صفحه 55 از 151 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Member hazy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - University of Helsinki

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط azi92 نمایش پست ها
    سلام دوستان من به کمک فوری نیار دارم، من مدرک کارشناسی ارشدم رو از دانشگاه آزاد گرفتم. دانشگاهی که میخوام apply کنم گفته که باید ریز نمرات و گواهی ارشدت در پاکت مهر شده باشه. تا اونجایی که میدونم اگه دفتر مرکزی بخواد خودش پست کنه واسه دانشگاه، خیلی طول میکشه، من هنوز به اونجا مراجعه نکردم میخاستم ببینم کسی میدونه که امکانش هست که دفتر مرکزی بعد از مهر اون پاکت رو بده به خودم تا سریعتر پستش کنم. ممنونم میشم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه.
    شما اگه مدرکتونو که گرفتین که باید برید ترجمه کنید و بعدم میبرید واحد بین الملل دانشگاه آزاد تو پاسداران مهر میکنن با کاراپست هم میفرستن که حدود ۵ روز به آمریکا میرسه، اروپا که حتی زودتر. ویکی انجمن رو مطالعه کنید.
    - You can't quit until you try -

Junior Member

سلام دوستان من مشکل جدی واسم به وجود اومده میخواستم ببینم کسی میتونه کمکم کنه :
    من درسم تو مقطع لیسانس این ترم تموم شده و مشمول هستم ولی کارایه فارغ التحصیلیمو نکردم( دانشگاهم 20 روز تعطیل شده) برای گرفتن پذیرش از هند اقدام کردم ولی میگن باید ریز نمره بدین تا پذیرش (offer letter) واست صادر بشه. همون فرم شماره 3 کافیه؟ یا اگه ریز نمره نهایی لازمه باید چیکار کنم. من پذیرشی دستم نیس که بخوام برم وثیقه بزارم و درخواست ریز نمره بدم. کلاسهای دانشگاهم تا 20 روز دیگه شروع میشه لطفا راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی مواد-شناسایی و اتنخاب مواد مهندسی

من که ارشد میخونم و برای دکترا میخوام اقدام کنم ریز نمرات لیسانسم هم لازمه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mrg1400 نمایش پست ها
    سلام دوستان من مشکل جدی واسم به وجود اومده میخواستم ببینم کسی میتونه کمکم کنه :
    من درسم تو مقطع لیسانس این ترم تموم شده و مشمول هستم ولی کارایه فارغ التحصیلیمو نکردم( دانشگاهم 20 روز تعطیل شده) برای گرفتن پذیرش از هند اقدام کردم ولی میگن باید ریز نمره بدین تا پذیرش (offer letter) واست صادر بشه. همون فرم شماره 3 کافیه؟ یا اگه ریز نمره نهایی لازمه باید چیکار کنم. من پذیرشی دستم نیس که بخوام برم وثیقه بزارم و درخواست ریز نمره بدم. کلاسهای دانشگاهم تا 20 روز دیگه شروع میشه لطفا راهنمایی کنید
    دوست عزیز باید از دانشگاه مقصدتون سوال کنید که آیا با فرم شماره 3 بهتون پذیرش میدن یا نه ولی خوب شما با توجه به شراییطتون چاره ای نداره و باید راضیشون کنید که همین مدرک رو قبول کنند و ارائه ریزنمره نهایی رو موکول کنید به بعد از پذیرش . البته خیلی از دانشگاهها این مسئله رو قبول میکنن چون اکثر افراد هنگام پذیرش گرفتن هنوز فارغ التحصیل نیستن و ریزنمره نهایی ندارن.

Junior Member Keith آواتار ها

در صورت حاضر نشدن دانشنامه در زمان ثبت نام دانشكاه مقصد با توجه به كرفتن بذيرش مشروط به فارغ التحصيل شدن جه مدركي بايد به دانشكاه مقصد نشان داد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tar.hamid.007 نمایش پست ها
    من که ارشد میخونم و برای دکترا میخوام اقدام کنم ریز نمرات لیسانسم هم لازمه؟
    بله لازمه.

Junior Member

سلام من يك سوال داشتم من با مدرك موقت ليسانس تونستم هم ترجمه رسمي كنم مدرك ليسانسمو هم ريز نمراتمو و مهر امور خارجه هم خورده فقط بالاي مدرك توجمه شده ليسانس همون عبارت provisional خورده مي خواستم بدونم براي ثبت نام دانشگاه خارجي از اين مدرك و ترجمه ايراد مي گيرند يا قبوله؟
    رشته:كامپيوتر(سخت افزار)- CSQ:2010/07/28-
    update:5 may 2013-delivered:14 may2013
    Medical:4 july 2013- delivred to paris: 12 july 2013

سلام امروز زنگ زدم به دانشگاه بلا خره بعد از چندین ماه مدرکم را فرستادن تهران از تون چند سوال داشتم:

1)چطور می تونم پیگیری کنم که رسیده به دستشون یا نه و اینکه می شه گفت زودتر انجام بدن و خودم از تهران بگیرم و دیگه به دانشگاه که ابهر ه نره من به شماره سازمان مرکزی زنگ زدم که جوابگو نبودن(تاریخ فرستاده شدن با سازمان 92/4/23
    2)ریز نمرات را چه طور باید بگیرم از دانشگاه یا سازمان؟
    یک دنیا ممنونم از لطفتون

Junior Member

سلام من حدود 5ماه پیش فارق التحصیل شدم ولی هنوز مدرک اصلی را ندادن . امروز زنگ زدم گفت هنوز نیومده گفتم کی میاد گفت معلوم نیست. چون من باید حدود 4ماه دیگه apply کنم ولی هنوز ندادن به نظرتون چقد طول میکشه و اینکه با ریز نمره میشه apply کرد؟
    سپاس

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hulkdx نمایش پست ها
    سلام من حدود 5ماه پیش فارق التحصیل شدم ولی هنوز مدرک اصلی را ندادن . امروز زنگ زدم گفت هنوز نیومده گفتم کی میاد گفت معلوم نیست. چون من باید حدود 4ماه دیگه apply کنم ولی هنوز ندادن به نظرتون چقد طول میکشه و اینکه با ریز نمره میشه apply کرد؟
    سپاس
    دوست من

از 6 ماه به بعد معمولا آماده می شود. کدام واحد؟

بله می شود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)