صفحه 91 از 151 نخستنخست ... 4181828384858687888990919293949596979899100101141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

دوستان اگه حضوری برید علوم تحقیقات تاییده مدارک زیاد زمان نمیبره . نهایت نیم ساعت. شماره دبیرخانه مرکزی رو میدم میتونید واسه پیگیری درخواست تماس بگیرید
    47351011
    47351014
    47351015

سلام دوستان. یه سوال داشتم اگه کسی تجربه ای در این مورد داره لطفا اطلاع بده
    من برای ترم بهمن پذیرش مشروط دارم و دانشگاه از من دانشنامه و ریز نمراتم را می خواد. برای گرفتن دانشنامه هم همه نوع پیگیری انجام دادم و تهران درخواست تسریع هم دادم اما به من گفتن احتمال اینکه تا آخر آذر دانشنامت بیاد خیلی کمه و در بهترین حالت بهمن یا اسفند می آد. به من گفتن می تونم یه نامه از معاونت بین الملل بگیرم و با اون نامه ریز نمرات و گواهی موقتم رو ترجمه کنم و برای دانشگاه بفرستم و شرایط رو توضیح بدم اونا حتما متوجه می شن و قبول می کنن. حالا می خوام بدونم واقعا می شه اینطوری دانشگاه CAS صادر کنه و سفارت هم قبول می کنه؟ کسی تجربه ای در این مورد نداره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    P.C

سلام
    آقا بنده تازه فارغ التحصیل شدم(یا قراره بشم )(کارشناسی ناپیوسته) فردا باید برم مدرک کاردانی رو تحویل بدم! سوالم اینه که میگن اگه دانشنامه نباشه نمیتونی مدارکتو ترجمه کنی!مدرکه کاردانیم یک سال طول کشید که اومد!
    حالا راهی هست مثلا بعد از 3/4 ماه بشه مدرکمونو گرفت یا ریز نمرات رئ ترجمه کرد! یا مدرک موقتو میشه ترجمه کرد؟!
    من مدرکه کاردانیمو تحویل بدم یا نه؟! یا بزارم اول ترجمش کنم؟
    در ضمن رت کارت معافیت از خدمت هم دارم
    ممنون

Member RezaRazeR آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering-TU Wien

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideshhmt نمایش پست ها
    من برای ترم بهمن پذیرش مشروط دارم و دانشگاه از من دانشنامه و ریز نمراتم را می خواد. برای گرفتن دانشنامه هم همه نوع پیگیری انجام دادم و تهران درخواست تسریع هم دادم اما به من گفتن احتمال اینکه تا آخر آذر دانشنامت بیاد خیلی کمه و در بهترین حالت بهمن یا اسفند می آد. به من گفتن می تونم یه نامه از معاونت بین الملل بگیرم و با اون نامه ریز نمرات و گواهی موقتم رو ترجمه کنم و برای دانشگاه بفرستم و شرایط رو توضیح بدم اونا حتما متوجه می شن و قبول می کنن. حالا می خوام بدونم واقعا می شه اینطوری دانشگاه CAS صادر کنه و سفارت هم قبول می کنه؟ کسی تجربه ای در این مورد نداره؟
    ببینید این به دانشگاه مقصد بستگی داره
    من برای اتریش دارم اقدام میکنم،و دانشگاههای اتریش تایید سفارت اتریش در تهران رو میخوان،و سفارت هم تایید دادگستری و وزارت امور خارجه! پس برای کسی مثل من راه دیگه نیست جز اینکه اصل دانشنامه رو بگیره،چون در مدرک موقت ذکر شده غیر قابل ترجمه رسمی میباشد...
    من هم درخواست تسریع دادم یک ماه و نیم پیش،هفته پیش هم رفتم و پیگیر شدم و دیدم خبری نیست! من موندم صادر کردن یه تیکه کاغد چقدر زمان میبره آخه!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Aided Mechanical Engineering-RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideshhmt نمایش پست ها
    دوست عزیز من امروز امور بین الملل بودم مسئولش اقای طباطبایی بود و گفت گواهی موقتو بیار برات نامه رو صادر کنم...پس شدنیه..مرسی از راه حل خوبت...فقط به نظر شما با این نامه میشه تائید دادگستری و وزارت خارجه رو گرفت ؟دوستانی که تجربه دارن لطفا اطلاع رسانی کنند

Member RezaRazeR آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering-TU Wien

نقل قول نوشته اصلی توسط aminoofcriss نمایش پست ها
    دوست عزیز من امروز امور بین الملل بودم مسئولش اقای طباطبایی بود و گفت گواهی موقتو بیار برات نامه رو صادر کنم...پس شدنیه..مرسی از راه حل خوبت...فقط به نظر شما با این نامه میشه تائید دادگستری و وزارت خارجه رو گرفت ؟دوستانی که تجربه دارن لطفا اطلاع رسانی کنند
    امروز سازمان مرکزی بودم،پرسیدم و گفتند که فقط ترجمه غیر رسمی میشه(بدون مهر دادگستری و وزارت امور خارجه)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng

سلام دوستان
    من کارشناسی عمران از دانشگاه ازاد هستم . همه مدارکم اماده شده به دانشگاه چی بگم برای مدارک که تایید بشن ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط qrt نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کارشناسی عمران از دانشگاه ازاد هستم . همه مدارکم اماده شده به دانشگاه چی بگم برای مدارک که تایید بشن ؟
    دانشنامه که نیازی نداره ریز نمزات هم میشه شخصا تهران تایید کرد یا اینکه بگی خودشون پست کنند برای تایید که 1 ماهی طول میکشه اونجوری.

سلام
    من تزم 3 ارشد هستم و بهار (قبل از دفاع) میخام ریزنمره ترجمه شده(تا پایان ترم 3) دانشگاه آزاد رو بفرستم دانشگاه خارج. آیا دیگه بعد از دفاع و فارغ التحصیلی نمیتونم ریزنمره رسمی بگیرم؟ در واقع دیگه بعدش واسه سال بعد شانس اپلای ندارم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط cheeng نمایش پست ها
    دانشنامه که نیازی نداره ریز نمزات هم میشه شخصا تهران تایید کرد یا اینکه بگی خودشون پست کنند برای تایید که 1 ماهی طول میکشه اونجوری.
    ممنون از پاسختون. دانشنامه نیازی به تایید شدن و مهر و غیره نداره؟ ریز نمرات به دانشگاه بگم خودشون پست کنن بهتره یا خودم انجام بدم؟ چیز دیگه ای نمیخواد انجام بدم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)