صفحه 144 از 151 نخستنخست ... 4494134135136137138139140141142143144145146147148149150151 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,431 تا 1,440 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

سلام
    دوستان من لیسانس دومم رو سه ترمه گرفتم(چون 80 واحد از لیسانس اول معادلسازی کردم) به نظرتون این موضوع سه ترمه لیسانس گرفتن و معادلسازی واحدها به نظرتون می تونه توی اپلای مشکل ساز بشه؟

با سلام
    دوستان بنده رفتم دانشگاه ازاد قزوین. اونجا بهم ریز نمرات رو ندادند ببرم سازمان مرکزی. گفتن ابلاغیه اومده باید پست بشه به سازمان و بعد از تایید سازمان پست بشه به دانشگاه بعد بیای بگیری!!!!!
    حالا با توجه به اینکه ریزنمراتم دو روزه پست شده به سازمان. میتونم برم سازمان بگم کاراشو زودتر انجام بدن؟؟؟ چون کارم عجله ایه.
    باید به کدوم قسمت از سازمان مرکزی مراجعه کنم ؟ مسئولش کیه

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    مهر دادگستری و وزارت خارجه لازم نیست،ترجمه دارالترجمه رسمی کافیست
    با سلام
    دوستان بنده رفتم دانشگاه ازاد قزوین. اونجا بهم ریز نمرات رو ندادند ببرم سازمان مرکزی. گفتن ابلاغیه اومده باید پست بشه به سازمان و بعد از تایید سازمان پست بشه به دانشگاه بعد بیای بگیری!!!!!
    حالا با توجه به اینکه ریزنمراتم دو روزه پست شده به سازمان. میتونم برم سازمان بگم کاراشو زودتر انجام بدن؟؟؟ چون کارم عجله ایه.
    باید به کدوم قسمت از سازمان مرکزی مراجعه کنم ؟ مسئولش کیه

Junior Member

سلام دوستان.

من امروز مدرک موقتم رو از دانشگاه گرفتم. وقتی ازشون "ریزنمرات قابل ترجمه" خواستم، گفتن که فقط بعد از صدور و ارائه دانشنامه اصلی این مدرک رو میدن. و الآن فقط یه کارنامه تایید شده میدن که در اصل ارزش ترجمه نداره، پیش معاونت آموزشی و چند مسئول دیگه هم رفتم این موضوع رو تایید کردن. درصورتیکه من بارها اینجا خوندم که بعد از مدرک موقت میشه ریزنمرات قابل ترجمه گرفت. گفتم این رو ذکر کنم که دوستان در جریان باشن. دانشگاهم هم آزاد تهران جنوب.

موفق باشید.

سلام با عرض خسته نباشید و پاسخگویی منظمتون. قبل از اون عذر خواهی میکنم از اینکه شاید سوالمو در تاپیک نامناسبی مطرح کردم اما واقعا نمیدونم مشکل من مربوط به سربازی میشه یا دانشگاه یا هر چیزه دیگری.
    من خرداد امسال از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل شدم، ولی دانشگاه حاضر نمیشه مدرک موقت یا ریز نمرات یا مدرک اصلی رو در اختیار من قرار بده، چون میگن شما مشمولی، حتی با اینکه در فرجه فراغت یکساله بعد از تحصیلم هستم. البته من یه کپی از ریز نمراتم که به من داده بودن برای فارغ التحصیلی گرفتم، اما دانشگاه میگه اون به درد نمیخوره چون مورد تایید و ترجمه قرار نمیگیره. میشه راهنمایی کنید که چه پروسه ای رو باید انجام بدم برای اپلای کردن وقتی مدرک خاصی رو در اختیارم قرار نمیدن؟ من بچه هایی رو دیدم که با اینکه مشمول بودن بعد از گرفتن لیسانس اپلای کردن و رفتن، اما من نمیدونم چیکار باید بکنم و دانشگاه هم اطلاعاتی به من نمیده در این مورد. راهنمایی شما میتونه خیلی به من کمک کنه. من حتی آزمون تافل رو نمره خوبی ازش گرفتم.

دوستان من پنج سال پیش فارغ التحصیل شدم و ریزنمرات و دانشنامه رو گرفتم، حتی همون موقع ترجمه ش کردم و تاییدیه دادگستری و .. الان متوجه شدم ریزنمراتم رو گم کردم، کسی اینجا اطلاع داره که ایا دانشگاه مجددا ریزنمرات رو صادر میکنه یا نه؟ پروسه ی سختی داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Isfahan

چرا اینقد تو دادن ریز نمرات سخت گیری میکنن؟

Junior Member

دوستان این ریزنمرات قابل ترجمه ای که بعد از دانشنامه داده میشه نمرات افتاده درش میاد یا نه حذف میشه؟ باتوجه به قانون جدید که نمرات افتاده در معدل کل محاسبه نمیشه
    خواهشا اگر کسی اطلاع داره لطفا جواب بدید. .ممنون

Junior Member

سلام دوستان.......من برای اپن ورک پرمیت دارم اقدام میکنم
    لیسانسم از دانشگاه دولتیه که برای دریافتش باید پول بدم پس فعلا قصد گرفتنشو ندارم
    ارشدم برای دانشگاه ازاده.......بدون دانشنامه ی لسانسم، دانشنامه ی ارشدمو بهم میدن؟

من اردیبهشت فارغ التحصیل شدم و الان تو دوره یک ساله فراغت از تحصیل هستم سوالی که دارم اینه که الان میتونم برم برای گرفتن ریز نمرات قابل ترجمه اقدام کنم دانشگاه ازاد خوندم
    واینکه حالا اگه نشه به لحاظ معافیت و اینا اگر ارشد قبول بشم میتونم از دانشگاه قبلیم ریز نمرات قابل ترجمه ام رو بگیزم ؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)