صفحه 16 از 151 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

دوستان سلام من در تاریخ 31/1/91 فارغ التحصیل شدم مهندسی نرم افزار ناپیوسته از دانشگاه آزاد . مشکل سربازی دارم. حالا میخواهم برای مالزی اقدام کنم ولی دانشگاه هیچ مدرکی به من نمیده و میگه تو یا باید بگه سبز داشته باشی یا کارت پایان خدمت. تنها مدکی که دانشگاه بود برگه نظام وظیفه بود که توش معدلم رو نوشته و نوشته چه تاریخی درسم تموم شده . حالا همه دانشگاها از من مدرک و ریز نمره میخوان با ید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

Senior Member ahmadlove آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی مربوط به ترجمه و دارالترجمه

[QUOTE=msabet;742573]دوستان سلام من در تاریخ 31/1/91 فارغ التحصیل شدم مهندسی نرم افزار ناپیوسته از دانشگاه آزاد . مشکل سربازی دارم. حالا میخواهم برای مالزی اقدام کنم ولی دانشگاه هیچ مدرکی به من نمیده و میگه تو یا باید بگه سبز داشته باشی یا کارت پایان خدمت. تنها مدکی که دانشگاه بود برگه نظام وظیفه بود که توش معدلم رو نوشته و نوشته چه تاریخی درسم تموم شده . حالا همه دانشگاها از من مدرک و ریز نمره میخوان باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟[/QUOTE
    سوالت به تاپیک ربطی نداره و پاک میشه احتمالا و باید به تاپیک ازادسازی مدارک مراجعه کنی.
    اما بگم که گرفتن ریز نمرات رسمی هیچ ربطی به سربازی نداره. و شما که دانشگاه ازاد بودی چون در طول تحصیل شهریه پرداخت کردی بلافاصله بعد از ثبت شدن اخرین نمره تو سیستم میتونی بری نمراتت رو بگیری! هیچ حرف اضافه ای هم وجود نداره! ریزنمراتت رو برو بگیر!
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Junior Member

[QUOTE=ahmadlove;742587]
    نقل قول نوشته اصلی توسط msabet نمایش پست ها
    دوستان سلام من در تاریخ 31/1/91 فارغ التحصیل شدم مهندسی نرم افزار ناپیوسته از دانشگاه آزاد . مشکل سربازی دارم. حالا میخواهم برای مالزی اقدام کنم ولی دانشگاه هیچ مدرکی به من نمیده و میگه تو یا باید بگه سبز داشته باشی یا کارت پایان خدمت. تنها مدکی که دانشگاه بود برگه نظام وظیفه بود که توش معدلم رو نوشته و نوشته چه تاریخی درسم تموم شده . حالا همه دانشگاها از من مدرک و ریز نمره میخوان باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟[/QUOTE
    سوالت به تاپیک ربطی نداره و پاک میشه احتمالا و باید به تاپیک ازادسازی مدارک مراجعه کنی.
    اما بگم که گرفتن ریز نمرات رسمی هیچ ربطی به سربازی نداره. و شما که دانشگاه ازاد بودی چون در طول تحصیل شهریه پرداخت کردی بلافاصله بعد از ثبت شدن اخرین نمره تو سیستم میتونی بری نمراتت رو بگیری! هیچ حرف اضافه ای هم وجود نداره! ریزنمراتت رو برو بگیر!
    به من ریزه نمره ای نمیدن که سازمان مرکزی تاییدش میکنه , یک ریزه نمره غیر رسمی به من میدن و دارالترجمه هم مگه که این رو ترجمه میکنیم ولی تایید دادگستری و وزارت عمور خارجه نمیشه

Senior Member iraj12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Eng. RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    مرحله 2 : همزمان با دریافت دانشنامه درخواست ریزنمرات رسمی در ازای پر کردن فرم تقاضانامه ( پیوست کردم با نام Transcript ) و اقدام به گذروندن مراحل نوشته شده در تقاضانامه اعم از پرداخت 5500 تومان وجه به شماره حساب مورد نظر ( برای دانشگاه آزاد تبریز 0104460446004 ) و مراجعه به بخش بایگانی ( برای دانشگاه ازاد تبریز ساختمان پژوهشی ( کتابخانه ) » حنب کتابفروشی ) جهت دریافت پرینت ریزنمرات کارشناسی ناپیوسته در ازای ارائه فیش واریزی وجه ( تنها نشان خواهید داد فیش رو همین ) و بازگشت به امور فارغ التحصیلان و ارائه تمامی مدارک اخذ شده به مسئول مربوطه .

مرحله 3 : در این مرحله پس از ارائه مدارک به امور فارغ التحصیلان بسته به واحد دانشگاهی به دو صورت امکان مهر و موم کردن ریزنمرات برای ترجمه هست :

الف ) پروسه اداری : در این مرحله پس از مهر و امضا از رییس امور فارغ التحصیلان و رییس دانشگاه آزاد واحد مربوطه و مهر دبیرخانه به سازمان مرکزی ارسال می شود و پس از گذشت 3 هفته قابل دریافت است ( که به هیچ گونه بصورت دستی امکان پذیر نیست )

ب ) پروسه دستی : در این مرحله ریزنمرات مربوطه را از امور فارغ التحصیلان ( برای دانشگاه آزاد تبریز » اتاق 125 » خانم کلانتری ) دریافت و برای امضای رییس امور فارغ التحصیلان ( برای دانشگاه آزاد تبریز » اتاق 124 » اسم آقای یادم نیست ز داشت ) به دفتر ایشون مراجعه نموده سپس برای امضای رییس دانشگاه ( برای دانشگاه آزاد تبریز » طبقه 4 » آقای ملکی آوارسین ) به منشی ایشون مراجعه نمایید و در انتها پس از دریافت امضای رییس دانشگاه به دبیرخانه ( برای دانشگاه آزاد تبریز » طبقه همکف » دبیرخانه ) مراجعه نمایید و شماره نامه رو نوشته و 3 الی 4 روز آینده با مراجعه به سازمان مرکزی واقع در تهران ریزنمرات قابل ترجمه و رسمی را تحویل بگیرین .
    عذر میخوام مهر و موم کردن ریز نمرات برای ترجمه یعنی چی؟
    من تا قبل از اینکه فارغ التحصیل بشم 2 بار ریز نمرات از امتحانات گرفتم و بعد از تایید توسط آموزش و دبیرخانه، خودم بردم تهران قسمت آموزش سازمان مرکزی و مهر تایید رو پاش زدن و کار تموم شد.
    حالا من فکر میکردم بعد از فارغ التحصیلی هم کارم تقریبا مشابه همون باشه با این تفاوت که این دفعه فارغ التحصیلان دانشگاهمون صادر میکنه و میرم فارغ التحصیلان دانشگاه مرکزی تایید میکنه.
    اینجوری که شما نوشتین یعنی در هر حالت ریز نمرات رو واحد به دست خودتون نمیده؟ ضمنا من فرق حالت اول و دوم رو متوجه نشدم. فرقش اینه که حالت اول باید صبر کنیم تا ریزنمرات از تهران بیاد به واحد و از واحد بگیریم و حالت دوم خودمون میریم از تهران میگیریم؟
    یه چیزی که منون نگران میکنه اینه که من واحدم وقتی دانشناممو فرستاده تهران ریز نمرات رو نفرستاده. ضمنا من شنیده بودم که میشه واسه انجام کارای اداری در تهران درخواست تعجیل در انجام کارا انجام داد ولی تنها اتفاقی که افتاده اینه که من یه ماهه هر روز دارم زنگ میزنم به فارغ التحصیلان تهران میگم وقت مصاحبه ویزام داره میگذره اونا هم میگن فردا کار دانشنامت تموم میشه.در حالی که روز اول به من گفته بودن در حالت عادی انجام کارا در تهران و بازگشت به واحد یک ماه و نیم طول میکشه و همین الان داره یک ماه و نیم هم رد میشه ولی هنوز من سر کارم. هفته گذشته هر روز که زنگ میزدم خانومه میگفت کاراش انجام شده زنگ بزن دبیرخونه. زنگ میزدم دبیرخونه میگفت دست ما نرسیده. پنجشنبه خانومه گفت یه مرحله از کار مدرکت انجام شده. گفتم کلا میخواستین یه امضا پاش بکنین! حتما امضا رو آقای رییس امروز 2 تا خطشو میکشه باز یک ماه بعد 2 تا انحنا از امضا رو میکشه، ماه بعدش 2 تا خط دیگه از امضا رو .....
    وقت مصاحبم داره میرسه و هنوز نه مدرک دارم نه ریزنمره. میترسم باز بعد گرفتن مدرک واسه دریافت ریز نمرات هم علاف بشم. شما مطمین هستین که نمیشه ریزنمرات رو بدن دست خودم و یه روزه برم تهران کاراشو بکنم؟
    لطفا قبل از دادن پیام خصوصی دقت کنین که صندوق پیامهاتون پر نباشه! اون درخواست تایید ارسال پیام رو هم لطفا غیرفعال کنین.
    پیامهای خصوصی رو بی‌جواب نمیذارم. البته لطفا اگه سوال رو قبلا توی فروم پرسیدین فقط لینک سوالتون و شماره پست رو برام بنویسین.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط iraj12345 نمایش پست ها
    عذر میخوام مهر و موم کردن ریز نمرات برای ترجمه یعنی چی؟
    من تا قبل از اینکه فارغ التحصیل بشم 2 بار ریز نمرات از امتحانات گرفتم و بعد از تایید توسط آموزش و دبیرخانه، خودم بردم تهران قسمت آموزش سازمان مرکزی و مهر تایید رو پاش زدن و کار تموم شد.
    حالا من فکر میکردم بعد از فارغ التحصیلی هم کارم تقریبا مشابه همون باشه با این تفاوت که این دفعه فارغ التحصیلان دانشگاهمون صادر میکنه و میرم فارغ التحصیلان دانشگاه مرکزی تایید میکنه.
    اینجوری که شما نوشتین یعنی در هر حالت ریز نمرات رو واحد به دست خودتون نمیده؟ ضمنا من فرق حالت اول و دوم رو متوجه نشدم. فرقش اینه که حالت اول باید صبر کنیم تا ریزنمرات از تهران بیاد به واحد و از واحد بگیریم و حالت دوم خودمون میریم از تهران میگیریم؟
    یه چیزی که منون نگران میکنه اینه که من واحدم وقتی دانشناممو فرستاده تهران ریز نمرات رو نفرستاده. ضمنا من شنیده بودم که میشه واسه انجام کارای اداری در تهران درخواست تعجیل در انجام کارا انجام داد ولی تنها اتفاقی که افتاده اینه که من یه ماهه هر روز دارم زنگ میزنم به فارغ التحصیلان تهران میگم وقت مصاحبه ویزام داره میگذره اونا هم میگن فردا کار دانشنامت تموم میشه.در حالی که روز اول به من گفته بودن در حالت عادی انجام کارا در تهران و بازگشت به واحد یک ماه و نیم طول میکشه و همین الان داره یک ماه و نیم هم رد میشه ولی هنوز من سر کارم. هفته گذشته هر روز که زنگ میزدم خانومه میگفت کاراش انجام شده زنگ بزن دبیرخونه. زنگ میزدم دبیرخونه میگفت دست ما نرسیده. پنجشنبه خانومه گفت یه مرحله از کار مدرکت انجام شده. گفتم کلا میخواستین یه امضا پاش بکنین! حتما امضا رو آقای رییس امروز 2 تا خطشو میکشه باز یک ماه بعد 2 تا انحنا از امضا رو میکشه، ماه بعدش 2 تا خط دیگه از امضا رو .....
    وقت مصاحبم داره میرسه و هنوز نه مدرک دارم نه ریزنمره. میترسم باز بعد گرفتن مدرک واسه دریافت ریز نمرات هم علاف بشم. شما مطمین هستین که نمیشه ریزنمرات رو بدن دست خودم و یه روزه برم تهران کاراشو بکنم؟
    درود

دوست عزیز تفاوت مرحله 2 با 1 به فاصله 1 هفته تا 1.5 ماه هست از این رو عرض کردم ، واحد دانشگاه آزاد تبریز این طوری بود ، واحد به واحد متفاوته سیاست ها اما من هنوز نرفتم تهران چرا باید اینقدر طول بکشه !!! پاشین برین سازمان مرکزی ردیفش کنین حضوری حتما حل میشه دوست من . مهر و موم کردن ریزنمرات همون تایید سازمان مرکزی هست .

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

رشته و دانشگاه

درود

دوست عزیز تفاوت مرحله 2 با 1 به فاصله 1 هفته تا 1.5 ماه هست از این رو عرض کردم ، واحد دانشگاه آزاد تبریز این طوری بود ، واحد به واحد متفاوته سیاست ها اما من هنوز نرفتم تهران چرا باید اینقدر طول بکشه !!! پاشین برین سازمان مرکزی ردیفش کنین حضوری حتما حل میشه دوست من . مهر و موم کردن ریزنمرات همون تایید سازمان مرکزی هست .
    محمدرضا
    ممنون
    آیا درست متوجه شده بودم که منظورتون این بود که در یک روش باید صبر کنیم تا ریزنمرات از تهران برگرده و از واحد تحویل بگیریم و در روش دیگه بریم خودمون از تهران بگیریم؟ درسته؟
    متوجه نشدم که آیا نمیشه ریزنمرات رو و به دست خودم بدن و خودم ببرم تهران؟
    متاسفانه تهران هم بودم و هیچ فرقی نمیکنه. بازم اونجا فقط با همون خانوم سر و کار دارم و جوابش هم همینطوره که برین خونتون کارش که انجام شد ما میفرستیم واحد. مسولین فارغ التحصیلان هم هر کدوم تو یه سوراخی هستن و دسترسی بهشون اصلا مقدور نیست.
    لطفا قبل از دادن پیام خصوصی دقت کنین که صندوق پیامهاتون پر نباشه! اون درخواست تایید ارسال پیام رو هم لطفا غیرفعال کنین.
    پیامهای خصوصی رو بی‌جواب نمیذارم. البته لطفا اگه سوال رو قبلا توی فروم پرسیدین فقط لینک سوالتون و شماره پست رو برام بنویسین.

Junior Member

[QUOTE=msabet;742766]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها

به من ریزه نمره ای نمیدن که سازمان مرکزی تاییدش میکنه , یک ریزه نمره غیر رسمی به من میدن و دارالترجمه هم مگه که این رو ترجمه میکنیم ولی تایید دادگستری و وزارت عمور خارجه نمیشه
    بچها خواهش میکنم کمکم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط iraj12345 نمایش پست ها
    ممنون
    آیا درست متوجه شده بودم که منظورتون این بود که در یک روش باید صبر کنیم تا ریزنمرات از تهران برگرده و از واحد تحویل بگیریم و در روش دیگه بریم خودمون از تهران بگیریم؟ درسته؟
    متوجه نشدم که آیا نمیشه ریزنمرات رو و به دست خودم بدن و خودم ببرم تهران؟
    متاسفانه تهران هم بودم و هیچ فرقی نمیکنه. بازم اونجا فقط با همون خانوم سر و کار دارم و جوابش هم همینطوره که برین خونتون کارش که انجام شد ما میفرستیم واحد. مسولین فارغ التحصیلان هم هر کدوم تو یه سوراخی هستن و دسترسی بهشون اصلا مقدور نیست.
    درود

داداش بله درست متوجه شدین اما برای دانشگاه آزاد تبریز چنین امکانی نیست اما واحد به واحد فرق می کنه دوست من !!! نگفتین از شهرستان اومدم نیاز فوری دارم الیته 100 % گفتین من هنوز نرفتم تهران فکر کنم این داستان برای من هم سر دراز دارد !!!

محمدرضا

[QUOTE=msabet;743149]
    نقل قول نوشته اصلی توسط msabet نمایش پست ها
    بچها خواهش میکنم کمکم کنید
    درود

دوست عزیز ضمن خوشامدگویی شما در حین تحصیل هستین یا فارغ التحصیل و در انتظار دانشنامه ؟

محمدرضا

رشته و دانشگاه

داداش بله درست متوجه شدین اما برای دانشگاه آزاد تبریز چنین امکانی نیست اما واحد به واحد فرق می کنه دوست من !!! نگفتین از شهرستان اومدم نیاز فوری دارم الیته 100 % گفتین من هنوز نرفتم تهران فکر کنم این داستان برای من هم سر دراز دارد !!!
    البته دانشگاه ما هم فقط آموزشش کار راه اندازه و فارغ التحصیلانش خیلی اذیت میکنه.
    در مورد شما فکر کنم که دانشنامتون دستتونه و به نظر من اصل کار همون دانشنامه است و ریز نمرات سریع انجام میشه، جای نگرانی نداره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)