صفحه 42 از 151 نخستنخست ... 32333435363738394041424344454647484950515292142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط DELTA08 نمایش پست ها
    یعنی الان من که چند ساله فارغ التحصیل شدم نمیتونم بگیرم؟
    متاسفانه چنین ریزنمراتی به فارغ التحصیلان نمیدن.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط DELTA08 نمایش پست ها
    یعنی الان من که چند ساله فارغ التحصیل شدم نمیتونم بگیرم؟
    خیر متاسفانه
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sabzdarsabz نمایش پست ها
    بله درسته اما فقط تا قبل از اقدام به فارغ التحصیلی میشه این نوع ریزنمرات رو گرفت. دانشجو، باید از آموزش دانشکده ش درخواست بده.
    ببخشيد اون وقت اين ريزنمرات رو كه آموزش دانشكده صادر مي كنه ميشه ترجمه رسمي كرد؟
    يعني به عبارتي سازمان مركزي اونو تأييد مي كنه كه ببريم دادگستري و وزارت خارجه مهرش كنيم ؟
    منظورم ريز نمراتي هست كه فقط دروس پاس شده توش ثبت شده فقط

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

نقل قول نوشته اصلی توسط razavi825 نمایش پست ها
    ببخشيد اون وقت اين ريزنمرات رو كه آموزش دانشكده صادر مي كنه ميشه ترجمه رسمي كرد؟
    يعني به عبارتي سازمان مركزي اونو تأييد مي كنه كه ببريم دادگستري و وزارت خارجه مهرش كنيم ؟
    منظورم ريز نمراتي هست كه فقط دروس پاس شده توش ثبت شده فقط
    بله، این ریزنمرات کاملا مورد تایید هستش و ترجمه ی رسمی میشه و مهر دادگستری و وزارت امور خارجه هم میخوره.
    این ریزنمرات رو دانشکده تون صادر میکنه و سپس به تایید سازمان مرکزی میرسه واسه همین چند هفته طول میکشه که به دستتون برسه.

سلام به همگی
    می خواستم بپرسم که این ریز نمران قبل از فراغت تحصیلی که دانشگاه ازاد میده بدون دانشنامه اعتبار داره؟
    مثلا" یه نفر که مقیم یه کشوری هست(با ویزای مهاجرتی) میتونه به این ریز نمرات استناد کنه و از دانشگاه مورد نظرش بخواد برای پذیرشش این درس های پاس شده رو در نظر بگیرند؟و راحت تر تو همون مقطعی که ریز نمراتش رو داره پذیرشش کنند؟
    دریافت فایل نامبر دوم از سوریه: 18 ژانویه 2010---اپدیت مدارک:1 اکتبر 2011----دریافت مدیکال:14 نوامبر 2011----انجام مدیکال :5 ژانویه 2012----پاس رکوئست:6 دسامبر 2012---دریافت ویزا:2 ژانویه 2013

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra7777 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    می خواستم بپرسم که این ریز نمران قبل از فراغت تحصیلی که دانشگاه ازاد میده بدون دانشنامه اعتبار داره؟
    مثلا" یه نفر که مقیم یه کشوری هست(با ویزای مهاجرتی) میتونه به این ریز نمرات استناد کنه و از دانشگاه مورد نظرش بخواد برای پذیرشش این درس های پاس شده رو در نظر بگیرند؟و راحت تر تو همون مقطعی که ریز نمراتش رو داره پذیرشش کنند؟
    سلام،
    بله، کاملا معتبره. برای مثال شما ترم 7 رو پاس کردید و مشغول به تحصیل در ترم 8 هستید. در این صورت کارنامه شما شامل 7 ترم با معدل خواهد بود که دانشگاه تایید خواهد کرد. گواهی اشتغال به تحصیل هم خواهید گرفت که در شما مثلا 15 واحد دیگر هم برای فراغت باید پاس کنید.
    معدل شما با توجه به 7 ترم بررسی خواهد شد و اگر قبول شوید بصورت مشروط خواهد بود. به شرط آنکه معدل نهایی (8ترمه) و دانشنامه رو تا زمانی خاص یا حتی ثبت نام تحویل دهید.

البته باز همه چیز بستگی به شیوه پذیرش دانشگاه مقصد داره.
    ارتباطی هم به ویزانی مهاجرتی نداره اصلا.

اما اینکه مثلا شما 4 ترم در لیسانس رشته کامپیوتر پاس کردید و در کشور جدید بخواهید مجددا همان لیسانس کامپیوتر رو از ابتدا بخوانید شرایط کمی متفاوت تر هست. فکر نمی کنم آنچنان تاثیری داشته باشه برای دانشگاه مقصد که شما در حال تحصیل آن رشته در ایران باشید. اما خالی از لطف هم نخواهد بود. بیشتر به معدل دیپلم (یا مقطع پایین تر) توجه خواهند کرد.
    می گم همه چیز بستگی با دانشگاه مقصد داره. شاید حتی تعدادی از واحد ها رو معادل کرد و شما رو از پاس کردنشون معاف کرد. حتما تحقیق کنید.

سرفراز باشید.
    " Show me a good loser, and I'll show you a loser "VINCE LOMBARD

دوستان من یه سوال دارم. البته میدونم که مربوط به این تاپیک نیست ولی لطفا من راهنمایی کنید. سوال من درباره گرفتن نامه عدم ممانعت ادامه تحصیل برای دکتری در کشور اتریشه. من مدرک کارشناسی ارشدم رو از دانشگاه آزاد گرفتم. دکتری اصلا امتحان ندادم. شنیدم که میشه از دانشگاه یک نامه گرفت مبنی بر اینکه من برای ادامه تحصیل تو مقطع دکتری مشکلی ندارم.حلا سوالم اینه که اون نامه رو از کجا باید بگیرم؟ واحد دانشگاهی یا سازمان مرکزی؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط بهاران نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال دارم. البته میدونم که مربوط به این تاپیک نیست ولی لطفا من راهنمایی کنید. سوال من درباره گرفتن نامه عدم ممانعت ادامه تحصیل برای دکتری در کشور اتریشه. من مدرک کارشناسی ارشدم رو از دانشگاه آزاد گرفتم. دکتری اصلا امتحان ندادم. شنیدم که میشه از دانشگاه یک نامه گرفت مبنی بر اینکه من برای ادامه تحصیل تو مقطع دکتری مشکلی ندارم.حلا سوالم اینه که اون نامه رو از کجا باید بگیرم؟ واحد دانشگاهی یا سازمان مرکزی؟
    میتونید از واحد خودتون هم بگیرید
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

دوستان من ریز نمراتم گرفتم ( با تایید آقای صامت) ولی وقتی برای ترجمه بردم دارالترجمه گفت تا اصل مدرکت نباشه (هنوز مدرک اصلیم نگرفتم) وزارت امور خارجه و دادگستری ریز نمرات تایید نمیکنه!! نمیدونم درست گفته یا نه! کسی اطلاع داره؟

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط بهاران نمایش پست ها
    دوستان من ریز نمراتم گرفتم ( با تایید آقای صامت) ولی وقتی برای ترجمه بردم دارالترجمه گفت تا اصل مدرکت نباشه (هنوز مدرک اصلیم نگرفتم) وزارت امور خارجه و دادگستری ریز نمرات تایید نمیکنه!! نمیدونم درست گفته یا نه! کسی اطلاع داره؟
    قوانین جدید رو نمی دونم.
    من سال پیش بدون دانشنامه ام ترجمه و تایید کردم. شما از چندین دارالترجمه حتما سوال کن.
    " Show me a good loser, and I'll show you a loser "VINCE LOMBARD

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)