صفحه 33 از 151 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738394041424383133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط sabzdarsabz نمایش پست ها
    دوست خوبم، قوانین داره تغییر میکنه. دانشگاهها دیگه دارن یواش یواش کل سیستم ادمیشن رو الکترونیکی میکنن. مثلا دانشگاه رایرسون که تا ترم پیش مدارک رسمی میخواست اونم از هر کدوم دو نسخه، الان دیگه مدارک کاغذی قبول نمیکنه! البته اگه بخوایم با آمریکا مقایسه کنیم، اصولا کانادایی ها بیشتر گیر میدن و کمتر کوتاه میان.
    درود

بسیار عالی انشالله که اینطور بشه تا کار بچه های ما هم راحت شه ... اما خوب برای همون الکترونیکی هم باز نیاز به رسمی بودن ( مهر و امضاها هست ) دیگه تنها مورد مهر و موم مدارک که باید از امور بین الملل انجام او ارسال بشه در این مورد صدق نمی کنه بقیه موارد باز باید رعایت بشه اما اگر اینطور که شما می فرمایید باشه که خیلی خوب تر از شرایط قبل هست

نقل قول نوشته اصلی توسط zemete نمایش پست ها
    اگر از دوستان کسی اطلاعی دارد،راهنمایی کند
    درود

دوست خوب من نه نیازی نیست اونا عموما به نمرات دروس مرتبط و دو سال آخر توجه می کنن جای نگرانی نیست به لطف خدا

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

بسیار عالی انشالله که اینطور بشه تا کار بچه های ما هم راحت شه ... اما خوب برای همون الکترونیکی هم باز نیاز به رسمی بودن ( مهر و امضاها هست ) دیگه تنها مورد مهر و موم مدارک که باید از امور بین الملل انجام او ارسال بشه در این مورد صدق نمی کنه بقیه موارد باز باید رعایت بشه اما اگر اینطور که شما می فرمایید باشه که خیلی خوب تر از شرایط قبل هست

محمدرضا
    فکر نمیکنم در پروسه ی الکترونیکی، اسکن مدارک رسمی رو بخوان! دانشگاه واترلو از کانادا و جورج واشنگتون از آمریکا که اینطوری بود. دوستان اگه اطلاعات دیگه ای دارن بازگو کنن.
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

فکر نمیکنم در پروسه ی الکترونیکی، اسکن مدارک رسمی رو بخوان! دانشگاه واترلو از کانادا و جورج واشنگتون از آمریکا که اینطوری بود. دوستان اگه اطلاعات دیگه ای دارن بازگو کنن.
    باید دقیق در سایت دانشگاه چک کنید. در رشته من دانشگاه Delaware با اینکه پروسه تقاضاش اینترنتی هست و گفتن که به هیچ وجه هیچ مدرکی رو پست نکنید اما اسکن ریزنمرات رسمی می خواد.

Junior Member zemete آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    sociology

من هم اولش مدارکم عیر رسمی بود.اما ایمیل که زدم گفتند برای ارسال الکترونی هم مدارک باید رسمی باشند و در غیر اینصورت برای آنها معتبر تلقی نمی شوند

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zemete نمایش پست ها
    من هم اولش مدارکم عیر رسمی بود.اما ایمیل که زدم گفتند برای ارسال الکترونی هم مدارک باید رسمی باشند و در غیر اینصورت برای آنها معتبر تلقی نمی شوند
    کدوم دانشگاه؟
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط artemis_743 نمایش پست ها
    باید دقیق در سایت دانشگاه چک کنید. در رشته من دانشگاه Delaware با اینکه پروسه تقاضاش اینترنتی هست و گفتن که به هیچ وجه هیچ مدرکی رو پست نکنید اما اسکن ریزنمرات رسمی می خواد.
    کاملا درسته. شاید بعضی از دوستان، مثل من به اشتباه فکر کنن که وقتی صحبت از ارسال الکترونیکی مدارک میشه، رسمی بودن اونا مهم نیست.اینو باید از دانشگاه مقصدتون حتما بپرسید تا مطمئن بشید .مثلا من از دانشگاه واترلو واقع در کانادا پرسیدم

I want to apply for electrical engineering.
    For uploading transcripts and certification, should I upload the scan of official ones
    ?
    و جوابی که گرفتم این بود
    Upload which ever documents you have. We will ask for official final transcripts if you are admitted to the program.

Junior Member zemete آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    sociology

کدوم دانشگاه؟
    دانشگاه میشیگان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد - دانشگاه صنعتی شریف

با سلام خدمت دوستان
    از دوستان، کسانی هستند که کارشناسی شون را در دانشگاه دیگر غیر از دانشگاهی مثل شریف که ترجمه کارنامه را به صورت آماده می دهد، (مثل دانشگاه تبریز) باشند و بخواهند ترجمه رسمی از کارنامه کارشناسی خودشان را تهیه کنند. من با توجه به اینکه ارشدمو تو دانشگاه شریف هستم از لحاظ مدرک کارشناسی ارشد مشکل ندارم ولی برای تهیه این مدرک از دانشگاه تبریز گفته اند که باید مدارک نظام وظیفه و تسویه حساب را تهیه کنم ولی من هم اکنون فقط می خواهم مدارک را به دانشگاه های مورد نظر ارسال (ایمیل) کنم. آیا مثلا می توان با استفاده از دانشنامه موقت یک ترانسکریپت تا حدود رسمی و قابل پذیرش تهیه کرد؟ از دوستانی که در این مورد اطلاعات دارند تقاضا می کنم، راهنمایی بفرمایند- با تشکر

Member e.farahmand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau TU-Darmstadt

سلام
    آیا گرفتن ریز نمرات قابل ترجمه برای کسانی مثل من که تحصیلشون تمام شده
    نیاز به داشتن برگ سبز سربازی داره ؟؟؟؟؟؟؟
    کسی بخشنامه ای در این رابطه سراغ نداره ؟؟؟؟؟
    دانشگاه میگه که باید برگ سبز بیاری تا بهت بدیم
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

نقل قول نوشته اصلی توسط e.farahmand نمایش پست ها
    سلام
    آیا گرفتن ریز نمرات قابل ترجمه برای کسانی مثل من که تحصیلشون تمام شده
    نیاز به داشتن برگ سبز سربازی داره ؟؟؟؟؟؟؟
    کسی بخشنامه ای در این رابطه سراغ نداره ؟؟؟؟؟
    دانشگاه میگه که باید برگ سبز بیاری تا بهت بدیم
    من دانشگاه آزادی نیستم اما متاسفانه دانشگاه ما هم زیر بار نمی ره و مدرک قابل ترجمه ارائه نمی کنه.حتی نامه هم صادر نمی کنه که ریز نمرات رو تایید کنه.با اینکه هنوز فارغ التحصیل نشدم باز هم زیر بار نمی ره.من شنیدم خیلی از دانشگاه ها حداقل یه نامه می دن که نمرات ایشون تا الان اینجوری بوده اما دانشگاه ما می گه نه!بچه ها چطور می شه از وزارت علوم در مورد این قانون استعلام گرفت؟شماره تلفنی هست که بشه ازشون پرسید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)