صفحه 142 از 151 نخستنخست ... 4292132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,411 تا 1,420 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Member dalhosie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام اگر دانشگاه حودش به انگلیسی ریز نمره را میدهد که از دانشگاه چند نسخه باید بگیرید اگر هم فارسی میدهند یک نسخه بگیرید دارالترجمه خودش در چند کپی تهیه میکند و دادگستری میبرد و غیره موفق باشید
    شنیده بودم که بعضی دانشگاه ها ممکنه اصل ریز نمره رو هم بخوان در اینصورت نیازه که چند نسخه از ریز نمره فارسی رو داشته باشیم.صحت داره این صحبت ؟
    یا اینکه باتوجه به صحبت قبلیتون من فقط یک نسخه بگیرم و ترجمه هارو ببرم ؟

Member dalhosie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط a85461 نمایش پست ها
    سلام

یک راهنمایی که شاید بعضی از دوستان لازم داشته باشند. اگر قصد دارید سریع تر ریزنمرات تایید شده برای ترجمه را بگیرید. اول باید به واحد مربوطه برید و درخواست بدید که مقداری هم باید پول براش واریز کنید فکر کنم هفت هزار تومان باشه. بعد بگید که خودتون دستی میخواهید ببرید سازمان مرکزی که دراین صورت میزارند در یک پاکت مهر و موم شده و بهتون تحویل میدن. این کار کمتر از یک نصفه روز طول میکشه.
    مرحله دوم باید ریز نمرات را ببرید به سازمان مرکزی دانشگاه آزاد تا تایید کنه وقتی تحویلشون بدید بین دو تا سه ساعت بعد آماده میشه بعدش باید ببرید دبیرخونه مهر بشه. اینجا کار تمومه.

ادرس سازمان مرکزی دانشگاه ازاد:تهران، انتهای بزرگراه شهید ستاری (شمال)، میدان دانشگاه، بلوار شهدای حصارک، سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی
    دقیقا کنار واحد علوم تحقیقات. با بی ار تی های میدان ازادی-علوم تحقیقات میتونید برید و آخرین ایستگاه پیاده بشید.

موفق باشید
    بعد از اون جای دیگه ای هم باید ببریم نمراتو مثل وزارت خارجه ؟ یا خود دارالترجمه مسئوولیتشو به عهده میگیره ؟

Junior Member

من دانشنامم صادر شده و جهت تایید نهایی به سازمان مرکزی تهران ارسال شده ، تماس گرفتم گفتم کی حاضیر میشه گفتن معلوم نیست میفته برای بعد سال از 28 اسفند تا 18 فروردین هم تعطیلیم
    من احتمالا تا یکی دو هفته ی دیگه نتایج پذیرشم بیاد و با توجه به اینکه پروسه ویزا شاید تا 5 ماه طول بکشه میخوام زودتر اقدام کنم ، راهی هست که بتونم بعد از گرفتن پذیرش زودتر مدارکم رو بگیرم (کارت پایان خدمت هم دارم) ؟

Junior Member

دوستان من توی بد وضعیتی گیر افتادم خواهش میکنم اگر کسی اطلاع داره منو راهنمایی کنه .
    من پذیرشم از دانشگاه اومده و ازم خواسته مدرک و ریزنمراتم رو بفرستم مشکل اینجاست که مدرک من تازه امروز رسیده تهران دانشگاه آزاد مشهد هم بهم ریزنمرات نمیده میگن باید دانشنامت بیاد ، دانشگاهی هم که پذیرش گرفتم میگن ما حداقل ریزنمراتت رو تا یک ماه دیگه باید دریافت کنیم .
    به سازمان مرکز تهران هم تماس میگیرم میگن برو بعد عید پیگیر شو تا 18 فروردین هم نیستیم . من میخوام شنبه برم تهران دیگه هیچ چاره ای ندارم ، فقط میخوام بدونم کدوم قسمت باید بریم چیکار کنم که این ریزنمرات قابل ترجمه رو حداقل بهم بدن .

ApplyAbroad Superstar

سلام اصلا نباید نگران باشید. این دست مشکلات برای دانشگاهها جا افتاده است و شما اولین دانشجویی نیستید که با این مشکلات مواجه شده باشید. فارغ از اینکه در تهران چه پیش می آید به دانشگاه - هم اداری - هم ادمیشن - هم استاد نامه بدهید و کاملا شرایط را توضیح دهید به خصوص به تعطیلات عید ایران هم اشاره کنید. آنها میفهمند و خیلی دوستانه معمولا همکاری میکنند و به شما فرصت میدهند. امید که موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hat3ck نمایش پست ها
    دوستان من توی بد وضعیتی گیر افتادم خواهش میکنم اگر کسی اطلاع داره منو راهنمایی کنه .
    من پذیرشم از دانشگاه اومده و ازم خواسته مدرک و ریزنمراتم رو بفرستم مشکل اینجاست که مدرک من تازه امروز رسیده تهران دانشگاه آزاد مشهد هم بهم ریزنمرات نمیده میگن باید دانشنامت بیاد ، دانشگاهی هم که پذیرش گرفتم میگن ما حداقل ریزنمراتت رو تا یک ماه دیگه باید دریافت کنیم .
    به سازمان مرکز تهران هم تماس میگیرم میگن برو بعد عید پیگیر شو تا 18 فروردین هم نیستیم . من میخوام شنبه برم تهران دیگه هیچ چاره ای ندارم ، فقط میخوام بدونم کدوم قسمت باید بریم چیکار کنم که این ریزنمرات قابل ترجمه رو حداقل بهم بدن .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام اصلا نباید نگران باشید. این دست مشکلات برای دانشگاهها جا افتاده است و شما اولین دانشجویی نیستید که با این مشکلات مواجه شده باشید. فارغ از اینکه در تهران چه پیش می آید به دانشگاه - هم اداری - هم ادمیشن - هم استاد نامه بدهید و کاملا شرایط را توضیح دهید به خصوص به تعطیلات عید ایران هم اشاره کنید. آنها میفهمند و خیلی دوستانه معمولا همکاری میکنند و به شما فرصت میدهند. امید که موفق باشید
    آخه باهاشون صحبت کردم گفتن برای فاند باید مدارکت تا یه ماه دیگه بیاد . الان میخوام بدونم کسی وضعیت مشابهی داشته که با تهران رفتن کارش راه بیفته ؟ من برم تهران کارای دانشنامم رو یه روزه انجام میدن ؟

Junior Member armylan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پرتو پزشکی آزاد علوم و تحقیقات تهران

سلام دوستان یه سوال
    میخواستم بپرسم که بعد از فارغ‌التحصیلی که میگن برو کارت پایان خدمت بیار تا بهت دانشنامه بدیم ، آیا من الان کارت پایان خدمتمو ببرم دانشگاه همه ی پرونده ی تحصیلیمو بهم میدن یا صرفا یه برگه گواهی موقت میدن و بعدش میگن برو شش ماه دیگه بیا اصل لیسانستو بگیر ؟؟؟ آخه من می‌خوام تمامی پروندمو بهم بدن . ممنون میشم جواب بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر - دانشگاه آزاد اسلامی

سلام
    ببخشید من یکم گیج شدم . من میخوام برای دانشگاهی اپلای کنم .
    دانشنامه هام رو گرفتم (کاردانی کارشناسی و ارشد(ازاد)) . ریز نمرات هم از همه گرفتم . ارشد هم انگارخودشون فرستادن تهران تایید کنن بعد دادن دستم
    از قرار معلوم برای کاردانی و کارشناسی باید http://mad.saorg.ir/ تاییدیه بگیرم درسته؟ من کاردانی و کارشناسی ناپیوسته هردوتا غیرانتفاعی خوندم (یکی صنعتی مازندارن یکی دیگه دانشگاه علوم و فنون مازندران ) مدارکی که دانشگاه بهم داد از ریزنمره و دانشنامه رو اسکن کردم و اپلود کردم
    الان هم 80 تومن میگه پرداخت کن . تا اینجا درست بوده همه کارهام ؟ اخه یک درگاهی هست اینجا : https://portal.saorg.ir/ که انگار مال غیرانتفاعی هاست این با قبلیه فرقی داره ؟

برای دانشگاه آزاد (علوم تحقیقات خوندم آمل ولی مدرک صادر شده از علوم و تحقیقات تهرانه ) باید همین ریز نمرات و دانشنامه رو کجا ببرم ؟ دوباره ببرم مرکز دانشگاه ازاد اونجا تایید کنن ؟

ممنون میشم یک راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hat3ck نمایش پست ها
    فقط جهت اطلاع دوستانی که پذیرش دارن و دانشنامه میخوان بگیرن تنها راهش اینه که برید تهران نامه پذیرش رو با خودتون ببرید یه فرم برای تسریع روند صدور میدن اونو پر کنید و به سلامت .
    منتظر میشید تا دانشنامه بیاد منم الان تو همین مرحله هستم و چون تا 18 فروردین هم تعطیل هستن هیچ کاری نمیشه کرد فقط باید منتظر بود .
    ویرایش توسط hat3ck : March 14th, 2018 در ساعت 02:35 AM

Junior Member

سلام دوستان.
    توی مدارکی که باید آپلود کنیم ریزنمرات حتما باید ترجمه رسمی شده باشه؟ بخاطر این میپرسم که کار فارغ التحصیلی من افتاده بعد از عید و تا کارش تموم نشه بهم ریزنمرات رسمی قابل ترجمه نمیدن. میتونم ریزنمرات رو خودم، یعنی غیر رسمی ترجمه کنم براشون بفرستم؟ بهرحال این یکی رو که هیچ جوری نمیشه تقلب کرد در نهایت 100% باید برای سفارت و بعد از اون موقع ثبت نام اصل مدرک براشون ببریم دیگه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)