صفحه 146 از 151 نخستنخست ... 4696136137138139140141142143144145146147148149150151 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,451 تا 1,460 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    برای WES فقط مهر تایید دانشگاه محل تحصیل لازمه ، اهمیتی نداره که کارمندان دانشگاه یا دیگران مسیر دیگه ای رو پیشنهاد میکنند، فقط و فقط چیزی که برای WES لازم و کافی هست رو انجام بدید و دنبال اضافه کاری نباشید.اگر یک دارالترجمه از شما چنین تاییدی خواست شما به جای دیگری مراجعه کنید، به دارالترجمه بگید شما فقط به ترجمه احتیاج دارید نه به سربرگ قوه قضاییه نه مهر دادگستری نه وزارت خارجه نه امور بین الملل
    با تشکر
    از اونجایی که بین الملل یونی آزاد باید پاکت رو مهر و موم کنه ممکنه بدلیل اینکه مثلا ریز نمراتم مطابق قوانین اونها نیست (مراحل ذکر شده در این پست) از انجام کار خودداری کنه؟
    در حال حاضر مشکل اصلی من همین ریز نمرات است. پس مواردی که در {{ این لینک}} ذکر شده ضروری نیستند؟؟؟
    عذرخواهی میکنم که سوالم رو چند بار میپرسم. جهت اطمینان کامل هست.

Junior Member

سلام
    دوستان من ترم آخرم هستم و دانشگاهی که میخوام اپلای کنم ازم میخواد تا دو ماه دیگه : ریزنمرات درس هایی که خوندم + یه مدرکی که نشون بده این درس هارو تو ترم آخرم برداشتم و این ترم تموم میشه درسم رو بفرستم.(همش با مهر دانشگاه) حالا چه کار باید کنم؟ اصن میشه انجام دید تو این مدت زمان کم باقی مونده؟ ممنون میشم کمک کنید

Junior Member

سلام دوستان لازم دونستم بهتون بگم که مثل من دچار مشکل نشید اون ریز نمراتی که واحد دانشگاهیتون یا بهتون میده ببرید سازمان مرکزی یا پست میکنه حواستون باشه امضا رییس دانشگاه و معاون آموزشی امضا زنده باشه اگه مهر امضا باشه تهران سازمان مرکزی عودت میشه و دوباره باید پروسه انجام بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی آزاد تبریز

سلام. از دوستان کسی اطلاع داره که دانشنامه رو در زمان ثبت نام حتما باید ارائه بدیم یا مثلا یه بازه زمانی میدن برای ارائه ش؟ (دانشگاههای آمریکا)
    چون شنیدم دانشنامه شش ماه بعد فارغ التحصیلی طول میکشه صادر بشه. اگه زمان ثبت نام هنوز نیومده باشه تکلیف چیه؟

یه سئوال داشتم،

من ریز نمراتم رو بخام از دانشگاه بگیرم دقیقا باید چیکار کنم؟ حتما باید مدرک رو بگیرم و بعدش بهم میدن؟ یا با یه درخواست هم داده میشه؟

Junior Member

سلام به همگی من ساکن ایران نیستم و برای ارزیابی مدرک توسط WES میخوام اقدام کنم ولی سوال داشتم که محل فارغ التحصیلی لیسانسم دانشگاه آزاد مشهد هست ولی برای ارشد دانشگاه آزاد اراک هست برای دریافت ریزنمرات در پاکت مهر و موم شده باید به هر دانشگاه جداگانه رفت یا میشه از سازمان مرکزی تهران هر دو رو گرفت . ضمنا این رو فقط به خود شخص میدن یا حانواده درجه یک هم می تونند بگیرند.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh2k نمایش پست ها
    سلام به همگی من ساکن ایران نیستم و برای ارزیابی مدرک توسط WES میخوام اقدام کنم ولی سوال داشتم که محل فارغ التحصیلی لیسانسم دانشگاه آزاد مشهد هست ولی برای ارشد دانشگاه آزاد اراک هست برای دریافت ریزنمرات در پاکت مهر و موم شده باید به هر دانشگاه جداگانه رفت یا میشه از سازمان مرکزی تهران هر دو رو گرفت . ضمنا این رو فقط به خود شخص میدن یا حانواده درجه یک هم می تونند بگیرند.
    ممنون
    جداگانه باید از هر دانشگاه بگیرید
    هرکسی به نمایندگی از شما می‌تونه، فقط به اخلاق کارمند دانشگاه بستگی داره که آیا همکاری کنه با شما یا نه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    جداگانه باید از هر دانشگاه بگیرید
    هرکسی به نمایندگی از شما می‌تونه، فقط به اخلاق کارمند دانشگاه بستگی داره که آیا همکاری کنه با شما یا نه
    ممنون از شما . فقط این که آیا همه دانشگاه ها واحد بین الملل دارند برای خودشون یا ممکنه نداشته باشند ؟ از گوگل نتوستم لینکی برای دانشگاه اژاد اراک پیدا کنم ولی برای مشهد پیدا شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh2k نمایش پست ها
    ممنون از شما . فقط این که آیا همه دانشگاه ها واحد بین الملل دارند برای خودشون یا ممکنه نداشته باشند ؟ از گوگل نتوستم لینکی برای دانشگاه اژاد اراک پیدا کنم ولی برای مشهد پیدا شد.
    معمولا هر دانشگاهی حداقل یک کارمند برای انجام اینجور کارها داره، از آموزش سوال کنی احتمالا میتونن راهنمایی کنند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

سلام. من کارشناسی دانشگاه آزاد بودم و ارشد دولتی. الان باید ریزنمرات و دانشنامه کارشناسی رو هم بگیرم؟سه سال از فارغ‌التحصیلی کارشناسی میگذره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)