صفحه 87 از 151 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Member RezaRazeR آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering-TU Wien

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

سلام دوستان یک سوال فوری،
    من فقط 3 واحد معرفی به استاد دارم،و شنبه قراره برم واسه کارهای معرفی به استاد و فارغ التحصیلی،اگر من قبل از اینکه نمره ی 3 واحد معرفی به استاد رو ثبت کنم،درخواست ریزنمرات دانشجویی بدم،بعد همون روز نمره رو ثبت کنم و فارغ التحصیل بشم،باز هم میتونم ریزنمرات را در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد تایید کنم؟
    ممنون میشم پاسخ بدید عجله دارم،

Junior Member

سلام، من ریز نمرات کارشناسی را با واریز مبلغ 5500 به حساب سازمان مرکزی از دانشگاه آزاد گرفتم، نامه ای که روی ریز نمرات گذاشته شده خطاب به دکتر آقاجانی هست، مگه نباید آقای صامت باشه؟ الان باید برای تایید ببرم سازمان مرکزی . دکتر آقاجانی باید امضا کنه یا آقای صامت؟ سوال دیگه اینکه شنیدم سازمان مرکزی به علوم تحقیقات تهران منتقل شده، آیا این صحت داره؟ باید برای تایید ریز نمرات دقیقا کجا برم؟ ممنون میشم پاسخ بدید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط leila13 نمایش پست ها
    سلام، من ریز نمرات کارشناسی را با واریز مبلغ 5500 به حساب سازمان مرکزی از دانشگاه آزاد گرفتم، نامه ای که روی ریز نمرات گذاشته شده خطاب به دکتر آقاجانی هست، مگه نباید آقای صامت باشه؟ الان باید برای تایید ببرم سازمان مرکزی . دکتر آقاجانی باید امضا کنه یا آقای صامت؟ سوال دیگه اینکه شنیدم سازمان مرکزی به علوم تحقیقات تهران منتقل شده، آیا این صحت داره؟ باید برای تایید ریز نمرات دقیقا کجا برم؟ ممنون میشم پاسخ بدید
    ساختمان سازمان مرکزی جفت علوم تحقیقات هستش(حصارک)،اگه ریز نمرات فارغ التحصیلی دارید بلوک 1 طبقه اول،اگه ریز نمرات در حین تحصیل دارید (فرم شماره 3) بلوک 3 طبقه اول.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical engineering

سلام،دوستان
    یک سوال داشتم،من 4 ماه و نیم قبل از دانشگاه فارغ التحصیل شدم و الان که می رم برای گرفتن دانشنامه می گن پروسه دانشنامه حدوداً یک سال طول می کشه و شما باید 3 تا 5 ماه دیگه برای اخذ دانشنامه بیایی!!!!
    1. آیا این حرف منطقیه؟ یعنی بخشنامه قانونی برای این مسأله وجود نداره؟ (چون جاهای دیگه میگن بین 3 تا 6 ماه طول میکشه)
    2. من وقت هم ندارم چون باید برای پذیرش تا 3 ماه دیگه مدارکم (ریزنمرات رسمی) رو بفرستم، به نظر شما چه کنم؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amiraria نمایش پست ها
    سلام،دوستان
    یک سوال داشتم،من 4 ماه و نیم قبل از دانشگاه فارغ التحصیل شدم و الان که می رم برای گرفتن دانشنامه می گن پروسه دانشنامه حدوداً یک سال طول می کشه و شما باید 3 تا 5 ماه دیگه برای اخذ دانشنامه بیایی!!!!
    1. آیا این حرف منطقیه؟ یعنی بخشنامه قانونی برای این مسأله وجود نداره؟ (چون جاهای دیگه میگن بین 3 تا 6 ماه طول میکشه)
    2. من وقت هم ندارم چون باید برای پذیرش تا 3 ماه دیگه مدارکم (ریزنمرات رسمی) رو بفرستم، به نظر شما چه کنم؟
    در حالت عادی 3 تا 6 ماه ولی شما باید بگید که عجله دارید و درخواست تسریع بدید،
    من امروز فارغ التحصیل شدم،و به مسئول فارغ التحصیلان گفتم عجله دارم،اون هم گفت که پرونده رو زود میفرسته،و بعد باید برم درخواست کتبی بدم و پیگیری کنم،
    شما هم باید همین کار رو بکنید
    این پست هم نگاه کنید http://www.applyabroad.org/forum/sho...7%D8%AF/page84

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaRazeR نمایش پست ها
    در حالت عادی 3 تا 6 ماه ولی شما باید بگید که عجله دارید و درخواست تسریع بدید،
    من امروز فارغ التحصیل شدم،و به مسئول فارغ التحصیلان گفتم عجله دارم،اون هم گفت که پرونده رو زود میفرسته،و بعد باید برم درخواست کتبی بدم و پیگیری کنم،
    شما هم باید همین کار رو بکنید
    این پست هم نگاه کنید http://www.applyabroad.org/forum/sho...7%D8%AF/page84
    با سلام دوباره :
    مرسی از پستی که گفتید، خیلی مفید بود. برای من توی سایت زده "برای معاونت دانشجویی ارسال شد" یعنی دانشنامه من به سازمان مرکزی فرستاده شده، حالا می خوام بدونم به طور معمول، چقدر طول می کشه که دانشنامه رو تأیید کنند و بفرستن واحد خودمون، چون من هنوز 3 ماه وقت دارم.؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amiraria نمایش پست ها
    با سلام دوباره :
    مرسی از پستی که گفتید، خیلی مفید بود. برای من توی سایت زده "برای معاونت دانشجویی ارسال شد" یعنی دانشنامه من به سازمان مرکزی فرستاده شده، حالا می خوام بدونم به طور معمول، چقدر طول می کشه که دانشنامه رو تأیید کنند و بفرستن واحد خودمون، چون من هنوز 3 ماه وقت دارم.؟
    الان باید تماس بگیرید شماره نامه رو از دانشگاه بگیرید و طبق توضیحات اون پست عمل کنید،فکر کنم زود آماده بشه،دقیق نمیدونم ولی مطمئنا باید کمتر از 3 ماه باشه،
    ولی یک نکته اگر مشکل خدمت داشته باشید تحویلتون نمیدن(راه حل اشتغال به تحصیل ارشد،یا کارت پایان خدمت و یا معافیت،و یا برگه سبز)
    موفق باشید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaRazeR نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال فوری،
    من فقط 3 واحد معرفی به استاد دارم،و شنبه قراره برم واسه کارهای معرفی به استاد و فارغ التحصیلی،اگر من قبل از اینکه نمره ی 3 واحد معرفی به استاد رو ثبت کنم،درخواست ریزنمرات دانشجویی بدم،بعد همون روز نمره رو ثبت کنم و فارغ التحصیل بشم،باز هم میتونم ریزنمرات را در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد تایید کنم؟
    ممنون میشم پاسخ بدید عجله دارم،
    خب از آنجایی که کسی نبود که پاسخ بده،من خودم جواب این سوال رو میدم،به صورت تجربی مورد آزمایش قرار گرفت،
    من 30 شهریور درخواست ریز نمرات (فرم شماره 3 ) رو دادم،همه ی نمراتم ثبت شده بود،حتی معرفی به استاد ها،
    31 شهریور فارغ التحصیل شدم،امروز هم (اول مهر) رفتم و ریزنمرات را در سازمان مرکزی(حصارک،سازمان مرکزی،بلوک 3 ،طبقه اول،دکتر امیراقبال خواجه رحیمی) تایید کردم،
    از من که چیزی نپرسیدن،ولی نگید که فارغ التحصیل شدید،
    موفق باشید

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام استادی فرمودند که
    can you get a certificate that you were ranked first among other students during your bachelor degree?
    حالا من برم دانشگاه آزاد دقیقا چی بگم؟
    اخه تا حالا برای دانشگاه های ایرانی گرفتم ... اما برای دانشگاه خارجی چی باید بگم؟
    بعد باید ببرم ترجمه کنم؟
    سپاس
    با سلام
    خسته نباشید
    والا امروز رفتم دانشگاه آزاد مشهد می خواستم گواهی شاگرد اولی دوره لیسانس خودم را بگیرم..گفت ما فقط گواهی به دانشگاه های داخلی میدیم و نه خارجی {آخه استادی فرموده بودند:can you get a certificate that you were ranked first among other students during your bachelor degree?}... حالا باید چکار کنم...البته یک گواهی شاگرد اولی زد به سازمان مرکزی تهران...گفت برو تهران ببین چکار میتونی بکنی؟؟؟ میخواستم ببینیم واقعا باید برم تهران؟ کدوم قسمت؟ تا حالا کسی اینکار را کرده و جواب هم گرفته ممنون میشم کمک کنید

Junior Member

سلام ممنون میشم کسی جواب سوال منو بده
    من 2سال پیش فارغ النحصیل شدم
    رفتم خدمت الانم کارتم اوومده زنگ زدم به دانشگاه برای دانشنامم میگه اصلی رو بهت نمیدیم موقط میدیم بهت
    اصلی 6ماه دیگه آماده میشه
    من میخوام ریز نمرات و دانشنامه اصلی سریع بدم برا ترجمه چیکار کنم الان؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)