صفحه 56 از 151 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط artimina نمایش پست ها
    سلام امروز زنگ زدم به دانشگاه بلا خره بعد از چندین ماه مدرکم را فرستادن تهران از تون چند سوال داشتم:

1)چطور می تونم پیگیری کنم که رسیده به دستشون یا نه و اینکه می شه گفت زودتر انجام بدن و خودم از تهران بگیرم و دیگه به دانشگاه که ابهر ه نره من به شماره سازمان مرکزی زنگ زدم که جوابگو نبودن(تاریخ فرستاده شدن با سازمان 92/4/23
    2)ریز نمرات را چه طور باید بگیرم از دانشگاه یا سازمان؟
    یک دنیا ممنونم از لطفتون
    دوست من

1- مطمئن نیستم قابل انجام باشد، با این حال پیگیری کنید.
    2- از دانشگاه می گیرید، سازمان تایید می کند.

Junior Member

كسي جواب سوال منو نمي دونه؟
    رشته:كامپيوتر(سخت افزار)- CSQ:2010/07/28-
    update:5 may 2013-delivered:14 may2013
    Medical:4 july 2013- delivred to paris: 12 july 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Mississippi

من کارشناسی ارشد آزاد اراک خوندم و یک ماهه پیش کارای فارغ التحصیلیمو انجام دادم. امروز رفتم گواهی موقت بگیرم گفتم ریز نمرات هم بگیرم ولی گفتن فقط ریز نمرات به کسی میدن که مدرک اصلش آماده باشه که اونم یه حدوده 6 ماه طول میکشه! بهم گفتن شماره ناممو میدن بعد میتونم برم تهران پیگیری کنم تا سریعتر صادر شه

نقل قول نوشته اصلی توسط sareh222 نمایش پست ها
    سلام من يك سوال داشتم من با مدرك موقت ليسانس تونستم هم ترجمه رسمي كنم مدرك ليسانسمو هم ريز نمراتمو و مهر امور خارجه هم خورده فقط بالاي مدرك توجمه شده ليسانس همون عبارت provisional خورده مي خواستم بدونم براي ثبت نام دانشگاه خارجي از اين مدرك و ترجمه ايراد مي گيرند يا قبوله؟
    مدرکی که شما ترجمه کردید همون مدرک موقت بوده دیگه، با مدرک موقت هم نمیشه ثبت نام کرد. روی مدرک موقت هم همیشه نوشته که قابل ترجمه رسمی نیست، شما چطوری ترجمه رسمی کردید؟

Junior Member

پشت مدرك موقت من مهر شده قابل ترجمه رسمي براي همين دارالترجمه برام ترجمه كرد و تاييديه وزارت امور خارجه و دادگستري هم زده شده فقط نمي دونم اين مشكلي براي دانشگاههاي خارجي براي ثبت نام ايجاد مي كنه يانه ؟ با توجه به مهر وزارت امور خارجه
    رشته:كامپيوتر(سخت افزار)- CSQ:2010/07/28-
    update:5 may 2013-delivered:14 may2013
    Medical:4 july 2013- delivred to paris: 12 july 2013

سلام دوستان
    واسم یه مشکلی پیش اومده .اینکه من فارغ اتحصیل هستم و چطور میتونم دانشنامه و ریزنمراتمو بگیرم وقتی معافی ندارم اخه نظام وظیفه فقط درصورت داشتن برگ پذیرش معافی رو صادر میکنه ممنون میشم راهنمایی کنید اخه گیج شدم

Junior Member

سلام.
    میشه منو راهنمایی کنین چیکار کنم تا زود مدرک اصل فارغ التحصیلیم و ریز نمراتمو بگیرم؟ دانشگاه مدارک منو بعد از ۹ ماه فرستاده تهران.تهران زنگ میزنم میگن دست ما نرسیده.ولی من شماره نامه دارم.تلفنم دیگه جواب نمیدن.به نظرتون باید چیکار کرد؟برم تهران؟بعد از اونم باید واسه ریزنمرات معطل میشم.ددلاین ها هم نزدیکه!!

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkaneh نمایش پست ها
    سلام.
    میشه منو راهنمایی کنین چیکار کنم تا زود مدرک اصل فارغ التحصیلیم و ریز نمراتمو بگیرم؟ دانشگاه مدارک منو بعد از ۹ ماه فرستاده تهران.تهران زنگ میزنم میگن دست ما نرسیده.ولی من شماره نامه دارم.تلفنم دیگه جواب نمیدن.به نظرتون باید چیکار کرد؟برم تهران؟بعد از اونم باید واسه ریزنمرات معطل میشم.ددلاین ها هم نزدیکه!!
    دوست عزیز نگران نباشید، کار نشد نداره. به نظر من برید تهران و حضورا پیگیری کنید. دوستانی بودن که با پیگیری مدرکشون زودتر آماده شده مثلا این پست رو بخونید.
    اگه دانشنامه تون حاضر بشه، درخواست ریزنمره میدید که اونم 2 هفته ای آماده میشه.
    I don't have a problem with someone using their talents to become successful, I just don't think the highest calling is success. Things like freedom and the expansion of knowledge are beyond success, beyond the personal. Personal success is not wrong, but it is limited in importance, and once you have enough of it it is a shame to keep striving for that, instead of for truth, beauty, or justice Richard Stallman

دوستان یه سوال
    من 2ماه دیگه دفاع می کنم ازاد قزوینم
    یعنی به ددلاین اپلای دانشگاه ها تا اخر اذر نمی رسم
    منظورم اینه که واسه فوقم باید چه مدارکی بفرستم
    چطوری ریز نمرات یا معدل بدم
    لطفا راهنمایی کنید نگران شدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط thereafter نمایش پست ها
    دوستان یه سوال
    من 2ماه دیگه دفاع می کنم ازاد قزوینم
    یعنی به ددلاین اپلای دانشگاه ها تا اخر اذر نمی رسم
    منظورم اینه که واسه فوقم باید چه مدارکی بفرستم
    چطوری ریز نمرات یا معدل بدم
    لطفا راهنمایی کنید نگران شدم
    فقط میتونم بگم قبل از اینکه کارای فارغ التحصیلیتونو انجام بدین اول واسه ریزنمرات قابل ترجمه اقدام کنید.در بخش ویکی کامل توضیح داده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)