صفحه 3 از 151 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

سلام.من درسم تو مقطع کارشناسی ارشد تموم شده و حالا میخوام واسه پذیرش اثدام کنم.خدمت هم هنوز نرفتم.گویا 6 ماه وقت دارم بعد تحصیلم.حالا سوالم اینه که من اصل مدرک یعنی دانشنامه و ریز نمرات رو میخوام ترجمه کنم آیا دانشگاه بهم میدن وقتی خذمت نرفتم؟؟چطور باید این دو رو بگیرم و بدم برای ترجمه رسمی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir2888 نمایش پست ها
    کسی اطلاعاتی نداره کمکم کنه؟؟؟؟
    دوست عزیز مدرک شما را تنها در صورتی به شما میدن که برگ سبزت رو براشون ببری(برگ سبز بعد از فرستادن دفترچه خدمتت میاد)...در غیر این صورت نمیدن...البته با توجه به شرایط شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    دوست عزیز مدرک شما را تنها در صورتی به شما میدن که برگ سبزت رو براشون ببری(برگ سبز بعد از فرستادن دفترچه خدمتت میاد)...در غیر این صورت نمیدن...البته با توجه به شرایط شما
    یعنی منظور شما اینه که من باید دفترچه خدمتم رو بگیرم و پست کنم اول؟؟؟مگه بعد از اتمام تحصی 6 ماه فرصت ندارم؟؟من میخوام واسه دانشگاه مالزی اقدام کنم.واسکه گرفتن پذیرش آیا مدرک نهایی رو میخوان یا یه نامه از دانشگاه که فارغ التحصیل شدم کفایت میکنه تا بعد که پذیرفته شدم مدرک نهایی رو براشون ببرم؟

یعنی منظور شما اینه که من باید دفترچه خدمتم رو بگیرم و پست کنم اول؟؟؟مگه بعد از اتمام تحصی 6 ماه فرصت ندارم؟؟من میخوام واسه دانشگاه مالزی اقدام کنم.واسکه گرفتن پذیرش آیا مدرک نهایی رو میخوان یا یه نامه از دانشگاه که فارغ التحصیل شدم کفایت میکنه تا بعد که پذیرفته شدم مدرک نهایی رو براشون ببرم؟
    برای پذیرش شما ریز نمره و یه نامه از دانشگاهتون مبنی بر فارغ شدن لازم دارید . برای ریز نمره هم باید قبل از اتمام فارغ التحصیلی اقدام میکردید نه الان. برای آزاد کردن دانشنامه و گرفتن ریز نمرات کامل هم شما باید با تشکیل پرونده در وزارت علوم که نیاز به نامه پذیرش و مدارک دیگه داره اصل لیسانستون و ریز نمرات کاملتون رو آزاد کنید.

آقا یه سوال فوری دارم:

دانشنامه و ریزنمرات که جدیداً گرفتم هولوگرام و مهر برجسته دارن. آیا اینا هم برای ترجمه به تایید سازمان مرکزی نیاز دارن یا نه بدم ترجمه کنن ؟؟؟

خواهش می کنم اگه کسی تازگی ترجمه کرده جواب بده یا میخاد بره سازمان 1سوالی ازشون بپرسه که دیگه من نیام تهران چند روزم تلف میشه تو ای شرایط. با تشکر

Senior Member

شما اول پذیرش میگیری...بعد نامه پذیرش رو میبری وزارت علوم...که بهت معافیت تحصیلی میدن...در غیر این صورت فقط با برگه سبز میدن....دانشنامه شما رو بعد از پذیرش میخان و باید ترجمه رسمی بشه و براشون بفرستی (معمولا اینجوریه) تا قبل از پذیرس نهایی معمولا ریز نمرات ترجمه شده غیر رسمی رو اکثر دانشگاها قبول میکنن...نتیجه: شما ریز نمرات غیر رسمی رو میفرستی...بعد پذیرش میگیری...بعد نامه پذیرش رو میبری وزارت علوم...بعد وزارت علوم نامه میزنه نظام وظیفه که برات معافیت تحصیلی صادر بشه....ریز نمرات و دانشنامه هم روندش همین طوریه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza_ نمایش پست ها
    آقا یه سوال فوری دارم:

دانشنامه و ریزنمرات که جدیداً گرفتم هولوگرام و مهر برجسته دارن. آیا اینا هم برای ترجمه به تایید سازمان مرکزی نیاز دارن یا نه بدم ترجمه کنن ؟؟؟

خواهش می کنم اگه کسی تازگی ترجمه کرده جواب بده یا میخاد بره سازمان 1سوالی ازشون بپرسه که دیگه من نیام تهران چند روزم تلف میشه تو ای شرایط. با تشکر
    بله 100 درصد نیاز به تایید دارن. شما میری امور فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد در پاسداران و اونجا در عرض 5 ثانیه تایید مدرکتون رو وارد سیستم میکنن و بعد یه شماره ای پشت دانشنامه شما مینویسن. نیازی به رفتن خودتون هم نیست گر کسی رو دارید میتونید بدید به شخص دیگه ای براتون انجام بده. ریز نمرات رو اگر بعد از فارغ شدن گرفتید نیازی به تایید نداره.

Senior Member سپهر آواتار ها

دوستان من درسم تموم شده ولی هنوز تسویه حساب نکردم و نامه برای نظام وظیفه هم نگرفتم. هنوز می تونم به عنوان دانشجو ریز نمرات بگیرم؟ اگه جواب مثبته می شه یکم راهنمایی کنید که اگه گفتن تو دیگه دانشجو نیستی و نمیتونی بگیری بهشون چی بگم؟

Junior Member

سلام. من کارشناسی ارشد علوم و تحقیقات تهران خوندم. دانشنامه ام رو گرفتم. الان فهمیدم که برای گرفتن ریز نمرات باید درخواست بدم که مسئول آموزش میگه 2 تا 6 ماه طول میکشه. نمیدونم میشه خودم ببرم امضاها رو دستی بگیرم یا نه؟ می خواستم بدونم کسی تجربه مشابهی داره؟

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_bld نمایش پست ها
    سلام. من کارشناسی ارشد علوم و تحقیقات تهران خوندم. دانشنامه ام رو گرفتم. الان فهمیدم که برای گرفتن ریز نمرات باید درخواست بدم که مسئول آموزش میگه 2 تا 6 ماه طول میکشه. نمیدونم میشه خودم ببرم امضاها رو دستی بگیرم یا نه؟ می خواستم بدونم کسی تجربه مشابهی داره؟
    سلام
    وا مگه میشه؟؟؟ مگه ویزای آمریکاست که این همه طولانیه؟
    یه درخواست باید بنویسید با یه فیش بانکی 4000 یا 5000تومنی که برای لیسانس و فوق جدا هست بعد هم نهایتش 2 هفته طول میکشه
    احتمالا منظورش این بوده که اونا آماده میکنند بعد می فرستند سازمان مرکزی امضا و مهر
    خود دانشگاه 10 روزه ریزنمرات رو میده و خودتون می تونید ببرید سازمان مرکزی براتون یه روزه مهر میزنه و خلاص
    ساقیا امشب صدایت با صدایم ساز نیست
    یا که من بسیار مستم یا که سازت ساز نیست

ساقیا امشب مخالف می نوازد تار تو
    یا که من مست و خرابم یا که تارت تار نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)