صفحه 54 از 151 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

اصلاً همچین چیزی نیست!!! اگر پیگیر باشید مدرک موقت رو در عرض یک هفته و مدرک اصلی رو با داشتن پذیرش و با مراجعه به وزارت علوم میشه برای تسریع در صدور درخواست داد، که در این صورت حدود 20 روز به گفته یکی از دوستان میشه اصل مدرک رو دریافت کرد! برای گرفتن پذیرش هم در بسیاری از دانشگاهها میشه به صورت غیررسمی اول بفرستید یا حتی برای بعضی دانشگاههای اروپایی باید این مدارک رو فقط آپلود کرد، اما موقعی که پذیرشتون اومد یک تاریخی رو معین می کنند که تا اون تاریخ باید مدارک رسمی رو بفرستید که با روشی که براتون توضیح دادم می تونید دانشنامه رو هم دریافت کنید که گفته میشه در این مورد دانشگاههای آمریکایی انعطاف پذیرتر از دانشگاههای اروپایی هستند!! توصیه اکید من به عنوان کسی که در تا پله آخر رفته و با مغز خورده زمین اینه که حتما طوری برنامه ریزی کنید که به تاریخی که دانشگاه بعد از اخذ پذیرش از شما مدارک رسمی می خواد بتونین برسین که این تاریخ هم کمتر از یکسال دیگه هستش احتمالاً!!

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    اخ راستی مدرک اصلی هم که کارت پایان خدمت میخاد که من ندارم!! چیکار کنم!؟؟ این همه آدم پس میرن دانشگاهای خارج از کشور به چه شکلی هستش؟
    دوست عزیز لطفا ویکی رو مطالعه کنید. بسیاری از سوالاتتون اونجا جواب داده شده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

دوستان من پذیرش دارم، سوالم اینه که اگر با این پذیرش گواهی موقت و دانشنامه را دریافت کنم که این مستلزم صدور معافیت تحصیلی در وزارت علوم هست و در آخر نتونم برم، در این صورت میشه دوباره سال بعد برای ادامه تحصیل خارج بشم؟ همانطور که میدانید برای هر مقطع معافیت تحصیلی یکبار صادر میشه!!!

Junior Member

يه سوال،
    الان مدارك برسه دفتر مركزي، تاييد شه، من بنونم ريز نمرات رو بگيرم.

راسته كه ميگن، دادگستري و امورخارجه مهر نميكنن، چون دانشنامم نيست؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shef نمایش پست ها
    يه سوال،
    الان مدارك برسه دفتر مركزي، تاييد شه، من بنونم ريز نمرات رو بگيرم.

راسته كه ميگن، دادگستري و امورخارجه مهر نميكنن، چون دانشنامم نيست؟؟؟؟؟
    خیر
    چیزی که دارالترجمه مهر کنه تایید میشه
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer-Software Azad University

سلام دوستان نمیدونم جای درستی میپرسم یا نه!!

من شهریور تصویه میکنم با دانشگا ازاد
    کاردانیم اموزشکده فنی بود و کارشناسیم ازاد .از جفتشون ریز نمراتم رو گرفتم و دانشنامه رو چون مشمول هستم نمیدن ..ایا فقط با ریز نمرات میشه اپلای کرد؟؟؟؟؟برا گرفتن اون دانشنامه ها چیکار کنم؟ و مدارک دیپلمم رو هم از مدرسه بهم نمیدن!؟؟؟!!چ

راستی من ریز نمراتم رو فقط مسئولای دانشگا تایید کردن ..کافیه؟؟؟؟چون تو ویکی نوشته سازمان مرکز هم باید تایید کنه؟ولی رو فرم ریز نمرات جایی واسه سازمان مرکز نیستا!!!!!!!!!!!!!!!11111

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer-Software Azad University

نقل قول نوشته اصلی توسط BooMIraN نمایش پست ها
    سلام دوستان نمیدونم جای درستی میپرسم یا نه!!

من شهریور تصویه میکنم با دانشگا ازاد
    کاردانیم اموزشکده فنی بود و کارشناسیم ازاد .از جفتشون ریز نمراتم رو گرفتم و دانشنامه رو چون مشمول هستم نمیدن ..ایا فقط با ریز نمرات میشه اپلای کرد؟؟؟؟؟برا گرفتن اون دانشنامه ها چیکار کنم؟ و مدارک دیپلمم رو هم از مدرسه بهم نمیدن!؟؟؟!!چ
    11111
    دوستان من مراحل تایید ریزنمرات در سازمان مرکز رو چک کردم .فقط میخوام بدونم که ایا میشه بدم نامم رو کس دیگه ای بیاره تهران و کاراش رو بکنه؟

فووووری

با سلام
    دوستان من کاردانی خوندم بعد کارشناسی ناپیوسته الانم ارشدم تمام شده، برای اپلای دانشنامه و نمرات کارشناسی ناپیوسته و ارشد را ترجمه کنم کافیه؟ اخه معدل کاردانیم کمه. یعنی کاردانی رو نگذارم مشکلی پیش میاد؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza D نمایش پست ها
    همانطور که میدانید برای هر مقطع معافیت تحصیلی یکبار صادر میشه!!!
    اورژانسی نه مثل اینکه یه قانونی اومده که برای هر مقطع جداگانه 2 بار هم امکان دادن معافیت تحصیلی هست و یک سری شروط هم داره که مثلا بیشتر از یک سال از قبولی دانشگاه اول نگذشته باشه خواهشاااا همه دوستان نظر بدن

Junior Member

سلام دوستان من به کمک فوری نیار دارم، من مدرک کارشناسی ارشدم رو از دانشگاه آزاد گرفتم. دانشگاهی که میخوام apply کنم گفته که باید ریز نمرات و گواهی ارشدت در پاکت مهر شده باشه. تا اونجایی که میدونم اگه دفتر مرکزی بخواد خودش پست کنه واسه دانشگاه، خیلی طول میکشه، من هنوز به اونجا مراجعه نکردم میخاستم ببینم کسی میدونه که امکانش هست که دفتر مرکزی بعد از مهر اون پاکت رو بده به خودم تا سریعتر پستش کنم. ممنونم میشم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)