اینه که من اگه بخوام مثلا با مدرک وقت پذیرش بگیرم ، خب باید اونو ترجمه کنم و برای ترجمه هم ، داراالترجمه فقط مدارک رسمی رو ترجمه میکنه ....
    کمک کنید؟؟؟؟؟؟
    شما اگر هنوز درحال تحصیل هستی یعنی ترم آخر پروژه هستی و نمره اون رد نشده میتونی ریزنمرات فرم 3 دانشگاه آزاد که قابل ترجمه شدن هست رو بگیری و با اون اقدام کنی.
    اما اگر تمامی نمرات رد شده و درخواست مدارک فارغ التحصیلی کردی، درسته، باید وضعیت نظام وظیفه رو مشخص کنی. من خودم با ارسال دفترچه و برگه اعزام مدارکم رو گرفتم.

سوال دومتون اینکه بعضی از دارالترجمه ها مدارک موقت رو ترجمه میکنن، اما پیداکردنشون یکم تلاش میخواد و اینکه توضیح بدین برای پذیرش میخواین و وقتتون کمه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    azad Mechanical engineering

سلام دوستان ایشالا که خوب باشید
    من دانشجو ارشد هستم و تمام دروس رو گذروندم غیر از پایان نامه که بخاطر یک سال مهلت سربازی میخوام تا پاییز دفاع نکنم حالا میخوام ریز نمراتو برای ترجمه بگیرم ولی به بخش آموزش واحد که میرم میگن که تا درستو کلا تموم نکنی امکانش نیست!من ریز نمرات کارشناسیمو به راحتی از واحد تهران مرکز گرفتم ولی ارشدو الان اینجا نمیدن مگه نباید ریز نمراتو بهم بدن؟ روند خاصی داره یا این ها چون واجد شهرستانه در جریان نیستن؟ چون یکیشون به من گفت که نامه بزن به امور بین الملل که اونا تایید کنن بعد صادر شه نامه هم گرفتم ولی داخل نامه خطاب به یه سفارت خاص نوشته شده که منظقی نیست!
    ممنون میشم منو از سردرگمی نحات بدین

من هفته پیش ریزنمراتو بدون نمره پایان نامه گرفتم.ازاموزش دانشکده.۷۰۰۰ت باید پول بریزی فقط.

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad_771 نمایش پست ها
    سلام دوستان ایشالا که خوب باشید
    من دانشجو ارشد هستم و تمام دروس رو گذروندم غیر از پایان نامه که بخاطر یک سال مهلت سربازی میخوام تا پاییز دفاع نکنم حالا میخوام ریز نمراتو برای ترجمه بگیرم ولی به بخش آموزش واحد که میرم میگن که تا درستو کلا تموم نکنی امکانش نیست!من ریز نمرات کارشناسیمو به راحتی از واحد تهران مرکز گرفتم ولی ارشدو الان اینجا نمیدن مگه نباید ریز نمراتو بهم بدن؟ روند خاصی داره یا این ها چون واجد شهرستانه در جریان نیستن؟ چون یکیشون به من گفت که نامه بزن به امور بین الملل که اونا تایید کنن بعد صادر شه نامه هم گرفتم ولی داخل نامه خطاب به یه سفارت خاص نوشته شده که منظقی نیست!
    ممنون میشم منو از سردرگمی نحات بدین
    روال کار همینطوریه دوست عزیز
    الان اگر ریزنمرات بدن هم غیر رسمی هست و قابل ترجمه نیست. سازمان مرکزی فقط اصل ریز نمرات تایید شده توسط فارغ التحصیلان واحدتون رو قبول میکنه

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Islamic Azad University

سلام دوستان،
    در حال حاضر من در آمریکام و میخوام برای مقطع دکترا اپلای کنم. بیشتر دانشگاهها لازم دارن که ریزنمرات بصورت ترجمه شده و مستقیم به دانشگاهشون فرستاده بشه. آیا دانشگاه آزاد این کار رو انجام میکنه؟ من چند سال پیش دادم ریزنمراتم رو ترجمه کردن و بعد خودم چست کردم تا جایی که یادم هست. میشه لطفا راهنماییم کنید که چطور میشه این مشکل رو حل کرد؟
    با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    azad Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_o نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    در حال حاضر من در آمریکام و میخوام برای مقطع دکترا اپلای کنم. بیشتر دانشگاهها لازم دارن که ریزنمرات بصورت ترجمه شده و مستقیم به دانشگاهشون فرستاده بشه. آیا دانشگاه آزاد این کار رو انجام میکنه؟ من چند سال پیش دادم ریزنمراتم رو ترجمه کردن و بعد خودم چست کردم تا جایی که یادم هست. میشه لطفا راهنماییم کنید که چطور میشه این مشکل رو حل کرد؟
    با سپاس
    سلام دوست عزیز بله میشه و تا اونجا که من می دونم شما باید مدارکو ببری امور بین الملل دانشگاه آزاد یه مقدار پول می گیرن اونا هم مدارکو تو پاکت دانشگاه میذارن و مهر موم می کنن و میفرستن به آدرس درخواستی شما.

Junior Member

سلام

یک راهنمایی که شاید بعضی از دوستان لازم داشته باشند. اگر قصد دارید سریع تر ریزنمرات تایید شده برای ترجمه را بگیرید. اول باید به واحد مربوطه برید و درخواست بدید که مقداری هم باید پول براش واریز کنید فکر کنم هفت هزار تومان باشه. بعد بگید که خودتون دستی میخواهید ببرید سازمان مرکزی که دراین صورت میزارند در یک پاکت مهر و موم شده و بهتون تحویل میدن. این کار کمتر از یک نصفه روز طول میکشه.
    مرحله دوم باید ریز نمرات را ببرید به سازمان مرکزی دانشگاه آزاد تا تایید کنه وقتی تحویلشون بدید بین دو تا سه ساعت بعد آماده میشه بعدش باید ببرید دبیرخونه مهر بشه. اینجا کار تمومه.

ادرس سازمان مرکزی دانشگاه ازاد:تهران، انتهای بزرگراه شهید ستاری (شمال)، میدان دانشگاه، بلوار شهدای حصارک، سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی
    دقیقا کنار واحد علوم تحقیقات. با بی ار تی های میدان ازادی-علوم تحقیقات میتونید برید و آخرین ایستگاه پیاده بشید.

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان یه سوال. ما وقتی نمراتمون رو ترجمه میکنیم و واسه دانشگاهی میفرستیم اونا خودشون به معدلی که دانشگاه آزاد داده توجه میکنن و دروسی که افتادیم هم حساب میکنن یا نه فقط نمره قبولی رو حساب میکنن؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

دوستان من ریزنمرات اصل را دارم. ترجمه ریزنمرات و دانشنامه لیسانس رو هم دارم. الان ولی مدرک لیسانسم در دانشگاه هست چون میخواستم مدرک فوق را بگیرم. الان گفتن آماده هست. الان من دقیقا چه چیزهایی باید از دانشگاه بگیرم؟
    ریزنمرات فوق دانش نامه لیسانس و دانش نامه فوق؟ بعد ببرم تهران تایید؟
    آدرسش دقیقا کجاست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)