صفحه 2 از 151 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

اول بگم كه دانشگاه آزاد قانون درست و حسابي كه نداره و هر واحدي هركاري دلش بخواد ميكنه
    برخلاف گفته hossein51دانشگاه ما به محضي كه كارهاي فارغ التحصيلي رو انجام بدي ميتوني درخواست ريزنمرات بدي كه كمتر از ده رو آماده ميشه كه مي توني خودت ببري سازمان مركزي براي مهر يا خود دانشگاه اينكار رو مي كنه و همراه با دانشنامه كه 6ماه بعد مياد هر دو مهر تاييد خواهند داشت.
    بهتره از بخش فارغ التحصيلان دانشگاه خودتون بپرسي كه مطمئن تر بشي.
    ساقیا امشب صدایت با صدایم ساز نیست
    یا که من بسیار مستم یا که سازت ساز نیست

ساقیا امشب مخالف می نوازد تار تو
    یا که من مست و خرابم یا که تارت تار نیست

Junior Member Samnic آواتار ها

سلام دوستان!
    من 6 واحدم مونده که ترم مهر میخوام بگذرونم، (به دلیل سختی 4 واحد از این 6 واحد خودم نمیخوام ارائه به استاد بردارم). ددلاین ها هم که می دونم نهایتش تا اواسط آذر و بعضی ها اواسط بهمن ماهه. و نمی تونم تا اون زمان ریزنمرات این 6 واحد رو هم آماده کنم بفرستم. آیا میشه تا قبل از ددلاین تمام ریزنمرات غیر از این 6 واحد رو بفرستم و بلافاصله بعد مشخص شدن نمرات این 6 واحد اونها رو هم بفرستم؟

متشکرم
    The world says: Your wish is my command

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Samnic نمایش پست ها
    سلام دوستان!
    من 6 واحدم مونده که ترم مهر میخوام بگذرونم، (به دلیل سختی 4 واحد از این 6 واحد خودم نمیخوام ارائه به استاد بردارم). ددلاین ها هم که می دونم نهایتش تا اواسط آذر و بعضی ها اواسط بهمن ماهه. و نمی تونم تا اون زمان ریزنمرات این 6 واحد رو هم آماده کنم بفرستم. آیا میشه تا قبل از ددلاین تمام ریزنمرات غیر از این 6 واحد رو بفرستم و بلافاصله بعد مشخص شدن نمرات این 6 واحد اونها رو هم بفرستم؟

متشکرم
    این کاملا بستگی به دانشگاه داره ! باید به دانشگاه ایمیل بزنی شرایط رو بگی و از خود دانشگاه سوال کنی !

Junior Member Samnic آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط a2011 نمایش پست ها
    این کاملا بستگی به دانشگاه داره ! باید به دانشگاه ایمیل بزنی شرایط رو بگی و از خود دانشگاه سوال کنی !
    دوست عزیز ممنونم از پاسخت ولی معمولا روتین بیشتر دانشگاهها مثل همه، مثلا اگه دانشگاه x این کار رو قبول کرد، دانشگاه y ,z هم قبول می کنند. اگه قبول کنند احتمال زیادی داره که بقیه هم قبول کنند.
    The world says: Your wish is my command

نقل قول نوشته اصلی توسط Samnic نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنونم از پاسخت ولی معمولا روتین بیشتر دانشگاهها مثل همه، مثلا اگه دانشگاه x این کار رو قبول کرد، دانشگاه y ,z هم قبول می کنند. اگه قبول کنند احتمال زیادی داره که بقیه هم قبول کنند.
    متاسفانه خیر. حداقل در آلمان که این جوریه !! در آلمان دانشگاهی هست که قبل اینکه IELTS با GMAT بدی ممکنه پذیرش بده و در عوض 1 شهر اونورتر دانشگاهی هست که اگه نمره IELTS تا قبل ددلاین ندی مدارکت بررسی نمی شه ! اول باید ببینی کجا می خوای اپلای کنی و بعد راحت ترین کار سوال از دانشگاه هست !

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط a2011 نمایش پست ها
    متاسفانه خیر. حداقل در آلمان که این جوریه !! در آلمان دانشگاهی هست که قبل اینکه IELTS با GMAT بدی ممکنه پذیرش بده و در عوض 1 شهر اونورتر دانشگاهی هست که اگه نمره IELTS تا قبل ددلاین ندی مدارکت بررسی نمی شه ! اول باید ببینی کجا می خوای اپلای کنی و بعد راحت ترین کار سوال از دانشگاه هست !
    فکر میکنم منظور دوستمون از دانشگاه همین دانشگاه آزاد خودمون باشه.چون عنوان تاپیک گرفتن ریز نمرات از دانشگاه هست و نه ارسال آن.
    اگر این طور باشه قبلا به سوالشون پاسخ داده شده و اگر نباشه جای این سوال در این تاپیک نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس زمین شناسی کاربردی از دانشگاه میسور هند

دوستان ایا اطلاع دارید که ایا میشه ریز نمرات مثلا دانشگاه ازاد شیراز خودم رو از تهران درخواست بدم؟ چند روز طول میکشه؟ با کی صحبت کنم توی تهران؟ کی چه جوری پاشه بره شیراز خدا.....

نقل قول نوشته اصلی توسط parvizt نمایش پست ها
    دوستان ایا اطلاع دارید که ایا میشه ریز نمرات مثلا دانشگاه ازاد شیراز خودم رو از تهران درخواست بدم؟ چند روز طول میکشه؟ با کی صحبت کنم توی تهران؟ کی چه جوری پاشه بره شیراز خدا.....
    اگه دانشگاهت تو تهران دفتر داشته باشه می شه ! اگر نه که باید بری شیراز...

Junior Member

بچه ها امروز من ساختمان مرکزی بودم حتما یادتون باشه موقعه گرفتن ریز نمرات واسه ترجمه اگه دانشجو هستید حتما باید فرم 3 ریزنمرات پر کنید و تایید کنید که این کار را آموزش رشته تون باید انجام بده، بعد باید فرم ببرید ساختمان مرکزی ( پاسداران نیستان 9 ) معاونت آموزشی اتاق 13 دکتر گیلانی تایید کنه بعد ببرید دارالترجمه.

موفق باشید.

Member starblue7750 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Electronic Engineering

سلام
    من شنیدم که اگه یه فرم مخصوصی پر کنی و ببری دانشگاه مرکزی بدی اون وقت مدرک اصلیت 4-5 ماهه میاد . این درسته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)