صفحه 4 از 52 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 517

موضوع: فرمهای قدیمی 158-156- DS 157

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد فرم DS-156

سلام رامین جان
    راستش من درباره این چیزهایی که گفتی اطلاع دقیقی ندارم. ولی چون اون موضوع رو شنیده بودم و میدونستم باعث مشکل میشه خواستم بهت اطلاع بدم تا خدای نکرده مشکلی واست پیش نیاد.
    ایشالا که موفق باشی.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

سلام

یک سوال مهم دارم. آیا میشه نام دانشگاه رو در DS-156 که قبلا پر کردم و با بارکد اون وقت سفارت گرفتم تغییر بدم؟

در پست های قبلی خوندم که ایجاد تغییرات کوچک در DS-156 مشکلی ایجاد نمی کنه اما آیا عوض کردن اسم دانشگاه تغییر کوچک به حساب میاد؟
    لطفا راهنمایی کنید.

متشکرم
    میعاد
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

به نظر من تغيير كوچكي حساب مي شه.
    زياد اين فرم رو سخت نگيريد حتي من توصيه مي كنم اين قسمت رو اصلاً خالي بگذاريد موقع مصاحبه officer پر مي كنه.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

نه به نظر من خیلی مهمه اینا وقتی می خوای ببری مصاحبه باید کامل باشه ..یک فرم دیگه پر کن مهم نیست شماره بارکدت با اونی که وقت گرفتی یکی باشه .من DS157 بود یک سوالا خالی گذاشته بودم خانمه که مدارکم را می گرفت با عصبانیت گفت که اینا چرا پر نکردی ..سوالش این بود از امریکا شماره تلفن می خواست
    The truth of my life:I`m only looking for you

سلام
    متشکرم

بارکد فرم DS-156 موقع تحویل دادن به سفارت مهم نیست؟
    چه مشخصاتی رو انطباق میدن تا بفهمن شما وقت گرفتی؟ اسم و فامیل و شماره پاسپورت فقط؟

ممنون از جواب ها
    میعاد
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

منم همين مشكلو دارم . مي خوام براي سفارت وقت بگيرم اما هنوز مطمئن نيستم همون دانشگاهي كه الان پذيرش اومده مي خوام برم. مي ترسم وقت سفارت پر بشه چي كار كنم؟ كسي هست كه بدون پركردن قسمت مربوط به اسم و آدرس دانشگاه وقت گرفته باشه؟ لطفا كمك كنيد!!!!

بچه ها اصلا شماره بارکد مهم نیست به جون کی بگم که جونش ارزش داشته باشه 8) .حتما یک وقت بگیرید پر نشه بعد یک بار دیگه فرما پر می کنید با یک شماره بارکد دیگه میرید مصاحبه (من همین کارا کردم .)
    اگه اطلاعات پاسپورتتونم عوض خواهد شد بازم وقت بگیرید .
    وقتی اطلاعاتتون تکمیل و درست شد .اونم شب ساعت 2 شب وقتتونا کنسل کنید دویاره خودتون با اطلاعات درست می گیرید .
    مامور اونجا موقع ورود روز مصاحبه وقتا نگاه می کنه اسم و فامیل و شماره پاسپورت (همون برگه ای که آخر بار بعد از گرفتن وفت باید پرینت بگیری ).اصلا فرم DS-156 کاری بهش نداره

يعني وقت خودمون رو كنسل كنيم اونوقت خودمون دوباره همونو بگيريم؟ اگه كنسل كنيكم مگه همون موقع آزاد ميشه و نشون ميده؟

من خودم امنحان نکردم بچه ها می کردند مشکل شما که این نیست که وقتا جابجا کنی .باید یک فرم پر کنی با یک اسم دانشگاه .بعد اگه دانشگات عوض شد یک فرم دیگه پر می کنی اونا می بری مصاحبه.شماره بارکدت فقط عوض شده که اونم مهم نیست

يعني روز مصاحبه چك نمي كنند كه با چه باركدي اومديم مصاحبه؟ فقط كافيه تو فرم جديد همه چيز درست باشه نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)