صفحه 51 از 151 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Member FARSHAD_CANADA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

سلام. سوال اورژانسی دارم.
    من سال 83 ازدانشگاه آزاد فارغ التحصیل شدم. 2سال پیش هم ریز نمرات قابل ترجمه روهم گرفتم و ترجمه کردم. الان دانشنامه و ریز نمرات رو به فارسی و انگلیسی(منظورم ترجمه هست) دارم. واسه مهاجرت فدرال کانادا دارم اقدام میکنم. کپی برابر بر اصل (فارسی وانگلیسی) ریزنمرات و دانشنامه روخودم واسه موسسه WESجهت ارزیابی فرستادم. ولی اونها بعد از دریافت مدارک،حالا ایراد گرفتن و میگن باید ریزنمرات رو مستقیما" دانشگاه واسشون بفرسته. سوالات من اینه که:
    1-آیا با عنایت با اینکه من ریز نمرات تایید شده آقای صامت رو دارم، میتونم برای ارسالشون از دفتر منطقه ای شیراز اقدام کنم؟
    2- آیا دانشگاه به موسسه wes که یک دانشگاه محسوب نمیشه چیزی ارسال میکنه؟
    اومدن به تهران واسه من با توجه به اینکه در عسلویه کار میکنم،خیلی سخته. آیا راه سریعی وجود داره واسه مشکل من؟
    please help

نقل قول نوشته اصلی توسط FARSHAD_CANADA نمایش پست ها
    سلام. سوال اورژانسی دارم.
    من سال 83 ازدانشگاه آزاد فارغ التحصیل شدم. 2سال پیش هم ریز نمرات قابل ترجمه روهم گرفتم و ترجمه کردم. الان دانشنامه و ریز نمرات رو به فارسی و انگلیسی(منظورم ترجمه هست) دارم. واسه مهاجرت فدرال کانادا دارم اقدام میکنم. کپی برابر بر اصل (فارسی وانگلیسی) ریزنمرات و دانشنامه روخودم واسه موسسه WESجهت ارزیابی فرستادم. ولی اونها بعد از دریافت مدارک،حالا ایراد گرفتن و میگن باید ریزنمرات رو مستقیما" دانشگاه واسشون بفرسته. سوالات من اینه که:
    1-آیا با عنایت با اینکه من ریز نمرات تایید شده آقای صامت رو دارم، میتونم برای ارسالشون از دفتر منطقه ای شیراز اقدام کنم؟
    2- آیا دانشگاه به موسسه wes که یک دانشگاه محسوب نمیشه چیزی ارسال میکنه؟
    اومدن به تهران واسه من با توجه به اینکه در عسلویه کار میکنم،خیلی سخته. آیا راه سریعی وجود داره واسه مشکل من؟
    please help
    برای ارسال مدارک رسمی به دانشگاه ها از طریق امور بین الملل دانشگاه آزاد باید اقدام کنید و لازم هم نیست به تهران برید، میتونید مدارکتونو به امور بین الملل پست کنید و اونا خودشون براتون ارسال میکنند البته در مورد ارسال به جاهای دیگه من اطلاعی ندارم و فک میکنم بهتر باشه خودتون با امور بین الملل تماس بگیرید و بپرسید.
    tel:+ 98 21 22 56 51 49 - + 98 21 22 58 28 34
    آدرس: پاسداران، بوستان هفتم، پلاک 159

سلام
    من این ترم تو دانشگاه آزاد درسم تموم شد برای لیسانس ولی هنوز کارهای فارغ التحصیلی رو انجام ندادم. تا آخر شهریور هم معافیت تحصیلی دارم. امروز رفتم دانشگاه که درخواست ریزنمرات رسمی بدم، یارو گفت چون درست تموم شده دیگه بهت ریز نمرات نمیدن و باید کارهای فارغ التحصیلی رو انجام بدم. راست گفته ؟

Member hazy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - University of Helsinki

نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    سلام
    من این ترم تو دانشگاه آزاد درسم تموم شد برای لیسانس ولی هنوز کارهای فارغ التحصیلی رو انجام ندادم. تا آخر شهریور هم معافیت تحصیلی دارم. امروز رفتم دانشگاه که درخواست ریزنمرات رسمی بدم، یارو گفت چون درست تموم شده دیگه بهت ریز نمرات نمیدن و باید کارهای فارغ التحصیلی رو انجام بدم. راست گفته ؟
    به منم شهریور گذشته همینو گفتن مجبور شدم که ترم بهبود بردارم اجبارا! اما شما اگه همه نمره هاتون اومده به نظرم سریع اقدام کنید برا فارغ التحصیلی که تا مهر یا آبان حداکثر بتونید ریزنمره رو بگیرید. من خودم آخرین نمره ام نیمه شهریور اومد و دیگه دیر می شد برا فارغ التحصیلی اقدام کنم و منتظر شم ریز نمرم بیاد.
    - You can't quit until you try -

نقل قول نوشته اصلی توسط hazy نمایش پست ها
    به منم شهریور گذشته همینو گفتن مجبور شدم که ترم بهبود بردارم اجبارا! اما شما اگه همه نمره هاتون اومده به نظرم سریع اقدام کنید برا فارغ التحصیلی که تا مهر یا آبان حداکثر بتونید ریزنمره رو بگیرید. من خودم آخرین نمره ام نیمه شهریور اومد و دیگه دیر می شد برا فارغ التحصیلی اقدام کنم و منتظر شم ریز نمرم بیاد.
    آخه توی ویکی سایت اینو نوشته:
    • 2 . همه دروس را پاس کرده اند ولی‌ هنوز درخواست فراغت از تحصیل نداده اند و از نظر دانشگاه هنوز دانشجو محسوب می شوند :

این مورد هم دقیقا مثل مورد اول است با این تفاوت که همه نمرات دوره تحصیلی‌ در آن ذکر شده است ، اما معدل و دروس حذف شده و افتاده ذكر نشده است . البته برای کسانی‌ که برای دریافت ریز نمرات عجله دارند وضعیت دوم بهترین گزینه است ، زيرا تمام نمرات داخل آن ذکر شده ولی‌ اگر از وضعیت سوم بخواهید اقدام کنید باید ۳ الی‌ ۶ ماه برای دریافت دانشنامه منتظر بمانید و بعد درخواست ریز نمره بدهید که ممکن است برای بعضی‌ جاها دیر باشد .
    این دقیقا وضعیت فعلی منه ولی دانشگاه میگه نمیده ریز نمرات. پس تو ویکی سایت اشتباه نوشته؟

Member hazy آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    آخه توی ویکی سایت اینو نوشته:
    • 2 . همه دروس را پاس کرده اند ولی‌ هنوز درخواست فراغت از تحصیل نداده اند و از نظر دانشگاه هنوز دانشجو محسوب می شوند :

این مورد هم دقیقا مثل مورد اول است با این تفاوت که همه نمرات دوره تحصیلی‌ در آن ذکر شده است ، اما معدل و دروس حذف شده و افتاده ذكر نشده است . البته برای کسانی‌ که برای دریافت ریز نمرات عجله دارند وضعیت دوم بهترین گزینه است ، زيرا تمام نمرات داخل آن ذکر شده ولی‌ اگر از وضعیت سوم بخواهید اقدام کنید باید ۳ الی‌ ۶ ماه برای دریافت دانشنامه منتظر بمانید و بعد درخواست ریز نمره بدهید که ممکن است برای بعضی‌ جاها دیر باشد .
    این دقیقا وضعیت فعلی منه ولی دانشگاه میگه نمیده ریز نمرات. پس تو ویکی سایت اشتباه نوشته؟
    من خودم به هر کسی که تو دانشکدمون بود و حتی مسول مربوطه تو ساختمون اصلیمونم اینو گفتم! آخرم هرچه قدر توضیح دادم و خواهش کردم فایده نداشت...
    فکر می کنم در گذشته درست بوده اما در حال حاضر گویا نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط hazy نمایش پست ها
    من خودم به هر کسی که تو دانشکدمون بود و حتی مسول مربوطه تو ساختمون اصلیمونم اینو گفتم! آخرم هرچه قدر توضیح دادم و خواهش کردم فایده نداشت...
    فکر می کنم در گذشته درست بوده اما در حال حاضر گویا نیست
    ok، پس باید بیخیالش بشم. اتفاقا منم تهران جنوبم.

Junior Member

من یه سوال فوق العاده اورژانسی دارم
    کسی نمیدونه که راهی هست که بشه مدرک موقت دانشگاه ازادو ترجمه کرد؟ یکی یه مهری چیزی بزنه تو همون سازمان مرکز؟
    من تا دو هفته دیگه باید حتما مدارکمو ترجمه شده تحویل بدم
    خیلی نگرانم

Member hazy آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط weeklond نمایش پست ها
    من یه سوال فوق العاده اورژانسی دارم
    کسی نمیدونه که راهی هست که بشه مدرک موقت دانشگاه ازادو ترجمه کرد؟ یکی یه مهری چیزی بزنه تو همون سازمان مرکز؟
    من تا دو هفته دیگه باید حتما مدارکمو ترجمه شده تحویل بدم
    خیلی نگرانم
    ترجمه که می کنن اما امور خارجه تاییدش نمی کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mazdak102 نمایش پست ها
    سلام دوستان (:
    قبلا پست گذاشتم در این مورد
    اما خواستم مراحل رو زمانی شرح بدم (: ( برای افرادی که عجله دارن برای گرفتن دانشنامه )
    من اواخر اسفند کارای فارغ از تحصیلی رو انجام دادم
    28/1 گواهی موقتم رو گرفتم
    2/2 مدارکم ارسال شد پاسداران برای دانشنامه
    8/2 رسید پاسداران دبیرخانه مرکزی
    16/2 از پاسداران خروج کرد به دانشگاه ( واحد تهران جنوب )
    امروزم هم من مدرکمو از تهران جنوب گرفتم

بهتون می گن 2 تا 3 ماه طول می کشه _ اصلا به حرف کسی گوش ندید و در حال پیگیری دائم باشید ، هر جا میرید بگید عجله دارم و اصرار کنید و خسته نشید ...
    موفق باشید (:
    سلام.... دوست عزیز شما دفترچه سربازیو کی پست کردین همون آخر اسفند یا اردیبهشت؟؟؟؟؟ اعزامتونو چجوری اینقدر عقب انداختین اگه توضیح بدین ممنون میشم.....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)