صفحه 143 از 151 نخستنخست ... 4393133134135136137138139140141142143144145146147148149150151 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,421 تا 1,430 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Musketeer7 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    توی مدارکی که باید آپلود کنیم ریزنمرات حتما باید ترجمه رسمی شده باشه؟ بخاطر این میپرسم که کار فارغ التحصیلی من افتاده بعد از عید و تا کارش تموم نشه بهم ریزنمرات رسمی قابل ترجمه نمیدن. میتونم ریزنمرات رو خودم، یعنی غیر رسمی ترجمه کنم براشون بفرستم؟ بهرحال این یکی رو که هیچ جوری نمیشه تقلب کرد در نهایت 100% باید برای سفارت و بعد از اون موقع ثبت نام اصل مدرک براشون ببریم دیگه.
    چرا میشه من با ترجمه غیررسمی پذیرش گرفتم .

Junior Member

دوستان یه سوالی در مورد ریزنمرات دارم. توی ریزنمرات دروس حذف شده که جلوش میخوره حذف ماده 35 - موجه هم وارد میشه یا نه؟ یا درسهایی که افتادیم رو اگه بعدا نمره بالای 12 شده باشیم وارد ریزنمرات میشه یا نه.

ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب بده چون کارم عقب افتاد نتونستم ریزنمرات رسمی بگیرم که بدم ترجمه کنن دارم خودم ترجمه میکنم.

Junior Member

دوستان سلام
    ببخشید اگر سوالم 100% مربوط به این فروم نیست.

من بعد پاس کردن همه ی واحد های لیسانسم، 6 واحد ترمیم معدل گرفتم و با 20 هردو درس رو ترمیم کردم.
    سوالم اینه که داخل فرم ریز نمرات ، این 6 واحد ترمیم شده در آخر لیست نوشته میشود؟(چون از نظر زمانی آخرین نمره های وارد شده در کارنامم هستن) یا جایگزین نمره ی قبلیم(مثلا در ترم 3) میشود؟؟؟؟؟
    ممنونم از راهنماییتون

Junior Member

سلام دوستان...

خواهش میکنم هر کس میتونه کمکم کنه... من برای فرستادن مدرکم به اصل ریز نمرات قابل ترجمه نیاز دارم...وقتی خرداد 96 در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شدم یه روز نمره بم دادن ولی قابل ترجمه با مهر وزارت نیس...بعدش بم گفتن ببر همین واحد پونک اونجا هم بردم گفتن از خود دانشگات باید بخوای که بفرستن برا ما...دانشگاه هم الان که فارغ التحصیل شدم ریز نمره ای که قابل ترجمه رسمی بشه بم نمیده...الان مشکل از کجاست ؟ کجا باید مراجعه کنم ؟ ضمنا من تا پایان خرداد 97 معافیت تحصیلی دارم...ممنون میشم راهنمایی کنید ...

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkanr30 نمایش پست ها
    سلام دوستان...

خواهش میکنم هر کس میتونه کمکم کنه... من برای فرستادن مدرکم به اصل ریز نمرات قابل ترجمه نیاز دارم...وقتی خرداد 96 در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شدم یه روز نمره بم دادن ولی قابل ترجمه با مهر وزارت نیس...بعدش بم گفتن ببر همین واحد پونک اونجا هم بردم گفتن از خود دانشگات باید بخوای که بفرستن برا ما...دانشگاه هم الان که فارغ التحصیل شدم ریز نمره ای که قابل ترجمه رسمی بشه بم نمیده...الان مشکل از کجاست ؟ کجا باید مراجعه کنم ؟ ضمنا من تا پایان خرداد 97 معافیت تحصیلی دارم...ممنون میشم راهنمایی کنید ...
    مهر دادگستری و وزارت خارجه لازم نیست،ترجمه دارالترجمه رسمی کافیست

Junior Member

خوب دیگه برای دانشگاهی که من میخوام پذیرش بگیرم ریز نمرات قابل ترجمه رسمی میخواد...

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkanr30 نمایش پست ها
    خوب دیگه برای دانشگاهی که من میخوام پذیرش بگیرم ریز نمرات قابل ترجمه رسمی میخواد...
    ترجمه رسمی ترجمه ای هست که دارالترجمه انجام میده،شما هر مدرکی رو به دارالترجمه بدید براتون ترجمه میکنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    ترجمه رسمی ترجمه ای هست که دارالترجمه انجام میده،شما هر مدرکی رو به دارالترجمه بدید براتون ترجمه میکنه
    ترجمه که میکنه ولی چون مورد تایید دانشگاه ازاد مرکزی ریزنمراتم نشده ؛ ترجمه غیر رسمی میکنن...امروز هم وقتی مراجعه کردم به دانشگاه مرکزی گفتن فقط ترجمه غیر رسمی میتونی انجام بدی...

Junior Member

سلام دوستان

لطفا راهنمایی کنید...
    من ترم 4 ارشد هستم و فقط دفاعم مونده ، لیسانس و فوق لیسانس در یک دانشگاه بودم و کلیه مدارک تحصیلیم دست دانشگاهه چون مشمولم. الان نیاز به ریز نمرات لیسانس و فوق لیسانسم دارم....
    برای گرفتن ریزنمره دوره لیسانسم نیاز به دانشنامه لیسانسم هست قطعا، و خب دست خود دانشگاهه، آیا فارغ التحصیلان بدون دانشنامم بهم ریزنمره تایید شده سازمان مرکزی میده؟

و در مورد ریزنمره ارشدم هم تنها راهم فرم شماره 3 هست که بعد باید خودم ببرم سازمان مرکزی و تاییدشو بگیرم؟
    ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط Miyuuu نمایش پست ها
    سلام دوستان

لطفا راهنمایی کنید...
    من ترم 4 ارشد هستم و فقط دفاعم مونده ، لیسانس و فوق لیسانس در یک دانشگاه بودم و کلیه مدارک تحصیلیم دست دانشگاهه چون مشمولم. الان نیاز به ریز نمرات لیسانس و فوق لیسانسم دارم....
    برای گرفتن ریزنمره دوره لیسانسم نیاز به دانشنامه لیسانسم هست قطعا، و خب دست خود دانشگاهه، آیا فارغ التحصیلان بدون دانشنامم بهم ریزنمره تایید شده سازمان مرکزی میده؟

و در مورد ریزنمره ارشدم هم تنها راهم فرم شماره 3 هست که بعد باید خودم ببرم سازمان مرکزی و تاییدشو بگیرم؟
    ممنونم
    سوال اولو نمیدونم. شاید اگه مثلن مدرکی (شناسنامه و کارت ملی برای مثال) بزارید قبول کنن که بهتون بدن که چند روز ببرید برا ترجمه.

در مورد ریز نمره ارشد، تا جایی که میدونم تا قبل فارغ التحصیلی ریز نمره ی قابل ترجمه بهتون نمیدن. کارنامه ی عادی که خود گروه بهتون میده رو می تونید ببرید دارالترجمه، ترجمه کنید و مهر خود دارالترجمه رو بزنید (بدون دادگستری و خارجه). فکر کنم کارتون با همین راه میفته.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)