صفحه 57 از 151 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

دوست عزیز من درست متوجه نشدم راستش نگران تاریخ دفاع هستم می خوام بدونم که اگر زمان دارم اول امتحان زبان بدم بعد دفاع کنم
    اما اگر دفاعم اخر پاییز باشه و نتونم اپلای کنم یه فکر دیگه کنم
    اپلای فوق مجدد البته منظورمه که دانشگاه ها براش ددلاین دارند
    ویکی هم خوندم واسه دفاع چیزی نگفته بود البته واحدهای پاس نشده رو گفته بود
    سوال اصلی من اینه که بدون دفاع دانشگاه ها به من پذیرش میدند؟؟؟
    با سپاس

دوستان سوالی دارم که در ویکی توضیح روشنی نداده لطفا راهنماییم کنید
    من دفاع پایان نامه ام مانده، تا کی می توانم دفاع کنم که به پروسه ی اپلای من(اروپا، امریکا، کانادا یا استرالیا) خدشه ای وارد نشه؟؟؟
    زمانیکه بخوام از دانشگاه پذیرش بگیرم ایا باید اصل مدرک را ارائه دهم یا ارائه ی ریز نمرات و اعلام زمان دفاع کافی است؟؟
    این مسئله برای مقطع فوق لیسانس یا دکترا متفاوته؟؟
    یه سوال دیگم در رابطه با 2 نمره ی مقاله است اگر بخوام برای اون صبر کنم دانشگاه ازاد چند وقت بعد از فارغ التحصیلی مدرک اصل را می دهد؟؟
    ممنون ویکی را خوندم اما دقیقا جوا سوالامو نگرفتم

نقل قول نوشته اصلی توسط thereafter نمایش پست ها
    دوستان سوالی دارم که در ویکی توضیح روشنی نداده لطفا راهنماییم کنید
    من دفاع پایان نامه ام مانده، تا کی می توانم دفاع کنم که به پروسه ی اپلای من(اروپا، امریکا، کانادا یا استرالیا) خدشه ای وارد نشه؟؟؟
    زمانیکه بخوام از دانشگاه پذیرش بگیرم ایا باید اصل مدرک را ارائه دهم یا ارائه ی ریز نمرات و اعلام زمان دفاع کافی است؟؟
    این مسئله برای مقطع فوق لیسانس یا دکترا متفاوته؟؟
    یه سوال دیگم در رابطه با 2 نمره ی مقاله است اگر بخوام برای اون صبر کنم دانشگاه ازاد چند وقت بعد از فارغ التحصیلی مدرک اصل را می دهد؟؟
    ممنون ویکی را خوندم اما دقیقا جوا سوالامو نگرفتم
    دانشگاه ها معمولا قبول میکنند که شما با ریزنمره رسمی اپلای کنید ولی برای اطمینان بیشتر باید سایت دانشگاه مدنظرتون رو چک کنید تا ببینید چه مدارکی لازمه. ریزنمرات رسمی رو حتما قبل از دفاع بگیرید چون بعد از دفاع ریزنمره رسمی بهتون داده نمیشه. اگر بخواید از فرصت شش ماهه مقاله هم استفاده کنید با اینکه نمره پایان نامتون رد نمیشه ولی بازهم چون ثبت نام انجام نمیشه دانشجوی درحال تحصیل محسوب نمیشید و ریزنمره رسمی براتون صادر نخواهد شد. توجه بفرمایید که خیلی ها با همین ریزنمره و در حالیکه هنوز دفاع نکردن پذیرشو میگیرن. پس در حال حاضر شما باید طوری دفاع کنید و کارای فارغ التحصیلیتونو انجام بدید که اگه به امید خدا پذیرش گرفتید، مدارکتون تا سال آینده و برای ترم مهر که میخواید تحصیلتون در دانشگاه مقصد رو شروع کنید آماده باشه چون برای ثبت نام مدارک رسمی لازمه.
    در مورد مقاله هم وقتی که چاپ یا اکسپت شد مدارک مربوطه رو به پژوهش دانشکده تحویل میدید و اگه موردی پیش نیاد یکی دوهفته بعد نمرتون رد میشه، بعد تازه میرید کارای فارغ التحصیلی رو انجام میدید، بعد از یک ماه مدرک موقتتون آماده میشه و بعد از اون شش ماه دیگه طول میکشه تا دانشنامه صادر بشه. تازه بعد از صدور دانشنامه، میتونید درخواست ریزنمره رسمی بدید. پس حواستون باشه اگه دفاع کردید و تازه بعد از دفاع خواستید معطل مقاله بشید شاید یه سالی بشه تا دستتون به دانشنامه وریزنمره برسه.
    I don't have a problem with someone using their talents to become successful, I just don't think the highest calling is success. Things like freedom and the expansion of knowledge are beyond success, beyond the personal. Personal success is not wrong, but it is limited in importance, and once you have enough of it it is a shame to keep striving for that, instead of for truth, beauty, or justice Richard Stallman

Junior Member

اقایون دوستان لطفا یکی من رو راهنمایی کنه, دیگه کلافه شدم از بس که رفتم دفتر اقای صامد دست خالی برگشتم , من اردیبهشت فارغ التحصیل شدم حالا به هزار زور دانشنامم رفته سازمان مرکزی توی پاسداران, اینا تاییدش نمیکنند هی عقب میندازند هر روز به یه بهونه ای....حتی من ریزنمرات هم گرفتم برا تایید ولی تا اصلیه ثبت سیستم نشه اینم درست نمبشه...حالا نمیدونم باید چیکار کنم دیگه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1990 نمایش پست ها
    اقایون دوستان لطفا یکی من رو راهنمایی کنه, دیگه کلافه شدم از بس که رفتم دفتر اقای صامد دست خالی برگشتم , من اردیبهشت فارغ التحصیل شدم حالا به هزار زور دانشنامم رفته سازمان مرکزی توی پاسداران, اینا تاییدش نمیکنند هی عقب میندازند هر روز به یه بهونه ای....حتی من ریزنمرات هم گرفتم برا تایید ولی تا اصلیه ثبت سیستم نشه اینم درست نمبشه...حالا نمیدونم باید چیکار کنم دیگه؟
    سلام.شما چه جوری ریز نمرات قابل ترجمه تونو گرفتین وقتی اصل مدرکو نداشتین؟چرا تایید نمیکنن؟آخه منم واسه تایید مدرکم باید بیام تهران!!!

Junior Member

اگه صحبت کنی باشون یه کپی از مدرک موقت رو به همرا ه فیش بانکی برات منگنه می کنند میدن به خودت بری سازمان مرکزی را تایید ولی تا مدرکت ثبت سیستم نشه تو سازمان مرکزی قابل ترجمه نیست...یعنی عملا هیچ کاری نکردی

بعضی از این دانشگاه آزادا واقعا سیستم مسخره ایی دارن
    الان این دانشگاه من مدرک موقتمو بعد از 2 ماه 300 بار زنگ زدن میگه تازه هفته بعد واست آماده میکنیم اونم بدون قابلیت ترجمه شدن
    الان از قبرس پذیرش گرفتم(هنوز جواب ندادن البته ولی مثبته فکر میکنم).و 31 شهریور اخرین مهلت ارسال دفترچه سربازی
    من پاشم برم اونجا بهم اجازه ثبت نام میدن یا خیر؟ با همین مدرک موقت غیر قابل ترجمه منظورمه متاسفانه!

بعد اینکه یکی از دوستان فرمودن که اگه برگه پذیرشو ببری وزارت علوم یه نامه میده که مدرک ایشان طی حداکثر 20 روز آزاد بشه. بعد امروز زنگ زدم دارالترجمه گفت دانشگاه آزاد اصلا کار و ارتباطی به وزارت علوم نداره! و اون ماله دانشگاهای دولتی هستش
    الان واقعا گیج شدم باید چیکار کنم از دست اینا؟ آیا پذیرش رو ببرم پاسداران بگم دانشگامون اذیت میکنه مدرکمو آزاد نمیکنه و ... امکانش هست یه اخطار نامه ایی چیزی به دانشگام بده که مدرکمو بدن یا خیر؟

متاسفانه الانم از قبرس بهم ایمیل دادن که ترجمه همه مدارک رو میخایم و بدون اینا پذیرش نمیدیم..منم تا اخر شهریور بیشتر مهلت ارسال دفترچه سربازی ندارم و واقعا نمیدونم دیگه باید چیکار کنم
    دوستان دانشگاهی سراغ دارید پذیرش بده با کمترین ملزومات؟ من بدجوری الان گیرم بخاطر این دانشگاه در پیتم که یه مدرک رو نمیتونه آماده کنه

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    متاسفانه الانم از قبرس بهم ایمیل دادن که ترجمه همه مدارک رو میخایم و بدون اینا پذیرش نمیدیم..منم تا اخر شهریور بیشتر مهلت ارسال دفترچه سربازی ندارم و واقعا نمیدونم دیگه باید چیکار کنم
    دوستان دانشگاهی سراغ دارید پذیرش بده با کمترین ملزومات؟ من بدجوری الان گیرم بخاطر این دانشگاه در پیتم که یه مدرک رو نمیتونه آماده کنه
    سلام،
    والا شرایط شما خیلی اضطراری هست. کاشکی زودتر اقدام می کردی.
    من دانشگاهی نمی شناسم متاسفانه. پروسه پذیرش حداقل 2-3 ماه کار داره.
    اما می تونی مدرک دانشنامه موقتت رو فوری از دانشگاه بگیری، آره ارزش ترجمه نداره. اما من ترجمه کردم فرستادم... معمولا قبول می کنند. وقتی می بینن شما موقتش رو داری، بهت پذیرش مشروط میدن مبنی بر ارائه اصل دانشنامه. شما سعی کن از دانشگاه آزاد زود مدرکت رو بگیری. هرچی که هست. شدن هم داره. میشه. به من گفته بودن مدرکم سه ماهه آماده میشه، اما 1.5 ماهه گرفتم (تهران جنوب بودم).
    ایشالله موفق میشی.
    " Show me a good loser, and I'll show you a loser "VINCE LOMBARD

سلام
    برای ترجمه و اپلای کردن آیا مدرک فوق لیسانس کفایت می کنه یا باید مدرک لیسانس رو هم ترجمه کنیم. همین طور که می دونید مدرک لیسانس را دانشگاهی که ارشد می خونید از شما می گیرد.
علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)