صفحه 7 از 151 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

من از دانشگاهی که می خوام پذیرش بگیرم پرسیدم که Required docs چیاست و جواب دادن:

.....
    We will also require evidence of your qualification such as your degree certificate, evidence of proficiency in English Language such as IELTS and two references.
    .....

حالا به نظر شما ریز نمراتی که قبل از فارق التحصیلی می گیرم براشون کافی هست؟؟

من درسم تمام شده ولی 6 واحد جبرانی معرفی به استاد برداشتم می خوام ببینم بلافاصله بعد از وارد شدن نمرات جبرانی می تونم اون ریز نمرات رو سریع بگیرم؟؟

راستی می تونم بعد از این 6 واحد گواهی پایان تحصیلات بگیرم؟ اون رو سریع و بدون دردسر میدن؟ و اگر جواب مثبت هست، اگر این گواهی رو همزمان با اون ریز نمرات بگیرم که مشکلی پیش نمیاد؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک دانشگاه آزاد

من دو هفته پیش درخواست ریز نمره دادم که بهم گفتن یک ماه طول میکشه منم چون خواستم زودتر انجام شه، کاراش رو خودم انجام دادم. سعی میکنم کامل توضیح بدم. من دانشگاه آزاد کرج بودم.
    برای گرفتن ریز نمره بعد از فارغ اتحصیلی با صندوق رفاه + اداره فارغ التحصیلان سروکار دارید.
    باید بعد از فارغ اتحصیلی وام بلند مدت وزارت علوم یا کوتاه مدت خود دانشگاه رو تسویه کرده باشید. این مرحله مربوط به صندوق رفاه میشه. بعد از این میتونید برید و دانشنامتون رو از بایگانی بگیرید. بعد از گرفتن دانشنامه میتونید درخواست ریزنمره بدید. فیش 5500 تومنی به حساب سیبا بنام اداره فارغ التحصیلان + کپی دانشنامه رو به اداره فارغ التحصیلان تحویل میدید. اینجا باید درخواستتون تایپ بشه و دبیرخانه شماره کنه نامتون رو. (1 هفته)
    حالا شماره نامه رو از دبیرخانه میگیرید و میتونید دستی کارش رو انجام بدید. این نامه میره سازمان مرکزی دانشگاه آزاد گلستان هشتم. شما با شماره ای که از دبیرخانه گرفتید میرید اونجا و میفرستنتون واحد 7 . شماره نامه رو میدید و ریز نمرتون رو بهتون میدن. دانشنامتون رو پشتش شماره میکنن ( با خودکار معمولی) و بعد تشریف میبرید داراترجمه.
    فقط قبل از رفتن به سازمان مرکزی با شماره 22769785 تماس بگیرید که نامتون از دانشگاهتون رسیده باشه به دسته سازمان مرکزی و الکی نرید اونجا. در ضمن بپپرسید که آقای صامت امضا کرده ریزنمرات رو یا خیر! من دفعه اول رفتم و این آقا نبودن و بهم گفتن فردا بیا.
    اگه به تعطیلی نخورید 8 تا 10 روزه کارتون انجام میشه.

سلام به همه
    من يك سوال داشتم .... من دانشجوي ترم 5 ارشد دانشگاه آزاد واحد علوم تحقيقات تهران هستم و قصد دارم تا آخر اين ترم يعني بهمن ماه دفاع كنم ... اما به ريز نمراتم تا اين ترم احتياج داشتم .... وقتي از دانشگاه پرسيدم كه امكانش هست ريز نمرات تا اين ترم بهم بدن با قاطعيت گفت ريزنمرات فقط بعد از فارغ التحصيلي اونم 3 تا 6 ماه طول مي كشه .... كسي مي‌تونه كمكم كنه .... با تشكر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکتری مدیرت

سلام دوستان. اگر لطف کنین من رو راهنمایی کنین ممنون میشم.یه درس این ترم دارم که به عنوان پیشنیاز بهم دادن.نمرش داخل کارنامه ذکر میشه. ولی جزء معدل حساب نمیشه.اسم درس روش تحقیق.به نظر شما وقت بزارم واسه خوندنش.اخه وقتم خیلی کمه.واسه همین میخواستم بیشتر وقتمو بزارم رو بقیه درسا که معدلم رو بالا نگه دارم.از این میترسم که چون درسه روش تحقیقه موقع پذیرش گرفتن که ریز نمراتم رو میفرستم یه نقطه ضعف حساب بشه.اخه اونا که نمیدونن من واسه اینکه وقت نداشتم و جزء معدل حساب نمیشده نمره بالایی نگرفتم؟کلا موقع ترجمه کردن ریزنمراتم نمره هایی که مربوط به درسایی هست که به عنوان پیشنیاز بهم دادن هم ترجمه میشه؟یعنی نمرات درسای پیشنیاز حذف نمیشه موع ترجمه؟دوستان اگر راهنماییم کنید ممنون میشم.اخه این درسه داره کل وقتموو میگیره؟این رو هم در نظر بگیرید که لیسانس من مدیریت نبوده.و معدل لیسانسم14.90شده.به همین خاطر معدل ارشدم خیلی میتونه مهم باشه.جون ثابت میکنه من تو رشته مدیریت ممیتونم موفق باشم.اگر این درسس پیشنیاز موقع ترجمه حذف میشه میخوام واسش وقتمو تلف نکنم.پیشاپیش از راهنماییهاتون خیلی خیلی تشکر میکنم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط olumtahghighat نمایش پست ها
    سلام به همه
    من يك سوال داشتم .... من دانشجوي ترم 5 ارشد دانشگاه آزاد واحد علوم تحقيقات تهران هستم و قصد دارم تا آخر اين ترم يعني بهمن ماه دفاع كنم ... اما به ريز نمراتم تا اين ترم احتياج داشتم .... وقتي از دانشگاه پرسيدم كه امكانش هست ريز نمرات تا اين ترم بهم بدن با قاطعيت گفت ريزنمرات فقط بعد از فارغ التحصيلي اونم 3 تا 6 ماه طول مي كشه .... كسي مي‌تونه كمكم كنه .... با تشكر
    با دو هزار تومن بهتون میدن. دو سه صفحه ی آخر رو بخونید من توضیح دادم.
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**
    ( عکس سمت راست مربوط به جان استفن آکواری است مردی که هرگز نایستاد.)

siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط KAMRANZAHEDFAR نمایش پست ها
    سلام دوستان. اگر لطف کنین من رو راهنمایی کنین ممنون میشم.یه درس این ترم دارم که به عنوان پیشنیاز بهم دادن.نمرش داخل کارنامه ذکر میشه. ولی جزء معدل حساب نمیشه.اسم درس روش تحقیق.به نظر شما وقت بزارم واسه خوندنش.اخه وقتم خیلی کمه.واسه همین میخواستم بیشتر وقتمو بزارم رو بقیه درسا که معدلم رو بالا نگه دارم.از این میترسم که چون درسه روش تحقیقه موقع پذیرش گرفتن که ریز نمراتم رو میفرستم یه نقطه ضعف حساب بشه.اخه اونا که نمیدونن من واسه اینکه وقت نداشتم و جزء معدل حساب نمیشده نمره بالایی نگرفتم؟کلا موقع ترجمه کردن ریزنمراتم نمره هایی که مربوط به درسایی هست که به عنوان پیشنیاز بهم دادن هم ترجمه میشه؟یعنی نمرات درسای پیشنیاز حذف نمیشه موع ترجمه؟دوستان اگر راهنماییم کنید ممنون میشم.اخه این درسه داره کل وقتموو میگیره؟این رو هم در نظر بگیرید که لیسانس من مدیریت نبوده.و معدل لیسانسم14.90شده.به همین خاطر معدل ارشدم خیلی میتونه مهم باشه.جون ثابت میکنه من تو رشته مدیریت ممیتونم موفق باشم.اگر این درسس پیشنیاز موقع ترجمه حذف میشه میخوام واسش وقتمو تلف نکنم.پیشاپیش از راهنماییهاتون خیلی خیلی تشکر میکنم.
    خوب براش وقت بزارید چون موقع ترجمه، همه درس ها ترجمه میشوند، از جمله پیشنیازها.
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**

نقل قول نوشته اصلی توسط siaavosh نمایش پست ها
    با دو هزار تومن بهتون میدن. دو سه صفحه ی آخر رو بخونید من توضیح دادم.
    خيلي ممنون از جوابتون ... فقط 1- بعد از اينكه ريز نمرات دادن بهم بايد ببرم سازمان مركزي واشه تاييد بعد وزارت علوم بعد دارالترجمه ؟ 2- اينكه من وام گرفتم از دانشگاه ولي بدهي ندارم با اين شرايط ريز نمرات مي‌دن بهم ؟

siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

اصولا تا موقعه ای که دانشجو هستید مشکلی نیست. بعدش بعله باید ببرید سازمان مرکزی که تایید کنه.

Member raminkamali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc Software Engineering at Shiraz University

ضمن خسته نباشید به همه دوستان.پذیرش بنده از دانشگاه UTM امروز اومد در رشته مدیریت آی تی.
    من با ریزنمرات کارشناسی ناپیوسته تونستم پذیرش بگیرم و ریزنمرات کاردانی رو ندارم و نگرفتم.حالا که برای ثبت نام میخوام برم جوهور باید ریزنمرات کاردانی رو هم ببرم یا نه؟اصلا برای ثبت نام نیاز دارن؟اگر آره 40 روز طول میکشه تا ریزنمرات کاردانیم صادر بشه از دانشگاه ازاد و بره تهران مهر سازمان مرکزی بخوره که بعد از شروع کلاس هام که فوریه هست میشه و ایران نیستم.من باید چکار کنم؟اشکال نداره بعد از ثبت نام ریزنمرات کاردانیمو تحویل دانشگاه بدم؟چه راهی پیشنهاد میدین.اگر کمکم کنین واقعا ممنون میشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)