صفحه 48 از 151 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253545556575898148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط mazdak102 نمایش پست ها
    سلام دوستام (:
    این دانشگاه آزاد دیوانه است یک روز میگه ریز نمرات و دانشنامه بهت نمی دیدم یک روز میگه میدیم !
    من مدرک موقتم سر 2 هفته تخویل داده شده و الان هم برای دانشنامه اقدام کردم به مسئولش گفتم یک ماه بیشتر طول میکشه ( شرایطم کامل توضیح دادم و در کل یک روز در میان دانشگاهم ( واحد تهران جنوب ) ) گفت نه حداکثر یک ماه ، شماره پیگیری داد رفتم سازمان مرکزی اونجا هم انجام داد کارو دبیرخونه، می خواد ارسال بشه دانشگاه کارا انجام بشه و ....
    فقط پیگیری یادتون نره کار نشد نداره برید پیش همه مسئول ها شرایطو توضیح بدید اوکی میشه (:
    سلام
    میشه بگید کلا چقدر طول کشید ؟ و اینکه با شماره پیگیری رفتید سازمان مرکزی مشکلی براتون پیش نیومد ؟ خوب برخورد میکردن یا سخت قبول کردن ؟
    ممنون

Member sitdong آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط mazdak102 نمایش پست ها
    سلام دوستام (:
    این دانشگاه آزاد دیوانه است یک روز میگه ریز نمرات و دانشنامه بهت نمی دیدم یک روز میگه میدیم !
    من مدرک موقتم سر 2 هفته تخویل داده شده و الان هم برای دانشنامه اقدام کردم به مسئولش گفتم یک ماه بیشتر طول میکشه ( شرایطم کامل توضیح دادم و در کل یک روز در میان دانشگاهم ( واحد تهران جنوب ) ) گفت نه حداکثر یک ماه ، شماره پیگیری داد رفتم سازمان مرکزی اونجا هم انجام داد کارو دبیرخونه، می خواد ارسال بشه دانشگاه کارا انجام بشه و ....
    فقط پیگیری یادتون نره کار نشد نداره برید پیش همه مسئول ها شرایطو توضیح بدید اوکی میشه (:
    دوست عزیز، با توجه به این که این مشکل خیلی از دوستان در اینجا هست، اگه امکان داره یک توضیح در مورد مراحلی که در سازمان مرکزی گذروندی در اینجا قرار بده و هر مرحله چقدر زمان برد.
    !!!No pain, No gain' is not false, But 'No enjoy, No gain' is truer'

Junior Member

وقتی از دانشگاه قسمت فارق از تحصیلان شماره پیگیری می گیرید 2 تا 3 روز طول می کشه ( شایدم بیشتر چون اول میره دبیر خونه دانشگاه خودتون بعد سازمان ) بعد به این شماره تماس بگیرید ( شماره دبیرخونه سازمان 22559514 ) که رسیده سازمان یا نه ؟ اگر رسیده بود یک شماره پیگیری دوباره بهتون میدن بعد مستقیم میرید واحد 7 سه تا خانم که منشی های اونجا هستند ( یکیشون خانم اکبری هست که متاسفانه داره هفته دیگه میره از اون قسمت این خانم کار راه اندازه خوبی هست ) میگه برید بعدا بیاد اول باید ثبت بشه اما اصرار کنید که کارم ضروری هست اسمتو می نویسه روی کاغذ می زنه فوری یک شماره هم میده میگه پیگیر باش و معمولا هم میگه 2 تا حداکثر 3 هفته طول می کشه ثبت بشه بعد می افته تو دوره اداری برای ریز نمرات و .... که خانم گفت یک ماهی طول می کشه ( اما اینم بگم می گفت قول نمی دم باید پیگیر باشی ) ( اما می گفت احتمال اینکه زودتر هم باشه هست) اما من رفتم سازمان یکم صحبت ها متناقض با دانشگاه خودتون و سازمان ، دانشگاه خودمون می گفت کارتون زودتر درست میشه اما سازمان میگه منتظر باش قول نمی دیم و این صحبت ها .
    و یک چیز دیگه هم که متوجه شدم کاره دانشگاه های شهرستان دیر تر از تهران انجام میشه اولویت واحد های تهران هست .

منم هنوز مدرک نگرفتم و امیدوارانه منتظرم زود تر آماده بشه تا اپلای کنم (:

Junior Member

من الان ترم 4 کارشناسی هستم می خوام ترم 6 اقدام برای پذیرش کنم، برای ریز نمرات از ترم 1 تا 6 رو بفرستم مشکلی نداره؟

Member sitdong آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsamzr نمایش پست ها
    من الان ترم 4 کارشناسی هستم می خوام ترم 6 اقدام برای پذیرش کنم، برای ریز نمرات از ترم 1 تا 6 رو بفرستم مشکلی نداره؟
    نه مشکلی نداره، فقط باید از دانشگاه مقصد سوال کنید که چند درصد باید از واحدهای کارشناسی رو پاس کرده باشید تا مدارک شما رو جهت پذیرش بررسی کنند.
    !!!No pain, No gain' is not false, But 'No enjoy, No gain' is truer'

سلام دوستام من یک سوال داشتم.من میخواستم بدونم میشه توی 2ماه دانشناممو بگیرم؟من مشمول هستم و بعد از اینکه پذیرش مشروط بگیرم تنها 1.5 تا 2 ماه زمان دارم برای تحویل اصل دانشنامه برای گرفتن ویزا.(شروع ترم سپتامبر هستش)

Junior Member

سلام دوستان.... من هفته پیش از آموزش دانشگاه راجع به دانشنامه پرسیدم گفت وقتی مشمول باشی و وضعیتت معلوم نباشه اصلا دانشنامه برات صادر نمیشه..... ولی من فکر میکنم دانشنامه صادر میشه ولی تحویل نمیدن بهم تا وضعیت نظام وظیفه معلوم نشه که اونو با برگه سبز میگیریمش( این وسط خب یه چند ماهی فاصله هست دیگه)...... میخواستم نظر شما دوستان رو بدونم..... با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط wili نمایش پست ها
    سلام دوستان.... من هفته پیش از آموزش دانشگاه راجع به دانشنامه پرسیدم گفت وقتی مشمول باشی و وضعیتت معلوم نباشه اصلا دانشنامه برات صادر نمیشه..... ولی من فکر میکنم دانشنامه صادر میشه ولی تحویل نمیدن بهم تا وضعیت نظام وظیفه معلوم نشه که اونو با برگه سبز میگیریمش( این وسط خب یه چند ماهی فاصله هست دیگه)...... میخواستم نظر شما دوستان رو بدونم..... با تشکر
    ویلی جان.موقعی که برای فارغی اقدام کنی تو اولین فرمی که بهت می دن باید وضعیت مشمولیتت رو اعلام کنی.---->اگه مشمول باشی که فکر نمی کنم اصلا بتونی اقدام کنی(نه این که نتونی منظورم اینه که موقت می دن و هرگز دانشنامه اصلی رو بهتون نمی دن.)(بازم باید بری از اداره فارغ بپرسی) چون دومین مورد گرفتن دیپلم و پیش دانشگاهیه که دبیرستان شما با توجه به وضعیتت اگه مشمول باشی اصلشو بهت نمی دن. و در ضمن شما از 18 یا 19 سالگی ممنوع خروجی (اگه درست بگم.) و برای ادامه رو اون 1 ماه نمیشه حسابی باز کرد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Installation Mechanics

سلام دوستان من تازه اینجا عضو شدم و تجربم پایینه
    چند تا سوال داشتم
    1-من ویکی رو خوندم و مطالب مربوط به گرفتن ریز نمرات در دانشگاه آزاد و دولتی و پیام نور رو دیدم ، می خواستم بدونم من که الان تو یه "موسسه غیرانتفاعی و غیردولتی" درس می خونم دقیقا جزو کدومم؟؟
    2-من ترم دوم کارشناسی نا پیوسته مکانیک هستم به نظرتون از چه زمانی واسه پذیرش گرفتن اقدام کنم؟ با توجه به زمان لازم جهت انجام آزمونهای TOFEL و GRE ایا الان دیر شده؟
    3-ایا با توجه به دانشگاهی که میرم میتونم امیدوار باشم برای اخذ پذیرش؟

سپاس فراوان

Member fkolahjooei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    (دانشگاه تهران)

1. مدرک شما جزو گروه دانشگاههای دولتی (وزارت علوم) حساب میشه.
    2. معمولا افراد در سال آخر دانشگاه یا سال بعدش اقدام می کنن.
    معمولا اواخر و اوایل هر سال میلادی (آبان، آذر، دی، بهمن) اقدام میشه واسه پذیرش. شما چند ماه مونده به اقدام برای پذیرش (مثلا شهریور)، آزمون هاتونو شرکت کنید.
    3. همیشه میشه امیدوار بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)