صفحه 9 از 151 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD computer engineering Hacettepe

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

این موضوع منو یک ترم عقب انداخت
    من قبلا ریزنمره از دانشگاه گرفته بودم(در عرض نیم ساعت) امروز برای گرفتن ریزنمره برای ترجمه رفتم دانشگاه گفت برو 20 روز دیگه بیا و گفت اصلا راهی نداره تو یک هفته انجام بشه گفتند اصلا امکان نداره و ....
    دانشگاه گفت نمرات باید بره تهران تائید بشه بیاد دستی هم قبول نمی کنند
    شما راهی سراغ ندارید؟؟؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط bilgisayar نمایش پست ها
    این موضوع منو یک ترم عقب انداخت
    من قبلا ریزنمره از دانشگاه گرفته بودم(در عرض نیم ساعت) امروز برای گرفتن ریزنمره برای ترجمه رفتم دانشگاه گفت برو 20 روز دیگه بیا و گفت اصلا راهی نداره تو یک هفته انجام بشه گفتند اصلا امکان نداره و ....
    دانشگاه گفت نمرات باید بره تهران تائید بشه بیاد دستی هم قبول نمی کنند
    شما راهی سراغ ندارید؟؟؟
    سلام
    دستی قبول میکنن. پست 63 رو بخونید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood68 نمایش پست ها
    • سلام دوستان من دانشگاه آزاد مشهد واحد سما درس خوندم مقطع کاردانی و الان لیسانس دارم دانشگاه غیرانتفاعی میخونم

من واسه ریز نمرات دوره کاردانی اقدام کردم همه کاراشو کردم و پاکت و پلمپ بهم دادن ک بیارم تهران اما تو سایت نوشه باید برم سازمان مرکزی دانشگاه آزاد در خیابان پاسداران- گلستان هشتم (کمی بالاتر از، روبروی پمپ بنزین و در تقاطع آن با ابراهیم نژاد) اما پشت پاکت من نوشته تهران خ پاسداران - خ شهید منصور کاظمی - نبش امیر ابراهیمی - معاونت دانشجویی ؟ میشه بگید کدوم درسته و چقدر بین این 2تا فاصله هست ؟ آخه من دارم از مشهد میام و زیاد تهران و بلد نیستم

و اینکه میشه بگید چقدر زمان خواهد برد ؟ و دانشنامه من هم تاریخ 29.3.89 صادر شده آیا این نیاز داره ببرم سازمان مرکزی یا نه ؟
    میخوام بدونم تو یه روز میتونم هم اینجا کارمو انجام بدم هم وزارت علوم ؟
    سلام
    من خوب متوجه سوال شما نشدم. شما ریز نمرتون رو گرفتید؟ تایید هم شده؟ برای چی میخواید بیاید تهران؟
    دانشنامرو باید بیارید سازمان مرکزی شماره کنن پشتش رو. البته بعضی داراترجمه ها میگن فقط هولوگران داشته باشه برای ترجمه کافیه. برای کار دانشنامه باید برید گلستان هشتم. از داراترجمه بپرسید که دانشنامرو بدون شماره ترجمه میکنن یا خیر.
    فاصله زیادی ندارن این دو تا. یه ماشین باید سوار شید فقط.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD computer engineering Hacettepe

با سلام تجربیات بنده درباره گرفتن ریزنمرات و دانشنامه
    رفتم دانشگاه برای گرفتن ریز نمرات که گفتند 20 روز بعد بیا(می گفت باید بفرستیم سازمان مرکزی تایید بشه و دستی نمیدیم) یک خانمی بد طینت اصرار کرد که غیر ممکن یک روز زودتر از 20 روز برسه دستم. با خوندن راهنمایی ها آقا سهند تو این فروم فرداش دوباره رفتم دانشگاه و مستقیم رفتم سراغ معاون دانشجویی و شرایطم رو گفتم بعد از کلی اصرار قبول کرد دستی ببرم(حتما پافشاری کنید اگه بخوان اصلا براشون مسئولیتی نداره دستی بدهند)
    فرداش نامه رو بردم گلستان هشتم اداره کل فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد. خانمی که اونجا بود گفت فردا 12 ظهر بیا ببر من اصرار کردم تا زودتر بگیرم خانمه گقت اصلا نمیشه یک پروسه بسیار وقت گیره (به یک امضای آقای صامت میگه پروسه!!! ). فرداش ساعت 11 رفتم دیدم برگم اونجاست مثل اینکه خیلی زودتر اماده شده بود اگه عجله دارید زودتر ببرید.خلاصه با یکم پافشاری میشه این پروسه رو در عرض 2 روز انجام داد نه 20 روز. بعد همه رو بردم دارالترجمه و 3 روز هم کار ترجمه طول کشید ترمی 2000 و دانشنامه 6000 تومان اگه بگردید دالترجمه زیاده ارزونتر هم پیدا می کنید. البته یک دالترجمه پیدا کرده بودم که در عرض یک روز دادگستری و امورخارجه رو انجام میداد با 30 هزار تومان هزینه اضافی. ولی چون وقت داشتم 3 روزه انجام دادم.
    در مورد دانشنامه هم که میگن 6 ماه بعد از فارغ التحصیلی آماده میشه!! یک نماینده مجلس تو دانشگاه دیدم که تو اداره فارالتحصیلان و سازمان مرکزی دانشنامه شو 25 روزه گرفته بود. بنابراین در این مورد هم اگه آشنا داشته باشید و پافشاری کنید 2 ماهه میشه گرفت. البته کسانی که به دانشگاه مبلغ زیادی بدهکارند و نمی تونند دانشنامه بگیرند به من پیام خصوصی بفرستند تا بگم چطوری میشه بدون پرداخت بدهی دانشنامه گرفت طوری که آب از آب تکون نخوره. من از این تکنیک استفاده کردم.
    امیدوارم به دردتون بخوره
    موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی-علوم تحقیقات

سلام دوستان
    من از یک دانشگاه تو سوئیس(Bern) و یکی تو آلمان(Munich) جواب گرفتم و هر دو تا 3-4 ماه دیگه باید مدرک و ریز نمره بفرسم. 2-3 روزه فارغ التحصیل شدم و با دانشگاه تسویه کردم (علوم تحقیقات) و گفتند باید وایسی گواهی(1 ماه زمان میبره) بیاد، بعد بری دنبال دانشنامه شاید زودتر بهت بدند. راه حلی دارید برم دنبالش همین گواهی موقت هم زودتر برام بفرستند؟ ممنون میشم اگه تجربه ای دارید راهنمایی کنید.

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط nadieh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از یک دانشگاه تو سوئیس(Bern) و یکی تو آلمان(Munich) جواب گرفتم و هر دو تا 3-4 ماه دیگه باید مدرک و ریز نمره بفرسم. 2-3 روزه فارغ التحصیل شدم و با دانشگاه تسویه کردم (علوم تحقیقات) و گفتند باید وایسی گواهی(1 ماه زمان میبره) بیاد، بعد بری دنبال دانشنامه شاید زودتر بهت بدند. راه حلی دارید برم دنبالش همین گواهی موقت هم زودتر برام بفرستند؟ ممنون میشم اگه تجربه ای دارید راهنمایی کنید.
    دوست عزیز، من تهران جنوب بودم. من وقتی کلیه امضا ها رو گرفتم و پرونده ام بسته شد تو دانشگاه (که حدود 1 هفته ماکزیمم طول کشید)، مدرک موقتم رو 1 هفته بعد گرفتم. و دقیقا بعد از 1 ماه دانشنامه اصلیم رو. ریزنمره هم بعد از 2 هفته. یعنی شما از الان تا 2 ماه دیگه همه مدارکتون رو دارید. شاید بگن برین 3 ماه دیگه اما 1 ماه بعدش آماده است. این سیستم تنبلی و فاسد اداری هست که اینجوریه.
    راستی در گواهی موقت بند اولش نوشته که این مدرک ارزش ترجمه نداره. (بخاطر همین شاید دارالترجمه ها ترجمه اش نکنند)
    " Show me a good loser, and I'll show you a loser "VINCE LOMBARD

Junior Member

دوستان تا 3 4 روز دیگه باق نمرات من میاد و درسم تموم میشه ...درخواست ریز نمره بدم میدن بهم ؟ و میشه ترجمه اش کرد؟

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط sinanoori نمایش پست ها
    دوستان تا 3 4 روز دیگه باق نمرات من میاد و درسم تموم میشه ...درخواست ریز نمره بدم میدن بهم ؟ و میشه ترجمه اش کرد؟
    آره، شما حتما حتما حتما قبل از اینکه برای فارغ التحصیلی اقدام کنید از دانشگاهتون پیگیر ریزنمره بشید و بگید برای ترجمه معتبر ترین ریزنمره چجوری می تونم بگیرم.
    در غیر این صورت، یعنی اگر پروفایلتون بره تو حالت فراغت باید دانشنامتون بیاد (3ماه) بعد از 3 هفته هم ریزنمرتون که خیلی کارتون عقب میوفته.
    " Show me a good loser, and I'll show you a loser "VINCE LOMBARD

سلام دوستان
    ببخشید اما من با خوندن این پست ها بیشتر سردرگم میشم که بالاخره باید چیکار کرد، چون من هنوز درسم تموم نشده !!!
    کسی هست که بتونه تلفنی من و راهنمایی کنه ؟؟؟
    واقعا ممنون میشم اگر کسی این لطف رو انجام بده ...
    یا نهایتا آنلاین چت کردن...
    ممنونم !
    اگر مایل بودید لطفا برام پیام بذارید و ایمیل یا شماره تون رو بدید...
    مرسی !

Junior Member

سلام دوستان.میخواستم بدونم ریز نمراتی که تو سایت دانشگاهم میتونم پرینت بگیرم با ریز نمراتی که قسمت آموزش رشته ام میده تفاوت داره؟؟(در ضمن دانشگاه آزادیم)پیشاپیش ممنونم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)